Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Σας ζητησανε το λογο κυριε κοντολαγνε και δεν το θυμαμαι;;;
E μα λες και δεν τον ξερεις κι εσυ ρε  Ελενη τον Κοντολαγνο  :grin: :grin: :grin: !!!! Αφου ξερεις αν δεν πεταξει 5-6 παπατζες σε διαφορα νηματα μες την ημερα , κατι τον πιανει και παθαινει παρακρουση το παιδι  :idiot: :idiot: :idiot: !!!!
Πραγματικα αμφιβαλλω αν εχει περασει απ την Μπακνανα εστω για επισκεψη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: !!!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
E μα λες και δεν τον ξερεις κι εσυ ρε  Ελενη τον Κοντολαγνο  :grin: :grin: :grin: !!!! Αφου ξερεις αν δεν πεταξει 5-6 παπατζες σε διαφορα νηματα μες την ημερα , κατι τον πιανει και παθαινει παρακρουση το παιδι  :idiot: :idiot: :idiot: !!!!
Πραγματικα αμφιβαλλω αν εχει περασει απ την Μπακνανα εστω για επισκεψη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: !!!!!

εγω πιστευω ότι εχει περάσει.....και έχει κανει και πρόγραμμα.....ξερει πολλές λεπτομέρειες και από τους χωρους και από τα κορίτσια.........τωρα,κακός δεν είναι πιστευω....απλά,να καταλάβει ότι είναι τελείως λάθος και ότι αυτή η εμπάθειά του εχει πια κουράσει.......
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Κανεις δεν ειναι κακος...απλα δεν πρεπει να εχει το λογο απο τη στιγμη που δεν εχει δοκιμασει...μονο τοτε θα τον εχει....και να σταματησει να κραζει της κοπελες...γιατι το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανετε!!!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
εγω πιστευω ότι εχει περάσει.....και έχει κανει και πρόγραμμα.....ξερει πολλές λεπτομέρειες και από τους χωρους και από τα κορίτσια.........τωρα,κακός δεν είναι πιστευω....απλά,να καταλάβει ότι είναι τελείως λάθος και ότι αυτή η εμπάθειά του εχει πια κουράσει.......
Συμφωνω δεν ειπα το αντιθετο , καθοτι δεν τον ξερω το τυπακο ,δεν ειναι κακος η αγενης ο τυπος ,  οπως το ειπες παιζει και να εχει κανει κανα 2 αντε 3 ραντεβου εκει μεσα , απλα οπως ακριβως ειπες αρκετες φορες γινεται κουραστικος με τις τρολιες που γραφει , πιο πολυ τρολιαζει και ρωταει παρα γραφει κατι για ενημερωση   :- :- :-
 Μαλλον θελει να δει αν μπορει να φτασει τα 1300  ποστ  μονο με ερωτησεις και τρολαρισμα , που μαλλον και θα το καταφερει με την μεθοδικοτητα και τον στοχο που εχει βαλει  :S :S :2funny: :2funny: :2funny:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
Andy.
Καμια εμπαθεια, εισαι υπερβολικος.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Andy.
Καμια εμπαθεια, εισαι υπερβολικος.

Δεν νομίζω.......γράφεις συνεχεια στο νημα του μαγαζιού αυτού,χωρίς ΠΟΤΕ να εχεις κάνει ενημέρωση,είτε για να κανεις κακεντρεχή σχόλια,είτε για να κοροιδεψεις........θα εχεις προφανως τους λόγους σου........
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Ειχα βαλει το μαγαζι στον παγο μετα την τελευταια φολα που εφαγα, αφου εκανε ομως τη μετεγγραφη που καταλαβα, θα πρεπει να ξαναγινω πελατης.
 

veligekas

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ελενιτσα θα γυρισει συντομα η σαμπρινα μαναρι μου???εσυ τα ξερεις ολα κ αν οχι μπορεις  πλακα να τα μαθεις..ενημερωσε σε παρακαλω κ θα δεις εγω....με τν καλη εννοια παντα :-* :-*
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
297
Like
962
Παιδια ετσι ειναι...ο κακογαμημενος αντρας....οταν καλογαμηθει θα ηρεμησει..συγνωμη φιλτατε...τα σεβη μου...απ τα κοριτσια που κραζεις....τα φιλια μας 
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
Παιδια ετσι ειναι...ο κακογαμημενος αντρας....οταν καλογαμηθει θα ηρεμησει..συγνωμη φιλτατε...τα σεβη μου...απ τα κοριτσια που κραζεις....τα φιλια μας 


Γεια σου ρε Ελενη,πολυ σε παω εισαι φοβερο τυπακι!!!!
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ελενιτσα θα γυρισει συντομα η σαμπρινα μαναρι μου???εσυ τα ξερεις ολα κ αν οχι μπορεις  πλακα να τα μαθεις..ενημερωσε σε παρακαλω κ θα δεις εγω....με τν καλη εννοια παντα :-* :-*

λύσσαξες με τη Σαμπρινα........αφου σου είπανε είναι στην Πολωνία........εκείνο που δεν σου είπανε είναι ότι ανοιξε γραφειο κηδειών και σύντομα θα φτιάξει παράρτημα στην Ελλάδα για να παιρνει τις αποτεφρώσεις........ :rockon: :rockon: :rockon:
 

veligekas

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Το ανοιξε????εισαι σιγουρος γατονι????
 

veligekas

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Δυσκολη δουλεια αδερφε αντυ..περιπλοκη κ απαιτητικη.μακαρι να μπορεσω να σας βοηθησω σε κατι...εστω κ καποια συμβουλη θα ηταν πολυτιμη..εχεις καθολου γνωση του επαγγελματος???
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σταθερή πελατεία υπάρχει σίγουρα........
 

veligekas

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Σταθερη πελατεια???το ποιος θα αναλαβει την κηδεια καποιου που εφυγε απο την ζωη ειναι καθαρα θεμα επιλογης-προτιμησης των κοντινοτερων συγγενων.δευτερευοντα παιζουν ρολο αμετρητοι ασταθμιτοι παραγοντες οπως το ποιος θα μαθει πρωτος τον θανατο κ οι ενεργειες που θα προβει.αν ειναι σε νοσοκομειο ποιος τραυματιοφορεας θα ειναι κ ποιον θα υποδειξει στους οικιους αν αυτοι εχουν αγνοια επι του θεματος.στα λεω αυτα γιατι πιστευω με θερμη στην εξυπναδα σου.σορυ για το οφ τοπικ στο νημα της μπακνανα.δεν θα ξανασυμβει.αντυ φιλτατε σε περιπτωση που χρειαστεις κατι π.μ....
 

danziggr

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
0
μια κινεζα που ηταν που εκανε μονο στοματικο εφυγε?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Γιατι δεν μπαίνετε στον κόπο να διαβάσετε λίγες σελίδες πριν και από το πρωτο ποστ ρωτάτε μαλακιες?  :jerking: :jerking:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom