Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
αλεξια στο Χ στουντιο

καταθεση ομως στην Πεγκυ ακα Ελβιρα στο σπιτακι προς  Λαρισα.....καυλιαρα μιλφ με αρχιδογλειψιμο,βαθυ λαρυγγατο,γαμησι αγριο σε ολες τις στασεις ,δεκτικη σε πυγοραπισμα ,αγριαδες καθε τυπου,σφιξιμο λαιμου και τελειωμα ακαποτο στο στομα της...τα φτυνει νιπτηρα....τελειο στραγγισμα του προστατη για σημερα .....τωρα ενα καφεδακι και ξαπλα
ειδα βιαστικά Πεγκυ κ νομισα εσκασε μυτη καινουργιο κοριτσακι.... :grin: :grin:
αλλα μετα διαβασα Ελβιρα.... :grin: :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
To Χ στουντιο ξανανοιγει Κυριακη με Αλεξια παλι
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Λοιπόν Τρικαλινοί συνοδοιπόροι του αγοραίου έρωτα, και όσοι διαβαίνετε στην εθνική τρικαλων-καλαμπάκας.....Βρέθηκα Τρίκαλα, έκανα μια βόλτα στα μπαράκια μπάς και πετύχω κανένα πιπίνι ή καμιά ώριμη ξέμπαρκη, τίποτα απολύτως, νεκρά πράματα.

Καθώς περνούσα από την εθνική τρικάλων - καλαμπάκας, είδα το Χ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ανοιχτό και μπήκα, αν και δεν ειμουν ορεξάτος. Η πόρτα ήταν κλειδωμένη και είμουν ετοιμος να φύγω, τη στιγμή που άκουσα το κουδούνι και έσπρωξα την πόρτα. Βγήκε η τσατσα, ξενυχτησμένη, και με υποδέχθηκε στο σαλόνι, ευγενική μου είπε τα προγραμματα. Βλέπω και το τεμάχιο, δεν θυμαμαι ονομα, 19 χρονων απο Ι σπανια, μπορει να ειναι η ιδια με αυτήν που αναφέρεται ανωτέρω. Καλές αναλογίες, ομορφούλα θα την έλεγες, πέρασα μέσα αν και δεν ειναι του γούστου μου οι κορασίδες - άμα είχε καμιά ώριμη κυρία booty-style θα είμουν πιο ενθουσιασμένος.

Τεσπα, υπερπροσπάθεια της Ισπανίδας να μου τον σηκώσει. Αν και εδειχνε βαριεστημένη, μου έκανε ολα τα χατηρια. Και πανω μου ξαπλωσε όπως υπεδειξα, και τρίφτηκε, και στηθηκε για να κανω μασαz τον φούτσο μου μπας και μου σηκωθεί. Τελικα επηλθε η στύση και άρχισε σφυροκόπημα στα 4, μεγάλης διαρκείας. Τελείωσα με δυνατό και παρατεταμένο οργασμό, αφού μου κόπηκαν τα ήπατα από το σπρώξιμο. Παίζει να έμεινα 30-35 λεπτά στο πολύ ωραίο δωμάτιο και μπάνιο και τσόντα στην μεγάλη οθόνη. Δηλαδέ, η κοπέλα έβγαλε 1,2 ευρώ το λεπτό περίπου. Σοσιαλισμός ή βαρβαρότητα....

Αν δεν μιλάτε αγγλικά, δύσκολη η συνεννόηση, τα μιλάει καλά πάντως. Καλά πέρασα και το συνιστώ, αν και δεν είναι της αρεσκείας μου. 40 ευρώ πολλά, αλλά το μη χειρον βελτιστον στην περιπτωση της επαρχίας. Θα ζαναπήγαινα. Τσιγάρο και ξενοδοχείο για ύπνο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Λοιπόν Τρικαλινοί συνοδοιπόροι του αγοραίου έρωτα, και όσοι διαβαίνετε στην εθνική τρικαλων-καλαμπάκας.....Βρέθηκα Τρίκαλα, έκανα μια βόλτα στα μπαράκια μπάς και πετύχω κανένα πιπίνι ή καμιά ώριμη ξέμπαρκη, τίποτα απολύτως, νεκρά πράματα.

Καθώς περνούσα από την εθνική τρικάλων - καλαμπάκας, είδα το Χ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ανοιχτό και μπήκα, αν και δεν ειμουν ορεξάτος. Η πόρτα ήταν κλειδωμένη και είμουν ετοιμος να φύγω, τη στιγμή που άκουσα το κουδούνι και έσπρωξα την πόρτα. Βγήκε η τσατσα, ξενυχτησμένη, και με υποδέχθηκε στο σαλόνι, ευγενική μου είπε τα προγραμματα. Βλέπω και το τεμάχιο, δεν θυμαμαι ονομα, 19 χρονων απο Ι σπανια, μπορει να ειναι η ιδια με αυτήν που αναφέρεται ανωτέρω. Καλές αναλογίες, ομορφούλα θα την έλεγες, πέρασα μέσα αν και δεν ειναι του γούστου μου οι κορασίδες - άμα είχε καμιά ώριμη κυρία booty-style θα είμουν πιο ενθουσιασμένος.

Τεσπα, υπερπροσπάθεια της Ισπανίδας να μου τον σηκώσει. Αν και εδειχνε βαριεστημένη, μου έκανε ολα τα χατηρια. Και πανω μου ξαπλωσε όπως υπεδειξα, και τρίφτηκε, και στηθηκε για να κανω μασαz τον φούτσο μου μπας και μου σηκωθεί. Τελικα επηλθε η στύση και άρχισε σφυροκόπημα στα 4, μεγάλης διαρκείας. Τελείωσα με δυνατό και παρατεταμένο οργασμό, αφού μου κόπηκαν τα ήπατα από το σπρώξιμο. Παίζει να έμεινα 30-35 λεπτά στο πολύ ωραίο δωμάτιο και μπάνιο και τσόντα στην μεγάλη οθόνη. Δηλαδέ, η κοπέλα έβγαλε 1,2 ευρώ το λεπτό περίπου. Σοσιαλισμός ή βαρβαρότητα....

Αν δεν μιλάτε αγγλικά, δύσκολη η συνεννόηση, τα μιλάει καλά πάντως. Καλά πέρασα και το συνιστώ, αν και δεν είναι της αρεσκείας μου. 40 ευρώ πολλά, αλλά το μη χειρον βελτιστον στην περιπτωση της επαρχίας. Θα ζαναπήγαινα. Τσιγάρο και ξενοδοχείο για ύπνο.
αυτη ειναι η αλεξια εκ της περιγραφης


στην χοτβιλα Ελενη μου ειπαν τηλεφωνικα θα ειναι σημερα
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
στην χοτβιλα Ελενη μου ειπαν τηλεφωνικα θα ειναι σημερα
πηγα πριν κ εριξα ενα  :zfuck: :zfuck:...
κοσμο δεν ειχε καθολου...πιπα με διαρκεια κ χαλαρο συζηγικο Σεξ...
θελω ομως μια βυζαρου στην Θεσσαλια...κ τα τρια σπιτια (με εξαιρεση το x studio,εκει δεν ξερω τι γινεται) δεν εχει καμμια busty περιπτωση...κ εχω αρρωστησει... μου λειπουν τα μεγαλα βυζομπαλα...:tits: :tits: :S
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
alexia και στελλα δουλευουν και σημερα Χ στουντιο και προς Καρδιτσης αντιστοιχα

μια αλλαγη ισως κανει την εμφανιση της στο Χ στουντιο προς τα τελη του μηνα,τωρα φτιαχνει χαρτια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λοιπον εχω συγκλονιστικα διπλα νεα για τους Τρικαλινους και οχι μονο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Το σπιτάκι στην Πύλης ήταν ανοικτό σήμερα!!! ήμουν περαστικός ...

και δεν σταμάτησα, προηγείται η Αλεξια στο x-studio που θέλω να πάρω πρώτα... :fuck2:

συνάδελφοι γευσιγνώστες, αμοληθήτε και ενημερώστε και τους υπολοίπους!!!

Καλά, πόσες άδειες έχει δώσει ο δήμος εδώ, τέσσερις;;;
πραγματι λοιπον φιλε δοθηκε τεταρτη αδεια και ξανανοιξε το σπιτι επι της οδου Πυλης απο την Ελλη γνωστη απο την θητεια της στο μαγαζι της οδου Καρδιτσης....αψογη εδω οπως και εκει....θα γραψω αναλυτικα αλλα η κοπελα ειναι φωτια στο κρεβατι και πρεπει να δοκιμαστει απο καθε μπουρδελιαρη που σεβεται τον εαυτο του και αγαπαει το αθλημα :tits: :pipa1:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
πραγματι λοιπον φιλε δοθηκε τεταρτη αδεια και ξανανοιξε το σπιτι επι της οδου Πυλης απο την Ελλη γνωστη απο την θητεια της στο μαγαζι της οδου Καρδιτσης....
:tits: :tits: :rockon:

gl στειλε ενα μνμ στον Αντισθενη κ πες του να το ξαναβαλει στον καταλογο κ στον χαρτη...ειχε αφαιρεθει το σπιτακι στην Πυλη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισκεψη  σημερα και μια καταπληκτικη θεικη θα ελεγα συνευρεση- καταθεση με την ελληνιδα απο Πελοπονησο Ελλη στο σπιτακι προς Πυλη που ξανανοιξε μετα απο παρα πολυ καιρο
-εμφανιση κοπελας :  ψηλη ,μαλλι μαυρο ισιο μακρυ,προσωπο πολυ ομορφο,φυσικα τεραστια και χορταστικα  βυζια με ωραια ρωγα και σφιχτη ωραια υφη,σωματακι busty αλλα θηλυκο και  σεξι και ωραιο κωλαρακι
-απο προγραμματα κανει απλο με 30 και 40 χρεωνει το ελευθερο στοματικο
-ο χωρος σχετικα καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι ,τα σεντονια καθαρα ,επαρκης αλλα χαμηλος  ο φωτισμος , δεν ετριζαν τα κρεβατια ,ιδανικη θερμοκρασια, η μουσικη παιζει λιγο δυνατα αλλα δεν με ενοχλησε
-πληρωσα 40 ευρω για προγραμμα με ελευθερο στοματικο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 περιπου λεπτα και βαλε χωρις κανενα αγχος,αψογη....
- η τσατσα δεν εκανε αισθητη την παρουσια της,η ιδια η Ελλη βγηκε και εξηγησε τα προγραμματα
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει,με αφησε να φιλησω οπου αλλου ηθελα και εκανε αφθονα προκαταρκτικα και εβγαλε πολυ συσωρευμενη καυλα και καλη διαθεση για σεξ
-αριστα τα  προκαταρκτικα με χαδια,φιλακια στον λαιμο,φιλακια στο στηθος και παντου ,αφηνει μουνοχαδακια στο υγρο μουνι της,δαχτυλιασμα και fingerfucking
-γλωσσοφιλα εκανε με μενα προσωπικα και μαλιστα πολυ καυτα
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη
- πιπα αρκετα καλη,με αρκετο βαθος ,δεν  βαζει καθολου δοντι  ειχε και  παιχνιδι με την γλωσσα και μπολικο αρχιδογλειψιμο
-στα τεσσερα  στηνεται πολυ καλα και δεχεται  δυνατο σφυροκοπημα,απο πανω ανεβηκε  κανονικα  και κουνηθηκε επαγγελματικα,εχοντας πολυ καλη συμμετοχη με φωνες και βογγητα καυλας και ολοκληρωσαμε με ιεραποστολικο και χυσιμο στο στομα της οπως της ζητησα (μαλλον καταπιε κιολας)
-γενικη εντυπωση μια τελεια και μοναδικη σε καυλα και χημεια καταθεση την οποια ανετα θα μπορουσα να επαναλαβω παμπολλες φορες......ειναι αψογη επαγγελματιας  για πολλα γουστα και ξερει να κανει εναν ανδρα να περασει καλα.....επισης ειναι γυναικαρα και μουναρα με τα ολα της και οχι κανενα υποθρεμμενο κοριτσακι ή καχεκτικο πιπινι....απο οτι μου ειπε το μαγαζι το ανελαβε αυτη οποτε ηρθε στην πολη για να μεινει και να κανει παταγο....


απο μενα προτεινεται απολυτα και κατηγορηματικα και συνιστω να σπευσετε να δοκιμασετε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η γκομενα δεν παιζεται....ειναι σκετη τσοντα λεμε,σαν να γαμουσα την phoenix marie σε μελαχρινη....τοσο εκφυλη σε ολα και φοβερη στο γαμησι....και ειναι οτι ακριβως ζητας....μια μουναρα και κορμαρα νταρντανα με βυζαρες....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
η γκομενα δεν παιζεται....ειναι σκετη τσοντα λεμε,σαν να γαμουσα την phoenix marie σε μελαχρινη....τοσο εκφυλη σε ολα και φοβερη στο γαμησι....και ειναι οτι ακριβως ζητας....μια μουναρα και κορμαρα νταρντανα με βυζαρες....
:rockon:
την ξερω ρε. ;)
την εχω παρει στο σπιτακι της Καρδιτσης. :grin:
Με την πρωτη ευκαιρια θα παω κ στο καινουργιο της στεκι. :grin:
 

thomasgreen

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2013
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
πραγματι λοιπον φιλε δοθηκε τεταρτη αδεια και ξανανοιξε το σπιτι επι της οδου Πυλης απο την Ελλη γνωστη απο την θητεια της στο μαγαζι της οδου Καρδιτσης....αψογη εδω οπως και εκει....θα γραψω αναλυτικα αλλα η κοπελα ειναι φωτια στο κρεβατι και πρεπει να δοκιμαστει απο καθε μπουρδελιαρη που σεβεται τον εαυτο του και αγαπαει το αθλημα :tits: :pipa1:

καλά, με έφτιαξες φίλε!!! όχι τίποτα άλλο... τις τελευταίες μέρες πήγα να μπλέξω και ο μαλάκας με την χειρότερου τύπου ελεεινίδα (αυτή που το παίζει αθώα, θύμα, και καλό παιδί και κατά βάθος είναι βαράτε με και ας κλαίω.... ουστ μωρή!!! :s&m_3:) αλλά ευτυχώς είδα το φως το αληθινό!!!

 

giorgos siskos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2014
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα gl και καλο μηνα ελληνιδα ειναι η γκομενα στο σπιτακι πανω στο δρομο πυλης?
εχει  μακρια μαλλια μεγαλά βυζια. ειναι μιλφ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλημερα gl και καλο μηνα ελληνιδα ειναι η γκομενα στο σπιτακι πανω στο δρομο πυλης?
εχει  μακρια μαλλια μεγαλά βυζια. ειναι μιλφ?
ναι....μακρια μαυρα μαλλια και μεγαλα βυζια....μιλφ μπορεις να την πεις αν και δεν ειναι και μεγαλη σε ηλικια,μικρη ειναι αν κρινω απο προσωπο και σωμα που ειναι φρεσκαδουρα
 

giorgos siskos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2014
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για την πληροφιρια. τι ωρα ειναι ανοιχτο να παω να καυαθεσω στην κοπελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom