Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλημερα σε ολους σας και καλη εβδομαδα!!!!!!!!!!!!! ;) ;)  σημερα ειναι η Καρολινα η Χαρα η Δημητρα η Αφροδιτη και η Ελενη!!!!!!!!!! ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) μεχρι τις 9 το βραδυ.!!!!!!!! τα τηλεφωνα μας ειναι 2109011410 και 6951565393!!!!!!!!!!!!!!!!! φιλακια πολλα στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*

Καλο μεσημερι σε ολες σας!!!
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους σας!!!!!!!σημερα ειναι η Ελενη, η Σαμπρινα,η Δημητρα, και η Αφροδιτη!!!!!! ;) ;) ;)φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό στο μαγαζί της φίλης μου της Ολγας.Παρούσες η Ελένη,η Δήμητρα,η Σαμπρίνα και η Αφροδίτη με την οποία πέρασα.Νεα κοπέλλα,γύρω στα 20,αψεγάδιαστο σώμα,στηθος κανονικό.Πολύ ευχάριστη και επικοινωνιακή,εξαιρετικό μασαζ,με ολίγον body to body,πολύ καλή και στο δευτερο μερος........

Γενικά,μια ωραία συνεδρία,όπως πάντα στο μαγαζί αυτό......στο δωμάτιο έπαιζε ωραία χαλαρωτική μουσικούλα και φυσικά υπήρξε μεγάλη ανεση χρόνου.......

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια........ :dancing: :dancing:

 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό στο μαγαζί της φίλης μου της Ολγας.Παρούσες η Ελένη,η Δήμητρα,η Σαμπρίνα και η Αφροδίτη με την οποία πέρασα.Νεα κοπέλλα,γύρω στα 20,αψεγάδιαστο σώμα,στηθος κανονικό.Πολύ ευχάριστη και επικοινωνιακή,εξαιρετικό μασαζ,με ολίγον body to body,πολύ καλή και στο δευτερο μερος........

Γενικά,μια ωραία συνεδρία,όπως πάντα στο μαγαζί αυτό......στο δωμάτιο έπαιζε ωραία χαλαρωτική μουσικούλα και φυσικά υπήρξε μεγάλη ανεση χρόνου.......

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια........ :dancing: :dancing:
φονταν κερασανε?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.369
Κριτικές
19
Like
9.735
Πόντοι
9.095
Χααααααααα παικταρα μουυυυυυυυ  :orchestra:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
κεράσανε αναψυκτικό και διάφορα πειράγματα για την μακρά απουσία μου εκ του ιδρύματος.........έλειπε κάποια θεραπεύτρια όμως,οπότε πίτσα δεν φάγαμε......... :rockon: :rockon:
καλυτερα...ασε γιατι μπορει να μας πιασει το δοντι,και μετα που να τρεχουμε στον οδοντιατρο..ειναι και λιγοι παναθεμα τους...(οι καλοι)... ;)....piloforiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....... :tits2:
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας και καλο Σαββατοκυριακο !!!!!!!!! :) :) σημερα ειναι η Καρολινα η Σαμπρινα η Αφροδιτη η Δημητρα και η Ελενη!!!!!!!!!!! :) :) :) ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!! :) :) :) θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 6 το απογευμα !!!!!!τα τηλεφωνα μας ειναι 2109011410 και 6951565393!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) ;). φιλακια πολλα στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας !!!!!!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:σημερα ειναι η Καρολινα η Χαρα η Σαμπρινα η Ελενη η Αφροδιτη και η Δημητρα!!!!!!!!!!!!!! ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βρταδυ!!!!!!!!!!  πολλα φιλακια στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Καλημερα σε ολους σας !!!!!!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:σημερα ειναι η Καρολινα η Χαρα η Σαμπρινα η Ελενη η Αφροδιτη και η Δημητρα!!!!!!!!!!!!!! ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;) θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βρταδυ!!!!!!!!!!  πολλα φιλακια στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
Την καλημέρα μου Ολγα και σε όλα τα κορίτσια
Ενημέρωσε με σε παρακαλώ η Ιωάννα  αποχώρισε ή θα επιστρέψει και πότε

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Την καλημέρα μου Ολγα και σε όλα τα κορίτσια
Ενημέρωσε με σε παρακαλώ η Ιωάννα  αποχώρισε ή θα επιστρέψει και πότε

περιμένει να τελειώσει η αξιολόγηση για να πάρει τις τελικές αποφάσεις........ :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
περιμένει να τελειώσει η αξιολόγηση για να πάρει τις τελικές αποφάσεις........ :rockon: :rockon: :rockon:

Εγω παντως μια χαρα περασα μαζι της. Ενταξει, δεν ειναι και για ορθοπεταλιες αλλα πιστευω οτι εχει δυνατοτητες. Μακαρι να επιστρεψει.
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας!!!!!!!!! σημερα ειναι η Καρολινα η Χαρα η Ελενη η Δημητρα και η Αφροδιτη!!!!!!!!!!!!! ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι!!!!!!!!!!!!!!!! οσον αφορα την Ιωαννα θα επιστρεψει μια απο αυτες τις μερες δεν γνωριζουμε ποτε ακριβως!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;). φιλακια πολλα στα μουτρακια σας, σας περιμενουμε!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-*
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους σας!!!!!!!! ;) ;) ;)σημερα ειναι η Χαρα, η Δημητρα, η Σαμπρινα, η Καρολινα,η Αφροδιτη και η Ιωαννα!!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;) ;)φιλια πολλα!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-*
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
dobryy vechir,κοριτσαρες...Ολγα μαθαινω τη γλωσσα να παω καλοκαιρι προετοιμασμενος..πιστευω να σας προλαβω σημερα...φιλαρες
 

gousgounis_athens_gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
170
Πόντοι
281
Επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό στο μαγαζί της φίλης μου της Ολγας.Παρούσες η Ελένη,η Δήμητρα,η Σαμπρίνα και η Αφροδίτη με την οποία πέρασα.Νεα κοπέλλα,γύρω στα 20,αψεγάδιαστο σώμα,στηθος κανονικό.Πολύ ευχάριστη και επικοινωνιακή,εξαιρετικό μασαζ,με ολίγον body to body,πολύ καλή και στο δευτερο μερος........

Γενικά,μια ωραία συνεδρία,όπως πάντα στο μαγαζί αυτό......στο δωμάτιο έπαιζε ωραία χαλαρωτική μουσικούλα και φυσικά υπήρξε μεγάλη ανεση χρόνου.......

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια........ :dancing: :dancing:
Επίσκεψη μετά από αρκετό καιρό στο μαγαζί της φίλης μου της Ολγας.Παρούσες η Ελένη,η Δήμητρα,η Σαμπρίνα και η Αφροδίτη με την οποία πέρασα.Νεα κοπέλλα,γύρω στα 20,αψεγάδιαστο σώμα,στηθος κανονικό.(μικρό θα το έλεγα)Πολύ ευχάριστη και επικοινωνιακή(Όσο ανεβαίνουν οι ρυθμοί το γυρνάει στα πασαλιμανιότικα) ,εξαιρετικό μασαζ,(αφιερώνει το μεγαλύτερο μέρος του χρόνου στα πόδια αφήνοντας παραπονεμένο το υπόλοιπο σώμα)με ολίγον body to body (πάρα πολύ καλό με λαδωμένο όλο το κορμί της να σε τρίβει με το φρεσκοξυρισμένο μου…κι της με το σφικτό στήθος της και το άπαικτο κωλ…κι της μόνο που αποφεύγει να συνεχίσει αν αποφασίσεις να γυρίσεις ανάσκελα, θα μπορούσε να είναι κορυφαία σε μαγαζί nourou),πολύ καλή και στο δευτερο μερος........(και εκπληκτικά στησίματα  στη πολυθρόνα)

Γενικά,μια ωραία συνεδρία(αν και προσωπικά με ενοχλεί  η αισθητική κάποιον από τα tattoo της η Αφροδίτη είναι μια από τις καλύτερες πιπινοεπιλογές),όπως πάντα στο μαγαζί αυτό......στο δωμάτιο έπαιζε ωραία χαλαρωτική μουσικούλα και φυσικά υπήρξε μεγάλη ανεση χρόνου.......

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια........ :dancing: :dancing:(BRAVO OLGA)
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
αν η ολγα ειχε το μαγαζι καπου αλλου δλδ με πιο διακριτικη εισοδο και δεν εκανε το λαθος να βαζει ολους τους πελατες στον ιδιο χωρο σαν να ειναι το μαγαζι οικος ανοχης του μεταξουργειου θα χε τον διπλασιο κοσμο
φιλικα ενα πελατακι.
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
αν η ολγα ειχε το μαγαζι καπου αλλου δλδ με πιο διακριτικη εισοδο και δεν εκανε το λαθος να βαζει ολους τους πελατες στον ιδιο χωρο σαν να ειναι το μαγαζι οικος ανοχης του μεταξουργειου θα χε τον διπλασιο κοσμο
φιλικα ενα πελατακι.
συμφωνω...ειδικα για το δευτερο....αυτο το ολοι μαζι να περιμενουμε το καναμε 18χρονα στις μπουρδελοτσαρκες στη φυλης....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.039
Κριτικές
191
Like
51.661
Πόντοι
41.443
και στο παλιο ετσι ηταν.δεν εχει αλλαξει τιποτα σ αυτο το θεμα.λιγη διακριτικοτητα δε βλαπτει
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom