Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αααααααααααα μαλιστα...μπλου μπελ χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:πως φαινονται τα νειατα σου κι"η ομορφια σου ,ρε μπον!
 

Επισκέπτης
Αμυντικά όσο δεν πάει!
Έχει τύχει 2-3 φορές να μ πεταχτούν από στενά απότομα ενώ έχουν stop.. :idiot:
Μια άλλη φορά πέρασε ένας μεθυσμένος με μηχανή δίπλα μου κ με πέταξε κάτω,ετυχώς π δεν με έλιωσε το αμάξι π ρχοταν από πίσω.
επίσης τον πρώτο καιρό π οδηγούσα λόγω φόβου έτρωγα κάτι τούμπες μόνη μου.. :dancing:
οπότε είμαι αρκετά προσεχτική,δεν κάνω βλακίτσες,ούτε ποζεριάζω.

Καλως ήρθες και από εμένα!
Σορρύ γι' αυτά που γράφω, αλλά είμαι λίγο παραδοσιακός στο θέμα της γυναίκας πάνω σε μηχανή - μόνο συνεπιβάτης ;)
 

grvagelis

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
427
Like
1
Πόντοι
1
μεγαλυτερη μαλακια απο το να εχεις μηχανη δεν υπαρχει.παιζεις την ζωη σου κωρονα γραμματα.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Καλως ήρθες και από εμένα!
Σορρύ γι' αυτά που γράφω, αλλά είμαι λίγο παραδοσιακός στο θέμα της γυναίκας πάνω σε μηχανή - μόνο συνεπιβάτης ;)

Γούστα είναι αυτά.. :grin:
είναι μεγάλη εξυπηρέτηση το μηχανάκι πάντως..

Thx για την υποδοχή πάντως.. :cheesy:
σε όσους απαντήσανε πάει αυτό..


αααα κ για να ΄μαι ειλικρινής κ εμένα μου αρέσει καλυτερα όταν δεν οδηγώ εγώ κ είμαι συνεπιβάτης σε κάποιον π οδηγεί μηχανή.. :cheesy:
 

Επισκέπτης
μεγαλυτερη μαλακια απο το να εχεις μηχανη δεν υπαρχει.παιζεις την ζωη σου κωρονα γραμματα.

δεν έχω τι να σου πω, δεν έχεις ζήσει προφανώς αυτή τη συγκίνιση όποτε τσαμπα θα πληκτρολογώ προσπαθώντας να σε πείσω για κάτι διαφορετικο...
 

Επισκέπτης
μεγαλυτερη μαλακια απο το να εχεις μηχανη δεν υπαρχει.παιζεις την ζωη σου κωρονα γραμματα.
Εγω την παιζω και ζαρια,αμα λαχει!Τραβας τιποτα ζορια???Εσυ κατσε να καεις στην κονσερβα σου!Στο καλο φιλαρακι,και να μην περνας να τα λεμε!!!
 

Επισκέπτης
μεγαλυτερη μαλακια απο το να εχεις μηχανη δεν υπαρχει.παιζεις την ζωη σου κωρονα γραμματα.
Εγω φοβαμαι να αδηγω μεσα σε κινηση με μοτοσυκλετα και γενικα  προτημω αμαξι για μετακινησεις και δουλιες
μηχανη ειναι μονο για ξεκαυλομα να πας σε εναν δρομο χωρις αμαξια  η σε καμια πιστα για καψιμο


 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Ο λύκος κι αν γεράσει τομάρι δεν αλλάζει. Μετά από 30 χρόνια καβάλας (17 χρόνια αγωνες) το μεγαλύτερό μου παράσημο είναι ότι δεν έχω ούτε ένα σπασιμο. Χιλιάδες τούμπες, χιλιάδες κυριολεκτικά. Ένα σπασιμο στο δάκτυλο του αριστερού μου ποδιού είναι απο ποδόσφαιρο.
Βέβαια και τα δύο μου γόνατα είναι διαλυμένα από το  Off Road, έχω χαλάρωση συνδέσμων και στα δύο. Αλλά αυτό είναι όλο. Τυχερός σε υπερθετικό βαθμό. Αλλά από ένα σημείο και μετά ήξερα και να πέφτω και ακόμα πιό σημαντικό, πότε να "εγκαταλείπω το σκάφος"
 

Επισκέπτης
δεν έχω τι να σου πω, δεν έχεις ζήσει προφανώς αυτή τη συγκίνιση όποτε τσαμπα θα πληκτρολογώ προσπαθώντας να σε πείσω για κάτι διαφορετικο...

αν εχεις χάσει δικό σου απο μηχανή ειναι δικαιολογημένο να έχεις μια τέτοια άποψη..
 

Επισκέπτης
αν εχεις χάσει δικό σου απο μηχανή ειναι δικαιολογημένο να έχεις μια τέτοια άποψη..

Σεβαστό.
Μπορείς να κάνεις την κριτική σου επισημαίνοντας τους κινδύνους, αλλά δεν μπορείς όμως να γραφεις ότι είναι μαλακια να οδηγάς μηχανή..... γιατί μας προσβάλει...
 

Επισκέπτης
Ο πατερας μου,καθοταν στο πισω μερος μιας μερσεντες!Τους κοπανησε ενας ταριφας!Ανημερα στην γιορτη του!07/01/69!Με 60 χιλ.!ΣΚΟΤΩΘΗΚΕ!ΑΠΛΑ!Γαμω το!Ολο εκει ερχεται η κουβεντα σημερα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom