Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Μήν ανυσηχης ήδη εχουν βρεί το δρόμο εδώ και καιρό και όποιες μπορούν τον ακολουθούν.
οσες και να φυγουν παλι θα εχει πολλες εχει και θα εχει για ολους μονο να προσεχετε μη τρωτε σε κινεζικα
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τουλάχιστον σε αυτό το θέμα ο Μολδο μας προστάτευσε αρκετά νομίζω....
αντε περαστικά σου.-
Δεν ήξερα οτι  γνωρισες τον Μολδο που σου φάνηκε;;; αντε να τον κουτσουμπολέψουμε λίγο. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Τον Moldo τον γνωρίζω από παλιά.
Όλοι οι Έλληνες στον Παράδεισο (εκτός ελαχίστων) περιπτώσεων, γνωριζόμαστε μεταξύ μας. Είμαστε κατά κάποιο τρόπο, συγκοινωνούντα δοχεία. Με το 2ο-3ο post, κατάλαβα αμέσως ποιος ήταν. Του τηλεφώνησα και μετά από τα γνωστά του λέω "το άλλο μου όνομα είναι Σορίτας". Μόνο εγκεφαλικό δεν έπαθε...
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Τον Moldo τον γνωρίζω από παλιά.
Όλοι οι Έλληνες στον Παράδεισο (εκτός ελαχίστων) περιπτώσεων, γνωριζόμαστε μεταξύ μας. Είμαστε κατά κάποιο τρόπο, συγκοινωνούντα δοχεία. Με το 2ο-3ο post, κατάλαβα αμέσως ποιος ήταν. Του τηλεφώνησα και μετά από τα γνωστά του λέω "το άλλο μου όνομα είναι "Σορίτας". Μόνο εγκεφαλικό δεν έπαθε...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γουστάρωωωωωωωωωωωωωωωω πολύ αυτά ειναι τα ωραία!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
για το χαρτάκι αναμονής δεν μου απάντησες.... :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Άν και γνωρίζω τις θέσεις σου η Ελπίδα πεθαίνη πάντα τελευταία.....
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
για το χαρτάκι αναμονής δεν μου απάντησες.... :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Άν και γνωρίζω τις θέσεις σου η Ελπίδα πεθαίνη πάντα τελευταία.....

Το όνομά της είναι ΥΑΝΑ όχι ΕΛΠΙΔΑ!
Έπειτα ο Παράδεισος διαθέτει μεραρχίες ολόκληρες σαν αυτήν.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Τον Moldo τον γνωρίζω από παλιά.
Όλοι οι Έλληνες στον Παράδεισο (εκτός ελαχίστων) περιπτώσεων, γνωριζόμαστε μεταξύ μας. Είμαστε κατά κάποιο τρόπο, συγκοινωνούντα δοχεία. Με το 2ο-3ο post, κατάλαβα αμέσως ποιος ήταν. Του τηλεφώνησα και μετά από τα γνωστά του λέω "το άλλο μου όνομα είναι "Σορίτας". Μόνο εγκεφαλικό δεν έπαθε...
με κσεσκισες μολις εχασα τον φιλο μου το ρεντ απο πελατη ,ισως και μερικους αλλους και  εχω πολυ φραπε θα μου χαλασει αλλα εχω να ομολογησω οτι ο φιλος μας σοριτας ειναι κυριος με ολη τη σημασια της λεξης
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
με κσεσκισες μολις εχασα τον φιλο μου το ρεντ απο πελατη ,ισως και μερικους αλλους και  εχω πολυ φραπε θα μου χαλασει αλλα εχω να ομολογησω οτι ο φιλος μας σοριτας ειναι κυριος με ολη τη σημασια της λεξης

Εσύ ξέρεις..... Αυτή την εντύπωση έχω και εγώ πάντως απο τα γραφόμενα του.
Μήν ανυσυχής  για τους φραπέδες θα σου στείλη ο πίτσι μερικες ντουζίνες ( :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:  12άδες)να τους διαθέσεις.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σορίτα τι επαθες σήμερα;;;; όλη μέρα στο Ιντερνετ είσαι όποτε μπαίνω μέσα εισαι.
Αναρώνουμε απο την δηλητηρίαση;;;;;;;;;;;
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
με κσεσκισες μολις εχασα τον φιλο μου το ρεντ απο πελατη ,ισως και μερικους αλλους και  εχω πολυ φραπε θα μου χαλασει αλλα εχω να ομολογησω οτι ο φιλος μας σοριτας ειναι κυριος με ολη τη σημασια της λεξης

Μιά στο καρφί και μιά στο πέταλο...
Είμαι κύριος με τους κύριους μόνο!
Με τους υπόλοιπους τους φέρομαι όπως αξίζουν.
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ΑΝΥΑ

SPECS
ΗΛΙΚΙΑ: 21 ΕΤΩΝ
ΥΨΟΣ: 170 CM
ΒΑΡΟΣ: 45 KG
ΚΑΤΑΓΩΓΗ: ΡΩΣΙΑ
ΑΓΓΛΙΚΑ: ΜΕΤΡΙΑ
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ: ΟΛΕΣ
ΚΟΣΤΟΣ: 100 EUR (12 ΩΡΕΣ)

Είναι παλαιότερη γνωριμία την οποία θα δω πάλι απόψε.
χαλια χαλια... :o
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Σορίτα τι επαθες σήμερα;;;; όλη μέρα στο Ιντερνετ είσαι όποτε μπαίνω μέσα εισαι.
Αναρώνουμε απο την δηλητηρίαση;;;;;;;;;;;


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αφου οπως λες ειναι ολη μερα μεσα στο ιντερνετ, ερωτηση για δυνατους λυτες, ποτε δουλευει & το κυριοτερο ποτε πηδαει ??????  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Γνωριμία μέσω μίας των κυριών που σπονσοράρω.
Είναι φίλη της λέει από το Πανεπιστήμιο (ASEM). Είναι όντως φοιτήτρια και 19 ετών. Άνοιξα την τσάντα της την ώρα που κοιμόταν και το επιβεβαίωσα.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: βρε Σοριτα, μηπως εισαι κλωνος του Υαντις,  :2funny: :2funny: δηλαδη, αν δεν ηταν φοιτητρια, δεν δουλευει το βιαγκρα?  :2funny: :2funny: αν ειναι λογιστρια, Η νοσοκομα τι πειραζει???? :2funny: :2funny: :2funny: εισαι και ο πρωτος οπως λεει & ο Πιτσιλ
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Δεν με τρώει ο κώλος μου με τον Nemirof. Ο δικός του κώλος τον τρώει και εγώ του τον έξυσα.

Οντως σε τρωει ο κολος σου, αλλα ειμαι Ελλαδα αυτες τις μερες & δεν προλαβαινω λογω δουλειας να σε σχολιασω  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: περισσοτερο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Καλημέρα,

Έπαθα τροφική δηλητηρίαση σε ένα Κινέζικο εστιατόριο και όλη την ημέρα χθες ήμουν εκτός μάχης. Ας είναι καλά ο Moldo που με περιέλθαψε. Μέχρι και σουπίτσα μου έφτιαξε!
καλα εσυ πλακα μας κανεις :2funny:παντος εκανες καλη διαφημιση στον Μολδολαγνο! :2funny:
 

Επισκέπτης
εγο ενα εχο να πο!!!!σοριτασ πιτσιλισεσ γαμο τα μουνακια!!!!ευγε χιστι μου!!!!
το εγλιψεσ το μορακι τιτανοκαυλε μου?εγινεσ κλιτοριδομαχοσ στο ιγρο κολοσεο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom