Νέα

Μου σηκώνεται κανονικά ..αλλά δεν μπορώ να γαμήσω..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
Εγω αυτο που καταλαβα ειναι πως αν κανεις ενα θρεντ με πραγματικα "περιεργο" θεμα τιτλο γεμιζουν οι σελιδες απο ποστ το γελιο παει συννεφο και εχεις φοβερη επισκεψιμιτητα λογω περιεργειας!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
  Οσο για τον φιλο που το ανοιξε και σαφως φαινεται πως ητανε παρθενος μεχρι πριν 2-3 γαμησια....Φιλαρακο μου ασε τον εαυτο σου ελευθερο και γαμα!Στ'αρχιδια σου αν θα χυσεις σε 5 η σε 50' ετσι κι αλλοιως η πουτανα το μονο που θελει ειναι να κανει τη δουλεια της και να πληρωθει!Αν νομιζεις θα σε βαθμολογησει κανεις λαθος!!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
δοκιμασες να σε ξεμπουκωσει κανας τραβελος;;

για παρε ενα τηλ τον σοφια
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
πολι ορεο πραμα να σου σικονετε τελικα
 

Επισκέπτης
οκ ρε μαγκες ευχαριστω... το θεμα ειναι οχι οτι δεν μπορω να ικανοποιησω αλλα οταν γαμαω κουραζομαι και βαριεμαι ..για εμενα το γαμησι ειναι μονο το γρηγορο και στο γρηγορο μου εχουν κατεβει η επιδοσεις!!!
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
οκ ρε μαγκες ευχαριστω... το θεμα ειναι οχι οτι δεν μπορω να ικανοποιησω αλλα οταν γαμαω κουραζομαι και βαριεμαι ..για εμενα το γαμησι ειναι μονο το γρηγορο και στο γρηγορο μου εχουν κατεβει η επιδοσεις!!!
θα εχισ μεγαλι ροπι πισο σα τισ μερτσεντεδεσ
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
παιδες ο δυονισακος μας εγγατεληψε....εκανε ποστ στα τραβελια. να γιατι ειχε προβλημα..τα αποτελεσματα εδιξαν απο μονα τους.

ΤΙ ΝΤΟΧΤΟΡΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΤΙΜΟΣ. :s&m_3:
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
παιδες ο δυονισακος μας εγγατεληψε....εκανε ποστ στα τραβελια. να γιατι ειχε προβλημα..τα αποτελεσματα εδιξαν απο μονα τους.

ΤΙ ΝΤΟΧΤΟΡΑΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΤΙΜΟΣ. :s&m_3:
ιδικοσ στιν πισοκουνιστολογοσ γεριατριστησ...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
δεν έχω δυναμεις αλλα ειναι σε στύση...χυνω στο 15λεπτο πουτανα...εχω κανα προβλημα ???και εχω ακουσει με τα πολλα υγρα δεν βγαζεις και πολυ σπερμα..
Διονυσάκο!!!
Όπως και στην τρόμπα πρεσάρεις απο πίσω και βγαίνει απο μπρός!
Φάε μια τραβελόπουτσα απο πίσω να σε πρεσάρει καλά και να βγάλεις όλο το σπέρμα να ξεδιψάσει και η καλή σου!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom