Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
θέλοντας να πω κι εγώ μια ιστορία από τα παλιά ,είχα γνωρίσει 2 τουρίστριες, όταν δούλευα ταξί , 9 χρόνια και 20 κιλά πριν . Τις πήρα από lava bore και θέλανε φαγητό , τις πήγα στην καντίνα στην ΚΑΛΛΙΘΕΑ και μετά στο σημερινό Τραστ (τερμα θησέως). το πρωι μάς βρίκε να γαμιώμαστε σε παρακείμενο ξενοδοχείο . Μάλλον έκανα μαλακία ποθ δεν πήγα στο κισιναου  που με καλέσανε.

respect boys

Μάλλον θα συμφωνήσω μαζί σου... :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
θέλοντας να πω κι εγώ μια ιστορία από τα παλιά ,είχα γνωρίσει 2 τουρίστριες, όταν δούλευα ταξί , 9 χρόνια και 20 κιλά πριν . Τις πήρα από lava bore και θέλανε φαγητό , τις πήγα στην καντίνα στην ΚΑΛΛΙΘΕΑ και μετά στο σημερινό Τραστ (τερμα θησέως). το πρωι μάς βρίκε να γαμιώμαστε σε παρακείμενο ξενοδοχείο . Μάλλον έκανα μαλακία ποθ δεν πήγα στο κισιναου  που με καλέσανε.

respect boys
εκανες αλλα ποτε δεν ειναι αργα κολασιτη
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Κύριοι,

Μετά από 10 ημέρες και 9 νύχτες στον Παράδεισο, επέστρεψα στο καζάνι μου για να βράσω μαζί σας. Δεν μπορώ να πω ότι αισθάνομαι ιδιαίτερα ευτυχής που είμαι μαζί σας, αλλά τι να κάνουμε? Δεν μπορείς να τα έχεις όλα στη ζωή! Σε ένα μήνα θα είμαι και πάλι εκεί και αυτή τη φορά (αν γλιτώσω την δηλητηρίαση) θα συνδυάσω και λίγη Ουκρανία.

Στις 8 νύχτες (την μία ήμουν εκτός μάχης) τις πέρασα με 7 πιπίνια και συνολικό κόστος 1000 Ευρώ και το μενου περιελάμβανε 4 μονά, 3 διπλά και 1 τριπλό. Σημειώνω ότι δεν πήγα ούτε μία ημέρα σε club. Για φαγητό κινήθηκα μεταξύ ALEPPO, ΩΠΑ, ΜΥΚΟΝΟΣ και ενός εστιατορίου Ρώσου φίλου του MOLDO.

Γειά σου ρε MOLDO!!!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Όλως περιέργως, ο YANTIS δεν ήταν εκεί για να με δείρει, ο RED ήταν εξαφανισμένος και ο NEMIROFF στην Ελλάδα για "δουλειές".
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Όλως περιέργως, ο YANTIS δεν ήταν εκεί για να με δείρει, ο RED ήταν εξαφανισμένος και ο NEMIROFF στην Ελλάδα για "δουλειές".

Καλημέρα,
ρε κάτι σε [size=10pt]κόκκινο[/size] έπιασε το μάτι μου χθές προς ξημερώματα
ή το φαντάστικα στον υπνο μου????
:huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Κύριοι,

Μετά από 10 ημέρες και 9 νύχτες στον Παράδεισο, επέστρεψα στο καζάνι μου για να βράσω μαζί σας. Δεν μπορώ να πω ότι αισθάνομαι ιδιαίτερα ευτυχής που είμαι μαζί σας, αλλά τι να κάνουμε? Δεν μπορείς να τα έχεις όλα στη ζωή! Σε ένα μήνα θα είμαι και πάλι εκεί και αυτή τη φορά (αν γλιτώσω την δηλητηρίαση) θα συνδυάσω και λίγη Ουκρανία.

Στις 8 νύχτες (την μία ήμουν εκτός μάχης) τις πέρασα με 7 πιπίνια και συνολικό κόστος 1000 Ευρώ και το μενου περιελάμβανε 4 μονά, 3 διπλά και 1 τριπλό. Σημειώνω ότι δεν πήγα ούτε μία ημέρα σε club. Για φαγητό κινήθηκα μεταξύ ALEPPO, ΩΠΑ, ΜΥΚΟΝΟΣ και ενός εστιατορίου Ρώσου φίλου του MOLDO.

Γειά σου ρε MOLDO!!!
γεια σου και σενα ρε σοριτα και ελπιζω να τα πουμε συντομα. Και κολασιτες ερχεται το δευτερο κυμα βαρυ πυροβολικου με τσιγαρα ελπιζω το ονομα αυτου σπαστικουλακος φλ ,μηπως ζηλευουμε αλαν ??? Παντως ενημερωτικα ο σοριτας ειναι τεραστιος και σε διαπλαση αλλα και σε μυαλο οποτε μαλλον δυσκολα να τον δειρει καποιος πιστεψτε με
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
κολασιτεσ γιατι δεν λετε το πιο βασικο οτι το md leei πιγε στα μεσα τισ εβδομαδασ 17.30  και οι μολδαβοι δεν μιλιουνται 16.80 σιμερα αλαξαν τον προεδρο τισ κεντρικισ τραπεζασ και δεν μπορουν να κρατισουν αλλο το νομισμα τελι οκτομβρη πανε για 19 αντε καμια πλιροφορια ? τι σασ εχουμε  εκει
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
κολασιτεσ γιατι δεν λετε το πιο βασικο οτι το md leei πιγε στα μεσα τισ εβδομαδασ 17.30  και οι μολδαβοι δεν μιλιουνται 16.80 σιμερα αλαξαν τον προεδρο τισ κεντρικισ τραπεζασ και δεν μπορουν να κρατισουν αλλο το νομισμα τελι οκτομβρη πανε για 19 αντε καμια πλιροφορια ? τι σασ εχουμε  εκει

Καλώς τον [size=10pt]πρασινο[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο νοών νοήτο και φυσικά έχεις απόλυτο δίκιο.

Ρε τι κάνετε εκει και δεν μας ενημερώνετε;;;;;;;;;;;;;
ναι αλλά οι γκόμενες πάλι 100 ευρώ θα ζητάνε οπότε τι να το κάνω  άν το λέει πέφτει λές να γοράσω καμιά γκαρσονιέρα να κάνω την απόσβεση των  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
γεια σου και σενα ρε σοριτα και ελπιζω να τα πουμε συντομα. Και κολασιτες ερχεται το δευτερο κυμα βαρυ πυροβολικου με τσιγαρα ελπιζω το ονομα αυτου σπαστικουλακος φλ ,[size=10pt]μηπως ζηλευουμε αλαν ???[/size] Παντως ενημερωτικα ο σοριτας ειναι τεραστιος και σε διαπλαση αλλα και σε μυαλο οποτε μαλλον δυσκολα να τον δειρει καποιος πιστεψτε με

Ναί ρε Μόλδο ζηλεύω αφου σου το έχω δηλώση ΔΗΜΟΣΙΩΣ..........
βρές μου σπίτι ανθρώπινο να το νοικιάσω για κανένα χρόνο και βλέπουμε μήπως πάμε σε αγορά.

Λές να σου χτίσω το οικοπεδάκι σου να κάνουμε στούντιο - διαμερίσματα για ξένους;;;
και απο κάτω κολώμπαρα να τους τα παίρνουμε και απο κεί;;;;;;;;;
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΚΑι για να μήν παρεξηγηθώ για την ως άνω πρόταση  είναι τα μόνα που μπορούν να προσφέρουν [size=10pt]¨εσοδα Ευρώπης [/size]και να ζής σε μια χώρα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: Βασιλικά σαν την Μολδαβία.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καλώς τον [size=10pt]πρασινο[/size] :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο νοών νοήτο και φυσικά έχεις απόλυτο δίκιο.

Ρε τι κάνετε εκει και δεν μας ενημερώνετε;;;;;;;;;;;;;
ναι αλλά οι γκόμενες πάλι 100 ευρώ θα ζητάνε οπότε τι να το κάνω  άν το λέει πέφτει λές να γοράσω καμιά γκαρσονιέρα να κάνω την απόσβεση των  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
οι Ντοπιοι  :knockinb: με 300 το πολυ 400 Λε'ι'.οι Ρωσσοι (που τους παινουν κορο'ι'δα οι Μολδαβοι με 500 Λε'ι'!).παντος για μια ακομα φορα μπραβο που γραφεις την αληθεια!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δημητράκη αυτή είναι η πραγματικότητα τι να κάνουμε δεν αλλάζει.
Περιμένω απάντηση απο Μόλδο πάντως.
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑι για να μήν παρεξηγηθώ για την ως άνω πρόταση  είναι τα μόνα που μπορούν να προσφέρουν [size=10pt]¨εσοδα Ευρώπης [/size]και να ζής σε μια χώρα   :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: Βασιλικά σαν την Μολδαβία.
μπα δεν σε αφινουν οι ντοπιοι !!!!  μονο  αμα στειλησ απο το τιρασπολ καμια νταλικα  χορτα πρασινα  ευρωπη τοτε γλεντια και λεφτα  αυτο εχει μεινει  πλεον  !!    αλα απο τα 5 φορτια πιανουν  τα 4
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
κολασιτεσ γιατι δεν λετε το πιο βασικο οτι το md leei πιγε στα μεσα τισ εβδομαδασ 17.30  και οι μολδαβοι δεν μιλιουνται 16.80 σιμερα αλαξαν τον προεδρο τισ κεντρικισ τραπεζασ και δεν μπορουν να κρατισουν αλλο το νομισμα τελι οκτομβρη πανε για 19 αντε καμια πλιροφορια ? τι σασ εχουμε  εκει
geia soy prasine εδω κοκκινος σημερα αλλαξα ευρω σε λει με 16.32 ,οι μολδαβοι δεν μιλιουνται οι μολδαβεζες ομως....παραμιλουν για τους αντρκλες ελληνες που τις ξεσκιζουν
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Ναί ρε Μόλδο ζηλεύω αφου σου το έχω δηλώση ΔΗΜΟΣΙΩΣ..........
βρές μου σπίτι ανθρώπινο να το νοικιάσω για κανένα χρόνο και βλέπουμε μήπως πάμε σε αγορά.

Λές να σου χτίσω το οικοπεδάκι σου να κάνουμε στούντιο - διαμερίσματα για ξένους;;;
και απο κάτω κολώμπαρα να τους τα παίρνουμε και απο κεί;;;;;;;;;
επαγκελματικη προταση ηταν αυτη???? αν ναι τοτε ελα να δεις απο κοντα τι κανω 'στο οικοπεδακι μου'με δικα μου λεφτα και θα παθεις οσο για σπιτι το συζηταμε με πμ ομως ρε ρομπα
 

πρασινος

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
89
Like
0
Πόντοι
0



Αλαν μαζεψε ευρα  γιατί γιρισαν κάτι αλογα καθαροαιμα και πσαχνουν σπονσορα από θεσσαλονικη  μου  στειλαν  και  προσπεκτους  αλλά μιλάμε για αλλογα τοπ οφ δε γορλντ  είναι  καμιά 25 αρια  μας  εσοσε  ι  κριση  επιπλεον  η β  εθνική έχει αρχισει και  κινιγαει  πάλι τους  ξενους  η ντόπια  άλφα εθνική  είναι  καβαντζομενι  καλά  ακομη 
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Αλαν μαζεψε ευρα  γιατί γιρισαν κάτι αλογα καθαροαιμα και πσαχνουν σπονσορα από θεσσαλονικη  μου  στειλαν  και   προσπεκτους   αλλά μιλάμε για αλλογα τοπ οφ δε γορλντ   είναι  καμιά 25 αρια   μας  εσοσε  ι  κριση   επιπλεον  η β  εθνική έχει αρχισει και  κινιγαει  πάλι τους  ξενους  η ντόπια  άλφα εθνική  είναι  καβαντζομενι  καλά  ακομη 

[size=10pt]ΠΡΑΣΙΝΕΕ [/size]δέν χρειάζεται να μαζέψω έχω αν αξίζει τον κόπο και όπως είδες μάλλον μόλις παραδώσω ενα έργο εδώ Θεσσαλονίκη θα στήσω έδρα Κισινάου για μεγάλο Χρονικό διάστημα και θα ασχοληθώ με σπονσορινγκ του Ιπποδρομίου αρκεί να αξίζουν τα άλογα ,,, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
επαγκελματικη προταση ηταν αυτη???? αν ναι τοτε ελα να δεις απο κοντα τι κανω 'στο οικοπεδακι μου'με δικα μου λεφτα και θα παθεις οσο για σπιτι το συζηταμε με πμ ομως ρε ρομπα

Τσούκ δεν είναι μόνον επαγγελματική απλά είναι ότι καλύτερρο μπορείς να κάνεις πάντα κατα την αποψή μου και την μικρή επαφή-εμπειρία που είχα στην Πόλη σου.
κατα ταλλα το σκέφτομαι σοβαρά να  μείνω κανένα χρόνο επάνω τι πμ και μαλακίες να σε πάρω τηλεφωνο τώρα??????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom