Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
[size=10pt]ΠΡΑΣΙΝΕΕ [/size]δέν χρειάζεται να μαζέψω έχω αν αξίζει τον κόπο και όπως είδες μάλλον μόλις παραδώσω ενα έργο εδώ Θεσσαλονίκη θα στήσω έδρα Κισινάου για μεγάλο Χρονικό διάστημα και θα ασχοληθώ με σπονσορινγκ του Ιπποδρομίου αρκεί να αξίζουν τα άλογα ,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλαν-ι...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Όλως περιέργως, ο YANTIS δεν ήταν εκεί για να με δείρει, ο RED ήταν εξαφανισμένος και ο NEMIROFF στην Ελλάδα για "δουλειές".
ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥ RED,TAXES ΠΑΝΤΩς Κ ΓΙΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ Κ ΓΙΑ ΜΟΛΔΑΒΙΑ,ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ "ΤΟΤΕ"-προ 7ημερου- ΤΟΝ ΒΡΗΚΕΣ,ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ "ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΣ"???????????????????
οτι πεις....
υ.γ."ΟΡΕΙΝΕ" ειλικρινα νομιζα, οτι περα απο την πλακα,ειχες καποιο  "αλλο" διαφορετικο επιπεδο ......
τωρα γιατι αυτο το σχολιο,εσυ ξερεις καλυτερα....
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
για οποιον ενδιαφερεται για τιμη ευρω,δολλαριου κλπ-κατω δεξια στη σελιδα-16.63 σημερα το ευρω- κ πληροφοριες για τη μολδαβια γενικα,αν νομιζουν οτι βοηθουν στο σεξοτουρισμο
εγω θα παω με τη γνωμη του "αλλαν"......
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΟΥ RED,TAXES ΠΑΝΤΩς Κ ΓΙΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ Κ ΓΙΑ ΜΟΛΔΑΒΙΑ,ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ "ΤΟΤΕ"-προ 7ημερου- ΤΟΝ ΒΡΗΚΕΣ,ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ "ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΣ"???????????????????
οτι πεις....
υ.γ."ΟΡΕΙΝΕ" ειλικρινα νομιζα, οτι περα απο την πλακα,ειχες καποιο  "αλλο" διαφορετικο επιπεδο ......
τωρα γιατι αυτο το σχολιο,εσυ ξερεις καλυτερα....

Που είσαι RED ???????  Καλώς ήλθες σε αποφυλάκισαν οι ΜΟΝΤ???????? άντε Καλός πολίτης....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ελα΄λίγο να ανάψης τα αίματα διότι πολύ νέκρα έπεσε....
Τώρα τι λές οτι δέν καταλαβες το σχόλιο του Σορίτα;;;;;;;;;;;;;;;
Νομίζω ότι ενοει ότι τα ως άνω τρεία ονόματα των χρηστών αντιστοιχούν στο ένα και αυτό προσωπο.
Σωστά Σορίτα  ή  λάθος κατανόησα;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
για οποιον ενδιαφερεται για τιμη ευρω,δολλαριου κλπ-κατω δεξια στη σελιδα-16.63 σημερα το ευρω- κ πληροφοριες για τη μολδαβια γενικα,αν νομιζουν οτι βοηθουν στο σεξοτουρισμο
πανω αριστερα αλλαζει σε αγγλικα
εγω θα παω με τη γνωμη του "αλλαν" παντως, για τη σχεση ανοδου ευρω σε σχεση με το  "λει",στον σεξοτουρισμο......
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Που είσαι RED ???????  Καλώς ήλθες σε αποφυλάκισαν οι ΜΟΝΤ???????? άντε Καλός πολίτης....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ελα΄λίγο να ανάψης τα αίματα διότι πολύ νέκρα έπεσε....
Τώρα τι λές οτι δέν καταλαβες το σχόλιο του Σορίτα;;;;;;;;;;;;;;;
Νομίζω ότι ενοει ότι τα ως άνω τρεία ονόματα των χρηστών αντιστοιχούν στο ένα και αυτό προσωπο.
Σωστά Σορίτα  ή  λάθος κατανόησα;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
οχι,γιατι ο "σοριτας" ΤΟ ΞΕΡΕΙ οτι δεν ειναι ετσι,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ "YANTIS",ειναι σιγουρος οτι αλλο πρωσοπο ειναι,οποτε...
κι επιπλεον,εμενα το "ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΣ" δεν μου αρεσε,γιατι οπως εγραψα,οταν με ηθελε για καποιο αλλο θεμα ,μου τηλεφωνησε κ μιλησαμε στην ρουμανια
στη μολδαβια ΔΕΝ  ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ,ουτε στο ενα τηλ ουτε στο αλλο,γιατι ξερει επισης πως κινουμαι στην περιοχη...
οποτε τι "ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΣ"???"αλλ αντ αλλων" μαλλον...

υ.γ.αυτες στις φωτο με τα δυο "μωρα" ειναι κ του δικου σου γουστου?αυτα ειναι τα "αλογα" που πληρωνατε 100ευρα την ωρα η  τη "νυχτα"??ΡΩΤΑΩ ΑΠΛΑ,για να ξερω μη ξανακανω το κοπο να αντιπαρατιθεμαι με κανεναν....
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
οχι,γιατι ο "σοριτας" ΤΟ ΞΕΡΕΙ οτι δεν ειναι ετσι,ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ "YANTIS",ειναι σιγουρος οτι αλλο πρωσοπο ειναι,οποτε...
κι επιπλεον,εμενα το "ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΣ" δεν μου αρεσε,γιατι οπως εγραψα,οταν με ηθελε για καποιο αλλο θεμα ,μου τηλεφωνησε κ μιλησαμε στην ρουμανια
στη μολδαβια ΔΕΝ  ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ,ουτε στο ενα τηλ ουτε στο αλλο,γιατι ξερει επισης πως κινουμαι στην περιοχη...
οποτε τι "ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟΣ"???"αλλ αντ αλλων" μαλλον...

[size=10pt]υ.γ.αυτες στις φωτο με τα δυο "μωρα" ειναι κ του δικου σου γουστου?αυτα ειναι τα "αλογα" που πληρωνατε 100ευρα την ωρα η  τη "νυχτα"??ΡΩΤΑΩ ΑΠΛΑ,για να ξερω μη ξανακανω το κοπο να αντιπαρατιθεμαι με κανεναν....[/size]

ΑΝ ενοείς του Πιρφόρου την αναφορά όχι δεν ειναι το γουστο μου και δεν τις είδα τις συγκεκριμένες απο κοντα για την περίπτωση που τις αδική ο φακός.

εγώ έχω αδυναμία στα Ξανθά  πάρε μια ιδέα για να ξέρεις τι προτιμώ σε στύλ και εμφάνιση


βεβαια kai το τελευταίο του Σορίτα με συγκίνησε μπορώ να πω αρκετά.

 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Βεβαια δέν έχω φωτο απο τις γκόμενες στην Μολδαβία αφου ήταν  χτυπα - γαμα = πλήρωνε  η δουλεια αλλα τα 100 ευρω  100.
ΔΕν είμαι και πολύ φαν της φωτογραφίας δεν τραβώ ποτέ φωτογραφιες εκτός κι αν μου στείλουν ή δώσουν οι γκομενες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
υ.γ.αυτες στις φωτο με τα δυο "μωρα" ειναι κ του δικου σου γουστου?αυτα ειναι τα "αλογα" που πληρωνατε 100ευρα την ωρα η  τη "νυχτα"??ΡΩΤΑΩ ΑΠΛΑ,για να ξερω μη ξανακανω το κοπο να αντιπαρατιθεμαι με κανεναν....
Καταρχην στη φωτο αναμεσα στις 2 γκομενες ειναι ο Πιτσιλιστης.τωρα αν ειναι αυτες που πηρε με λεφτα ή οχι δεν μπορω να ξερω?ρωτα τον ιδιο.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καταρχην στη φωτο αναμεσα στις 2 γκομενες ειναι ο Πιτσιλιστης.τωρα αν ειναι αυτες που πηρε με λεφτα ή οχι δεν μπορω να ξερω?ρωτα τον ιδιο.

Κάνεις λάθος ο πιρφόρος είναι και είναι αυτές που πήραν ενα βράδυ μαζί 100 ευρά.
ο δε Πίτσι ειναι ο φωτορεπορτερ του χάπενινγκ δεν συμετεχει σε αυτες τις φωτο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Κάνεις λάθος ο πιρφόρος είναι και είναι αυτές που πήραν ενα βράδυ μαζί 100 ευρά.
ο δε Πίτσι ειναι ο φωτορεπορτερ του χάπενινγκ δεν συμετεχει σε αυτες τις φωτο.
εγω μιλισα χτες με Fidel και μου ειπε οτι ειναι ο Πιτσιλιστης στη φωτο.και φενεται οτι ειναι αυτος.ο Πιρφορος ειναι πολυ πιο γεματος ενω αυτος της φωτο δεν ειναι.και φενεται κα λιγο απο το μαλι οτι ειναι ο Πιτσιλιστης.
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ΑΝ ενοείς του Πιρφόρου την αναφορά όχι δεν ειναι το γουστο μου και δεν τις είδα τις συγκεκριμένες απο κοντα για την περίπτωση που τις αδική ο φακός.

εγώ έχω αδυναμία στα Ξανθά  πάρε μια ιδέα για να ξέρεις τι προτιμώ σε στύλ και εμφάνιση


βεβαια kai το τελευταίο του Σορίτα με συγκίνησε μπορώ να πω αρκετά.

απαπαπαπαπαπα...ρε Αλαν.....τι μου το θυμισες αγορι μου αυτο το ξανθο??????? ειλικρινα εχει περασει τοσος καιρος απο τοτε που το ειχα δει εδω κ το ειχα ξεχασει! τωρα λοιπον θυμυθηκα γτ θελω να παω Σοφια! πρεπει να παω Σόφια αλλιως με σωζουν μονο γιατρο-Σόφια!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εγω μιλισα χτες με Fidel και μου ειπε οτι ειναι ο Πιτσιλιστης στη φωτο.και φενεται οτι ειναι αυτος.ο Πιρφορος ειναι πολυ πιο γεματος ενω αυτος της φωτο δεν ειναι.και φενεται κα λιγο απο το μαλι οτι ειναι ο Πιτσιλιστης.


ΟΧΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΗΝ ΕΠΙΜΕΝΗΣ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ.
αλλά δεν είναι αυτο το θέμα, Η ερώτηση ήταν απο τον red προς εμένα αν οι γκομενες οι συγκεκριμενες αντικατοπτρίζουν το γουστο μου.
ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΗΔΗ.......
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
απαπαπαπαπαπα...ρε Αλαν.....τι μου το θυμισες αγορι μου αυτο το ξανθο??????? ειλικρινα εχει περασει τοσος καιρος απο τοτε που το ειχα δει εδω κ το ειχα ξεχασει! τωρα λοιπον θυμυθηκα γτ θελω να παω Σοφια! πρεπει να παω Σόφια αλλιως με σωζουν μονο γιατρο-Σόφια!!!  :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
υ.γ.αυτες στις φωτο με τα δυο "μωρα" ειναι κ του δικου σου γουστου?αυτα ειναι τα "αλογα" που πληρωνατε 100ευρα την ωρα η  τη "νυχτα"??ΡΩΤΑΩ ΑΠΛΑ,για να ξερω μη ξανακανω το κοπο να αντιπαρατιθεμαι με κανεναν....

ΡΕΝΤ φρεσκάρησέ μου λίγο την μνήμη με το δικό σου γούστο κάτι νέο εεεεε????
διότι εγώ με τον Σορίτα είμαι απόλυτα σύμφωνως σε σχέση και με αυτά που δημοσίευσε,
μου άρεσαν τα αλογά του γενικώς ότι ποστάρησε κατα την τελευταία του επισκεψη στην Μολδαβία.
Για να δώ λίγο και τις δικές σου επιλογές (ΟΤΙ νεότερο τυχόν έχεις .- οχι τα παλιά).
 

Επισκέπτης
Οπως πάντα ο Αλαν έχει δίκιο και είναι άριστα πληροφορημένος :thumbsup:...Ο Πίτσι βιντεοσκοπούσε και μετά άφησε τη κάμερα και μπήκε και αυτός στο πλάνο..
 

Συνημμένα

  • NDVD_050.jpg
    NDVD_050.jpg
    137,2 KB · Εμφανίσεις: 34
  • NDVD_053.jpg
    NDVD_053.jpg
    126,4 KB · Εμφανίσεις: 28
  • NDVD_058.jpg
    NDVD_058.jpg
    141,2 KB · Εμφανίσεις: 32
  • NDVD_059.jpg
    NDVD_059.jpg
    131,7 KB · Εμφανίσεις: 29

Επισκέπτης
:cum:
 

Συνημμένα

  • NDVD_065.jpg
    NDVD_065.jpg
    138 KB · Εμφανίσεις: 28
  • NDVD_072.jpg
    NDVD_072.jpg
    159,8 KB · Εμφανίσεις: 28
  • NDVD_079.jpg
    NDVD_079.jpg
    125,9 KB · Εμφανίσεις: 29
  • NDVD_081.jpg
    NDVD_081.jpg
    131,5 KB · Εμφανίσεις: 27

Επισκέπτης
:pipa2:
 

Συνημμένα

  • NDVD_083.jpg
    NDVD_083.jpg
    129,4 KB · Εμφανίσεις: 27
  • NDVD_084.jpg
    NDVD_084.jpg
    158,8 KB · Εμφανίσεις: 28
  • NDVD_085.jpg
    NDVD_085.jpg
    157,1 KB · Εμφανίσεις: 29
  • NDVD_087.jpg
    NDVD_087.jpg
    162 KB · Εμφανίσεις: 30

Επισκέπτης
Οσο για τις γκόμενες μπορεί να μην ήταν άλογα αλλά ήταν καβλιάρες... :tits2:  Εδώ βιντεοσκοπώ εγώ με το κινητό το Πίτσι που τον γδύνει και του χορεύει το άτακτο πορνίδιο.. :boobies:
 

Συνημμένα

  • snapshot20091003174617.jpg
    snapshot20091003174617.jpg
    15,6 KB · Εμφανίσεις: 22
  • snapshot20091003174642.jpg
    snapshot20091003174642.jpg
    15,9 KB · Εμφανίσεις: 25
  • snapshot20091003174807.jpg
    snapshot20091003174807.jpg
    21,5 KB · Εμφανίσεις: 30
  • snapshot20091003174710.jpg
    snapshot20091003174710.jpg
    16,3 KB · Εμφανίσεις: 30

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom