Νέα

Μπορώ να ζητήσω απο τη πουτάνα να μου βάλει δάχτυλο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα larisaboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
L

larisaboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
τελικα απαντηση δε πηρα εκτος απο υποθεσεις..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
τελικα απαντηση δε πηρα εκτος απο υποθεσεις..
Ρε τυπε τη απαντηση περιμενεις?Κανε οτι γουσταρεις,τι ρωτας?Ζητα και απο την πουτανα να σου δωσει και ενα εκατομυριο ευρω...το αν θα το κανει ειναι αλλο θεμα...
 
OP
OP
L

larisaboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ε φιλε σορρυ αλλα εισαι μπουφος λιγο.. αν ειναι ετσι τι σκατα υπαρχουν τα φορουμς.. ρωτησα στην αρχη να μου απαντησει καποιος αν το εχει κανει.. χαιρω πολυ το ξερω οτι θα κανω οτι γουσταρω δε περιμενα εσενα να το προτεινεις..
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ε φιλε σορρυ αλλα εισαι μπουφος λιγο.. αν ειναι ετσι τι σκατα υπαρχουν τα φορουμς.. ρωτησα στην αρχη να μου απαντησει καποιος αν το εχει κανει.. χαιρω πολυ το ξερω οτι θα κανω οτι γουσταρω δε περιμενα εσενα να το προτεινεις..
Καλα ειμαι μπουφος εγω......εσυ που ρωτας εισαι τζινιους...
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω
ολα καλά και ωραία, το προφυλακτικό τι το θές ρε μάστορα?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.267
Πόντοι
25.467
Για μαλάξεις του προστάτη με δάκτυλο, δεν γνωρίζω γιατί δεν τυγχάνω θιασώτης. Κάποια στιγμή είχε γραφθεί στον παρόντα ισότοπο μια πληροφορία, η οποία αφορούσε περιπτύξεις της Ντάριας με γνωστό μέλος, στις οποίες υπήρχε χρήση δονητή και στραπόν για τον ίδιο σκοπό. Ωσ εκ τούτου πιστεύω ότι η εν λόγω κυρία δύναται να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις σας.

μα λες οτι ντρεπεσαι να το ζητησεις απο την κοπελα σου...ντρεπεσαι και την πουτανα?πολυ ντροπιαρης εισαι αγορακι ;)

Καλή σας εσπέρα αγαπημένη.
 

gustom2008

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
370
Like
5
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω

χααχαχα!φιλε μηπως εισαι gay και δεν το ξερεις?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Τί κακό και αυτό όλοι οι άντρακλες που γαμάνε μάνες πίσω απο πληκτρολόγια στο bourdela.com έχουν μαζευτεί   :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :tickedoff: :tickedoff:
 
OP
OP
L

larisaboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
οχι απλα εσυ εισαι πρωτομαστορας στις πεομαλαξεις .. και το ξερεις!
 

Επισκέπτης
Για μαλάξεις του προστάτη με δάκτυλο, δεν γνωρίζω γιατί δεν τυγχάνω θιασώτης. Κάποια στιγμή είχε γραφθεί στον παρόντα ισότοπο μια πληροφορία, η οποία αφορούσε περιπτύξεις της Ντάριας με γνωστό μέλος, στις οποίες υπήρχε χρήση δονητή και στραπόν για τον ίδιο σκοπό. Ωσ εκ τούτου πιστεύω ότι η εν λόγω κυρία δύναται να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις σας.

Καλή σας εσπέρα αγαπημένη.
καλησπερα αγιε...θα σας μαλωσω ομως...μην τον μπλεκετε καλε με τετοια,αλλο το δαχτυλακι και η γλωσσιτσα κι αλλο το στραπον.μην ειμεθα των ακρων.τρομοκρατησατε το παιδι...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω
Εδω αλλοι ζητανε στραπον και εσυ κολωνεις στο δακτυλο ?

ΕΛΕΟΣ ΜΕΝΕΛΕΟΣ.....  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom