Νέα

Μου σηκώνεται κανονικά ..αλλά δεν μπορώ να γαμήσω..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
τυπε την πιανει κτυποκαρδια την ψαρούκλα  :grin:
και δεν μπορει να γαμησει λεει... ποια η γνωμη σου
ειναι νεος στο σπορ και δεν εχει μαθει να αγωνιζετε καλα ακομα...θα στρωσει που θα παει...μερικα πραγματα θελουν τον χρονο τους...ολοι λιγο πολυ τα θεματακια μας στην αρχη τα ειχαμε.κανεις δεν γεννηθηκε μεγιστος γαμικος σωστα???
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.042
Κριτικές
7
Like
9.757
Πόντοι
1.686
Μαζεψε λεφτα και πήγαινε στη Ζανα, στη Στουρναρη !

Δεν υπάρχει περίπτωση να μη σου σηκωθει

μεχρι το σαγόνι !  :2funny:

Στα μπουρδελα θελει εξασκηση για να καβλωσεις

και να γαμησεις σε 5-10 λεπτα !

Οταν ήμουν στη τριτη λυκειου ,

δυσκολευόμουν και εγώ ! Αλλά πετυχα μια

ιεροδουλη με το ονομα ΡΕΑ στην οδο Καλυμνου ,

αν θυμαστε ,και ηρθαν τα κατω- πάνω !  :bigdick:

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ειναι νεος στο σπορ και δεν εχει μαθει να αγωνιζετε καλα ακομα...θα στρωσει που θα παει...μερικα πραγματα θελουν τον χρονο τους...ολοι λιγο πολυ τα θεματακια μας στην αρχη τα ειχαμε.κανεις δεν γεννηθηκε μεγιστος γαμικος σωστα???

Εννοειται τυπε. Μονο εγω υπηρξα η φωτεινη εξαιρεση
βεβαια το εκρυψα καλα και δεν το ειπα για να μην με φαει το ματι  :grin:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
και που κολαει αυτο με την κατασταση μου?οτι ναναι...

Οκ. Ότι πεις... Απλά σε λίγο καιρό θα ανοίξεις θέμα " Είχα πούτσα αλλά μου  την κόψανε, που να πάω να κάνω επέμβαση να γίνω τρεβελόπουστρα?"
 

Επισκέπτης
Οκ. Ότι πεις... Απλά σε λίγο καιρό θα ανοίξεις θέμα " Είχα πούτσα αλλά μου  την κόψανε, που να πάω να κάνω επέμβαση να γίνω τρεβελόπουστρα?"
φιλε η πουτσα μου εχει κανονικο χρωμα... τι μαλακιες λες τωρα δεν ξερω..αμα μου κοψουνε την πουτσα θα αυτοκτονησω:) χωρις γαμησι δεν ζω...
 

Επισκέπτης
μηπως ρε παιδια ειναι απο την ακτινοβολια του λαπτοπ???αλλα ειναι 15-20 εκατοστα  :S
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
:tits:
φιλε η πουτσα μου εχει κανονικο χρωμα... τι μαλακιες λες τωρα δεν ξερω..αμα μου κοψουνε την πουτσα θα αυτοκτονησω:) χωρις γαμησι δεν ζω...

Μα θα ζεις με γαμήσι. Απλά θα σε γαμάνε... Και όταν λες κανονικό χρώμα τι εννοείς? Βιολετί?
 

Επισκέπτης
δεν ξερω φιλε ασε με..με κανεις να ψαχνω την πουτσα μου..αλλο λεω αλλα μου κανεις
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
δεν ξερω φιλε ασε με..με κανεις να ψαχνω την πουτσα μου..αλλο λεω αλλα μου κανεις

Εγώ δεν σου κάνω τπτ... Απλά έχω ένα φίλο που είχε πρόβλημα στύσης και τελικά ήταν ο προστάτης... Ήταν τυχερός όμως.. Του κόψανε μόνο τ αρχίδια και με μία τρόμπα όταν θέλει να γαμήσι φουσκώνει το καυλί του και γαμάει μέχρι να ξεφουσκώσει...
 

Επισκέπτης
Μα εγω δεν εχω προβλημα στυσης χαχαχαχα μου γινεται και σκληρο πολυ;) σαν πετρα// φιλακια τρελε...μας τρελανες
 

nikos_s

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε θα μας τρελανεις.Αφου σου σηκωνεται και σου γινεται πετρα ποιο ειναι το προβλημα σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom