Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Ε ρε γλέντια
Και καμπόση στεναχωρια,οτι κι αν γίνει ποτε πίστα,εγω θαμαι γεροντακι η θαχω φύγει γι αλλου και δε θα κανω...Το κερατό μου.
Ημουν τις προάλλες σενα καφε στο λόφο στα ορια Σαρωνιδας Αναβυσσου,απ οπου φαινεται καλα ολη κατω η απλωσια,οπου θα μπορουσε οχι μια αλλα τρεις πίστες να κατασκευαστουν...
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Ε ρε γλέντια
Και καμπόση στεναχωρια,οτι κι αν γίνει ποτε πίστα,εγω θαμαι γεροντακι η θαχω φύγει γι αλλου και δε θα κανω...Το κερατό μου.
Ημουν τις προάλλες σενα καφε στο λόφο στα ορια Σαρωνιδας Αναβυσσου,απ οπου φαινεται καλα ολη κατω η απλωσια,οπου θα μπορουσε οχι μια αλλα τρεις πίστες να κατασκευαστουν...


Και όταν τα έλεγε και τα έγραφε ο Δ. Παπανδρέου στο Motosport, τον κορόΐδευαν και τον έλεγαν γραφικό. Το έκλεισε και αυτός μετά από 28 χρ. (ήταν το πρώτο περιοδικό μοτοσικλέττας στην Ελλάδα) και ηρέμησε. Ευτυχώς που έχω σχεδόν όλα τα τεύχη. Μάλλον περισσότερα έχω εγώ από τον ίδιο...
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Ε ρε γλέντια
Και καμπόση στεναχωρια,οτι κι αν γίνει ποτε πίστα,εγω θαμαι γεροντακι η θαχω φύγει γι αλλου και δε θα κανω...Το κερατό μου.
Ημουν τις προάλλες σενα καφε στο λόφο στα ορια Σαρωνιδας Αναβυσσου,απ οπου φαινεται καλα ολη κατω η απλωσια,οπου θα μπορουσε οχι μια αλλα τρεις πίστες να κατασκευαστουν...


Ρε παιδιά, εδώ τσακώνονται η ΑΜΟΤΟΕ με την ΠΟΜ-ΟΜΕ για το ποιά δεν θα αναγνωριστεί σαν Αθλητική Ομοσπονδία και κοντεύουμε να μην έχουμε πρωτάθλημα ταχύτητας φέτος. Κανονικά το άλλο Σ/Κ είναι να γίνει ο πρώτος αγώνας στις Σέρρες και δεν υπάρχει φως στον ορίζοντα.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
  Αν οπως λες εχεις ολα τα τευχη του Παπανδρεου.....επρεπε ΗΔΗ να εχεις καταλαβει ποιος ειναι ο Σπυρος Φιλε μου...


Τότε θα έπρεπε να γράψει ο Spi και όχι ο Σπύρος...
Να είσαι σίγουρος ότι κατάλαβα πολύ καλά!!!
 

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
για να κανω μια ερωτηση που με καιει μιας και ειμαι προ των πυλων αγορας μοτο (επιτελους)
εχουμε και λεμε
καταρχας θα αγοραζατε μεταχειρισμενη μηχανη ??
εαν η αγορα γινοταν μεσω δανειου συμφερει μεταχειρισμενοι απο ιδιωτη ή απο καταστημα (θεμα επιτοκιου )?
εχω βρει rsv tuono μεταχειρισμενες ( απο 6500-8500€)
αλλα το καινουργιο κανει 12000 πες 12500 με ολα τα διαδικαστικα και εχει και την εγγυηση και με acrapovic δωρο
και ρωτω
και στις 2 περιπτωσεις θα παρω δανειο τι συμφερει περισσοτερο να παρω το δανειο για καινουργια μοτο ή να παρω για μεταχειρισμενη ?
γενικα με μεταχειρισμενες μοτο δεν εχω επαφες και φοβαμαι μην την πατησω οπως την πατησαν φιλοι μου με τα αμαξια που ειχαν αγορασει μεταχειρισμενα
εσεις πως το βλεπετε το θεμα ?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.517
Κριτικές
61
Like
42.881
Πόντοι
22.785
με αυτο κανω τσαρκες τωρα............
 

edika

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
13
Πόντοι
0
καταρχας θα αγοραζατε μεταχειρισμενη μηχανη ??
...εσεις πως το βλεπετε το θεμα ?

τόσοι άνθρωποι, τόσες γνώμες...
εαν έχεις έμπιστο άνθρωπο που να γνωρίζει το συγκεκριμένο μοντέλο είναι μια σχετική ασφάλεια. Μην πάρεις γουρούνι στο σακί..με ο,τι αυτό συνεπάγεται..
Πάντως αυτό το καιρό θα βρεις πολύ καλες ευκαιρίες στα μεταχειρισμένα.
φιλικά :)

υ.γ. έχεις πμ
 

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
τόσοι άνθρωποι, τόσες γνώμες...
εαν έχεις έμπιστο άνθρωπο που να γνωρίζει το συγκεκριμένο μοντέλο είναι μια σχετική ασφάλεια. Μην πάρεις γουρούνι στο σακί..με ο,τι αυτό συνεπάγεται..
Πάντως αυτό το καιρό θα βρεις πολύ καλες ευκαιρίες στα μεταχειρισμένα.
φιλικά :)

υ.γ. έχεις πμ
ευχαριστω για την ενημερωση ειδικα το πμ με βοηθαει παρα πολυ
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
ευχαριστω για την ενημερωση ειδικα το πμ με βοηθαει παρα πολυ


Και πριν ακουμπήσεις τα ωραία σου ευρώπουλα, πέρασε την από δυναμόμετρο να δεις τι παίζει και στο εσωτερικό του κινητήρα της...
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας κύριοι...Αν γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρώ κράνοι ARAI sthn Θεσσαλονίκη ας ενημερώσει παρακαλώ...thanks...
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
878
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
Θα ηθελα μαγκες την γνωμη σας...ενδιαφερομαι για την αγορα μηχανης που θα κανει περιπου 120 χλμ / ημερα εντος αθηνων (πειραιας - αεροδρομιο) και σε σπανιες περιπτωσεις εκτος καποιο σ/κ...ειμαι στα δευτερα αντα , εχω αλλαξει 4 δικυκλα, το τελευταιο που εχω ειναι ενα scooter της PIAGGIO το Χ8...ευχαριστημενος ειμαι αλλα λογω μεγαλων πια αποστασεων που θα διανυω καθημερινα θα ηθελα μηχανη και ασφαλεια καλυτερη...οποιαδηποτε γνωμη δεκτη...εσεις τι προτεινετε?
 

Επισκέπτης
για να κανω μια ερωτηση που με καιει μιας και ειμαι προ των πυλων αγορας μοτο (επιτελους)
εχουμε και λεμε
καταρχας θα αγοραζατε μεταχειρισμενη μηχανη ??
εαν η αγορα γινοταν μεσω δανειου συμφερει μεταχειρισμενοι απο ιδιωτη ή απο καταστημα (θεμα επιτοκιου )?
εχω βρει rsv tuono μεταχειρισμενες ( απο 6500-8500€)
αλλα το καινουργιο κανει 12000 πες 12500 με ολα τα διαδικαστικα και εχει και την εγγυηση και με acrapovic δωρο
και ρωτω
και στις 2 περιπτωσεις θα παρω δανειο τι συμφερει περισσοτερο να παρω το δανειο για καινουργια μοτο ή να παρω για μεταχειρισμενη ?
γενικα με μεταχειρισμενες μοτο δεν εχω επαφες και φοβαμαι μην την πατησω οπως την πατησαν φιλοι μου με τα αμαξια που ειχαν αγορασει μεταχειρισμενα
εσεις πως το βλεπετε το θεμα ?
Κατα την γνωμη μου μην περνεις τιποτα αφου δεν σου περισσευουν...
διαφορετικα μονο καινουριο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom