Νέα

Μπορώ να ζητήσω απο τη πουτάνα να μου βάλει δάχτυλο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα larisaboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
το να μην εμπιστευεσαι τον ανθρωπο που εχεις διπλα σου 5 γαμημενα χρονια, ειναι δειγμα σαπιλας της σχεσης.
μπορεις να καταλαβεις αυτο το τοσο απλο πραμα κουκουτσοκεφαλε?
αυτο βαλτο καλα στο μυαλο σου αλιως δεν σε βλεπω καλα εχει 100% δικιο η φιλεναδα και διαβασε καλυτερα τι σου λεμε περι σχεσεων σε καλο σου θα βγει ...αλλιως .....:dancing:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
κανα πιο ανοιξιατικο παραδειγμα δεν εχεις? :P


αν το γουσταρεις ομως, κ δεν το βρισκεις απο μενα, ή θα καταπιεστεις κ θα συμβιβαστεις με την απουσια του, ή θα το αναζητησεις αλλου χωρις να το μαθω. μαντεψε ποσο θα με πληγωσει το να μην ξερω πως να χαρισω ευχαριστηση στον ανθρωπο μου. ολα πρεπει να συζητουνται.

εσυ επιλεγεις τον ανθρωπο σου, φροντισε να ειναι ανταξιος σου.

καθετι εχει, εχει τοση αξια, οση του δινεις εσυ.

Σαφώς.

Επειδή όμως κάποια πράγματα αν βγουν παραέξω μπορεί να κάνουν κάποιον να αισθανθεί άσχημα λαμβάνει τα μέτρα του.

Είτε πάει να το βρει αλλού, είτε καταπιέζεται.

Εάν καταπιεστεί συμβαίνουν τα εξής:

Repression: το ego κρατάει επιθυμίες του id μακρυά από το συνειδητό.

Supression: το άτομο συνειδητά σταματάει να σκέφτεται την κατάσταση που το προκαλεί άγχος και τη θάβει στο προ-συνειδητό για να την ανακαλέσει ίσως αργότερα (όταν θα πάει στην τάνα  :grin:)

Displacement: υποσυνείδητη προσπάθεια να αλλάξει το αντικείμενο του πόθου του σε άλλο αντικείμενο.

Sublimation: προσπάθεια να αλλάξει τον ίδιο του τον πόθο σε άλλον ο οποίος του προκαλεί λιγότερο στρες.

Είναι πολλά τα defense mechanisms ακόμα μην τα αναφέρω όλα.

Κι ο λόγος που το γενικεύω και το γυρνάω στην πλάκα και τον Freud είναι ότι έχουμε συννενοηθεί εδώ και ώρα και δεν ήξερα τι άλλο να γράψω  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Σαφώς.

Επειδή όμως κάποια πράγματα αν βγουν παραέξω μπορεί να κάνουν κάποιον να αισθανθεί άσχημα λαμβάνει τα μέτρα του.

Είτε πάει να το βρει αλλού, είτε καταπιέζεται.

Εάν καταπιεστεί συμβαίνουν τα εξής:

Repression: το ego κρατάει επιθυμίες του id μακρυά από το συνειδητό.

Supression: το άτομο συνειδητά σταματάει να σκέφτεται την κατάσταση που το προκαλεί άγχος και τη θάβει στο προ-συνειδητό για να την ανακαλέσει ίσως αργότερα (όταν θα πάει στην τάνα  :grin:)

Displacement: υποσυνείδητη προσπάθεια να αλλάξει το αντικείμενο του πόθου του σε άλλο αντικείμενο.

Sublimation: προσπάθεια να αλλάξει τον ίδιο του τον πόθο σε άλλον ο οποίος του προκαλεί λιγότερο στρες.

Είναι πολλά τα defense mechanisms ακόμα μην τα αναφέρω όλα.

Κι ο λόγος που το γενικεύω και το γυρνάω στην πλάκα και τον Freud είναι ότι [size=17pt]έχουμε συννενοηθεί εδώ και ώρα και δεν ήξερα τι άλλο να γράψω[/size]  :2funny: :2funny: :2funny:

αχαχα
αχαχαχαχα σαν γκομενα κανεις που πρεπει οπωσδηποτε κατι να πει χαχαχαχα :2funny:

τα ειπες ωραια ομως  :cheesy: :cheesy: <3
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω
ποθ να στο βαλει το δακτθλο?τι εννοεισ δηλαδησ?εισθε ποθστραδελλα?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
ΑΥΤΟΣ μιλαμε ειναι προβληματισμος...Τι μαλακιες νηματα ανοιγουμε για πολιτικους ,για δουλειες,για ομαδες,για μουνια...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΝΗΜΑ...Ζητα το ρε μεγαλε και οποιον παρει ο χαρος...
υ.σ το οτι θες και σοβαρη απαντηση μου κανει πολυ εντυπωση παντως. :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω
τυπε προσεχε μην σου βαλει κανα τετοιο :2funny:
4923528233_7b933059f6.jpg
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ορισμενα πραγματα απλα δεν λεγονται παντα
Θελουν ειδικες συνθηκες για να ανοιχτει κανεις μερικες φορες
Και αυτο που ζηταει ο καθενας ξεχωριστα απλα δεν ειναι ευκολο να βρεθει.....
Αλλος ζηταει στραπον
Αλλος ζηταει BDSM
Αλλος ζηταει ουρολαγνια
Αλλος ζηταει κοπρολαγνια
Αλλος ζηταει ξυλο
Αλλος ζηταει να βλεπει να του πηδανε την γκομενα γυναικα η δεν ξερω γω τι αλλο

ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ....
ΟΛΑ οσα αναφερεις,ειναι ανωμαλια.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
ΟΛΑ οσα αναφερεις,ειναι ανωμαλια.
Και το κωλοδακτυλο το ιδιο ειναι ...

ΔΕΝ αντιλλεγω σε κατι απο οσα λες....
Ανωμαλια ειναι συμφωνω.
Ομως αυτος που του αρεσει δεν το βλεπει ως ανωμαλια και εκει εστιαζουμε...

ΤΗΝ ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω
πηγαινε πλατεια κουμουνδουρου βραδακι , αρκετα πακια θα προθυμοποιηθουν να στο κανουν αυτο , αν δεν κανω λαθος ενα 10αρικακι κανει , παμφτηνο  ;) :kissass2:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
καλησπερα σε ολη τη παρεα.. παιδια εγω στο θεμα μπουρδελου ειμαι απειρος, 1 φορα εχω παει στη ζωη μου αλλα μου μπηκε μια ιδεα και θελω να ρωτησω καποιους πιο εμπειρους στο θεμα .. μπορω να ζητησω απο τη πουτανα να μου βαλει δαχτυλο? (με προφυλακτικο στο δαχτυλο της) και παιζει να δεχτει η το βαζουν σε καποιο επιπλεον προγραμμα αυτο? δεν ειμαι γκει, str8 με σχεση ειμαι αλλα κακα τα ψεμματα το θεμα δαχτυλο ειναι λιγο ταμπου και στη γκομενα σου δε το ζητας ευκολα.. ειμαι απο λαρισα και εχω παει στα studio soula οποτε οποιος ξερει κατι για το θεμα η το εχει ζητησει να μου πει να ξερω αν και πως θα το ζητησω απο τη πουτανα για αν δεχτει..

ευχαριστω
ζητα οτι θες φιλε ....οπως βεβαιως δικος ειναι ο κωλος οτι θες τον κανεις αλλα προσεξε μην σου αρεσει και μετα  :headbang: :headbang:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
στου κουφου την πορτα παρε την πορτα και φυγε , τι να πειτε ρε φιλοι αφου θελει δακτυλο ο λαριςμποι , γουστο το ειναι ας κανει οτι νομιζει του τα ειπαμε αν θελει ακουει αν οχι  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Ο λουστ ειναι κοπελα δηλαδη ?  :new_shocked:

χασαμε τον μπουσουλα στους κλωνους ρε παιδια....  :S
 

maxxl

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
σαλιωμένο η ασάλιωτο το γουστάρεις το κωλοδάχτυλο τύπε ?
Δεν το ξεκαθάρισες.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λαρισα μπου = gl ?  :think:
(  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: )

τι λετε τοσες σελιδες βρε .. δε τις διαβασα
Η απαντηση ειναι Ναι μπορεις να ζητησεις .. τωρα αν στο βαλει η οχι δε ξερω
υπαρχει απ οτι θυμαμαι αναλογο θεμα με δαχτυλα κλτ
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
πλακα πλακα , θυμαμαι πριν απο χρονια μια τσατσα σε ενα στουντιο μου χε προτεινει ενα τετοιο προγραμμα να με μαμησει δλδ η τανα με δονητη... τι να πω για να υπαρχουν τετοια προγραμματα σημαινει οτι υπαρχουν και πελατες που τα ζητανε  :s&m_1:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
πλακα πλακα , θυμαμαι πριν απο χρονια μια τσατσα σε ενα στουντιο μου χε προτεινει ενα τετοιο προγραμμα να με μαμησει δλδ η τανα με δονητη... τι να πω για να υπαρχουν τετοια προγραμματα σημαινει οτι υπαρχουν και πελατες που τα ζητανε  :s&m_1:
Σιγουρα καποιοι τα ζητανε διαφορετικα δεν θα υπηρχαν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom