Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Όταν ήταν να βγει όλοι θεωρούσαν ότι θα είναι το καλύτερο παπί της αγοράς, όταν βγήκε όλοι το βρίζουν και δεν έχουν άδικο....
Το αντικατέστησα για να με εξυπηρετεί καλύτερα στις δουλειές στην πόλη και τελικά για παλιοσίδερα κάνει μόνο :headbang:
Δεν μπορώ να καταλάβω πως ενω είμαι σταματημένος στο φανάρι και έχω κουμπωμένη την πρώτη για εκκίνηση ξαφνικά μου σβήνει  :jerking:
Πρεπει να θελει ρυθμισμα το καρμπυρατερ ή καθαρισμα  :rockon: :rockon:
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
Όταν ήταν να βγει όλοι θεωρούσαν ότι θα είναι το καλύτερο παπί της αγοράς, όταν βγήκε όλοι το βρίζουν και δεν έχουν άδικο....
Το αντικατέστησα για να με εξυπηρετεί καλύτερα στις δουλειές στην πόλη και τελικά για παλιοσίδερα κάνει μόνο :headbang:
Δεν μπορώ να καταλάβω πως ενω είμαι σταματημένος στο φανάρι και έχω κουμπωμένη την πρώτη για εκκίνηση ξαφνικά μου σβήνει  :jerking:

Ωχ! ρε φιλαράκο τι ήττα έπαθες, στο κάνει συχνά, το πρώτο σέρβις στα 1000 το έκανες?
Μπορεί να είναι κάτι πολύ απλό και προς Θεού μην πλένετε τις μοτοσυκλέτες σας σε βενζινάδικα με χημικά και πίεση, μόνο με σφουγγάρι (εννοείτε μαλακό) και νερό και απαλά  πιο απαλά κι απ'ότι κάνετε με τις γκόμενες :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Εγω πιστευω πως καλητερο παπι ειναι το astrea grand και μετα το kaze-r :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Πρεπει να θελει ρυθμισμα το καρμπυρατερ ή καθαρισμα  :rockon: :rockon:

μα καινούργιο είναι.... τόσο γρήγορα;;;

Ωχ! ρε φιλαράκο τι ήττα έπαθες, στο κάνει συχνά, το πρώτο σέρβις στα 1000 το έκανες?
Μπορεί να είναι κάτι πολύ απλό και προς Θεού μην πλένετε τις μοτοσυκλέτες σας σε βενζινάδικα με χημικά και πίεση, μόνο με σφουγγάρι (εννοείτε μαλακό) και νερό και απαλά  πιο απαλά κι απ'ότι κάνετε με τις γκόμενες :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

το πήγα για πρώτο σέρβις κανονικότατα... τι να πω...;;;
 

Επισκέπτης
μα καινούργιο είναι.... τόσο γρήγορα;;;

το πήγα για πρώτο σέρβις κανονικότατα... τι να πω...;;;
τοτε  δεν εχει καρμπυρατερ αν ειναι πολυ καινουριο :rockon:
το εχει ο θειος μου το εχω οδηγησει..μια χαρα
κατι δεν παει καλα αλλα δεν ειναι σοβαρο προβλημα
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Δεν ξέρω άμα έχει ξαναγίνει αυτή η ερώτηση εδώ μέσα,αλλά πραγματικά θα ΄θελα να μάθω..
Τι σκέφτεστε για τις γυναίκες π οδηγούν μηχανές?
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Εγω πιστευω πως καλητερο παπι ειναι το astrea grand και μετα το kaze-r :rockon: :rockon:
Εγώ πιστεύω αυτά που έχω ζήσει. Είχαμε ένα κρύπτον 115 που απο τις 9 το πρωί μέχρι τις 9 το βραδυ δε σταματαγε να γυρναει ολο το λεκανοπεδιο. Όποτε θυμόμαστε συμπληρώναμε λάδια (αλλαγή δεν έγινε παρα μόνο μια στα 1000). Σκοπός μας κι εντολή που είχαμε ήταν να δούμε πότε θα σπάσει. Επεστραφη με 86000 χλμ στον ιδιοκτήτη του.
Επίσης, ρώτα  delivery boys...μόνο τα Κρύπτον αντέχουνε τόσο
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.644
Κριτικές
2
Like
1.181
Πόντοι
216
μα καινούργιο είναι.... τόσο γρήγορα;;;

το πήγα για πρώτο σέρβις κανονικότατα... τι να πω...;;;

Κύριοι το innova είναι ψεκαστό και απ'ότι κατάλαβα πριν το σέρβις δεν στο έκανε
ή κάνω λάθος :think:
Α! και κάτι ακόμα μήπως άρχισε να στο κάνει απ'όταν έβαλες βενζίνη από κάνα βενζινάδικο κουκουρούκου.......!!!!!!!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
για να είμαι ειλικρινής τις θεωρώ πολύ αντισεξουαλικές...   

 εισαι μικρος γι'αυτο....

 
Δεν ξέρω άμα έχει ξαναγίνει αυτή η ερώτηση εδώ μέσα,αλλά πραγματικά θα ΄θελα να μάθω..
Τι σκέφτεστε για τις γυναίκες π οδηγούν μηχανές?

 Να υποθεσω οτι εσυ οδηγας;
 Και να οδηγας,γιατι δεν ποσταρεις και στο θρεντ του Bourdela Bikers
 Club;
 Εγω το βρισκω πολυ ερεθιστικο...
 Μου αρεσει η γυναικα να οδηγει μοτοσυκλετα...
 
 Να γραφεις και στο θρεντ μας(αν εχεις μηχανη...)
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
προσοχή! δεν το κατακρίνω, να είναι καλά οι γκόμενες και να οδηγάνε ότι γουστάρουν αλλά η μηχανή είναι γένους θηλυκου, δεν γίνεται....

  Δηλαδη μεθαυριο που θα παρεις το τρικυλινδρο και θα παμε με την
  παρεα σε καμμια Βυτινα η οπου αλλου,θα σε πειραξει να ειναι μαζι
  μας και  καμμια κοπελλα με την μηχανη της;

  Εμενα καθολου παντως...
  Ισα ισα θα ελεγα...
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
 εισαι μικρος γι'αυτο....

 
 Να υποθεσω οτι εσυ οδηγας;
 Και να οδηγας,γιατι δεν ποσταρεις και στο θρεντ του Bourdela Bikers
 Club;
 Εγω το βρισκω πολυ ερεθιστικο...
 Μου αρεσει η γυναικα να οδηγει μοτοσυκλετα...
 
 Να γραφεις και στο θρεντ μας(αν εχεις μηχανη...)

Ναι οδηγάω,μηχανάκι honda supra..
είμαι καινούρια δεν τα ΄χω προσέξει ακόμα όλα στο forum.. :cheesy:
πάντως πέρα από κάτι λάδια να αλλάζω δεν ξέρω κ πολλά να κάνω στο παπί μου δυστυχώς
οπότε κ να ποστάρω μάλλον μπαρούφες θα λέω.. :2funny:
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Δεν ξέρω άμα έχει ξαναγίνει αυτή η ερώτηση εδώ μέσα,αλλά πραγματικά θα ΄θελα να μάθω..
Τι σκέφτεστε για τις γυναίκες π οδηγούν μηχανές?

να μια καλή ερώτηση!!! Για να μαι ειλικρινής, τώρα πια τις θαυμάζω για το θάρρος τους. Έχοντας ζήσει 5-6 σχέσεις με 'αμαζόνες" και έχοντας δει τη μια να σκοτώνεται πέφτοντας σε γκρεμό στην Άνδρο το 1981, έχοντας συνοδεύσει άλλες 2 στο ΚΑΤ απ όπου εξήλθαν γυψαρισμένες με συντριπτικό κνήμης-περόνης μπορείς να καταλάβεις ελπίζω ότι ΑΡΝΟΥΜΑΙ να μαθω σε γυναίκα να οδηγεί μοτοσυκλέττα.
Επαναλαμβάνω, τις θαυμάζω και τις χαίρομαι, αλλά φοβάμαι ότι δεν έχουν υπολογίσει σωστα τους κινδύνους. Αντίθετα με εμας τουσ άνδρες που τα σπασίματα, εγκαυματα κλπ σημάδια μερικές φορές βλακωδώς τα επιδεικνύουμε σαν παράσημα, κάθε τέτοιο σε γυναίκα αφαιρεί μέρος της θυληκότητας. Σε νεαρή ηλικία ίσως δεν το βλεπετε σαν σημαντικό.
Είμαι σίγουρος όμως ότι με την πάροδο των χρόνων αλλάζει και η νοοτροπιά σας ως προς αυτό.
Τέλος πάντων, καλο θέμα για συζήτηση...εδώ είμαστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom