Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Άκου φίλε μου τα πάντα εδώ στο φορουμ έχουν να κάνουν το τι πληρώνουμε γενικά σε σχέση με Ελλάδα άν πρέπει να μπουμε στην λογική συγκρίσεων με άλλες χώρες θα σου πω πάντα σε σχέση με τις δικές μου εμπειρίες ώς επισκέπτης ταχτικός τοσο απο Βουλγαρία από Ρουμανία απο Ουγγαρια απο Τσεχία και Σλοβακία επί 13+ έτη.
Δέν Βρήκα ιδιαίτερα χαμηλότερες τιμές στην Μολδαβία σχεδόν τα ίδια......εκεί που έχει διαφορά είναι η ποσότητα των ωραίων Γυναικών και η δυνατότητα πρόσβασης σε αυτές αλλά το κόστος είναι κόστος και φυσικά πολύ φθηνότερο σε σχέση πάντα με Ελλάδα και η ποιότητα  ανώτερη κατα πολύ.
Και μιλάμε πάντα για επισκέπτες διότι ο Μόνιμος κάτοικος (αλλοδαπός)να είσαι σίγουρος ότι έχει διαφορετική σκέψη και λογική σε σχέση με τον Επισκέπτη Σεξοτουρίστα.

Συμφωνω μαζι σου, αρα λοιπον εναs πορνο-εκδρομεαs, θελει τιν ημερα 50 ε διαμονη, +50 ε φαγητα, καφεδεs, ποτα, διαφορα, +100ε για μια δεβουτσκα= 200 ε/ημερησιωs μινιμουμ. Εδω βαλε & εισητιρια. Με 200 ε τιν ημερα & στιν Ελλαδα βρισκειs πιστευω να 'φαs' δεβουσκεs, χωριs περιπετειεs με ταξιτζηδεs, αστυνομιεs, κτλ. ΕΚΤΟΣ και αν, 1)δεν σε ενδιαφερουν τα λεφτα & εχειs να ξοδευειs (Υαντιs :referee: ), 2)αν ψαχνειs περιπετεια, 3)αν σου αρεσει το καμακι (& εχειs τιs προυποθεσειs 1,2,3 του Μπλασκου), 4)αν ψαχνειs νυφη (παλι 1,2,3 Μπλασκοs), 5)θεs παραλληλα να δειs & τα αξιοθεατα τιs χωραs  :dunno:, τοτε ναι, πηγαινε Μολδαβια  ;)
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Συμφωνω μαζι σου, αρα λοιπον εναs πορνο-εκδρομεαs, θελει τιν ημερα 50 ε διαμονη, +50 ε φαγητα, καφεδεs, ποτα, διαφορα, +100ε για μια δεβουτσκα= 200 ε/ημερησιωs μινιμουμ. Εδω βαλε & εισητιρια. Με 200 ε τιν ημερα & στιν Ελλαδα βρισκειs πιστευω να 'φαs' δεβουσκεs, χωριs περιπετειεs με ταξιτζηδεs, αστυνομιεs, κτλ. ΕΚΤΟΣ και αν, 1)δεν σε ενδιαφερουν τα λεφτα & εχειs να ξοδευειs (Υαντιs :referee: ), 2)αν ψαχνειs περιπετεια, 3)αν σου αρεσει το καμακι (& εχειs τιs προυποθεσειs 1,2,3 του Μπλασκου), 4)αν ψαχνειs νυφη (παλι 1,2,3 Μπλασκοs), 5)θεs παραλληλα να δειs & τα αξιοθεατα τιs χωραs  :dunno:, τοτε ναι, πηγαινε Μολδαβια  ;)
κατ' αρχας στη μολδαβια ερχεσαι διακοπες που σημαινει δεν εχεις σπιτι αρα πληρωνεις ,τρως καθε μερα εξω αρα πληρωνεις,κυνηγας καθε μερα γυναικες αρα πληρωνεις, γαμας καθε μερα γυναικες αρα πληρωνεις, αυτα στην ελλαδα τα κανεις με 200 την ημερα ??? σοβαρεψου :jerking:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Άκου φίλε μου τα πάντα εδώ στο φορουμ έχουν να κάνουν το τι πληρώνουμε γενικά σε σχέση με Ελλάδα άν πρέπει να μπουμε στην λογική συγκρίσεων με άλλες χώρες θα σου πω πάντα σε σχέση με τις δικές μου εμπειρίες ώς επισκέπτης ταχτικός τοσο απο Βουλγαρία από Ρουμανία απο Ουγγαρια απο Τσεχία και Σλοβακία επί 13+ έτη.
Δέν Βρήκα ιδιαίτερα χαμηλότερες τιμές στην Μολδαβία σχεδόν τα ίδια......εκεί που έχει διαφορά είναι η ποσότητα των ωραίων Γυναικών και η δυνατότητα πρόσβασης σε αυτές αλλά το κόστος είναι κόστος και φυσικά πολύ φθηνότερο σε σχέση πάντα με Ελλάδα και η ποιότητα  ανώτερη κατα πολύ.
Και μιλάμε πάντα για επισκέπτες διότι ο Μόνιμος κάτοικος (αλλοδαπός)να είσαι σίγουρος ότι έχει διαφορετική σκέψη και λογική σε σχέση με τον Επισκέπτη Σεξοτουρίστα.
φιλε μην ξεχνας και οτι εδω σε γαμανε οι γκομενες ,το λεω για αυτους που δεν τους αρεσουν οι επαγκελματιες ,και σιγα που στη ρουμανια ειναι ιδιες τιμες οπως στο κοφε χαους μιλα σοριτας που την ξερεις καλυτερα
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Χωριs τον Yantis δεν εχει νοημα το thread. Free Yantis..... Πιρφορε, μηπωs εισαι κλωνοs του Red? τα ιδια ελεγε και αυτοs περιπου. Προσεχε μην σε κοψει και εσενα ο ΥπερΜεγιστοs μοδερατορ Πιτσιλ, οπωσ εκανε και σε εμενα που ΤΟΛΜΗΣΑ να αμφισβητισω τα γραφομενα του, (ουρα οι γκομενεs για γαμησι, με 10 ευρω 5 ατομα καφεδεs, νερα & τσημπιμα ελαφρωs). Τελικα ομωs συμφωνα με Αλανταλον & Πιρφορο, ανθρακαs ο θυσαυροs. Εχει πολυ θεμα το Κισιναου, αλλα ακριβο. Εκτοs αν μενειs εδω, τοτε ναι, οι γυναικεs σε βλεπουν αλλιωs, αλλα και παλι θελει προσπαθεια, & να μην εισαι προπαντοs ο τυποs του τσομπανι ελληναρα (οπωs λεει & ο Δημα29)
επειδη τυχανει να τους ξερω και τους δυο σε διαβεβαιωνω πως οχι
 

fonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2009
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μην ξεχνας και οτι εδω σε γαμανε οι γκομενες ,το λεω για αυτους που δεν τους αρεσουν οι επαγκελματιες ,και σιγα που στη ρουμανια ειναι ιδιες τιμες οπως στο κοφε χαους μιλα σοριτας που την ξερεις καλυτερα
Κοίταξε  στο  κισινεου  μπορείς  να  την  περάσεις  φίνα  με  πολύ λίγα  χρήματα  αλλά  πρέπει  να  μιλάς  ρωσικά  η ρουμάνικα    και  να  ξέρεις    τα  ντόπια  κατατόπια  .πολύ  καλυτέρα  από  Ελλάδα  πάντως .  Κατά  την  γνώμη  μου  παράδεισος    είναι  η  τρανζησταιρια  ακόμα  ,  βέβαια  θέλει  προσοχή  με  τους  αστυνομικούς
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
κατ' αρχας στη μολδαβια ερχεσαι διακοπες που σημαινει δεν εχεις σπιτι αρα πληρωνεις ,τρως καθε μερα εξω αρα πληρωνεις,κυνηγας καθε μερα γυναικες αρα πληρωνεις, γαμας καθε μερα γυναικες αρα πληρωνεις, αυτα στην ελλαδα τα κανεις με 200 την ημερα ??? σοβαρεψου :jerking:

για ενα τετοιο εικονιδιο ( :jerking: ) ο Πιτσιλιστιs με εκανε muted, προσεχε  :-
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Μολδολαγνε, μηπωs δεν εισαι εστιατοραs & δουλευειs για τον Μολδαβικο ΕΟΤ ?  :2funny: Πολυ διαφιμιση  :d-spam:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Κοίταξε  στο  κισινεου   μπορείς   να  την  περάσεις  φίνα  με  πολύ λίγα   χρήματα   αλλά  πρέπει   να  μιλάς   ρωσικά   η ρουμάνικα    και  να  ξέρεις    τα  ντόπια  κατατόπια   .πολύ  καλυτέρα  από  Ελλάδα  πάντως .  Κατά  την  γνώμη   μου   παράδεισος    είναι  η  τρανζησταιρια   ακόμα  ,  βέβαια  θέλει  προσοχή   με  τους   αστυνομικούς
εχω παει μονο δυο φορες και δεν θελω να παραπλανησω τους κολασιτες φιλους με τυχων λαθος αποψη ,ομως σε πιςτευω γιατι εχω ακουσει
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Πάντως moldolagne οφείλω να πω ότι έχεις δίκιο σε ότι λες.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Μολδολαγνε, μηπωs δεν εισαι εστιατοραs & δουλευειs για τον Μολδαβικο ΕΟΤ ?  :2funny: Πολυ διαφιμιση  :d-spam:
βασικα δεν ειμαι εστιατορας αλλα επενδυτης εδω,αναγκαστηκα να γινω και αυτο λογω αναδουλειας στο real estate ,και επειδη βαριεμαι οταν δεν δουλευω.Απλα διαφημιζω αυτο που βλεπω και ζω καθε μερα α!!!! εδω εοτ δεν εχει γιατι εκτος απο γυναικες δεν εχουν τιποτα αλλο να διαφημισουν οποτε στελνουν αυτες εξω και διαφημιζονται ενω τα κονομανε κιολας ...μαγκες ε???
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
δεν νομιζω μονο γι' αυτο να το εκανε πρεπει να εκανες πολλες  :jerking:

βλεπω ταση απο μερουs σου για κοντρα  :think:, οταν λεω οτι ο Υαντιs (FREE YANTIS) δινει χρωμα στο thread, δεν με ακουτε  :headbang:. Μεινε τωρα μονοs σου να συμφωνειs με τον ευατο σου, μια που εσυ ουτε κανειs, ουτε λεs  :jerking:  :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Πάντως moldolagne οφείλω να πω ότι έχεις δίκιο σε ότι λες.
χωρις να ξερω πολλα το καταλαβαινει καποιος αμεσως .Εσυ θα μας ερθεις καμια βολτα ??? μετα με την εμπειρια που θα εχεις θα κανεις πιο συχνα μιουτεντ και πες στη πιτσο(ωχ παλι ξεχασα τον υαντις)οτι σημερα φευγει η πορτογαλεζα ,γαμω τη πιπα που κανει ,πιτσο ρεσπεκτ μπολσοι
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
φιλε μην ξεχνας και οτι εδω σε γαμανε οι γκομενες ,το λεω για αυτους που δεν τους αρεσουν οι επαγκελματιες ,και σιγα που στη ρουμανια ειναι ιδιες τιμες οπως στο κοφε χαους μιλα σοριτας που την ξερεις καλυτερα

Αγαπητέ Moldo,

Λυπάμαι, αλλά δεν θα σου κάνω το χατήρι!

Έχω βαρεθεί να διαβάζω του κόσμου τις ασυναρτησίες από ανθρώπους που είτε έχουν δει την Μολδαβία με το καλαμάκι, ή στη καλύερη περίπτωση στο google maps, αλλά και από αυτούς που πιθανόν να πήγανε μερικές φορές και αφού την "πάτησαν" να εκφέρουν άποψη σαν ειδήμονες. Όλα αυτά που γράφει ο παραπάνω, έχουν ήδη απαντηθεί και έχει αποδειχθεί ακριβώς το αντίθετο, από ανθρώπους που ήδη επισκέφθηκαν τη χώρα, διαβάζοντας τις 120 σελίδες αυτής της ενότητας.

Για να δούμε τι έλεγαν και τι αποδείχθηκε:
- Έλεγαν ότι η Μολδαβία είναι τόσο ακριβή όσο η Ρώμη. Αποδείχθηκε λάθος.
- Έλεγαν ότι χρειάζεται μια περιουσία για να κρεββατώσεις μιά μικρή. Αποδείχθηκε λάθος.
- Έλεγαν ότι είναι ένας ιδιαίτερα επικίνδυνος προορισμός. Αποδείχθηκε λάθος.
- Έλεγαν ότι στα επεισόδια του Απριλίου σκοτώθηκαν 30 άνθρωποι. Αποδείχθηκε πέρα για πέρα ψέμα!
- Έλεγαν, έλεγαν, έλεγαν διάφορα ανυπόστατα ψέματα και χαζομάρες, που αποδείχθηκαν τελείως λάθος.

Τώρα μας λένε ότι είναι επικίνδυνοι οι ταξιτζήδες και ότι το Κίσινεφ είναι ακριβότερο από το Βουκουρέστι. Ε! άστους να λένε, ποιος, έχοντας σώας τας φρένας, μπορεί να τους πιστέψει...

Εκτιμώ ότι έχουμε ασχοληθεί περισσότερο από όσο ίσως έπρεπε με τους διάφορους τυχάρπαστους, δίνοντάς τους μία υπεραξία που ποτέ δεν είχαν και ήλπιζαν ότι θα αποκτούσαν. Τις τελευταίες ημέρες, έχω κυριολεκτικά κατακλισθεί με απειλιτικά ΡΜ για εμένα προσωπικά και για την οικογένειά μου, από έναν από αυτούς, βασικό χαρακτηριστικό του οποίου, ήταν και είναι, η κινδυνολογία, τα ψέματα και ό,τι άλλο μπορείς να φανταστείς. Δεν γράφω ποιος είναι, για να μην του δώσω την "υπεραξία" που ανέφερα  παραπάνω. Το αναφέρω όμως για να δείτε την "ποιότητα" των ανθρώπων, οι οποίοι λένε τις χαζομάρες με τις οποίες έχουν κατακλείσει αυτή την ενότητα.

Για να ολοκληρώνουμε, οι χώρες της FSU και εν προκειμένω η Μολδαβία, δεν είναι προορισμοί για τον καθένα. Απαιτεί γνώση, εμπειρία, σεβασμό και προπάντων IQ άνω του μετρίου.

Στο εξής θα γράφω αναφέροντας τις εμπειρίες μου από τον παράδεισο που λέγεται "Μολδαβία" και θα απαντώ μόνο σε αυτούς που είναι σοβαροί!
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
εχω παει μονο δυο φορες και δεν θελω να παραπλανησω τους κολασιτες φιλους με τυχων λαθος αποψη ,ομως σε πιςτευω γιατι εχω ακουσει

Δεν εχω παει & δεν ξερω, σιγουρα ομωs, οσο πιο απομονομενo μεροs, τοσο καλυτερα  ;)
Προσοχη ομωs στιν αστυνομια τουs, πολλοι φιλοι μου που δεν ηξεραν ρωσικα, τουs εγδαρan οικονομικα εκεi
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
βλεπω ταση απο μερουs σου για κοντρα  :think:, οταν λεω οτι ο Υαντιs (FREE YANTIS) δινει χρωμα στο thread, δεν με ακουτε  :headbang:. Μεινε τωρα μονοs σου να συμφωνειs με τον ευατο σου, μια που εσυ ουτε κανειs, ουτε λεs  :jerking:  :2funny:
οποιος δεν λεει και δεν κανει μαλακιες ειναι τελειος και γω τελειος δεν ειμαι οσο για κοντρα απλα διαφωνω με εκειν που λες οχι ολα ομως το παραδεχομαι οσο για τον υαντις αν θες να μαθεις ειναι κολλητος φιλου μου και τον γουσταρω (ωχ )
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε Σοριταs, σου εχω ξαναπει, δεν εχω καμμια σχεσι με τον Υαντιs, σιγουρα και εγω θα νευριαζα αν μου εστελνε απειλιτικα ΠΜ οπωσ ποσταρεs. Η πλακα & η συζητιση εχουν & ορια, & ειναι για δεσιμο οποιοs απειλει κτλ. Ουτε ομωs ειπα & τα παραπανω, η σχεση μου με τιν Μολδαβια ειναι οικογενειακη & επαγγελματικη
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπητέ Moldo,

Λυπάμαι, αλλά δεν θα σου κάνω το χατήρι!

Έχω βαρεθεί να διαβάζω του κόσμου τις ασυναρτησίες από ανθρώπους που είτε έχουν δει την Μολδαβία με το καλαμάκι, ή στη καλύερη περίπτωση στο google maps, αλλά και από αυτούς που πιθανόν να πήγανε μερικές φορές και αφού την "πάτησαν" να εκφέρουν άποψη σαν ειδήμονες. Όλα αυτά που γράφει ο παραπάνω, έχουν ήδη απαντηθεί και έχει αποδειχθεί ακριβώς το αντίθετο, από ανθρώπους που ήδη επισκέφθηκαν τη χώρα, διαβάζοντας τις 120 σελίδες αυτής της ενότητας.

Για να δούμε τι έλεγαν και τι αποδείχθηκε:
- Έλεγαν ότι η Μολδαβία είναι τόσο ακριβή όσο η Ρώμη. Αποδείχθηκε λάθος.
- Έλεγαν ότι χρειάζεται μια περιουσία για να κρεββατώσεις μιά μικρή. Αποδείχθηκε λάθος.
- Έλεγαν ότι είναι ένας ιδιαίτερα επικίνδυνος προορισμός. Αποδείχθηκε λάθος.
- Έλεγαν ότι στα επεισόδια του Απριλίου σκοτώθηκαν 30 άνθρωποι. Αποδείχθηκε πέρα για πέρα ψέμα!
- Έλεγαν, έλεγαν, έλεγαν διάφορα ανυπόστατα ψέματα και χαζομάρες, που αποδείχθηκαν τελείως λάθος.

Τώρα μας λένε ότι είναι επικίνδυνοι οι ταξιτζήδες και ότι το Κίσινεφ είναι ακριβότερο από το Βουκουρέστι. Ε! άστους να λένε, ποιος, έχοντας σώας τας φρένας, μπορεί να τους πιστέψει...

Εκτιμώ ότι έχουμε ασχοληθεί περισσότερο από όσο ίσως έπρεπε με τους διάφορους τυχάρπαστους, δίνοντάς τους μία υπεραξία που ποτέ δεν είχαν και ήλπιζαν ότι θα αποκτούσαν. Τις τελευταίες ημέρες, έχω κυριολεκτικά κατακλισθεί με απειλιτικά ΡΜ για εμένα προσωπικά και για την οικογένειά μου, από έναν από αυτούς, βασικό χαρακτηριστικό του οποίου, ήταν και είναι, η κινδυνολογία, τα ψέματα και ό,τι άλλο μπορείς να φανταστείς. Δεν γράφω ποιος είναι, για να μην του δώσω την "υπεραξία" που ανέφερα  παραπάνω. Το αναφέρω όμως για να δείτε την "ποιότητα" των ανθρώπων, οι οποίοι λένε τις χαζομάρες με τις οποίες έχουν κατακλείσει αυτή την ενότητα.

Για να ολοκληρώνουμε, οι χώρες της FSU και εν προκειμένω η Μολδαβία, δεν είναι προορισμοί για τον καθένα. Απαιτεί γνώση, εμπειρία, σεβασμό και προπάντων IQ άνω του μετρίου.

Στο εξής θα γράφω αναφέροντας τις εμπειρίες μου από τον παράδεισο που λέγεται "Μολδαβία" και θα απαντώ μόνο σε αυτούς που είναι σοβαροί!
ε οχι και ετσι ρε παιδια το site ειναι για να περναμε καλα και οχι για να βγαζουμε τ' απωθημενα μας βριζοντας και απειλωντας συναγωνιστες και συμφωνω απολυτα οτι εδω (στη μολαβια )οι μαγκες δεν περνανε πια τους πατανε οι γκομενες
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Αγαπητε Σοριταs, σου εχω ξαναπει, δεν εχω καμμια σχεσι με τον Υαντιs, σιγουρα και εγω θα νευριαζα αν μου εστελνε απειλιτικα ΠΜ οπωσ ποσταρεs. Η πλακα & η συζητιση εχουν & ορια, & ειναι για δεσιμο οποιοs απειλει κτλ. Ουτε ομωs ειπα & τα παραπανω, η σχεση μου με τιν Μολδαβια ειναι οικογενειακη & επαγγελματικη
αν εχεις τετοια σχεση με τη μολδαβια σιγουρα με ξερεις ελα στο αλεππο να σε γνωρισω θα χαρω
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
και αυτοι που κανουν τετοια πραγματα δεν εχουν θεση στο site οποιοι κα νανε ετσι πιτσο??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom