Νέα

Μόλυνση / τερμυνθος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kapsonis19891989
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Οριστικη αποφαση

Αγαπητα μελη ,

Μετα απο αρκετη σκεψη αποφασισα να σταματησω την ενεργο δραση στον αγοραιο ερωτα.
Αυτη η αποφαση ειναι οριστικη.Μετα απο 9 χρονια ενεργης δρασης η πορεια μου τελιωσε.
Καταλαβα οτι οσες και να γαμησεις δεν υπαρχει τελιωμος.Ειναι πρακτικα αδυνατον να γαμησεις οτι μουνι υπαρχει εκει εξω.Οποτε απλα απο εδω και περα θα συμβιβαστω με μια κοπελα.
Εχω καμια 200αρια τηλεφωνα απο ανεξαρτητες call-girls κτλπ....οποιος θελει τηλεφωνα μπορω να του τα δωσω....δεν εχω καποιο θεμα....
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
ποια είναι αυτή στο αβαταρ σου,γτ δεν απαντας? :sunglasses:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Οριστικη αποφαση

Αγαπητα μελη ,

Μετα απο αρκετη σκεψη αποφασισα να σταματησω την ενεργο δραση στον αγοραιο ερωτα.
μηπως αποφασισες να ξεκινησεις την παθητικη δραση ομως? ;)
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
χαχα τωρα καταλαβα ότι ο γιαννης είναι αυτος με την τερμινθο...

τα κανες πανω σου γιαννακη ε :orchestra:

θα σου περασει...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Οριστικη αποφαση

Αγαπητα μελη ,

Μετα απο αρκετη σκεψη αποφασισα να σταματησω την ενεργο δραση στον αγοραιο ερωτα.
Αυτη η αποφαση ειναι οριστικη.Μετα απο 9 χρονια ενεργης δρασης η πορεια μου τελιωσε.
Καταλαβα οτι οσες και να γαμησεις δεν υπαρχει τελιωμος.Ειναι πρακτικα αδυνατον να γαμησεις οτι μουνι υπαρχει εκει εξω.Οποτε απλα απο εδω και περα θα συμβιβαστω με μια κοπελα.
Εχω καμια 200αρια τηλεφωνα απο ανεξαρτητες call-girls κτλπ....οποιος θελει τηλεφωνα μπορω να του τα δωσω....δεν εχω καποιο θεμα....
σε άλλο θρεντ ανέφερες πως επιστρέφεις σε δυο εβδομάδες στην ενεργό δράση, μήνυμα που διεγράφη, ας επιληφθούν οι mods με την περίπτωσή σου πλέον...
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
απο απριλιο μεχρι και ιουνιο σχεδον 2 μηνες εχω παρει καμια 50αρια call-girls και city-tours....

maxresdefault.jpg
 

Επισκέπτης
Οριστικη αποφαση

Αγαπητα μελη ,

Μετα απο αρκετη σκεψη αποφασισα να σταματησω την ενεργο δραση στον αγοραιο ερωτα.
Αυτη η αποφαση ειναι οριστικη.Μετα απο 9 χρονια ενεργης δρασης η πορεια μου τελιωσε.
Καταλαβα οτι οσες και να γαμησεις δεν υπαρχει τελιωμος.Ειναι πρακτικα αδυνατον να γαμησεις οτι μουνι υπαρχει εκει εξω.Οποτε απλα απο εδω και περα θα συμβιβαστω με μια κοπελα.
Εχω καμια 200αρια τηλεφωνα απο ανεξαρτητες call-girls κτλπ....οποιος θελει τηλεφωνα μπορω να του τα δωσω....δεν εχω καποιο θεμα....



πηρες τετοια αποφαση? :grin:
θα σταματησεις να πηγαινεις με πουτανες????  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom