Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
φιλε μην ξεχνας και οτι εδω σε γαμανε οι γκομενες ,το λεω για αυτους που δεν τους αρεσουν οι επαγκελματιες ,και σιγα που στη ρουμανια ειναι ιδιες τιμες οπως στο κοφε χαους μιλα σοριτας που την ξερεις καλυτερα

εκει που σιγουρα σε γαμανε οι γκομενεs ειναι Ρουμανια αν εννοειs τετοιο γαμησι να μαs λειπει  :2funny: :s&m_2: :s&m_1: :s&m_3: :2funny:. Λοιπον, στο Βουκουρεστι, στa Mall, στο starbucks cafe (οχι στα κατωγια τισ coffee hause), μεγαλο τσαι με 2 φακελακια (400ml) 7 λει (1 ε= 4,20 λει) δηλ 1,66 ε, & βισσηναδα εψα 4,5 λει, δηλ 1,07 ε  :think:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
αν εχεις τετοια σχεση με τη μολδαβια σιγουρα με ξερεις ελα στο αλεππο να σε γνωρισω θα χαρω

επειδη ειμαι τιs σχοληs Δημηρακη29, αποφευγω τα μερη που συχναζουν ομογενειs, να μην δινω στοχο, οπωs και να εχει ομωs καποια μερα θα περασω απο εκει να γνωριστουμε  ;) :sunglasses:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Κοίταξε  στο  κισινεου   μπορείς   να  την  περάσεις  φίνα  με  πολύ λίγα   χρήματα   αλλά  πρέπει   να  μιλάς   ρωσικά   η ρουμάνικα    και  να  ξέρεις    τα  ντόπια  κατατόπια   .πολύ  καλυτέρα  από  Ελλάδα  πάντως .  Κατά  την  γνώμη   μου   παράδεισος    είναι  η  τρανζησταιρια   ακόμα  ,  βέβαια  θέλει  προσοχή   με  τους   αστυνομικούς

Aγαπητέ γιατί η προσπάθεια αντιγραφής του γνωστού μέλους?
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
επειδη ειμαι τιs σχοληs Δημηρακη29, αποφευγω τα μερη που συχναζουν ομογενειs, να μην δινω στοχο, οπωs και να εχει ομωs καποια μερα θα περασω απο εκει να γνωριστουμε   ;) :sunglasses:
ενταξει σε περιμενω και σεβομαι αυτο που λες για οικογενειες και λοιπα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Παιδια αντι να πηγαινεται Μολδαβια να σας ξεφτηλιζουν και να της παρακαλατε για να της  :knockinb:και να γελανε μαζι σας :2funny: .γιατι δεν πατε Δανεια?κοιταχτε εδω τι ωραιο μουνακι! 
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
θρυλε ολεοοοοο ολισαντεμπε κατσε και κοιτα φον  :knockinb:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Παιδια αντι να πηγαινεται Μολδαβια να σας ξεφτηλιζουν και να της παρακαλατε για να της  :knockinb:και να γελανε μαζι σας :2funny: .γιατι δεν πατε Δανεια?κοιταχτε εδω τι ωραιο μουνακι!   

Μήτσο!

Το πολύ μουνί σε έχει τρελλάνει.
Κάνε αποχή για 1 εβδομάδα σε συνδυασμό με κόκκινο κρέας για να συνέλθεις.

Σημείωσε:
1. Δεν μας ξεφτιλίζει κανείς στην Μολδαβία!
2. Όποιος ξεφτιλίζεται και παρακαλάει στη Μολδαβία κάνει το ίδιο παντού!
3. Μετά την κατάρρευση της Σοβιετικής Ένωσης ΔΕΝ ΠΑΜΕ στην Σκανδιναυία! Το πολύ Λετονία - Εσθονία, άντε και SpB!
4. Δεν μας αρέσει το τζάμπα. Μας αρέσει να πληρώνουμε χωρίς να μας πιάνουν Κώτσους.
5. Η Δανέζα του video είναι ένα 6αράκι με τα Μολδαβικά δεδομένα.

Φιλικώτατα!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μήτσο!

Το πολύ μουνί σε έχει τρελλάνει.
Κάνε αποχή για 1 εβδομάδα σε συνδυασμό με κόκκινο κρέας για να συνέλθεις.

Σημείωσε:
1. Δεν μας ξεφτιλίζει κανείς στην Μολδαβία!
2. Όποιος ξεφτιλίζεται και παρακαλάει στη Μολδαβία κάνει το ίδιο παντού!
3. Μετά την κατάρρευση της Σοβιετικής Ένωσης ΔΕΝ ΠΑΜΕ στην Σκανδιναυία! Το πολύ Λετονία - Εσθονία, άντε και SpB!
4. Δεν μας αρέσει το τζάμπα. Μας αρέσει να πληρώνουμε χωρίς να μας πιάνουν Κώτσους.
5. Η Δανέζα του video είναι ένα 6αράκι με τα Μολδαβικά δεδομένα.

Φιλικώτατα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

respect καλό μά πολύ καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
οταν σαs λεω οτι χωριs τον Υαντιs το τοπικ ειναι αδειο, οριστε..... 2 μερεs, 4 ποστ μονο. Προτεινω να ζητιση συγνωμη γονιπετιs απο το φιλο Σοριταs, & να επανελθει. Επισηs να γραψει 100 φορεs, δεν θα ξαναπειλησω συντροφο. FREE YANTIS. τι λετε?
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
οταν σαs λεω οτι χωριs τον Υαντιs το τοπικ ειναι αδειο, οριστε..... 2 μερεs, 4 ποστ μονο. Προτεινω να ζητιση συγνωμη γονιπετιs απο το φιλο Σοριταs, & να επανελθει. Επισηs να γραψει 100 φορεs, δεν θα ξαναπειλησω συντροφο. FREE YANTIS. τι λετε?

Άκου RED!
Αν σου αρέσει τόσο πολύ ο εαυτός σου, κοίτα τον καθρέφτη και μιλήστε οι 3 σας.

Εξάλλου αν θα γυρίσουν τα 2/3 του εαυτού σου, δεν εξαρτάται από τα μέλη, αλλά από τον moderator. Ρώτα αυτόν!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μήτσο!

Το πολύ μουνί σε έχει τρελλάνει.
Κάνε αποχή για 1 εβδομάδα σε συνδυασμό με κόκκινο κρέας για να συνέλθεις.

Σημείωσε:
1. Δεν μας ξεφτιλίζει κανείς στην Μολδαβία!
2. Όποιος ξεφτιλίζεται και παρακαλάει στη Μολδαβία κάνει το ίδιο παντού!
3. Μετά την κατάρρευση της Σοβιετικής Ένωσης ΔΕΝ ΠΑΜΕ στην Σκανδιναυία! Το πολύ Λετονία - Εσθονία, άντε και SpB!
4. Δεν μας αρέσει το τζάμπα. Μας αρέσει να πληρώνουμε χωρίς να μας πιάνουν Κώτσους.
5. Η Δανέζα του video είναι ένα 6αράκι με τα Μολδαβικά δεδομένα.

Φιλικώτατα!
Φιλε μου εσυ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟς ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ :2funny:.εσυ πας εκει για δουλεια και συνδιαζεις το  :knockinb:.μιλαγα για τα παιδια που πηγαν πορνοτουρισμο.οσο γι αυτα τα 5 που εβαλες εχεις απολυτο δικιο.δεν διαφωνω.εκτος του οτι η Δανεζα ειναι ωραιο μουνακι.
 

mabillon

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
330
Like
8
Πόντοι
1
Παιδια αντι να πηγαινεται Μολδαβια να σας ξεφτηλιζουν και να της παρακαλατε για να της  :knockinb:και να γελανε μαζι σας :2funny: .γιατι δεν πατε Δανεια?κοιταχτε εδω τι ωραιο μουνακι!  

απιστευτο το βιντεακι !!! δεν υπάρχει !!

απο όταν ημουν Ολλανδία ξέρω μια ολλανδεζα 25 ετών που της έχει συμβει το παραπανω
περιστατικό 2 φορές έχει δηλάδη 2 μωρά απο διαφορέρικους πατεράδες και τα δύο ήταν απο one night stand και δεν ξέρει με ποιον τα έχει κάνει τα μέγαλωνει κανονικά πάντως.

το τι πλάκα τις κάνανε δεν λέγετε, καλά κορίτσι δεν σου έχει μιλήσει κανένας για το προφυλακτικό κλτ
αλλες κοινωνίες αυτές οι χώρες
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε μου εσυ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟς ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ :2funny:.εσυ πας εκει για δουλεια και συνδιαζεις το  :knockinb:.μιλαγα για τα παιδια που πηγαν πορνοτουρισμο.οσο γι αυτα τα 5 που εβαλες εχεις απολυτο δικιο.δεν διαφωνω.εκτος του οτι η Δανεζα ειναι ωραιο μουνακι.

Περί ορέξεως..... κολοκυθόπιτα!
:2funny: :2funny: :2funny:

Κατά τα λοιπά, το παραπάνω post δεν είναι απάντηση σε εσένα, αλλά ένα γενικό σχόλιο!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Παιδια αντι να πηγαινεται Μολδαβια να σας ξεφτηλιζουν και να της παρακαλατε για να της  :knockinb:και να γελανε μαζι σας :2funny: .γιατι δεν πατε Δανεια?κοιταχτε εδω τι ωραιο μουνακι!   
στη μολδαβια χτυπαμε πιο ωραια μουνακια χωρις παρακαλια και μονο με δωρακια ενω στην ηλικια μας οι πιο πολοι δεν εχουμε περαση εκει να δεις που ο μπαμπας δεν θα ειναι πανω απο 23,25
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
στη μολδαβια χτυπαμε πιο ωραια μουνακια χωρις παρακαλια και μονο με δωρακια ενω στην ηλικια μας οι πιο πολοι δεν εχουμε περαση εκει να δεις που ο μπαμπας δεν θα ειναι πανω απο 23,25


αυτη τη φορα εχειs :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δικιο
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
οταν σαs λεω οτι χωριs τον Υαντιs το τοπικ ειναι αδειο, οριστε..... 2 μερεs, 4 ποστ μονο. Προτεινω να ζητιση συγνωμη γονιπετιs απο το φιλο Σοριταs, & να επανελθει. Επισηs να γραψει 100 φορεs, δεν θα ξαναπειλησω συντροφο. FREE YANTIS. τι λετε?
δηλαδη φιλε αν εσενα καποιος σε απειλουσε θα τον συγχωρουσες ετσι ευκολα με μια συγνωμη ? δεν ξερω ακριβως τι εγινε αλλα αν καποιος σαν το σοριτας ,που φαινεται σοβαρος και εχει τον σεβασμο ολων μας , τα λεει αυτα τοτε ειναι πολυ σοβαρα τα πραματα .Το σιτε αυτο οπως εγω το καταλαβα περιλαμβανει εκτος των πληροφοριων και ενα χωρο κουβεντας μεταξυ ανθρωπων που εχουν ενα κοινο παρονομαστη τα μουνια.Αν μερικοι απο μας εχουν διαφορετικες αποψεις αυτο δεν σημαινει οτι ειμαστε εχθροι,και προπαντων δεν μπορει καποιος να βγαλει τάποθημενα του εδω .αν καποιος εχει να γαμησει καιρο η δεν του σηκωνεται ι τον εχει σαν το μικροτου δακτυλο τοτε να λυσει το προβλημα του με αλλο τροπο πχ να γινει πουστης η να κανει πιπες η ,αν δεν εχει λεφτα ,να αυτοκτονησει ,εμεισ γαμω τη τρελα μου τι φταιμε ?Εγω ειμαι παντρεμενος χωρισμενος τρεις φορες εχω 6 παιδια, ολα αγορια δηλαδη γαμιαδες και εχω και τον φλ να μου σπαει τα οθμπαλα καθε μερα τι πρεπει να κανω? να βριζω τον αλλαν και να απειλω τον πιρφορο? τι μου φταινε αυτοι? αλλα οχι καλυτερα να καψω το αμαξι του ρεντ δεν γαμιεμαστε λεω γω καλυτερα .Κανενας δεν μου φταιει για τις μαλακιες που εκανα αλλα μονο Ε Γ Ω καταλαβατε ρε ρομπες ????
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
στη μολδαβια χτυπαμε πιο ωραια μουνακια χωρις παρακαλια και μονο με δωρακια ενω στην ηλικια μας οι πιο πολοι δεν εχουμε περαση εκει να δεις που ο μπαμπας δεν θα ειναι πανω απο 23,25
θυμιθηκα κατι Ελληνες που μεναν τη δεκαετια του '90 στις φοιτητικες εστιες ξεσκιζοντουσαν στην  :jerking:.Ενας απ'αυτους ξερει το βοηθο του πατερα μου και του ειπε ιστοριες για αγριους! :2funny:οτι καθε μερα  :knockinb: και αλλη γκομενα!!! :2funny:Λεω για φερτον εδω να μου τα πει και μενα αυτα :2funny:με αποφευγε οπως ο διαολος το Λιβανι! :2funny:.ειδεικα εσυ ειναι αδυνατον να  :knockinb:.οχι γιατι δεν μετρας αλλα αν εισαι οπως λες παντρεμενος εκει.σε μια μικρη πολη που ολοι ειναι γνωστοι με το που κανεις κατι σε 3-4 ωρες το ξερουν ολοι και φυσικα η γυναικα σου!δεν μπορεις να κρυφτεις πουθενα!μονο αν πας σε αλλη πολη της Μολδαβιας μπορεις να κανεις κατι Κισινιοφ δεν θα σε συμβουλευα γιατι μετα θα βρεθεις μπλεγμενος με δυαζηγια.Οσο για την ηληκια ειναι κατι που διαφερει απο ανθρωπο σε ανθρωπο.μπορει να ειναι ενας 35αρης γεματος ρητιδες ή με στησιμο και συμπεριφορα μεσηλικα ή καραφλος και χοντρος και να φενεται σαν 45+.και μπορει να ειναι ενας 55αρης με που εχει κανει ενα πετυχημενο Λιφτινγκ και να μην φενεται ουτε 35!.Συμφωνα με τον Πιτσιλιστη οι Ελληνες που ειδε εκει ηταν πολυ χαμηλου επιπεδου και ειναι φυσικο.αν ειχαν λεφτα και μετραγαν δεν θα πηγαιναν εκει για να  :knockinb:.θα πηγαιναν σε πιο Χα'ι' μερη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom