Νέα

Μονόλογος μιας παντρεμένης Αθηναίας που απατά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eraser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Είναι να μη σου τύχει.
Πριν αρκετό καιρό πάω να βρεθώ με τη μικρά σε γνωστό ξενοδοχείο της πόλης και βρίσκω μέσα την αδερφή της πεθεράς μου!  
Χάος λέμε! :huh: :2funny: :2funny:  
ωραία οικογένεια είστε.. Κακώς μένετε σε σπίτι να μείνετε κατευθείαν στο ξενοδοχείο. Πιο φθηνά θα σας βγεί
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
ωραία οικογένεια είστε.. Κακώς μένετε σε σπίτι να μείνετε κατευθείαν στο ξενοδοχείο. Πιο φθηνά θα σας βγεί
Δεν καταλαβες, η αδερφή της πεθεράς μου δεν μένει Θεσσαλονίκη και ήρθε...νομίμως με το σύζυγο, εγώ ήμουν ο παράνομος, αλλά λόγω επαγγελματικής ιδιότητας το βόλεψα. Κακό είναι να πιεις καφέ στο λόμπυ;  
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
Δεν καταλαβες, η αδερφή της πεθεράς μου δεν μένει Θεσσαλονίκη και ήρθε...νομίμως με το σύζυγο, εγώ ήμουν ο παράνομος, αλλά λόγω επαγγελματικής ιδιότητας το βόλεψα. Κακό είναι να πιεις καφέ στο λόμπυ;  
έτσι όπως το πες ρε τύπε κι εγώ κατάλαβα πως και η αδερφή της πεθεράς ήταν με γκόμενο.
εντάξει ,το πολύ πολύ να δεις και τη γυναίκα σου καμιά μέρα σε χοτέλι  :cheesy:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Πάρτε το χαμπάρι κύριοι, αν αποφασίσει μια γυναίκα να ξενογαμηθεί, μας έχει απίστευτα γραμμένους, φόρα παρτίδα.
Γαμούσα σε ξενοδοχείο για ζευγάρια στο κέντρο της Θεσ/νίκης μια παντρεμένη κουκλίτσα, που μάλωσε με τον άντρα της. Να χτυπάει τηλέφωνο αυτός, να το βλέπει αυτή και να λυσσάει, να μου λέει γάμα με πιο δυνατά, αυτός είναι! Εγώ να ξενερώνω απίστευτα (είμαι παντρεμένος). Να του απαντάει μετά από δέκα κλήσεις και να του λέει τι θες ρε, έξω είμαι, πήγα βόλτα να γαμηθώ!
Αφήστε αυτή τη συζήτηση, είναι γάμησέ τα κι άφησέ τα, όταν είσαι εμπλεκόμενος σε τέτοια φάση.    

εμενα του μιλουσε γλυκα χωρις να σταματησουμε. αντε παντρεψου μετα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν καταλαβες, η αδερφή της πεθεράς μου δεν μένει Θεσσαλονίκη και ήρθε...νομίμως με το σύζυγο, εγώ ήμουν ο παράνομος, αλλά λόγω επαγγελματικής ιδιότητας το βόλεψα. Κακό είναι να πιεις καφέ στο λόμπυ;  
Ε τωρα άλλαξα γνώμη. Αν συναντήσει κάποιος την γυναίκα σου σε μπουρδελοξενοδοχείο με τον γαμια της να σου μιλάει στο τηλ και να σου λέει οτι ειναι έξω με γκόμενο και γαμιέται πάντως μην σου κάνει εντύπωση. Εγω προσωπικά θα της δώσω και συγχαρητήρια :cool2:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ε τωρα άλλαξα γνώμη. Αν συναντήσει κάποιος την γυναίκα σου σε μπουρδελοξενοδοχείο με τον γαμια της να σου μιλάει στο τηλ και να σου λέει οτι ειναι έξω με γκόμενο και γαμιέται πάντως μην σου κάνει εντύπωση. Εγω προσωπικά θα της δώσω και συγχαρητήρια :cool2:

εσυ να πας να γαμηθεις απαλα και να αφησεις τα ξενα ζευγαρια στη δουλεια τους.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εσυ να πας να γαμηθεις απαλα και να αφησεις τα ξενα ζευγαρια στη δουλεια τους.

Ξένα ζευγάρια; εδώ όπως τα βλέπω τα πράγματα με τις αλλαξοκωλιές που γίνονται μια οικογένεια είναι ολοι  :grin:

Υ.Γ πολύ αντριλίκι πουλάς τελευταίως  :)
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ε τωρα άλλαξα γνώμη. Αν συναντήσει κάποιος την γυναίκα σου σε μπουρδελοξενοδοχείο με τον γαμια της να σου μιλάει στο τηλ και να σου λέει οτι ειναι έξω με γκόμενο και γαμιέται πάντως μην σου κάνει εντύπωση. Εγω προσωπικά θα της δώσω και συγχαρητήρια :cool2:

εσυ, αρχικα, βρες καποιον να του σβερκωθεισ, να φαει τη φολλα και οταν με το καλο κλεισεις κανα χρονο εγγαμου βιου και αρχισεις να ξενογαμιεσαι ελα να ξανασυζητησουμε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Ε τωρα άλλαξα γνώμη. Αν συναντήσει κάποιος την γυναίκα σου σε μπουρδελοξενοδοχείο με τον γαμια της να σου μιλάει στο τηλ και να σου λέει οτι ειναι έξω με γκόμενο και γαμιέται πάντως μην σου κάνει εντύπωση. Εγω προσωπικά θα της δώσω και συγχαρητήρια :cool2:
Εσύ τι άλλο θα έλεγες;;; :s&m_1: :s&m_2:
Τελικά ξυνούλα, εσένα σε πείραξε περισσότερο η φάση που περιέγραψα, απ' ότι θα έπρεπε να πειράξει εμένα!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.019
Like
72.050
Πόντοι
12.756
εσυ, αρχικα, βρες καποιον να του σβερκωθεισ, να φαει τη φολλα και οταν με το καλο κλεισεις κανα χρονο εγγαμου βιου και αρχισεις να ξενογαμιεσαι ελα να ξανασυζητησουμε.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

;) ;) ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ξένα ζευγάρια; εδώ όπως τα βλέπω τα πράγματα με τις αλλαξοκωλιές που γίνονται μια οικογένεια είναι ολοι  :grin:

Υ.Γ πολύ αντριλίκι πουλάς τελευταίως  :)

κρυβω τις ευαισθησιες μου για το βραδυ ακουγοντας μπαρμπαρα στρειζαντ
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εσυ, αρχικα, βρες καποιον να σε σβερκωθει, να φαει τη φολλα και οταν με το καλο κλεισεις κανα χρονο εγγαμου βιου και αρχισεις να ξενογαμιεσαι ελα να ξανασυζητησουμε.

Ευχαριστώ για τις συμβουλές υπέρτατης σοφίας, θα τις γράψω στα @@ του αντισθένη γιατι έχω μάθει ότι έχει μπόλικο χώρο  :grin:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι γυναικες  που απιστουν εχουν ανασφαλεια για το μελλον των παιδιων τους τις περισσοτερες φορες.καποιες θελουν απλα να τονωσουν το ηθικο τους.θελουν να νιωσουν σημαντικες.απλα ειναι υπερβολικα ανασφαλεις οντα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
εμενα του μιλουσε γλυκα χωρις να σταματησουμε. αντε παντρεψου μετα.
Eμενα, του ελεγε οτι σηκωνε βαρη στο γυμναστηριο που βρισκεται, γι' αυτο ειναι λαχανιασμενη.
Κι αυτος της απαντουσε (ακουγα στην ανοικτη ακροαση) "με το μαλακο γλυκουλίνι μου".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom