Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
για ρίξε το ποιηματάκι..!


έχει κ τιμές...

*αν θέλεις να το πάρεις...μην το κάνεις απο ελλάδα...γιατί αυτό μεταφράζεται +2-3Κ..για άγνωστους λόγους...

**οπωσδήποτε κοστίζει...για να μην πω οτι τσούζει, στα ανταλλακτικά...αλλά έχεις διαφορετικό μηχανάκι απ'το 99.9%...

***εδώ το ακούς : [youtube=200,150]qT4fcRmCglU[/youtube]                      [youtube=200,150]zKOgFxc7jhc[/youtube]   

****...κι εδώ τελειώνει η παρουσία μου...μιας κ δεν ανήκουμε στο ίδιο αγοραστικό κοινό, απ'όσο φαντάζομαι...οπότε ακους τον Altec για να μην "μπλέξεις"...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166

έχει κ τιμές...

*αν θέλεις να το πάρεις...μην το κάνεις απο ελλάδα...γιατί αυτό μεταφράζεται +2-3Κ..για άγνωστους λόγους...

**οπωσδήποτε κοστίζει...για να μην πω οτι τσούζει, στα ανταλλακτικά...αλλά έχεις διαφορετικό μηχανάκι απ'το 99.9%...

****εδώ το ακούς : [youtube=200,150]qT4fcRmCglU[/youtube]

ποιό μοντέλο ανέβασες;

εδιτ: άρα συμφέρει μόνο στην αμερική?


πιό πολλά τα αρνητικά απ'ότι τα θετικά αλλά κερδίζει λόγω ήχου και ομορφιάς απ'ότι κατάλαβα..
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
bmw παλιες 800-1200 κυβικα ειναι οτι πρεπει για ταξιδια μεγαλα

οπως και οι αφρικα ειναι σκυλια (μεταχειρισμενα θα βρειτε σε καλες τιμες)

τωρα για πρωταρηδες η καλυτερη μοτο ειναι η τρανσαλπ μονο που δεν ξερω τι παιζει με το καινουργιο μοντελο πολυ μαλακια μου φαινεται
τα μοντελα 2003 ηταν τα καλυτερα παντως και για πολη και για ταξιδακια κοντινα και πολυ ασφαλης μηχανες
και το στρομ δεν φαινεται ασχημο

αν πατε να καβαλησετε πρωταρηδες ανθρωποι μηχανες με ροπες τη γαμησατε δε θα ξερετε πως να τη σταματησετε  :2funny:

παντως πρωταρης γενικα ειτε αμαξι ειτε μηχανη καλο ειναι να μην παιρνει καινουργιο καλυτερα μεταχειρισμενο να ειναι το πρωτο που θα φαει την κακομεταχειριση του πρωταρη και τις πρωτες τουμπες
μεταχειρισμενη μηχανη=ΘΑΝΑΤΟΣ..=ΘΥΜΑΡΑΚΙΑ=ΡΑΔΙΚΙΑ
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
αν είναι να την φας την τούμπα, θα την φας είτε είσαι με καινούργια μηχανή είτε με παλιά..

πχ εγώ που είχα πιό μικρός το cbr125 δεν είχα πέσει ποτε΄..μετά πήρα [size=20pt]την μουνοπαγίdα beverly [/size] και τώρα λέω να πάω στο Ζ..προτιμώ να αγοράσω μία μηχανή που να ξέρω ότι τα φρένα,τα λάδια της είναι οκ..μην αρχίσω για φλάτζες κτλ...παρά να πάρω ένα μεταχειρισμένο που Ο Θεός να το κάνει καλό και μετά να το κλαίω..

:2funny: :2funny:

μεταχειρισμενη μηχανη=ΘΑΝΑΤΟΣ..=ΘΥΜΑΡΑΚΙΑ=ΡΑΔΙΚΙΑ

τι μαλακια πυροβολησες τωρα ρε κομπαδρε  :S
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.892
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Το λεω βαση πωλησεων που λετε οτι ειναι οι 2 κορυφαιες..
Αξιζει τον κοπο να ανεβεις 100 κυβικα κ να παρεις το Ζ..Μιλαω για νεαρης ηλικιας ατομα κυριως..
Το V-Strom συνηθως προτιμαται απο μεγαλυτερους,το Ζ ειναι πιο σπορ κ ομορφο..
αλλες μηχανες...το ζ θα το συγκρινεις με το F 800R
και το vstrom με το GS...να ξερεις παντως πως το Ζ ειναι γυμνο(ο αερας θα σε σκισει σε εθνικο δικτυο)..γρηγορο και ευελικτο,αλλα για μεσα στην πολη...το αλλο ειναι ον-οφακι(αν και δεν του πολυφαινεται) και πιο ταξιδιαρικο...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.071
Like
7
Πόντοι
166
ρε παιδιά, μία ερωτησούλα...

στο Ζ, τα "καλά" παιδιά έχουν βάλει την πινακίδα στο φτερό από κάτω...αυτό επιτρέπεται;
 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ρε !  ποτε προλαβατε να γραψετε τοσα πολλα...  αμαν...  τι ειστε εσεις ρε...
οριστε και μια φοτο απο το δικο μου κουκλι... 
 

Συνημμένα

  • my bike.jpg
    my bike.jpg
    35,4 KB · Εμφανίσεις: 23

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom