Νέα

Μπανανία μια χώρα που την λένε Ελλάδα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 511
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιοι κατα την γνωμη σας ειναι υπαιτιοι για την καταστροφη της οικον

  • πολιτικοι

    Ψήφοι: 12 27,9%
  • δημοσιοι υπαλληλοι

    Ψήφοι: 8 18,6%
  • τραπεζες

    Ψήφοι: 1 2,3%
  • δικαστικοι

    Ψήφοι: 2 4,7%
  • ολοι οι ελληνες

    Ψήφοι: 20 46,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    43

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Μιλώντας για την Μπανανοχώρα μας θα ήθελα να προσθέσω κάτι..Υποτίθεται πήγα με μέσον στον νοσοκομείο για να εξεταστώ για ένα χαρτί για τον στρατό.Το δήθεν ραντεβού ήταν 10 το βράδυ που είχε εφημερία μία γιατρός.Πήγα 10 και με πήρε στο γιατρείο κατά τις 11:30... Δεν θα παραλείψω να αναφέρω ότι σε κάποια δωματιάκια γιατρών υπήρχαν άδεια κουτία από πίτσες και μπύρες...Ελλάς το μεγαλείο σου...Περίμενα 1:30 ώρα για να κάνουν το συμπόσιό τους με λίγα λόγια...  :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μιλώντας για την Μπανανοχώρα μας θα ήθελα να προσθέσω κάτι..Υποτίθεται πήγα με μέσον στον νοσοκομείο για να εξεταστώ για ένα χαρτί για τον στρατό.Το δήθεν ραντεβού ήταν 10 το βράδυ που είχε εφημερία μία γιατρός.Πήγα 10 και με πήρε στο γιατρείο κατά τις 11:30... Δεν θα παραλείψω να αναφέρω ότι σε κάποια δωματιάκια γιατρών υπήρχαν άδεια κουτία από πίτσες και μπύρες...Ελλάς το μεγαλείο σου...Περίμενα 1:30 ώρα για να κάνουν το συμπόσιό τους με λίγα λόγια...  :jerking:
Στρατεύσιμος με Α' ΕΣΣΟ Φλεβάρη πουλάκι μου και γράφεις στο μπουρδέλα;;;;;; Φρουραρχείο κατευθείαν.....  :dancing: :dancing: :dancing:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Στρατεύσιμος με Α' ΕΣΣΟ Φλεβάρη πουλάκι μου και γράφεις στο μπουρδέλα;;;;;; Φρουραρχείο κατευθείαν.....  :dancing: :dancing: :dancing:
χαχαχα εν το μεταξύ δεν είμαι στρατεύσιμος ακόμα...Απλά στο ΚΕΠ πήγα να συμπληρώσω ένα ερωτηματολόγια και να δώσω χαρτί γιατρού αν έχω κάποια πάθηση...Αργό ακόμα για στρατιώτης κάτσε είναι και οι σπουδές... :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
χαχαχα εν το μεταξύ δεν είμαι στρατεύσιμος ακόμα...Απλά στο ΚΕΠ πήγα να συμπληρώσω ένα ερωτηματολόγια και να δώσω χαρτί γιατρού αν έχω κάποια πάθηση...Αργό ακόμα για στρατιώτης κάτσε είναι και οι σπουδές... :rockon:
Γιώτα γιώτα μου μυρίζει  :dancing: :dancing: :dancing:
 

dorian69

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
ο αντρας της παντος δεν παει πισω αφου γαμαγε το Σπηλιοτοπουλο!!!!τελικα αν ο γαιδαρος ηταν γιος του Μιτσοτακη η του Καραμανλη στην Ελλαδα θα ητανε πρωθυπουργος

παρολα αυτα, αυτο που μ εκνευριζει περισσοτερο ειναι, οτι ο ανθρωπος αυτος αν και πρωθυπουργος της μπανανιας, βγαινει παντελως αλωβητος και αθικτος, λες και δεν τον αφορουν τα σκανδαλα, λες και δεν διορισε αυτος τον Ζαχοπουλο, λες και δεν ηταν δικος του ανθρωπος ο Μαγγινας κ.ο.κ.
Ρε τοσο μαλακες ειμαστε?  :headbang: :idiot:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
παρολα αυτα, αυτο που μ εκνευριζει περισσοτερο ειναι, οτι ο ανθρωπος αυτος αν και πρωθυπουργος της μπανανιας, βγαινει παντελως αλωβητος και αθικτος, λες και δεν τον αφορουν τα σκανδαλα, λες και δεν διορισε αυτος τον Ζαχοπουλο, λες και δεν ηταν δικος του ανθρωπος ο Μαγγινας κ.ο.κ.
Ρε τοσο μαλακες ειμαστε?  :headbang: :idiot:
Οσο λέει το άσμα των goin' through
 

Επισκέπτης
παρολα αυτα, αυτο που μ εκνευριζει περισσοτερο ειναι, οτι ο ανθρωπος αυτος αν και πρωθυπουργος της μπανανιας, βγαινει παντελως αλωβητος και αθικτος, λες και δεν τον αφορουν τα σκανδαλα, λες και δεν διορισε αυτος τον Ζαχοπουλο, λες και δεν ηταν δικος του ανθρωπος ο Μαγγινας κ.ο.κ.
Ρε τοσο μαλακες ειμαστε?  :headbang: :idiot:
ποιος να του κάνει αντιπολίτευση? ο Γιωργάκης? αυτός προσπαθεί να λύσει τα υπαρξιακά του  προβλήματα και αυτό βολεύει πολλούς  οι μεγαλοεργολάβοι και προμηθευτές συνεχίζουν το μεγάλο φαγοπότι ο λαουτζίκος  στην πείνα και αυτούς τους λίγους που μιλάνε τα ΜΜΕ ιδιοκτησίας των διαπλεκόμενων τους έχουν μια ζωή γειωμένους.
 

mkonto

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
114
Like
4
Πόντοι
1
λαλάκη μην μιλάς στο σπίτι του κρεμασμένου για σκοινί μην ξεχνάς τον δικό σου τον εθνοσωτήρα ότι άλλαξε την νομοθεσία της Ελλάδας σε ότι έχει σχέσει με τα διαζύγια για να παντρευτεί την γυναίκα του και για να πάρει αυτή διαζύγιο άλλαξε τον νόμο για μια βραδιά.

Δεν ξερω για ποιον μιλας αλλα ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ Οταν ερθουμε δεν θα ξερεις εσυ και οι ομοιοι σου που να κρυφτειτε.Διοτι εσεις εισαστε συνυπευθυνοι μαζι με το κεφαλαιο για το καταντημα της χωρας
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν ξερω για ποιον μιλας αλλα ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ Οταν ερθουμε δεν θα ξερεις εσυ και οι ομοιοι σου που να κρυφτειτε.Διοτι εσεις εισαστε συνυπευθυνοι μαζι με το κεφαλαιο για το καταντημα της χωρας
Οταν λες εμείς αναφέρεσαι στον Λεωνίδα και τους 300;
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν ξερω για ποιον μιλας αλλα ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ Οταν ερθουμε δεν θα ξερεις εσυ και οι ομοιοι σου που να κρυφτειτε.Διοτι εσεις εισαστε συνυπευθυνοι μαζι με το κεφαλαιο για το καταντημα της χωρας

Ούτε περιγραφή ταινίας θρίλερ να έκανες ρε μπέρκγλεϊ!!!! Απειλή από το μέλλον!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν ξερω για ποιον μιλας αλλα ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ Οταν ερθουμε δεν θα ξερεις εσυ και οι ομοιοι σου που να κρυφτειτε.Διοτι εσεις εισαστε συνυπευθυνοι μαζι με το κεφαλαιο για το καταντημα της χωρας
απλα φροντιστε να παρετε φόρα οταν θα ερχεστε για να το νοιωσουμε..  :)
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Ελάτε κούτσα κούτσα και :badair: μας την ...... Λούτσα (το λαμδα  με πι)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έρχονται..............
 

Συνημμένα

  • Star_Trek_Invasion.jpg
    Star_Trek_Invasion.jpg
    26 KB · Εμφανίσεις: 11

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ηρθαν..
 

Συνημμένα

  • 004398.jpg
    004398.jpg
    12,6 KB · Εμφανίσεις: 11

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κουφάλα πάτερ τα ίδια σκεφτόμασταν? :)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Βρήκα τυχαία και με τι ασχολείται ο mkonto..........
 

Συνημμένα

  • mkonto.jpg
    mkonto.jpg
    108,1 KB · Εμφανίσεις: 22

Επισκέπτης
ΟΧΙ θα του κανει η Παπαρηγα που στελνει την κορη της στο ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
αν είσαι μάγκας έβγα αυτό και πες το δημόσια, εγώ δεν έχω θεά μου την Παπαρήγα ούτε είμαι οργανωμένος αυτή την στιγμή στο κόμμα της όμως συχαίνομαι τους ψεύτες και λασπολόγους σαν εσένα, αν ήσουν  ένα άτομο υπαρκτό και όχι όπως είσαι τώρα ένα ανύπαρκτο φασιστοειδές πίσω από ένα πληκτρολόγιο όχι μόνο  αμφιβάλω θα είχες τα @@δια που σου λείπουν να πεις αυτά που λες περί Αμερικάνικου κολεγίου χωρίς καν μια συνέπεια. και να σε φτύνουν δεν σου αξίζει.
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Οσο υπάρχουν έστω και δυο Έλληνες που μαλώνουν για το ποιος φταίει για ολα αυτά τα χάλια (δηλαδη για πάντα),
μια ζωή μπουρδέλο θα είμαστε...
Και ζητώ συγγνώμη από τα μπουρδέλα. Εδώ χτές, πήγα στην Πάολα μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση και φθάνοντας στο κατάστημα βρίσκω πόρτα κλειδαμπαρωμένη , και ούτε φωνή, ούτε ακρόαση. Λέω "δεν μπορεί,κάτι συνέβει και τους την πέσανε... :tickedoff:" και την κάνω...
Φθάνοντας στο όχημα που με πολύ κόπο είχα παρκαρει, λεω "δεν κάνω άλλο ένα τηλ?"
"Παρακαλώ?" "Καλησπέρα, κλειστά είσαστε?" " ΟΧΙ απλώς είχε βγεί η υπηρεσία (τσατσα) για δουλειά και δεν ανοίγω όταν ειμαι μόνη μου"   !!!!!  :rockon:ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ
Οπότε ο χαρακτηρισμός "μπουρδέλο"  όταν θέλουμε να περιγραψουμε αυτήν την χώρα είναι τουλάχιστον ατυχής...

Πάρτε το χαμπάρι και σταματήστε να μαλώνετε μπας και κάνουμε κανα βήμα μπρος....
Πολιτικοί δεν υπάρχουν! Και οι 300 που είναι μέσα, όπως και 1000 ++ που προσπαθούν να μπούν μέσα έχουν ένα και μοναδικό σκοπό! ΤΗΝ ΚΟΥΤΑΛΑ !
Τα ΜΜΕ κάνουν ότι θέλουν, ανεβάζουν  και κατεβάζουν όποιον θέλουν (είτε αυτός ειναι πολιτικός είτε ηθοποιός είτε τραγουδιστής) και ταίζουν χόρτο και ηλιθιότητα τα πρόβατα.
Το gay lobby είναι άρρηκτα συνδεδεμένο με όλους τους τομείς ιδιωτικής και δημόσιας ζωής...
'Ετσι όλοι οι παραπάνω πολιτικοί, αδερφές, καναλάρχες, μεγαλομαφιοδημοσιογράφοι, "καλιτέχνες" και πάσης φύσεως λαμόγια ΑΛΛΗΛΟΓΛΥΦΟΝΤΑΙ για να είναι μόνιμα στο προσκήνιο, εμείς από κάτω προσκυνάμε σαν τους  :jerking: :jerking:και μάλιστα μαλώνουμε για τους δικούς μας αγαπημένους που είναι καλυτεροι από τους αγαπημένους του δίπλα, ο οποίος βέβαια φταίει και για τα χάλια της χώρας....

Ξυπνάτε και κλωτσάτε
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ρε αρίων ούτε ο εκπρόσωπος του ΚΚΕ δεν θα τα έπαιρνε έτσι!!! Κούλαρε λίγο!!! Xαχαχαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom