Νέα

Μπορώ να ζητήσω απο τη πουτάνα να μου βάλει δάχτυλο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα larisaboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
βαλε μονος σου να κανεις και οικονομια..
 

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
να σου πω κι εγω σαν κοριτσακι?ζητα το απο την κοπελα σου μην ντρεπεσαι.για μας ειναι πιο δυσκολο να το προτεινουμε γιατι μπορει να στραβωσετε.ζητα το και το πολυ πολυ να πει οχι. ;)

Φιλες μου στραβωνουν οταν μαθουν οτι ο αλλος γουσταρει δαχτυλακι....
 

Επισκέπτης
Φιλες μου στραβωνουν οταν μαθουν οτι ο αλλος γουσταρει δαχτυλακι....
λοιπον ή εγω ειμαι πιο προχωρημενη απο οτι νομιζα ή κανετε κακες παρεες...τι να πω πια .γιατι να στραβωσει με το τι γουσταρει ο αλλος? :headbang:
 

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον ή εγω ειμαι πιο προχωρημενη απο οτι νομιζα ή κανετε κακες παρεες...τι να πω πια .γιατι να στραβωσει με το τι γουσταρει ο αλλος? :headbang:

Στα ματια τους δεν φαινονται πολυ αντρες αν θελουν δαχτυλακι. Σου μεταφερω απλως τι μου λενε
 
OP
OP
L

larisaboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ειναι αναλογα με το τι εχεις να χασεις αν το πεις στη γκομενα σου.. εγω δε το ρισκαρω γιατι σ αυτο το θεμα εχει καποια ταμπου οποτε απο το να με χωρισει και να με πει πουστη ας το κανω με πουτανα.. δηλαδη απ οτι καταλαβα λετε πως αν το ζητησω ευγενικα θα το κανει ανετα. σωστα? καποιος που να το ζητησε υπαρχει? αν δε κωλωνει αν μας το πει φυσικα..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Στα ματια τους δεν φαινονται πολυ αντρες αν θελουν δαχτυλακι. Σου μεταφερω απλως τι μου λενε
αν οι φιλες σου σου λενε τετοια τυπε,δεν σε βλεπουν σαν αντρα,προσεξε το.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Στα ματια τους δεν φαινονται πολυ αντρες αν θελουν δαχτυλακι. Σου μεταφερω απλως τι μου λενε
υποκριτικη ελληνικη κοινωνια...ειναι οι ιδιες ομως που δεν εχουν προβλημα αν στην παρεα τους εχουν εναν γκεΐ,ισα-ισα ειναι ανοιχτομυαλες κ προχωρημενες σε τετοια...αλλα ο γκομενος τους να θελει δαχτυλο???απα - απα -απαπα...... :jerking: :jerking: :jerking:
 

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
αν οι φιλες σου σου λενε τετοια τυπε,δεν σε βλεπουν σαν αντρα,προσεξε το.

Το λενε σαν παραπονο. Θελουν Αντρα, αλλα τελικα βρισκουν μονο αντρα.... Εγω παλι δεν γουσταρω τετοια. Η δικια μου μου εχει πει αν θελω τετοια να της το πω να τα κανουμε μαζι και οχι να τρεχω στις ιεροδουλες. Λετε να θελει να με ξεπαρθενιασει γιατι την γαμαω απο κωλο?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το λενε σαν παραπονο. Θελουν Αντρα, αλλα τελικα βρισκουν μονο αντρα.... Εγω παλι δεν γουσταρω τετοια. Η δικια μου μου εχει πει αν θελω τετοια να της το πω να τα κανουμε μαζι και οχι να τρεχω στις ιεροδουλες. Λετε να θελει να με ξεπαρθενιασει γιατι την γαμαω απο κωλο?
Μολις απεδειξες οτι η δικια σου,ειναι παραμυθι τυπε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom