Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Προσεξες το εικαστικο αποτελεσμα της στοιχισης??? :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
...η σαν περιγραμμα ανθρωπινου κεφαλιου...με δυο κουβεντες,μια χαρα τα στοιχισες(εστω...με τεσσερεις κουβεντες).Ο υπολογιστης μου,σερνεται!ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΓΡΗΓΟΡΟΣ!!!Α...μια και ειπα γρηγορος,στα Μεγαρα δεν παω,αν και ειμαι μελος της ΛΕΜΜ,ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΠΙΣΤΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ,ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΑ ΑΔΙΟΡΘΩΤΑ.Ειχα γυρισει με ενα 998R 1.06 και το περηφανευομουνα,και εμαθα οτι προπερσυ,τα 125 ,γυρνουσαν 1.05 :2funny: :2funny: :2funny:!Παλι καλα,που δεν ειπα τιποτα εκεινη την μερα στο παιδι που ετρεχε...θα γελαγαν και τα ελικοπτερα!Ειλικρινα σ'ευχαριστω για το ενδιαφερον , παντως!Αν βλεπεις οτι χανομαι,το τηλ. μου το εχεις!Βαρα το!
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Όταν θά ρθω Αθήνα θα περάσω να σου ρίξω κανενα  Octane Booster στον υπολογιστή σου.
Καλά κάνεις και δε πας στα βρωμοΜεγαρα. Σαν πολλές μικρες πιστούλες ντράγκστερ είναι, μία μόνο στροφή έχει καλή ανάπτυξη (η παρατεταμένη στα πιτς) και αυτή πάλι τελευταία φορά που πήγα είχε σαμάρια στην έξοδο.
Δεν ακούει κι ο Χ.Α. να της κάνει ενα ρεκτιφιέ, στην άσφαλτο τουλάχιστον.
Όσο για το πόσο γυρνάνε...τι περιμένεις, αφού όλο εκει πάνε. Σα τα χαμστεράκια που τρέχουνε στον κύλινδρο την έχουνε μάθει πια όλοι...Θλιβερό.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
...η σαν περιγραμμα ανθρωπινου κεφαλιου...με δυο κουβεντες,μια χαρα τα στοιχισες(εστω...με τεσσερεις κουβεντες).Ο υπολογιστης μου,σερνεται!ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΓΡΗΓΟΡΟΣ!!!Α...μια και ειπα γρηγορος,στα Μεγαρα δεν παω,αν και ειμαι μελος της ΛΕΜΜ,ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΠΙΣΤΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ,ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΑ ΑΔΙΟΡΘΩΤΑ.Ειχα γυρισει με ενα 998R 1.06 και το περηφανευομουνα,και εμαθα οτι προπερσυ,τα 125 ,γυρνουσαν 1.05 :2funny: :2funny: :2funny:!Παλι καλα,που δεν ειπα τιποτα εκεινη την μερα στο παιδι που ετρεχε...θα γελαγαν και τα ελικοπτερα!Ειλικρινα σ'ευχαριστω για το ενδιαφερον , παντως!Αν βλεπεις οτι χανομαι,το τηλ. μου το εχεις!Βαρα το!


  Μιας και το θεμα με την τσαρκα εγαμηθη παρολες τις αοκνες
  προσπαθειες μου,κανονιζουμε ολοι μαζι σε καφατερια να δουμε τον
  αγωνα;
 

Επισκέπτης
  Μιας και το θεμα με την τσαρκα εγαμηθη παρολες τις αοκνες
  προσπαθειες μου,κανονιζουμε ολοι μαζι σε καφατερια να δουμε τον
  αγωνα;
ΡΕ ΓΚΑΜΠΑ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙΣ!!!Δεν ειπαμε οτι θα μαζευτουμε σπιτι μου να δουμε τον αγωνα???
 

Επισκέπτης
Το νημα bourdela bikers club,που πηγε,ρε γαμωτο,και δεν το βρισκω???Τι μαλακια :jerking: εχω κανει παλι,αραγε??? :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Περιμενω αποψεις...
 

Συνημμένα

  • art_23569_2_01bis.jpg
    art_23569_2_01bis.jpg
    50,6 KB · Εμφανίσεις: 27

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Η μηπως ετσι....
 

Συνημμένα

  • art_23569_2_01.jpg
    art_23569_2_01.jpg
    49,7 KB · Εμφανίσεις: 26

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Σαν Πιάτσας, άνθρωπος της γύρας και των επικίνδυνων αποστολών,  black is beautiful!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
;) Γι αυτο την ανεβασα και πρωτη  :rockon:
 

calvin

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κατι πηρε το αυτι μου προσφατα οτι θα δουμε συντομα motogp στη Ελλαδα.
Μαλιστα λεγανε οτι υποψηφιες πιστες ειναι η Σερρες και η Πατρα.
Αληθευει? Ξερει κατι παραπανω καποιος?
Στην Πατρα εχει πιστα?
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
κατι πηρε το αυτι μου προσφατα οτι θα δουμε συντομα motogp στη Ελλαδα.
Μαλιστα λεγανε οτι υποψηφιες πιστες ειναι η Σερρες και η Πατρα.
Αληθευει? Ξερει κατι παραπανω καποιος?
Στην Πατρα εχει πιστα?
Στη θεμελίωση της "πιστας" της Πάτρας (Χαλανδρίτσα)έχω παραβρεθεί τουλάχιστον 4 φορές με 3 κυβερνήσεις από το 87 και μετά, αλλά έργα ακόμα δεν έχουνε γίνει..
Η πίστα των Σερρών δεν είναι προδιαγραφών  MotoGP αλλά ακόμα και να πληρούσε τις προδιαγραφές η πίστα δεν πληρεί η περιοχή τις προδιαγραφές τέλεσης τέτοιου επιπέδου αγώνα. Εννοώ, ξενοδοχειακή κυρίως υποδομή.
Καλό το παραμύθι, αλλά δεν έχει δράκο. Ευσεβείς πόθοι.
 

calvin

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Α για τη χαλανδριτσα μιλαμε!!
Παντως εαν δεν κανω λαθος το ακουσα στην εκπομπη για τον αγωνα στην ινδιαναπολη.
Και μαλιστα λεγανε οτι η προταση για τη Σερρες ειναι απο τις ποιο σοβαρες.
Μακαρι να ειναι ετσι οπως τα ακουσα
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Μη δίνεις καμμία σημασία σ αυτά που λένε τα δύο αυτά καραγκιοζάκια. Το γερασμένο παλικάρι έφτασε εκεί σαν το σαλιγκάρι, γλυφοντας ακατάπαυστα και με αυτό σα μοναδική ικανότητα. Ο δε νέος είναι αρκετά πιστό αντίγραφο, απλά σαν πιο νέος δεν κατέχει ακόμα τα μυστικά του κυκλώματος τα οποία δεν του αποκαλύπτει όλα ο παλιός.
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Θα επικοινωνήσω με τον μοναδικό άνθρωπο που έχει εμπειρία διοργάνωσης αγώνων Παγκοσμίου στην Ελλάδα και θα μάθω αν υπάρχει η παραμικρή πιθανότητα. Εγώ δεν το άκουσα γιατί βλεπω τα  MotoGP  απο δορυφορικό  SkySports η από το  σάιτ (internet broadcast)Δεν αντέχω να ακούω άσχετους να σχολιάζουνε Θεούς.
 

calvin

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2007
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σωστος!!!
Οταν μαθεις ποσταρε τα νεα
 

Επισκέπτης
Όταν ήταν να βγει όλοι θεωρούσαν ότι θα είναι το καλύτερο παπί της αγοράς, όταν βγήκε όλοι το βρίζουν και δεν έχουν άδικο....
Το αντικατέστησα για να με εξυπηρετεί καλύτερα στις δουλειές στην πόλη και τελικά για παλιοσίδερα κάνει μόνο :headbang:
Δεν μπορώ να καταλάβω πως ενω είμαι σταματημένος στο φανάρι και έχω κουμπωμένη την πρώτη για εκκίνηση ξαφνικά μου σβήνει  :jerking:

 

Συνημμένα

  • innova.jpg
    innova.jpg
    17 KB · Εμφανίσεις: 17

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Όταν ήταν να βγει όλοι θεωρούσαν ότι θα είναι το καλύτερο παπί της αγοράς, όταν βγήκε όλοι το βρίζουν και δεν έχουν άδικο....
Το αντικατέστησα για να με εξυπηρετεί καλύτερα στις δουλειές στην πόλη και τελικά για παλιοσίδερα κάνει μόνο :headbang:
Δεν μπορώ να καταλάβω πως ενω είμαι σταματημένος στο φανάρι και έχω κουμπωμένη την πρώτη για εκκίνηση ξαφνικά μου σβήνει  :jerking:
Crypton Rulezzzzz
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom