Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16



τι μαλακια πυροβολησες τωρα ρε κομπαδρε  :S
[/quote]ελα κουμπαρε ,τζαι καλα οτι αν σε θαψουν (γενικα συντυχανω} θα θωρρειs  τα ραδικιαν,        με την παλιαν μοτορα.........  εν εεισ  εμπιστοσυνη καταλαβεσ με?
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδιά, μία ερωτησούλα...

στο Ζ, τα "καλά" παιδιά έχουν βάλει την πινακίδα στο φτερό από κάτω...αυτό επιτρέπεται;
οχι δεν επιτρεπεται αλλα αμα παει για δουλεια τι να κανει να τοω τσακοσουνε και οι μπατσοι κρυβουνε τον αριθμο με αυτοκολητακια ,τα δυο νουμερα.....βαιβαιωσ το εχουνε παρει απο τουσ τσαντακηδεσ ;)
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
TI NA LEME TVRA......
 

Συνημμένα

  • main_174_4CB1000R-500x300.jpg
    main_174_4CB1000R-500x300.jpg
    78,8 KB · Εμφανίσεις: 42

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
το εχω βρει ενα 8500 μετα/σνο καλα???? αλλα τσεκαρισμενο για τρακο ....
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
Σήμερα ποιά όλα πολλά είναι...

 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
αν σου κάνει go for it

εγω επειδή κάνω περί τα 20,000 χιλιόμετρα το χρόνο με μηχανή οδηγώ GS
Αν το θές για μουνιά, γιατί όχι
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αν σου κάνει go for it

εγω επειδή κάνω περί τα 20,000 χιλιόμετρα το χρόνο με μηχανή οδηγώ GS
Αν το θές για μουνιά, γιατί όχι
οχι ρε παντρεμενοσ ειμαι ,αλλα ειμαι μεταξυ αυτου και του Ζ  παλια ειχα ενα TDM900
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
6
Like
668
Πόντοι
96
χμμμ. δύσκολη επιλογή τοτε

δεν έχω προσωπική εμπειρία με κανένα απο τα δύο για να προσφέρω σοβαρή άποψη
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
οχι δεν επιτρεπεται αλλα αμα παει για δουλεια τι να κανει να τοω τσακοσουνε και οι μπατσοι κρυβουνε τον αριθμο με αυτοκολητακια ,τα δυο νουμερα.....βαιβαιωσ το εχουνε παρει απο τουσ τσαντακηδεσ ;)

τι να σου πω...βλέπω όλα τα Ζ, σχεδόν, με την πινακίδα κάτω από το φτερό...δεν λέω του πάει...αλλά δεν ξέρω αν αρέσει και στον Ζητά
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
τι να σου πω...βλέπω όλα τα Ζ, σχεδόν, με την πινακίδα κάτω από το φτερό...δεν λέω του πάει...αλλά δεν ξέρω αν αρέσει και στον Ζητά
ρε σου κλανει τα αρχιδια ακου και μενα που σου λεω αμα εισαι καθαροσ, στελνει σημα και την κανεισ, το πολυ πολυ να φασ κληση 40 ε δια 2 20ευρω και αμα αρχισεισ τισ κλαψεσ και καλα ειμαι μεροκαματο και τετοια την εκανεs
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
ρε σου κλανει τα αρχιδια ακου και μενα που σου λεω αμα εισαι καθαροσ, στελνει σημα και την κανεισ, το πολυ πολυ να φασ κληση 40 ε δια 2 20ευρω και αμα αρχισεισ τισ κλαψεσ και καλα ειμαι μεροκαματο και τετοια την εκανεs

ωραιος! θα το εχω υπ'όψιν...κάτι άλλο..με το θέμα των καθρεπτών...πχ στο beverly τους έχω βγάλει δίχως να έχω κάποιο πρόβλημα...στο Ζ όμως ή σε μηχανές γενικότερα είναι πιο δύσκολη η οδήγηση χωρίς καθρέπτες;
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ωραιος! θα το εχω υπ'όψιν...κάτι άλλο..με το θέμα των καθρεπτών...πχ στο beverly τους έχω βγάλει δίχως να έχω κάποιο πρόβλημα...στο Ζ όμως ή σε μηχανές γενικότερα είναι πιο δύσκολη η οδήγηση χωρίς καθρέπτες;
αν και οι καθρεπτεσ ασχημενουν τα μοτο ενασ αριστεροσ χρειαζετε,γιατι κυκλοφορουν πολυ μαλακεσ..υ.γ για ολα τα μηχανακια
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ωραιος! θα το εχω υπ'όψιν...κάτι άλλο..με το θέμα των καθρεπτών...πχ στο beverly τους έχω βγάλει δίχως να έχω κάποιο πρόβλημα...στο Ζ όμως ή σε μηχανές γενικότερα είναι πιο δύσκολη η οδήγηση χωρίς καθρέπτες;
τι λες ρε βολφ?θες να σε σιδερωσει καμια νταλικα? :S
μεσα στην πολη τα ψιλοκαταφερνεις γυρνοντας το κεφαλι..σε ανοιχτο δρομο με τιποτα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom