Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Εχεις παραισθησεις γι'αυτο... :2funny:

Το Ζ εχει παει καλα αλλα το Στρομα δεν το φτανει

λες να το θέλω τόσο πολύ που να το βλέπω δεξιά-αριστερά;;; χαχαχαχαχ

δεν σου λέω σε σχέση με το στρομ αλλά με τις πωλήσεις που κάνει στην κατηγορία του...κι είχα ακούσει από πολλούς ότι είναι 1ο...τεςπα.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
Το Ζ παντως ειναι κλασεις ανωτερο και σε χαρακτηρα και σε εμφανιση απο το V-STROM.. 
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Το Ζ παντως ειναι κλασεις ανωτερο και σε χαρακτηρα και σε εμφανιση απο το V-STROM.. 

παίζουν σε άλλες κατηγορίες όμως...δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης...ούτε καν στα κυβικά..
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.441
Κριτικές
31
Like
2.560
Πόντοι
6.495
παίζουν σε άλλες κατηγορίες όμως...δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης...ούτε καν στα κυβικά..
Το λεω βαση πωλησεων που λετε οτι ειναι οι 2 κορυφαιες..
Αξιζει τον κοπο να ανεβεις 100 κυβικα κ να παρεις το Ζ..Μιλαω για νεαρης ηλικιας ατομα κυριως..
Το V-Strom συνηθως προτιμαται απο μεγαλυτερους,το Ζ ειναι πιο σπορ κ ομορφο..
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Το λεω βαση πωλησεων που λετε οτι ειναι οι 2 κορυφαιες..
Αξιζει τον κοπο να ανεβεις 100 κυβικα κ να παρεις το Ζ..Μιλαω για τις νεαρες ηλικιες..
Το V-Strom συνηθως προτιμαται απο μεγαλυτερης ηλικιας ατομα,το Ζ ειναι πιο σπορ κ ομορφο..

είναι σε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ κατηγορίες...δεν μπορείς να τις συγκρίνεις..

Ασχετο εντελως..
Ανομοιες μοτοσυκλετες...

άκου και τον Αλτεκο!

παρεπιμπτώντος, έχω δει και στις 2 μηχανές από 18-50..

 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.060
Πόντοι
12.056
Το λεω βαση πωλησεων που λετε οτι ειναι οι 2 κορυφαιες..
Αξιζει τον κοπο να ανεβεις 100 κυβικα κ να παρεις το Ζ..Μιλαω για τις νεαρες ηλικιες..
Το V-Strom συνηθως προτιμαται απο μεγαλυτερης ηλικιας ατομα,το Ζ ειναι πιο σπορ κ ομορφο..

Εμφανισιακα και το Ζ μου αρεσει περισσοτερο.Το Ζ ειναι μηχανη πολης.Τα λεγομενα cafe-racer.Aμα πας παραεξω καμια εθνικη τραβας λουκια με τους αερηδες
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
bmw παλιες 800-1200 κυβικα ειναι οτι πρεπει για ταξιδια μεγαλα

οπως και οι αφρικα ειναι σκυλια (μεταχειρισμενα θα βρειτε σε καλες τιμες)

τωρα για πρωταρηδες η καλυτερη μοτο ειναι η τρανσαλπ μονο που δεν ξερω τι παιζει με το καινουργιο μοντελο πολυ μαλακια μου φαινεται
τα μοντελα 2003 ηταν τα καλυτερα παντως και για πολη και για ταξιδακια κοντινα και πολυ ασφαλης μηχανες
και το στρομ δεν φαινεται ασχημο

αν πατε να καβαλησετε πρωταρηδες ανθρωποι μηχανες με ροπες τη γαμησατε δε θα ξερετε πως να τη σταματησετε  :2funny:

παντως πρωταρης γενικα ειτε αμαξι ειτε μηχανη καλο ειναι να μην παιρνει καινουργιο καλυτερα μεταχειρισμενο να ειναι το πρωτο που θα φαει την κακομεταχειριση του πρωταρη και τις πρωτες τουμπες
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
Εμφανισιακα και το Ζ μου αρεσει περισσοτερο.Το Ζ ειναι μηχανη πολης.Τα λεγομενα cafe-racer.Aμα πας παραεξω καμια εθνικη τραβας λουκια με τους αερηδες

cαfe-racer?? δλδ πας και για καφέ αλλά στην διαδρομή ρίχνεις και καμία κοντρίτσα;
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Bmw_r1100gs_1997.JPG


 

Επισκέπτης
εγώ σε πρωτάρη θα πρότεινα αυτό :

buel094.jpg



...να μάθει να πονάει...


:2funny:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
bmw παλιες 800-1200 κυβικα ειναι οτι πρεπει για ταξιδια μεγαλα

οπως και οι αφρικα ειναι σκυλια (μεταχειρισμενα θα βρειτε σε καλες τιμες)

τωρα για πρωταρηδες η καλυτερη μοτο ειναι η τρανσαλπ μονο που δεν ξερω τι παιζει με το καινουργιο μοντελο πολυ μαλακια μου φαινεται
τα μοντελα 2003 ηταν τα καλυτερα παντως και για πολη και για ταξιδακια κοντινα και πολυ ασφαλης μηχανες
και το στρομ δεν φαινεται ασχημο

αν πατε να καβαλησετε πρωταρηδες ανθρωποι μηχανες με ροπες τη γαμησατε δε θα ξερετε πως να τη σταματησετε  :2funny:

παντως πρωταρης γενικα ειτε αμαξι ειτε μηχανη καλο ειναι να μην παιρνει καινουργιο καλυτερα μεταχειρισμενο να ειναι το πρωτο που θα φαει την κακομεταχειριση του πρωταρη και τις πρωτες τουμπες

αν είναι να την φας την τούμπα, θα την φας είτε είσαι με καινούργια μηχανή είτε με παλιά..

πχ εγώ που είχα πιό μικρός το cbr125 δεν είχα πέσει ποτε΄..μετά πήρα την μουνοπαγίdα beverly και τώρα λέω να πάω στο Ζ..προτιμώ να αγοράσω μία μηχανή που να ξέρω ότι τα φρένα,τα λάδια της είναι οκ..μην αρχίσω για φλάτζες κτλ...παρά να πάρω ένα μεταχειρισμένο που Ο Θεός να το κάνει καλό και μετά να το κλαίω..
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.060
Πόντοι
12.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom