Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Μπακνανά 47 , Νέος Κόσμος "Belissimo"

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 215K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
το καθαρο φορ που προτεινεις ειναι τελειως αμπαλο........
Κατ εσε μπορει να ειναι αμπαλος ο κοριτσαρος ..... Κατ εμε επετρεψε μου να εχω εντελως διαφορετικη γνωμη ,  και επειδη ειμαι τρελος φαν των εβενινων κορασιδων , ειναι η μονη τιμια που παιζει αυτην την περιοδο σε μασσατζιδικα , παλαιοτερα επαιζε και ενα αλλο μου στανταρακι η Βικτωρια απο Μαρνης , αλλα εξαφανιστικε  :- :- :-
Οποτε την γνωμη σου κρατα την για τον ευατο σου παιχτη μου , και καλο ειναι  επειδη εισαι εμπειρος παιχτης και συχνος επισκεπτης των εν λογο ιδρυματων , να μην αφηνεις τις περισσοτερες φορες να οργανωνει  το ματς η παρτενερ σου , διοτι θα το φερει αυτη στα μετρα της  και θα εχουμε γκολ πριν την ωρα του , ο εμπειρος φορ φερνει αυτος το παιχνιδι στα μετρα του κι οταν επιλεξει αυτος βρισκει το πως θα σκοραρει  και πως θα το τελειωσει το ματς  ;) ;) ;)
Με την συγκεκριμενη κορασιδα εκ Βραζιλιας  βεβαια εχουμε αναπτυξη πολυ καλη χημεια κι απ τα πρωτα ραντεβου μαλιστα , ισως επειδη ειναι γλυκος ο Chicharito  και ειναι και γλυκοτσουστουνος οποτε δυσκολα να αντισταθει η Βραζιλιανικη αμυνα .... ;) ;) ;)
Και κατι τελευταιο για να κλεισω , οι περισσοτερες σοκολατι κορασιδες κανουν πολυ μετρια κλαρινα λογικο ειναι μεν , δεν ειναι ουτε απο Ρουμανια  ουτε απο Ρωσια ουτε απο Βαλκανικες χωρες , ε λοιπον η συγκεκριμενη κανει πολυ δυνατο πιπετο με μπολικο σαλιο και αρκετες πνιχτες κατακορυφες βουτιες στο εργαλειο , οποτε και μονο και μονο για το κλαρινο  της και για τα στησιματα της Βραζιλιανικης τουμπανοκωλαρα της ενα 8αρι το εχει απο εμενα δαγκωτο  :rockon: :rockon: :rockon: !!!!
 Φιλια πολλα να περναμε καλα και μην ξεχναμε  οτι τα ματς κρινονται απο μας ,  και το πως εμεις θα φερουμε το ματσακι στα μετρα μας  :hi: :hi: :hi:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Σε ένα εχει δίκιο ο chicharito......Όπως φερθείς θα σου φερθουν.........η συγκεκριμενη πάντως,αν της αφησεις πρωτοβουλία,θα παίξει κατενάτσιο και θα πετά την μπάλλα στην εξέδρα.......
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Για να λέμε την αλήθεια και η Βικτώρια ψιλο άμπαλη ήταν....
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Σε ένα εχει δίκιο ο chicharito......Όπως φερθείς θα σου φερθουν.........η συγκεκριμενη πάντως,αν της αφησεις πρωτοβουλία,θα παίξει κατενάτσιο και θα πετά την μπάλλα στην εξέδρα.......
Ακριβως αυτο που ειπε κι ο andy , αν της αφησεις την πρωτοβουλια και ειδικα αμα δεν σε ξερει θα παιξει με κλειστες αμυνες και θα πεταει την μπαλα εξω με σουτ  εκτος φασης , ενω αμα απ την αρχη την φερεις στα μετρα σου και την παιζεις με πασες και τις δινεις μπαλες θα  χαλαρωσει και θα την γεμισεις με γκολ  :fuck1: :fuck1: ;) ;) !!!!
Οσο  για την Βικτωρια που λεει ο Χορχε η τυπισσα ειναι γκανεζα αλλη σχολη εντελως απο ΝοτιοΑμερικανες και ΛατινοΒενεζουελοΚουβανεζες ,  με πιο αματιουρ  επειδοσεις , ψιλοκαλουστικο κλαρινο με επισης μπολικο σαλιο , αλλα αρκετα φιλοτιμη να σε ικανοποιησει αν και απειρη  αρκετα στα του αγωνα , ηταν εμφανης η απειρια της οσα ματσακια κι αν της εδωσα ,  βεβαια ανομοιες καστες για συγκριση  :hi: :hi: :hi:
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Φιλαράκι Chicharito η καταγωγή των κοριτσιών δεν είναι πάντα αυτή που ανακοινώνεται.... ;) ;)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.610
Πόντοι
46.232
Φιλαράκι Chicharito η καταγωγή των κοριτσιών δεν είναι πάντα αυτή που ανακοινώνεται.... ;) ;)
σχεδόν ποτέ θα έλεγα εγώ, πάντως για μένα σημασία έχει το τι κάνουν μέσα και όχι από που είναι
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Φιλαράκι Chicharito η καταγωγή των κοριτσιών δεν είναι πάντα αυτή που ανακοινώνεται.... ;) ;)
Ενοειτε  οτι δεν χαφτουμε αυτα που λενε οι Σεριφισσες οτι οι κοπελες ειναι Οκρανιδες η Σερβες η Σλοβακες , η Ταιλανδεζες  :2funny: :2funny: , απλα βεβαια υπαρχουν και ιδρυματα που οι Σεριφισσες  ειναι λιγο πιο ειλικρινης , αλλα αυτο ποσος με ενδιαφερει , αυτο που ενδιαφερει εμας ειναι αυτο που ειπε ο Σμυρνης  το ποσο καλες ειναι στα του μεσα κι οχι απο που ειναι , και απο που καταγοντε ,  κι αν εχει Σλοβακα  γιαγια και αν  η θεια της ηταν απο  Μαδαγασκαρη , αυτα ειναι για τους αδαης που φευγουν απ το ιδρυμα και λενε απο μεσα τους , αααχ  εβαλα κι ενα Ταιλανδακι στην συλλογη μου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Chicharito,με την ορθογραφία έχεις πάρει διαζύγιο ετσι?

Οσο για την καταγωγή,ασφαλώς και δεν εχει μεγάλη σημασία,αν και η προέλευση από κάποιες γειτονικές χώρες σε προδιαθετει για το χειρότερο......

Υ.Γ Η Καρολάιν δεν είναι Βραζιλιάνα,σε άλλη ήπειρο ψάξε.........
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ρε σεις ο άνθρωπος γουστάρει μαύρο πως να το κάνουμε....
Και προφανώς η λαχτάρα του να ´´μαυρήσει´´ τον κάνει να μεροληπτεί...
Κατ´ εμέ τόσο η Βικτώρια αλλά και η Καρολίνα έχουν ωραίο κώλο... Και μέχρι εκεί...
Αλλά μόνο μέχρι εκεί...
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
Κατ εσε μπορει να ειναι αμπαλος ο κοριτσαρος ..... Κατ εμε επετρεψε μου να εχω εντελως διαφορετικη γνωμη ,  και επειδη ειμαι τρελος φαν των εβενινων κορασιδων , ειναι η μονη τιμια που παιζει αυτην την περιοδο σε μασσατζιδικα , παλαιοτερα επαιζε και ενα αλλο μου στανταρακι η Βικτωρια απο Μαρνης , αλλα εξαφανιστικε  :- :- :-
Οποτε την γνωμη σου κρατα την για τον ευατο σου παιχτη μου , και καλο ειναι  επειδη εισαι εμπειρος παιχτης και συχνος επισκεπτης των εν λογο ιδρυματων , να μην αφηνεις τις περισσοτερες φορες να οργανωνει  το ματς η παρτενερ σου , διοτι θα το φερει αυτη στα μετρα της  και θα εχουμε γκολ πριν την ωρα του , ο εμπειρος φορ φερνει αυτος το παιχνιδι στα μετρα του κι οταν επιλεξει αυτος βρισκει το πως θα σκοραρει  και πως θα το τελειωσει το ματς  ;) ;) ;)
Με την συγκεκριμενη κορασιδα εκ Βραζιλιας  βεβαια εχουμε αναπτυξη πολυ καλη χημεια κι απ τα πρωτα ραντεβου μαλιστα , ισως επειδη ειναι γλυκος ο Chicharito  και ειναι και γλυκοτσουστουνος οποτε δυσκολα να αντισταθει η Βραζιλιανικη αμυνα .... ;) ;) ;)
Και κατι τελευταιο για να κλεισω , οι περισσοτερες σοκολατι κορασιδες κανουν πολυ μετρια κλαρινα λογικο ειναι μεν , δεν ειναι ουτε απο Ρουμανια  ουτε απο Ρωσια ουτε απο Βαλκανικες χωρες , ε λοιπον η συγκεκριμενη κανει πολυ δυνατο πιπετο με μπολικο σαλιο και αρκετες πνιχτες κατακορυφες βουτιες στο εργαλειο , οποτε και μονο και μονο για το κλαρινο  της και για τα στησιματα της Βραζιλιανικης τουμπανοκωλαρα της ενα 8αρι το εχει απο εμενα δαγκωτο  :rockon: :rockon: :rockon: !!!!
 Φιλια πολλα να περναμε καλα και μην ξεχναμε  οτι τα ματς κρινονται απο μας ,  και το πως εμεις θα φερουμε το ματσακι στα μετρα μας  :hi: :hi: :hi:




Σεβαστη η αποψη σου φιλε μου αλλα θα συμφωνησω περισσοτερο με το τελευταιο  post του jeorgekavlares γιατι κι εγω εχω λυσσα με τα  μαυρα μωρα και συχνα συμβαινει αυτο που λεει....
 

belissimo.spa_017

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2015
Μηνύματα
329
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους σας!!!!!!!!!! ;) ;) ;) σημερα ειναι η Καρολινα η Χαρα η Ελενη η Δημητρα η Ιωαννα και η Αφροδιτη!!!!! ;) ;) ;) ελατε να απολαυσετε ενα χαλαρωτικο μασαζακι σας περιμενουμε με πολυ αγαπη!!!!!!!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: θα ειμαστε ανοιχτα μεχρι τις 9 το βραδυ!!!!!!. φιλακια πολλα στα μουτρακια σας!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-*
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
Ολγα.
Για πες μας πως ειναι η ιωαννα και η αφροδιτη.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Ξεκίνησε το τριώδιο, και όπως μας λέγανε και μικρά στο σχολείο "την πρώτη εβδομάδα έχει κατάλυση στα πάντα", τουτέστιν τρώμε απολύτως ελεύθερα και όλες τις μέρες. Είπα και εγώ να δοκιμάσω κάτι "αρτύσιμο" πριν αρχίσουν οι νηστείες και οι περιορισμοί.

Ας ενημερώσω λοιπόν εγώ για την Αφροδίτη, μιας και η αγαπητή Όλγα μας έχει με τα υπονοούμενα, και οι συναγωνιστές είναι στη μούγκα:
Ελληνίδα, περί τα 22-25, μελαχρινή, λεπτή, 1.65, καλλίγραμμη, αθλητικό/σφιχτό κορμί, στήθος νο1 αλλά σφιχτό/λάστιχο, κατσαρομάλλα.

Συν:
Πολύ καλό μασάζ, τα πάντα και παντού, και όπως πρέπει. Το κατέχει το άθλημα.
Ευγενική, συζητήσιμη, ακομπλεξάριστη, και καθαρή.
Στα αγωνιστικά πολύ καλή και συμμετοχική. Πρέπει να είναι και οπαδός του Ολυμπιακού γιατί πάνω στον αγώνα ομιλεί λιμανίσια... για όσους αρέσκονται είναι άψογη. Γλύφει κάτω πολύ καλά, ακά, και μάλιστα με έξτρα περιποίηση της παρέας σε πρωτότυπη στάση προσευχής (φτου να μην κολαστώ). Αρέσκετε και σε gagging...
Συνολικά πάρα πολύ καλή -και στα δύο ημίχρονα- για το νεαρό της ηλικίας της.
Πλην:
Πολλά tattoo, έχει και ένα κουμπούρι!
Εντονότατη τριχοφυΐα, τόση που αρχικά ανησυχούσα εντόνως περί το φύλο!  Επειδή την έχω πατήσει μια φορά πριν από χρόνια (και δεν το ξεχνάω με τίποτα), με έζωσαν ολίγον τα φίδια αρχικά... Όμως κατά την ψηλάφηση διαπίστωσα ότι είναι μια χαρά κανονικό κορίτσι, απλά έτυχε να έχει το συγκεκριμένο θέμα. Απορώ πως δεν το έχει αντιμετωπίσει ακόμα μόνιμα, λύσεις υπάρχουν...
Αυτά και με το καλό που μας μπήκε το τριώδιο...
 

Cantaloop

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2009
Μηνύματα
12
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Σαμπρίνα έχει αποχωρήσει απο το team;
 

veligekas

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ολγα οταν μπορεις απαντησε σε παρακαλω...εχεις καμια ενημερωση για το αν κ ποτε θα γυρισει η σαμπρινα???σ ευχαριστω πολυ εκ των προτερων

 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Ξεκίνησε το τριώδιο, και όπως μας λέγανε και μικρά στο σχολείο "την πρώτη εβδομάδα έχει κατάλυση στα πάντα", τουτέστιν τρώμε απολύτως ελεύθερα και όλες τις μέρες. Είπα και εγώ να δοκιμάσω κάτι "αρτύσιμο" πριν αρχίσουν οι νηστείες και οι περιορισμοί.

Ας ενημερώσω λοιπόν εγώ για την Αφροδίτη, μιας και η αγαπητή Όλγα μας έχει με τα υπονοούμενα, και οι συναγωνιστές είναι στη μούγκα:
Ελληνίδα, περί τα 22-25, μελαχρινή, λεπτή, 1.65, καλλίγραμμη, αθλητικό/σφιχτό κορμί, στήθος νο1 αλλά σφιχτό/λάστιχο, κατσαρομάλλα.

Συν:
Πολύ καλό μασάζ, τα πάντα και παντού, και όπως πρέπει. Το κατέχει το άθλημα.
Ευγενική, συζητήσιμη, ακομπλεξάριστη, και καθαρή.
Στα αγωνιστικά πολύ καλή και συμμετοχική. Πρέπει να είναι και οπαδός του Ολυμπιακού γιατί πάνω στον αγώνα ομιλεί λιμανίσια... για όσους αρέσκονται είναι άψογη. Γλύφει κάτω πολύ καλά, ακά, και μάλιστα με έξτρα περιποίηση της παρέας σε πρωτότυπη στάση προσευχής (φτου να μην κολαστώ). Αρέσκετε και σε gagging...
Συνολικά πάρα πολύ καλή -και στα δύο ημίχρονα- για το νεαρό της ηλικίας της.
Πλην:
Πολλά tattoo, έχει και ένα κουμπούρι!
Εντονότατη τριχοφυΐα, τόση που αρχικά ανησυχούσα εντόνως περί το φύλο!  Επειδή την έχω πατήσει μια φορά πριν από χρόνια (και δεν το ξεχνάω με τίποτα), με έζωσαν ολίγον τα φίδια αρχικά... Όμως κατά την ψηλάφηση διαπίστωσα ότι είναι μια χαρά κανονικό κορίτσι, απλά έτυχε να έχει το συγκεκριμένο θέμα. Απορώ πως δεν το έχει αντιμετωπίσει ακόμα μόνιμα, λύσεις υπάρχουν...
Αυτά και με το καλό που μας μπήκε το τριώδιο...

Η αφροδιτη εχει κανα τατου κατα μηκος της σπονδυλικης στηλης;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom