Νέα

Μόλυνση / τερμυνθος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kapsonis19891989
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
den einai ηθικο αυτο που κανεις
images
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ρε Γιάννη, ότι πήγες στο νοσοκομείο και σου αφαίρεσαν τα όποια σπυράκια ήταν εμφανή δε λέει τίποτα, δεν σημαίνει ότι καθάρισες τελείως, χρειάζεται κάποιος χρόνος μέχρι να βεβαιωθείς ότι έχεις καθαρίσει.  Φαντάζομαι ότι ο γιατρός θα σου σύστησε αποχή για κάποιο χρονικό διάστημα καθώς αυτό το πράγμα μεταδίδεται πολύ εύκολα με τη σωματική επαφή.

Εσύ αυτό το διάστημα πήγες με 50 όπως γράφεις... Δεν υπάρχει περίπτωση να μην το άρπαξαν κάποιες από αυτές, φαντάσου από κει και πέρα τι θα γίνει.
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
Καλημεριζω ολη την παρεα. Δυστυχως εγινε ενα συμβαν το οποιο πιστευω πρεπει να αναφερθει. Στα τελη μαρτιου ειχα παει στον δερματολογο οπου μου ειχε βρει μολυσματικη τερμυνθο...μου εκαψε τα σπυρακια και μου πε να ξαναπαω σε 2 βδομαδες οπου δεν ειχε μεινει και κανενα....να πω οτι ολο αυτο το σκηνικο εγινε στον ευαγγελισμο και τζαμπα (καλος μαλακας ειμαι αντι να παω σε ιδιωτικο νοσοκομειο καλα να παθω) ....οποτε θεωρωντας οτι ειμαι μια χαρα μεσα σε αυτους τους 2 μηνες απο απριλιο μεχρι και ιουνιο σχεδον 2 μηνες εχω παρει καμια 50αρια call-girls και city-tours....γνωστες και μη....απο τις γνωστες σχεδον τις περισσοτερες....
το θεμα ειναι οτι χθες το βραδυ ξαναειδα σπυρακια να εμφανιζονται και τα αναγνωρισα αμεσως οτι προκειται για μολυσματικη τερμυνθο παλι !!!
Η ερωτηση ειναι ξανακολλησα απο την αρχη ? ή ειχε απομεινει καποιο σπυρακι απο τον απριλη και μεταδοθηκε παλι το γαμημενο στην γυρω περιοχη ? ευχομαι να ειναι το πρωτο γιατι αν ισχυει το δευτερο τοτε υπαρχει θεμα.
Απλα ηθελα να το ανακοινωσω ! Παω αυριο παλι δερματολογο....γαμω την τρελα μου....κουραστηκα !!



Kapsoni και γώ πριν λίγα χρόνια είχα αυτό το πρόβλημα. Η μολυσματική τέρμινθος είναι πολύ σπαστικό πράγμα  :S

Η μολυσματική τέρμινθος ΔΕΝ είναι αφροδίσιο νόσημα. Είναι δερματικό νόσημα και κολλάει/μεταδίδεται με απλή επαφή σε οποιοδήποτε σημείο του σώματος, συνήθως εμφανίζεται στα χέρια/παλάμες.

Με τον καυτηριασμό δεν κάνεις τίποτα, ΟΧΙ κάψιμο. Αφαίρεση με λαβίδα θέλει, πρέπει ένα-ένα ο γιατρός να στα βγάλει.
ΜΟΝΟ αφαίρεση με λαβίδα, αυτό είναι το σωστό.

Το σημαντικότερο! Από την ώρα που θα στα βγάλει ο γιατρός και μετά ΔΕΝ ΘΑ ΞΥΡΙΣΕΙΣ τα αρχίδια σου και την γύρω περιοχή για  3μήνες, δεν θα βάλεις ξυράφι, ούτε ξυριστική μηχανή, τίποτα. Αν κάνεις το λάθος και ξυριστείς θα ξαναβγούν και φτου και από την αρχή.

Από την στιγμή που θα τα βγάλεις δεν υπάρχει πρόβλημα,μπορείς να γαμάς κανονικά.Αποχή μόνο από το ξύρισμα.

Υπομονή  :woldman:
 

agios69

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
6
Like
123
Πόντοι
16
και κάτι άλλο... Η παραπάνω photo δεν έχει καμία σχέση με τερμυνθο. Η τερμυνθος εμφανίζεται συνήθως γύρω-γύρω από τον πούτσο, όχι επάνω στον πούτσο (μην βάζετε ότι αηδιαστική φωτο βρίσκεται στο google).
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Γιαννη μου περαστικα!!!
Το παθημα ελπιζω να γινει μαθημα,εστω και αργα. Ολοι οφειλουμε να ειμαστε ιδιαιτερα προσεκτικοι κ υπευθυνοι από τη στιγμή που μπορεί να εκθέσουμε στον παραμικρο κινδυνο ή ταλαιπωρια καποιον ακομη.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Γιαννη μου περαστικα!!!
Το παθημα ελπιζω να γινει μαθημα,εστω και αργα. Ολοι οφειλουμε να ειμαστε ιδιαιτερα προσεκτικοι κ υπευθυνοι από τη στιγμή που μπορεί να εκθέσουμε στον παραμικρο κινδυνο ή ταλαιπωρια καποιον ακομη.

O Γιάννης επέδειξε αίσθημα ευθύνης. Από τη στιγμή που το άρπαξε πήγε μόνο με 50 σε δυόμιση μήνες.  Γιάννη, ειλικρινά εύχομαι να είσαι πάντα καλά και να μην αρπάξεις ποτέ κάτι σοβαρότερο, γιατί αν ο μη γένοιτο αρπάξεις, την γαμήσαμε όλοι.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
όφειλες να απέχεις, τόσο για την δική σου υγεία όσο κ των άλλων, ένα δίμηνο έπρεπε να μείνεις φρόνιμος κ να ακολουθείς την θεραπεία αλλά το μουνί σε ζάλισε τόσο και δεν το σκέφτηκες...
Τυπε δεν θελει τρελη αποχη..Εγω εκανα καυτηριασμο σε δερματολογο...και σε 10 μερες ειχε πεση και το καπαλο....Το μυστικο ειναι μετα να πηγαινεις με μια καθαρη πουτανα!! Αλλα ξ;ναλεω ειναι και θεμα αμυνας...οργ;νισμου...Οταν αργοτερα αρπαξα ενα πιο σοβαρο παρασημο και το θεραπευσα και αυτο...Τερμιθο δεν ξαναβγαλα...οποτε? Στο σημερα πηγαινο με λιγες και καλες πουτανιτσες..Τρωο καλα κοιμαμε αρκετα γυμναζομε πολυ!γαμαο πολυ κανο και πολλα παρανομα εξτρα αλλα με πολι λιγες μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Τυπε δεν θελει τρελη αποχη..Εγω εκανα καυτηριασμο σε δερματολογο...και σε 10 μερες ειχε πεση και το καπαλο....Το μυστικο ειναι μετα να πηγαινεις με μια καθαρη πουτανα!! Αλλα ξ;ναλεω ειναι και θεμα αμυνας...οργ;νισμου...Οταν αργοτερα αρπαξα ενα πιο σοβαρο παρασημο και το θεραπευσα και αυτο...Τερμιθο δεν ξαναβγαλα...οποτε? Στο σημερα πηγαινο με λιγες και καλες πουτανιτσες..Τρωο καλα κοιμαμε αρκετα γυμναζομε πολυ!γαμαο πολυ κανο και πολλα παρανομα εξτρα αλλα με πολι λιγες μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου
Tι παράσημο άρπαξες την δεύτερη φορά τύπε :think:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
O Γιάννης επέδειξε αίσθημα ευθύνης. Από τη στιγμή που το άρπαξε πήγε μόνο με 50 σε δυόμιση μήνες.  Γιάννη, ειλικρινά εύχομαι να είσαι πάντα καλά και να μην αρπάξεις ποτέ κάτι σοβαρότερο, γιατί αν ο μη γένοιτο αρπάξεις, την γαμήσαμε όλοι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.458
Κριτικές
2
Like
5.722
Πόντοι
2.356
Δυστυχώς συναγωνιστές η αποχή ή να έχεις μια σταθερή γκόμενα είναι η μόνη λύση. Οι ιοί που μεταδίδονται με το δέρμα μπορεί να μην είναι τόσο επικίνδυνοι αλλά οδηγούν σε ταλαιπωρία μεγάλη.
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Πραγματικα πρεπει να αναβουμε λαμπαδα οσοι την εχουμε γλυτωσει μεχρι τωρα!!!  :rolleyes: :rolleyes:


 

Aribas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.165
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως είσαι πολύ τύπος, πήγες με σε 3 μήνες με 50 call girs αλλά τσιγκουνεύτηκες μία επίσκεψη σε ιδιώτη γιατρό  :kneel:

 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Λαμπαδα αναβο γιατι εκτος οτι το θςραπευσα...Μολης εκανα πεοσκοπηση μετα απο 12 μηνες δεν ειμοθν καν φορεας του ιου hpv :cum: Φιλε red δεν το αρπαξα απο μπουρδελα απο σχεαη με ελεινηδα
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Λαμπαδα αναβο γιατι εκτος οτι το θςραπευσα...Μολης εκανα πεοσκοπηση μετα απο 12 μηνες δεν ειμοθν καν φορεας του ιου hpv :cum: Φιλε red δεν το αρπαξα απο μπουρδελα απο σχεαη με ελεινηδα
Ε η σχεση ειναι αλλο πραγμα , προφανως πηγες ακα γτ ακριβως ηταν σχεση κ ενας λογος ακομα που ηταν κ ελεεινιδα, τι να ειχε το κοριτσι!!!  :jerking:

Πρεπει να σοβαρευτουμε ολοι, δεν παιζεις με θεματα υγειας, ελεος πια λες κ ζουμε σε χωρα του τριτου κοσμου και δεν εχουμε προσβαση σε ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom