Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σαλόν φίλε Αλαν... δεν είμαστε στην Άγρια Στύση...  :grin:  ;)

έλα ρε πορνορεπόρτερ του κόλου...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτό ξέρω γω πως το λένε;;;;;;;; Αφου το καταλαβες έχει καλός θα το ξέρω για την επόμενη φορά.
 

Επισκέπτης
έλα ρε πορνορεπόρτερ του κόλου...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αυτό ξέρω γω πως το λένε;;;;;;;; Αφου το καταλαβες έχει καλός θα το ξέρω για την επόμενη φορά.

Σύντομα θα ανοίξουμε θρεντ και θα δεις το φωτορεπορτάζ του κώλου.... :rockon: Είσουνα και εσύ παρών στο αποθανάτισμα μερικών.. :kissass: :cheesy:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σύντομα θα ανοίξουμε θρεντ και θα δεις το φωτορεπορτάζ του κώλου.... :rockon: Είσουνα και εσύ παρών στο αποθανάτισμα μερικών.. :kissass: :cheesy:


Το περιμένω με ανυπομονησία και ενδειαφέρον κι ας είμουν σε κάποια παρόν.
το ρεπορτάζ του Σορίτα πάντος με έχει στείλη αυτό ειναι άκρως ενδειαφέρον ρεπορτάζ
ολλα επι του θέματος αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Το περιμένω με ανυπομονησία και ενδειαφέρον κι ας είμουν σε κάποια παρόν.
το ρεπορτάζ του Σορίτα πάντος με έχει στείλη αυτό ειναι άκρως ενδειαφέρον ρεπορτάζ
ολλα επι του θέματος αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ.
ειναι σωστο αυτο που λες αλλα θα διαφωνισω μαζι σου οσον αφορα το ρεπορταζ του πιρφορου που πιστευω οτι σωστα εστειλε πληροφοριες βεβαια χωρις φωτο αλλα με τα λογια του ειχαν ουσια και χωρις υπερβολες απλα ο σοριτας εστειλεκαι φωτο απο τα μωρα επειδη αυτα δεχτηκαν να φωτογραφηθουν ομως οχι ολα ,ειναι δυσκολο να γινει αυτο ,πιστευω οτι ο πιρφορος εδωσε σωστες πληροφοριες
 

Επισκέπτης
Φιλε ο Άλαν δεν είπε κάτι κακό με είπε πορνορεπόρτερ του κώλου επειδή φωτογράφιζα στο δρόμο συνέχεια κώλους... :grin: Περιμένε λίγο και θα δείτε και τις φώτο... ;) Οσο για τα δικά μας μωρά και να φωτογραφηθούν δέχτηκαν αλλά και να βιντεοσκοπηθούν...;) Πάρτε ένα δείγμα από το βίντεο Πυρφόρος με δυο άτακτα πορνίδια... :cum:

ειναι σωστο αυτο που λες αλλα θα διαφωνισω μαζι σου οσον αφορα το ρεπορταζ του πιρφορου που πιστευω οτι σωστα εστειλε πληροφοριες βεβαια χωρις φωτο αλλα με τα λογια του ειχαν ουσια και χωρις υπερβολες απλα ο σοριτας εστειλεκαι φωτο απο τα μωρα επειδη αυτα δεχτηκαν να φωτογραφηθουν ομως οχι ολα ,ειναι δυσκολο να γινει αυτο ,πιστευω οτι ο πιρφορος εδωσε σωστες πληροφοριες
 

Συνημμένα

  • NDVD_013.jpg
    NDVD_013.jpg
    159,8 KB · Εμφανίσεις: 30
  • NDVD_007.jpg
    NDVD_007.jpg
    82,7 KB · Εμφανίσεις: 24

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ειναι σωστο αυτο που λες αλλα θα διαφωνισω μαζι σου οσον αφορα το ρεπορταζ του πιρφορου που πιστευω οτι σωστα εστειλε πληροφοριες βεβαια χωρις φωτο αλλα με τα λογια του ειχαν ουσια και χωρις υπερβολες απλα ο σοριτας εστειλεκαι φωτο απο τα μωρα επειδη αυτα δεχτηκαν να φωτογραφηθουν ομως οχι ολα ,ειναι δυσκολο να γινει αυτο ,πιστευω οτι ο πιρφορος εδωσε σωστες πληροφοριες

Φίλε μου MOLDO παρανόησες το πειραγμά μου πρός τον Πίρφο διότι δεν το γνώριζες
Ούτος κατανόησε πλήρως την τοποθετησή μου και σου απήντησε σχετικά.

Οσο για Σορίτα πάσο έχει βρεί ακριβώς τον δικό μου σφιγμό και με εκφράζει πλήρως
ώς προς τις επιλογές του (Διαμονή - παρέες θυληκές) τέλος.
 

Επισκέπτης
Φιλε ο Άλαν δεν είπε κάτι κακό με είπε πορνορεπόρτερ του κώλου επειδή φωτογράφιζα στο δρόμο συνέχεια κώλους... :grin: Περιμένε λίγο και θα δείτε και τις φώτο... ;) Οσο για τα δικά μας μωρά και να φωτογραφηθούν δέχτηκαν αλλά και να βιντεοσκοπηθούν...;) Πάρτε ένα δείγμα από το βίντεο Πυρφόρος με δυο άτακτα πορνίδια... :cum:
αχ τα μορακια.................γκαυλοσα προινιατικα!απαπα!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μου MOLDO παρανόησες το πειραγμά μου πρός τον Πίρφο διότι δεν το γνώριζες
Ούτος κατανόησε πλήρως την τοποθετησή μου και σου απήντησε σχετικά.

Οσο για Σορίτα πάσο έχει βρεί ακριβώς τον δικό μου σφιγμό και με εκφράζει πλήρως
ώς προς τις επιλογές του (Διαμονή - παρέες θυληκές) τέλος.
συγνωμη φιλε αλλαν εχεις δικιο παρανοησα οσο για τον σοριτα συμφωνω τετιοα αναλυτικη αναφορα δεν εχω ξαναδει αλλα κι αυτος με απογοητευσε στο τελος γιατι δεν εβαλε τη τετραδα που ξερω οτι ειχε το τελευταιο βραδυ αλλα μαλον σε λυπηθηκε φιλε μου
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
συγνωμη φιλε αλλαν εχεις δικιο παρανοησα οσο για τον σοριτα συμφωνω τετιοα αναλυτικη αναφορα δεν εχω ξαναδει αλλα κι αυτος με απογοητευσε στο τελος [size=10pt]γιατι δεν εβαλε τη τετραδα που ξερω οτι ειχε το τελευταιο βραδυ αλλα μαλον σε λυπηθηκε φιλε μου[/size]

Λυπήσουμε ρε φίλε αρκετά προβλήματα (επαγγελματικά) έχω εδώ που θέλω να λύσω μην με αρωσταίνετε περισσότερο τι θέλεις δηλαδή να τα παρατήσω τώρα στα τελειώματα και να έρθω να σου μπαστακωθώ εκεί;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΥΓ. παρόλα αυτά αντέχω πες τον Σορίτα οκ θα το αντέξω ενα ακόμα.
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε ο Άλαν δεν είπε κάτι κακό με είπε πορνορεπόρτερ του κώλου επειδή φωτογράφιζα στο δρόμο συνέχεια κώλους... :grin: Περιμένε λίγο και θα δείτε και τις φώτο... ;) Οσο για τα δικά μας μωρά και να φωτογραφηθούν δέχτηκαν αλλά και να βιντεοσκοπηθούν...;) Πάρτε ένα δείγμα από το βίντεο Πυρφόρος με δυο άτακτα πορνίδια... :cum:
παλιοκατασταση....!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μερικές ακόμα για να αναστατώσω το φίλο μου τον Άλαν.. :grin:
 

Συνημμένα

  • NDVD_000.jpg
    NDVD_000.jpg
    124,6 KB · Εμφανίσεις: 27
  • NDVD_017.jpg
    NDVD_017.jpg
    137,7 KB · Εμφανίσεις: 22
  • NDVD_023.jpg
    NDVD_023.jpg
    103,5 KB · Εμφανίσεις: 24
  • NDVD_019.jpg
    NDVD_019.jpg
    123,9 KB · Εμφανίσεις: 29

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

¨αργησες τις έχω ξαναδεί μην κοιτάς που δεν μιλάω - τις είδα αλλού αλλού.........???????
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Πίσω εγώ δέν ξανακοιτώ μόνο εμπρός.
Περιμένω  Σορίτα να δώ πάντα με εκπλήση αυτό το παιδί.... :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

koutalianos

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2009
Μηνύματα
351
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες βαλτε πιο αποκαλιπτικες φωτο!τι ειναι αυτα??
φτιαξτε λιγο ατμοσφερα!!
 

blueeyes

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2007
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
θέλοντας να πω κι εγώ μια ιστορία από τα παλιά ,είχα γνωρίσει 2 τουρίστριες, όταν δούλευα ταξί , 9 χρόνια και 20 κιλά πριν . Τις πήρα από lava bore και θέλανε φαγητό , τις πήγα στην καντίνα στην ΚΑΛΛΙΘΕΑ και μετά στο σημερινό Τραστ (τερμα θησέως). το πρωι μάς βρίκε να γαμιώμαστε σε παρακείμενο ξενοδοχείο . Μάλλον έκανα μαλακία ποθ δεν πήγα στο κισιναου  που με καλέσανε.

respect boys
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom