Νέα

Μονόλογος μιας παντρεμένης Αθηναίας που απατά!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Eraser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Οι γυναικες  που απιστουν εχουν ανασφαλεια για το μελλον των παιδιων τους τις περισσοτερες φορες.καποιες θελουν απλα να τονωσουν το ηθικο τους.θελουν να νιωσουν σημαντικες.απλα ειναι υπερβολικα ανασφαλεις οντα

Το Νο1 = ήμαρτον  :headbang:
Το Νο 2 =  :thumbsup:
+ Νο 3 = πουταναριά απο κούνια  :rolleyes: :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Σε φαγανε οι τυπικοτητες χασοδικη
Δεν ειναι τυπικοτητα βρε αδελφε.
Αλλά το παιδι το ηξερα και τον συμπαθουσα κιολας.
Ε δεν μπορουσα να μιλαω μαζι του σαν να μην τρεχει τιποτα και πριν δυο ωρες να του πηδαω τη γυναικα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Οι γυναικες αν καλυπτονται συναισθηματικα και οικονομικα απο τους αντρες δυσκολα θα πανε με αλλο αντρα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Η χειροτερη μαλακια μου ηταν αλλη.
Πού πηγα με καποια, που γνωριζα τον αντρα της, και μετα τον χαιρετουσα κιολας.
Εκει ομως δεν αντεξα, το διεκοψα.

του εδινες και εκεινου σοκολατακια?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ομοίως τύπε. Και μάλιστα είχαμε βγει και μία φορά για φαγητό κι άλλη μία για ποτό, οι τρεις μας. (Όχι, δεν έπαιζε τρίο). Και μάλιστα η τύπισσα είναι τόσο μεγάλη μήτρα ταχύτητος που είχε παραδεχθεί ότι είχε κι άλλους.
Εμενα μου ορκιζοταν οτι μονο για χαρη μου λερωσε το στεφανι της. Λες να με δουλευε?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.019
Like
72.050
Πόντοι
12.756
Δεν ειναι τυπικοτητα βρε αδελφε.
Αλλά το παιδι το ηξερα και τον συμπαθουσα κιολας.
Ε δεν μπορουσα να μιλαω μαζι του σαν να μην τρεχει τιποτα και πριν δυο ωρες να του πηδαω τη γυναικα.

ολα εχουν καποια ορια ...το να τον ξερεις και να του γαμας την γυναικα ειναι περα απο καθε οριο ...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.019
Like
72.050
Πόντοι
12.756
Οι γυναικες αν καλυπτονται συναισθηματικα και οικονομικα απο τους αντρες δυσκολα θα πανε με αλλο αντρα.

Μαλακιες καμαρωτες , παντα υπαρχει ενα κενο που δεν καλύπτεται ... μπορει να μην την βοηθαει να ανεβασει τις σακουλες του σουπερ μαρκετ και να παει και να δωσει το μουνι της..

Ποτε δεν μπορεις να καλυψεις καποια σε ΟΛΑ αυτα που θελει ...
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Το Νο1 = ήμαρτον  :headbang:
Το Νο 2 =  :thumbsup:
+ Νο 3 = πουταναριά απο κούνια  :rolleyes: :rockon:
φοβουνται πιο θα ειναι το μελλον των παιδιων τους με αυτον τον αντρα.αυτο ηθελα να πω.ψαχνουν καποιον να τις στηριξει
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Εμενα μου ορκιζοταν οτι μονο για χαρη μου λερωσε το στεφανι της. Λες να με δουλευε?

Όχι φίλε, είναι ειλικρινείς. Εμένα μου είπε ότι μόνο εγώ την έχω πάρει από κώλο. Αυτό βέβαια μου το έχουν ξαναπεί, ότι ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ είμαι ο πρώτος που τις παίρνει απ' τον κώλο. Ειλικρίνεια πάνω απ' όλα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μαλακιες καμαρωτες , παντα υπαρχει ενα κενο που δεν καλύπτεται ... μπορει να μην την βοηθαει να ανεβασει τις σακουλες του σουπερ μαρκετ και να παει και να δωσει το μουνι της..

Ποτε δεν μπορεις να καλυψεις καποια σε ΟΛΑ αυτα που θελει ...

ετσι γιαυτο και η απιστία δεν ειναι θεμα κάλυψης
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.019
Like
72.050
Πόντοι
12.756
Όχι φίλε, είναι ειλικρινείς. Εμένα μου είπε ότι μόνο εγώ την έχω πάρει από κώλο. Αυτό βέβαια μου το έχουν ξαναπεί, ότι ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ είμαι ο πρώτος που τις παίρνει απ' τον κώλο. Ειλικρίνεια πάνω απ' όλα.

αυτο με το κωλο πρεπει να ειναι το ιδιο με αυτο με τους κλωνους στο μπου....
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Μαλακιες καμαρωτες , παντα υπαρχει ενα κενο που δεν καλύπτεται ... μπορει να μην την βοηθαει να ανεβασει τις σακουλες του σουπερ μαρκετ και να παει και να δωσει το μουνι της..

Ποτε δεν μπορεις να καλυψεις καποια σε ΟΛΑ αυτα που θελει ...

Και να της τα δώσεις, θα τα βαρεθεί. Και θα ψάξει το αντίθετο.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Όχι φίλε, είναι ειλικρινείς. Εμένα μου είπε ότι μόνο εγώ την έχω πάρει από κώλο. Αυτό βέβαια μου το έχουν ξαναπεί, ότι ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ είμαι ο πρώτος που τις παίρνει απ' τον κώλο. Ειλικρίνεια πάνω απ' όλα.

τυπε μου θυμισες αρκα τωρα που ρωταει ο κουνελος την κουνελα εαν ειναι ο πρωτος της και του λεει δεν ειμαι σιγουρη κατι μου θυμιζεις
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.019
Like
72.050
Πόντοι
12.756
Και να της τα δώσεις, θα τα βαρεθεί. Και θα ψάξει το αντίθετο.

Ακριβως.. ;)

γυναικα φιλου μου που ειχε οτι ηθελε του τα φορεσε με εναν που ειναι σαν να δραπετευσε απο ζουγκλα ...δεν βγαζεις ακρη με τις τυπισσες ...οτι και να δινεις θελουν και το αντιθετο ..

και σφαλιαρα και χαδι μαζι , και αγκαλια και κατουρημα ...αυτο δεν ειναι σχεση , ειναι τραμπαλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom