Νέα

Μου σηκώνεται κανονικά ..αλλά δεν μπορώ να γαμήσω..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν έχω δυναμεις αλλα ειναι σε στύση...χυνω στο 15λεπτο πουτανα...εχω κανα προβλημα ???και εχω ακουσει με τα πολλα υγρα δεν βγαζεις και πολυ σπερμα..
 

vasilis4

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
πρεζονι εισαι και δεν εχεις δυναμεις? :uglystupid:
εαν ειναι τουμπανο η γκομενα και σε 5λεπτο θα χυσεις που ειναι το θεμα?
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
δωσε λεπτομερειες, για να γινει σωστη διαγνωση ειδικα οταν ερθει ο γιατρος απολυτος
 

Επισκέπτης
απλα ρε παιδια κουραζομαι με το γυμναστηριο καθε μερα...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
δεν έχω δυναμεις αλλα ειναι σε στύση...χυνω στο 15λεπτο πουτανα...εχω κανα προβλημα ???και εχω ακουσει με τα πολλα υγρα δεν βγαζεις και πολυ σπερμα..
ειμαι γιατρος-φαρμακοποιος αλλα δεν καταλαβαινω τι γραφεις !!! απλα οταν συκωθει η πουτσα σου,βρες την τρυπα του μουνιου και εαν δυσκολεβεσαι να την εντοπισεις πες στην πουτανα να σε βοηθησει !!! αφου τα καταφερεις αρχισε να σπρωχνεις μπρος-πισω και πες και στην πουτανα να κανει το ιδιο εαν δεν εχεις δυναμεις!!!
 

Επισκέπτης
ειμαι γιατρος-φαρμακοποιος αλλα δεν καταλαβαινω τι γραφεις !!! απλα οταν συκωθει η πουτσα σου,βρες την τρυπα του μουνιου και εαν δυσκολεβεσαι να την εντοπισεις πες στην πουτανα να σε βοηθησει !!! αφου τα καταφερεις αρχισε να σπρωχνεις μπρος-πισω και πες και στην πουτανα να κανει το ιδιο εαν δεν εχεις δυναμεις!!!
αχαχαχα πιστευω δεν ειναι προβλημα..ευχαριστω πολυ
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
δεν έχω δυναμεις αλλα ειναι σε στύση...χυνω στο 15λεπτο πουτανα...εχω κανα προβλημα ???και εχω ακουσει με τα πολλα υγρα δεν βγαζεις και πολυ σπερμα..
φιλε μαλλον δεν δουλευει το δυναμο σωστα,αλλα μπορει να ειναι και ιμαντας χρονισμου.
δες και τα λαδια ομως,γιατι καμια φορα βουλωνει το φιλτρο λαδιου,και δεν εχει πιεση η αντλια.
αν δεν ειναι τιποτα απο αυτα,πανε σε καποιο συνεργειο και θα σου πουν τι γινετε.
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
δεν έχω δυναμεις αλλα ειναι σε στύση...χυνω στο 15λεπτο πουτανα...εχω κανα προβλημα ???και εχω ακουσει με τα πολλα υγρα δεν βγαζεις και πολυ σπερμα..

Έχεις... Μάλλον θα πρέπει να κάνεις ευνουχισμό διότι μπορεί να  πάθεις καρκίνο των όρχεων αν δεν βελτιωθεί η κατάσταση...
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
δεν έχω δυναμεις αλλα ειναι σε στύση...χυνω στο 15λεπτο πουτανα...εχω κανα προβλημα ???και εχω ακουσει με τα πολλα υγρα δεν βγαζεις και πολυ σπερμα..

Πρόσεχε, αυτό που πίνεις αποκλείεται να είναι νόμιμο.
 

Επισκέπτης
Ρε φιλε τι δεν εχεις δυναμεις?....εδω γαμανε οι γεροι να πουμε!...μαλλον ανγχος θα εχεις εκεινη την ωρα!
 

Συνημμένα

  • 10.jpg
    10.jpg
    247,9 KB · Εμφανίσεις: 78
  • 14.jpg
    14.jpg
    140,2 KB · Εμφανίσεις: 198

Επισκέπτης
Ρε φιλε τι δεν εχεις δυναμεις?....εδω γαμανε οι γεροι να πουμε!...μαλλον ανγχος θα εχεις εκεινη την ωρα!
φιλε μαλλον αυτο γιατι αμα την παιζω και παω να την σηκωσω στο σπιτι μου σηκωνεται σε ενα λεπτο ..ενω οταν παω σε μπουρδελο μπορει να περασουνε και 3 λεπτα για να ερθει η πουτανα και η στυση να ειναι 50%  και τα χτυποκαρδια στο φουλλ...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Ρε φιλε τι δεν εχεις δυναμεις?....εδω γαμανε οι γεροι να πουμε!...μαλλον ανγχος θα εχεις εκεινη την ωρα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: οι γεροι ομως παιρνουν χαπακια και αυτος λεει οτι δεν ασχοληται με αυτα αλλα ισως πρεπει να αρχισει να πινει τιποτα μπας και καταφερει να γαμησει επιτελους !!!!
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: οι γεροι ομως παιρνουν χαπακια και αυτος λεει οτι δεν ασχοληται με αυτα αλλα ισως πρεπει να αρχισει να πινει τιποτα μπας και καταφερει να γαμησει επιτελους !!!!
ρε πεδια γαμαω απλα οχι μεσα σε 5 λεπτα αμα το κανω γρηγορα χωρις βασυνες το κανω 10-12 λεπτα. και αμα το κανω γρηγορα στο 5 λεπτο΄;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom