Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
την καλητερη διαφημιση μου τη κανεις εσυ και σε ευχαριστω ειλικρινα για αυτο
σκεφτηκα και μια αλλη καλη διφημιση.αφου εσυ δεν μπορεις να παιρνεις τηλεφωνο της Πουτανες αφου σε παρακολουθει η КГБ της Μολδαβιας.θα δινεις στους πορνοτουριστες το κινητο μου να με παιρνουν στην Αγια Πετρουπολη και να μου δινουν το ακουστικο να μιλισω με της Πουτανες και τους ταξιτζηδες :2funny:οπως εγινε και με τον Πιτσιλιστη!οποτε δεν θα φευγουν αγαμιτοι :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
σκεφτηκα και μια αλλη καλη διφημιση.αφου εσυ δεν μπορεις να παιρνεις τηλεφωνο της Πουτανες αφου σε παρακολουθει η КГБ της Μολδαβιας.θα δινεις στους πορνοτουριστες το κινητο μου να με παιρνουν στην Αγια Πετρουπολη και να μου δινουν το ακουστικο να μιλισω με της Πουτανες και τους ταξιτζηδες :2funny:οπως εγινε και με τον Πιτσιλιστη!οποτε δεν θα φευγουν αγαμιτοι :2funny:

Μητσάρα άσε τις μαλακίες όποιος δεν το έχει μέσα του.... την περιπέτεια και τον πορνοτουρισμό να κάτση σπίτι του  δεν χρειάζετε να πάει πουθενά.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αφου οπως λες ειναι ολη μερα μεσα στο ιντερνετ, ερωτηση για δυνατους λυτες, ποτε δουλευει & το κυριοτερο ποτε πηδαει ??????  :2funny: :2funny: :2funny:

Μη κουράζεσαι...
Δουλεύω ελάχιστα. Στη πραγματικότητα δουλεύουν άλλοι για εμένα και έτσι εγώ έχω άπλετο χρόνο να ασχοληθώ με περισσότερο ενδιαφέροντα πράγματα.
Όσον αφορά το δεύτερο, προτιμώ τη νύχτα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
σκεφτηκα και μια αλλη καλη διφημιση.αφου εσυ δεν μπορεις να παιρνεις τηλεφωνο της Πουτανες αφου σε παρακολουθει η КГБ της Μολδαβιας.θα δινεις στους πορνοτουριστες το κινητο μου να με παιρνουν στην Αγια Πετρουπολη και να μου δινουν το ακουστικο να μιλισω με της Πουτανες και τους ταξιτζηδες :2funny:οπως εγινε και με τον Πιτσιλιστη!οποτε δεν θα φευγουν αγαμιτοι :2funny:
Μητσάρα άσε τις μαλακίες όποιος δεν το έχει μέσα του.... την περιπέτεια και τον πορνοτουρισμό να κάτση σπίτι του  δεν χρειάζετε να πάει πουθενά.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω ειμαι θαραλεος δεν φοβηθηκα να μιλισω στο τηλεφωνο με τους ταξιτζηδες και την Ιεροδουλο!βεβαια τωρα φοβαμαι λιγακι μην με απαγαγουν οι Μολδαβικες μυστηκες υπερησιες και με πανε στο Κισινιοφ και με βασανισουν για να μου παρουν καταθεση οτι ο Μολδολαγνος με εβαλε να βρω πουτανες στους Ελληνες :2funny: :2funny: :2funny:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
εγω ειμαι θαραλεος δεν φοβηθηκα να μιλισω στο τηλεφωνο με τους ταξιτζηδες και την Ιεροδουλο!βεβαια τωρα φοβαμαι λιγακι μην με απαγαγουν οι Μολδαβικες μυστηκες υπερησιες και με πανε στο Κισινιοφ και με βασανισουν για να μου παρουν καταθεση οτι ο Μολδολαγνος με εβαλε να βρω πουτανες στους Ελληνες :2funny: :2funny: :2funny:

Χαλάρωσε ρε Μήτσο!
Τα έχεις πάρει με λάθος άνθρωπο για λάθος λόγο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μητσάρα άσε τις μαλακίες όποιος δεν το έχει μέσα του.... την περιπέτεια και τον πορνοτουρισμό να κάτση σπίτι του  δεν χρειάζετε να πάει πουθενά.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Σωστος!!!!και πρεπει να παραδεχτω οτι εισαι Ο ΜΟΝΟς (μαζι με τον Πιτσιλιστη)που εδωσες την εικονα οπως ειναι!ειπες 100% Αληθεια!!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σωστος!!!!και πρεπει να παραδεχτω οτι εισαι Ο ΜΟΝΟς (μαζι με τον Πιτσιλιστη)που εδωσες την εικονα οπως ειναι!ειπες 100% Αληθεια!!!!

γιατί υπάρχει κάποιος λόγος να πούμε αερολογίες;;;;;;;;;;
Με τον παρά μου και την κυρά μου λέει μια  παροιμία,- παλιά μέν διαχρονική δέ.
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Σωστος!!!!και πρεπει να παραδεχτω οτι εισαι Ο ΜΟΝΟς (μαζι με τον Πιτσιλιστη)που εδωσες την εικονα οπως ειναι!ειπες 100% Αληθεια!!!!
Γιατί ρε μεγάλε, αυτά που γράφουμε οι υπόλοιποι είναι ψέματα;
Και που το ξέρεις εσύ, έχεις πάει και έχεις προσωπική άποψη;
Που διαφωνούμε με πιτσι και αλλαν δεν έχω καταλάβει;
Τι λόγους έχουμε να πούμε ψέματα για την Μολδαβία; Μήπως έχουμε κανένα όφελος για αυτά που γράφουμε ή πιστεύεις πως θέλουμε να παραπλανήσουμε τους υποψήφιους εκδρομείς σε αυτή τη χώρα..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Γιατί ρε μεγάλε, αυτά που γράφουμε οι υπόλοιποι είναι ψέματα;
Και που το ξέρεις εσύ, έχεις πάει και έχεις προσωπική άποψη;
Που διαφωνούμε με πιτσι και αλλαν δεν έχω καταλάβει;
Τι λόγους έχουμε να πούμε ψέματα για την Μολδαβία; Μήπως έχουμε κανένα όφελος για αυτά που γράφουμε ή πιστεύεις πως θέλουμε να παραπλανήσουμε τους υποψήφιους εκδρομείς σε αυτή τη χώρα..
αν  :knockinb: οσο λετε τοτε γιατι ο Πιτσιλιστης (ηταν μαζι με καποιον,ισως ησουνα  'συ αυτος μαζι του?) με επαιρνε τηλεφωνο για να μιλισω στους ταξιτζηδες και της πουτανες?την κυριακη το απογευμα και τη δευτερα απο το μεσημερι μεχρι το απογευμα.και μιλαγα στους ταξιτζηδες και στις πουτανες :2funny:για να  :knockinb:.ειναι που ξεσκιστηκατε στο  :knockinb:!!!!!!-----αν δεν μιλαω ειναι γιατι σεβομαι τον Πιτσιλιστη αν ημουνα εγω εκει πιστεψε με θα τα εβγαζα ολα στη φορα! :2funny:για το ποιος  :knockinb: και ποιος  :jerking:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αν  :knockinb: οσο λετε τοτε γιατι ο Πιτσιλιστης (ηταν μαζι με καποιον,ισως ησουνα  'συ αυτος μαζι του?) με επαιρνε τηλεφωνο για να μιλισω στους ταξιτζηδες και της πουτανες?την κυριακη το απογευμα και τη δευτερα απο το μεσημερι μεχρι το απογευμα.και μιλαγα στους ταξιτζηδες και στις πουτανες :2funny:για να  :knockinb:.ειναι που ξεσκιστηκατε στο  :knockinb:!!!!!!-----αν δεν μιλαω ειναι γιατι σεβομαι τον Πιτσιλιστη αν ημουνα εγω εκει πιστεψε με θα τα εβγαζα ολα στη φορα! :2funny:για το ποιος  :knockinb: και ποιος   :jerking:

Δημητράκη λές μαλακίες ή είσαι λάθος πληροφορημένος Θα σου πώ λοιπόν (άν και εγώ την Κυριακή με τον ΦΛ είμασταν καθοδόν για Ελλάδα)ο πίτσις είχε βαρεθεί το καμάκι και ήταν ο μόνος που ήθελε να δοκιμάση και τα σαλουν της πόλης οπότε έψαχνε τρόπο επικοινωνίας μιά και ο ίδιος δέν είχε την δυνατότητα ζήτησε την βοηθειά σου αυτό λοιπόν δέν έχει καμία σχέση με το ποιος που και πως γαμάει το ότι ο πίτσις ήθελε να πάει στις πουτάνες των σαλούν δεν σημαίνη ότι πρέπει και υπόλοιποι να πάνε εκεί.
Εγώ παραδείγματος χάριν δέν πάω σε μπουρδέλα ή στουντιο  δέν μου κάνει κέφι δέν μου σηκώνεται δέν νοιώθω ανετα οπότε δέν πάω και σταματήστε επιτέλους αυτό το θέμα.
 

Επισκέπτης
Δημητράκη λές μαλακίες ή είσαι λάθος πληροφορημένος Θα σου πώ λοιπόν (άν και εγώ την Κυριακή με τον ΦΛ είμασταν καθοδόν για Ελλάδα)ο πίτσις είχε βαρεθεί το καμάκι και ήταν ο μόνος που ήθελε να δοκιμάση και τα σαλουν της πόλης οπότε έψαχνε τρόπο επικοινωνίας μιά και ο ίδιος δέν είχε την δυνατότητα ζήτησε την βοηθειά σου αυτό λοιπόν δέν έχει καμία σχέση με το ποιος που και πως γαμάει το ότι ο πίτσις ήθελε να πάει στις πουτάνες των σαλούν δεν σημαίνη ότι πρέπει και υπόλοιποι να πάνε εκεί.
Εγώ παραδείγματος χάριν δέν πάω σε μπουρδέλα ή στουντιο  δέν μου κάνει κέφι δέν μου σηκώνεται δέν νοιώθω ανετα οπότε δέν πάω και σταματήστε επιτέλους αυτό το θέμα.
σοστοσ...με τιν μονι διαφορα οτι δεν εινια ακριβοσ σαλον ουτε μπουρδελα.....ειναι αλι φασι...που θα περιγραψο σε λιγεσ μερεσ...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Άντε ρε Σορίτα ανέβασε κανένα παιδί να σταματήσουν τα μίση να σχοληθούν με κάτι καλό.
 

Επισκέπτης
ΑΧ ρε Πουτσουνάκο τι τους έκανες εδώ και ασχολούνται με αέρα πατέρα..............
χαχα!!!αντι να ασχολιθουν με πιο σοβαρα πραματα καθονται και ασχολουντε με το πιοσ γαμαι ι το πιοσ δε γαμαι!!!!!ι επικινδινι σισορευσι σπερματοσ στον εγκεφαλο κανι κακο!!!απελευθεροστε τιν χιστεσ μου!!!χεχε!

απο δο και περα πλιροφοριεσ ασχετεσ με το παρον θρεντ θα πιγενουν στα σκουπιδια...αντε γιατι το πολι το κιριε λεισον το βαριετε και ο πορνοπαπασ!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Δημητράκη λές μαλακίες ή είσαι λάθος πληροφορημένος Θα σου πώ λοιπόν (άν και εγώ την Κυριακή με τον ΦΛ είμασταν καθοδόν για Ελλάδα)ο πίτσις είχε βαρεθεί το καμάκι και ήταν ο μόνος που ήθελε να δοκιμάση και τα σαλουν της πόλης οπότε έψαχνε τρόπο επικοινωνίας μιά και ο ίδιος δέν είχε την δυνατότητα ζήτησε την βοηθειά σου αυτό λοιπόν δέν έχει καμία σχέση με το ποιος που και πως γαμάει το ότι ο πίτσις ήθελε να πάει στις πουτάνες των σαλούν δεν σημαίνη ότι πρέπει και υπόλοιποι να πάνε εκεί.
Εγώ παραδείγματος χάριν δέν πάω σε μπουρδέλα ή στουντιο  δέν μου κάνει κέφι δέν μου σηκώνεται δέν νοιώθω ανετα οπότε δέν πάω και σταματήστε επιτέλους αυτό το θέμα.
Εγω δεν ειπα για τον Πιτσιλιστη οτι δεν  :knockinb:.εσυ ειπες την αληθεια οτι  :knockinb: 4ης γκομενες με 100 Ευρω την καθεμια.Θυμισου κατι οταν λες αληθεια δεν εχεις να φοβασαι τιποτα :)
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Άντε ρε Σορίτα ανέβασε κανένα παιδί να σταματήσουν τα μίση να σχοληθούν με κάτι καλό.

Άντε να σας κάνω τη χάρη.
Σας παραθέτω μερικές απόψεις του Κίσινεφ.
Ελπίζω να σας αρέσουν τα τοπία...
 

Συνημμένα

  • Picture 026.jpg
    Picture 026.jpg
    76,3 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Picture 027.jpg
    Picture 027.jpg
    78,4 KB · Εμφανίσεις: 58
  • Picture 028.jpg
    Picture 028.jpg
    78,8 KB · Εμφανίσεις: 54
  • Picture 029.jpg
    Picture 029.jpg
    77 KB · Εμφανίσεις: 39

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Κυριακή πρωί
 

Συνημμένα

  • Picture 033.jpg
    Picture 033.jpg
    75,5 KB · Εμφανίσεις: 25
  • Picture 034.jpg
    Picture 034.jpg
    83,6 KB · Εμφανίσεις: 31
  • Picture 032.jpg
    Picture 032.jpg
    87,5 KB · Εμφανίσεις: 32

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Κυριακή πρωί... συνέχεια...
 

Συνημμένα

  • Picture 036.jpg
    Picture 036.jpg
    71,5 KB · Εμφανίσεις: 40
  • Picture 037.jpg
    Picture 037.jpg
    75,3 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Picture 038.jpg
    Picture 038.jpg
    72,4 KB · Εμφανίσεις: 44
  • Picture 039.jpg
    Picture 039.jpg
    85,5 KB · Εμφανίσεις: 40

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Κυριακή πρωί... συνέχεια...

Ελπίζω να σας άρεσαν...
 

Συνημμένα

  • Picture 040.jpg
    Picture 040.jpg
    72,6 KB · Εμφανίσεις: 32
  • Picture 043.jpg
    Picture 043.jpg
    84,4 KB · Εμφανίσεις: 40

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom