Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αν προσθεσω ενα μηδενικο στο τελος των τιμων που χρεωνει
και μου τα δωσει εκεινη για να τη γαμησω, θα αρνηθω χωρις δευτερη σκεψη.
Καλα υπαρχει ανθρωπος στον πλανητη που θα πληρωνε
για να γαμησει αυτο το τερας?
Οποιος μενει μονιμα στην Ελλαδα ολα τα γαμαει :2funny:αν πας στο Μεταξουργειο δεν εχει και καλητερες :2funny:μπορει να βρεις και πιο χαλια!!! :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
θα γραψω τι συνομηλια ειχαμε με τον Πιτσιλιστη απο Μολδαβια.ολα ειναι εντελως ετσι.ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 100% ΑΛΗΘΕΙΝΑ!--Κυριακη απογευμα μου γραφει ο Πιτσιλιστης στο Skype:μπορω να σε παρω να με βοηθισεις.ναι του λεω παρε.με παιρνει τηλεφωνο απο Μολδαβια και μου ζητησε να μιλισω στον Ταξιτζη για να τους παει να εκει που εχει πουτανες να  :knockinb:.μου δινει τον ταξιτζη.εγω τον ρωτισα αν εχει η πολη интимные салоны (Σαλον οπως η Αγια Πετρουπολη) οχι μου απαντησε εδω ειμαστε χωριο δεν εχουμε τετοια.μου λεει στο Τελεκομ εχει Πουτανες.ε,του λεω πηγαιντε τους εκει.ειπα στο Πιτσιλιστη οτι αν ειναι ναρκομανεις οι γκομενες και κουκλαρες να ειναι να την κανουνε.----μετα απο λιγο τηλεφωνο μιλισα παλι με τον ταξιτζη και μου ειπε οτι ειναι νωρις και οτι μετα της 23 εχει και οτι κοστιζουν 400 λε'ι' την ωρα (25 Ευρω).ειπα στον Πιτσι να παρει εφημεριδα με αγγελιες.----μετα απο καμποση ωρα με πηρε ο Πιτσι και του ειπα να ψαξει στην εφημεριδα (συνηθως στην τελευταια σελιδα)μασσαζ ή ενα ονομα Π.Χ. Лена και διπλα ενα τηλεφωνο.μετα δεν μιλισαμε οποτε δεν μπορω να ξερω τι καναν......
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....Δευτερα μεσημερι και ενω ειμαι στην τραπεζα τηλ.απο Μολδαβια ξανα να μιλισω με τον ταξιτζη.ειχε πολυ γελιο γιατι κοιταγαν ολοι  :2funny:!!!!και οι γκομενες που δουλευουν στην τραπεζα :2funny:ειπα στον ταξιτζη να τους παει να  :knockinb:.με ξαναπαιρνουν τηλεφωνο και εξηγησα στον τακιτζη τι να κανει με την εφημεριδα.μετα απο λιγο με παιρνει ο Πιτσι και μου ειπε να μιλισω με την Ιεροδουλη.ηθελε 300 Λε'ι' ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΤΑ'Ι'ΛΑΝΔΕΖΙΚΟ ΜΑΣΑΖ --ΧΩΡΙς  :knockinb:!!!ειπα στον Πιτσι και μου ξαναεδωσε τον ταξιτζη.και του ειπα ΝΑ ΡΩΤΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙ  :knockinb: ή οχι?του το εξηγησα με καθε λεπτομερια.μετα δεν ξερω τι καναν τα παιδια γιατι απο τοτε με τον Πιτσι δεν μιλισα.τα υποληπα θα σας τα πει ο Πιτσι.ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΤΗς ΥΠΟΘΕΣΗς.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.....Η ΜΟΛΔΑΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΡΑΤΟς ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΥΣΤΗΡΟΤΗΤΑ.η πορνεια πρεπει να ειναι οχι τοσο φανερη.και στη Ρωσσια ετσι ειναι αλλα εγω τους ξερω ολους και ισως γι αυτο μου ειναι ευκολο και παντου μου απαντανε και πηγαινω στα σαλον χωρις προβλημα.ΟΙ ΜΟΛΔΑΒΟΙ ΕΙΝΑΙ ΗΛΗΘΙΟΙ!ΚΡΕΤΙΝΟΙ!!!πιο ζωα ανθρωπους δεν εχω δει.Ταξιτζηδες που πρεπει να τους πεις για να καταλαβουν το ιδιο πραγμα 3-4 φορες :jerking:ΤΟ ΚΙΣΙΝΙΟΦ ειναι πολυ υπαναπτυκτο και φτωχο μερος.τωρα ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΟΛΔΟΛΑΓΝΟς ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΑΥΤΟς ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΤΟΥ ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥς ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥς ΒΡΕΙ ΠΟΥΤΑΝΕς?????αυτος μονο θα μιλαγε και οχι απο το δικο του κινιτο.με την ιδια λογικη αν βλεπαν τον Πιτσιλιστη να παιρνει πουτανες και τους βλεπαν μετα μαζι παλι θα νομιζαν οτι μαζι  :knockinb: πουτανες.ΙΣΩς ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΡΩΣΣΙΚΑ????τελος παντον αν θελει ας μας εξηγησει να μας λειθει η απορια???-----Αυτα ολα που παρεθεσα ειναι ακριβως ετσι.και δεν μπορει να τα διαψευσει κανεις!!!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
.....Η ΜΟΛΔΑΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΡΑΤΟς ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΥΣΤΗΡΟΤΗΤΑ.η πορνεια πρεπει να ειναι οχι τοσο φανερη.και στη Ρωσσια ετσι ειναι αλλα εγω τους ξερω ολους και ισως γι αυτο μου ειναι ευκολο και παντου μου απαντανε και πηγαινω στα σαλον χωρις προβλημα.ΟΙ ΜΟΛΔΑΒΟΙ ΕΙΝΑΙ ΗΛΗΘΙΟΙ!ΚΡΕΤΙΝΟΙ!!!πιο ζωα ανθρωπους δεν εχω δει.Ταξιτζηδες που πρεπει να τους πεις για να καταλαβουν το ιδιο πραγμα 3-4 φορες :jerking:ΤΟ ΚΙΣΙΝΙΟΦ ειναι πολυ υπαναπτυκτο και φτωχο μερος.τωρα ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΟΛΔΟΛΑΓΝΟς ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΑΥΤΟς ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΤΟΥ ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥς ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥς ΒΡΕΙ ΠΟΥΤΑΝΕς?????αυτος μονο θα μιλαγε και οχι απο το δικο του κινιτο.με την ιδια λογικη αν βλεπαν τον Πιτσιλιστη να παιρνει πουτανες και τους βλεπαν μετα μαζι παλι θα νομιζαν οτι μαζι  :knockinb: πουτανες.ΙΣΩς ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΡΩΣΣΙΚΑ????τελος παντον αν θελει ας μας εξηγησει να μας λειθει η απορια???-----Αυτα ολα που παρεθεσα ειναι ακριβως ετσι.και δεν μπορει να τα διαψευσει κανεις!!!!!
αγαπητε φιλε και σεβαστε συναγωνιστη νομιζω συα πμ κατι σου ειπα αν ομως επιμενεις τοτε θα σου πω οτι τα ρωσικα μου ειναι καλα οχι βεβαια σαν τα δικα σου και η επιμονη μου να μην βοηθησω τον πιτσι εκεινο το βραδι ειναι επειδη εκεινο το βραδι ημουν με ενα υπεροχο μωρο και δευτερον εδω εχω μια σοβαρη επιχειρηση που την απεκτησα με πολυ κοπο.Πριν λοιπον λιγο καιρο μου καναν καταταγγελια οτι γνοριζω μετα πληρωμης κοπελες σε ελληνες που ερχονται εδω ,κατι που βεβαια δεν ειναι αληθεια ,και απο τοτε παρακολοθουν το τηλεφωνο μου αλλα και εγω προσωπικα για αυτο θα σε παρακαλεσω να καταλαβεις οσο για τα παιδια που ηρθαν εδω θα πω οτι ,οτι και να πουν ειναι αληθεια και οτι ολοι ηταν αψογοι και αλλανταλον μπραβο σου απλα εισαι αψογος
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Πολυ ενδιαφερον αυτο.το πιστευω γιατι εχω εδω πολλους φιλους απο'κει και μου εχουν πει για το οτι το καθεστως δεν ειναι καθολου δημοκρατικο.το καταλαβα και οταν μιλαγα στο τηλεφωνο με τους ταξιτζηδες και της πουτανες που μου εδωσε ο Πιτσι.σα να φοβοντουσαν κατι!εδω ευτυχως δεν ειναι ετσι!αν δεν βρισεις δημοσια τον Πουτιν και την παρεα του δεν εχεις να φοβιθεις τιποτα.αφου τα σαλον ειναι ιδιοκτησια αστυνομικων.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙς ΑΠ'ΤΗΝ ΑΡΧΗ.δηλαδη με λιγα λογια δεν ειναι παραδισος του πληρωμενου ερωτα!ΤΟΝΙΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!καλο ειναι να γραφουμε την αληθεια οσο ευχαριστη και να μην ειναι πολλες φορες!για μια ακομα φορα μπραβο στον Αλανταλλον που εδωσε μια αληθεινη εικονα για την πορνοεκδρομη!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αυτο παντος με τα τηλεφωνα ειχε πολυ γελιο :2funny:επρεπε να εισασταν παιδια απο μια μερια να το βλεπαται :2funny:να ειμαι στην τραπεζα και να μιλαω στην πουτανα και στον ταξιτζη που ηταν στο Κισινιοφ  και να με κοιταει ο κοσμος :2funny:βεβαια ολες στην τραπεζα με ξερουν!ξερουν οτι ειμαι πολυ ανωμαλος :2funny:παντος θα το θυμαμαι χρονια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:----φιλε moldolagnos ΔΩΣΜΑς πληροφωριες σχετικα με τη Μολδαβια!με το πως λειτουργει τι γινεται.οπως προσπαθω και δινω εγω για τη Ρωσσια.παντος οπως καταλαβα μιλοντας με τους Ταξιτζηδες μιλαμε για ΠΟΛΥ ΥΠΑΝΑΠΤΙΚΤΟ ΜΕΡΟς!!!!μου θυμισε μια μικρη πολη της Ρωσσιας του μισου εκατομυριου κατοικων!!!!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
μετα απο λιγο τηλεφωνο μιλισα παλι με τον ταξιτζη και μου ειπε οτι ειναι νωρις και οτι μετα της 23 εχει και οτι κοστιζουν 400 λε'ι' την ωρα (25 Ευρω).
Όταν το πρωτοέγραψα κάποιοι ισχυριζόντουσαν ότι λέω παραμύθια. :cool2:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Καταρχην μπραβο φιλε allantalon που λες την αληθεια!εγω τα εμαθα ολα απο πρωτο χερι απο τον Πιτσιλιστη και μπορω να πω οτι ολα ειναι ετσι οπως τα λες.βεβαια ο Πιτσιλιστης που ειναι Πιτσιρικας και εχει τη γλυκητιτα που θελουν  οι γυναικες στο ανατολικο μπλοκ δεν χρειαζεται να πληρωσει.αλλα το κακο ειναι οτι του λειπει η πειρα και το οτι δεν ξερει τη γλωσσα.αν ειχε αυτα τα 2 θα εσκιζε!

Ο μικρός έσκιζε έτσι κι αλλοιώς αλλά έχει το κουσούρι να θέλει να πηγαίνη στις πουτάνες
Βαριέται το παιχνίδι του καμακιού και λάβ στόρυ θέλει αμεσότητα στον στόχο του μπάμ και κατω
δεν έχει την διάθεση να περιμένη πότε θα του κάτση η γκόμενα.
Εδώ είχε πληθώρα επιλογών και παρόλλα αυτά τις έδιωχνε για να πάρη επαγγελματίες επι πληρωμή μαζί του βαριώταν να το παίζη ερωτευμένος.
Οντως αυτός δεν χρειαζόταν να πληρώνη καμμιά ειναι γλυκούλης και ελκυστικός.


 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
καλα  που  μας  εξιγησε  ο αρχοντας  μπλασκος    εχτες  το  βραδυ  τι  εγινε  ακομα  γελαο  .. :2funny: :2funny:
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Όταν το πρωτοέγραψα κάποιοι ισχυριζόντουσαν ότι λέω παραμύθια. :cool2:
  ΣΥΝΤΡΟΦΕ    ΑΜΑ  ΕΙΧΕ  ΤΟΣΟ  θα  ειχα  παει  μονιμα  εκει    εγω  και  ολο  το  βουκουρεστι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    αλλα  και  στο  θρεντ  τις  ταυλανδης    τα  ιδια  γραφης .............  οτι  εση  τζαμπα  ολοι  οι  αλλοι  πανακριβα      τελος  παντον    ΠΕΞΕ  μπαλα    τιρασπολ  σιντροφε  !!!!!!  το  κισινεου  εχει  αλλαξει    εθνικη    κατηγορια 
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Σύντροφε ,
            α) Κανείς δεν βρέθηκε από τους συναγωνιστές του θρεντ της Ταϋλάνδης να γράψει ότι λέω ανακρίβειες, Και είναι πάρα πολοί αυτοί πουχουν πάει.
            β) Όπως διαπίστωσες αναφέρομαι μόνο στον πληρωμένο έρωτα στην χώρα. Και αυτές είναι οι τιμές που ισχύουν στην Μολδαβία σήμερα για τους Ρωσσόφωνους (τόχω πολλάκις διευκρινίσει). Εχω περιγράψει σε άλλο ποστ το τι και πως. Δοκίμασε το πρώτα και μετά μίλα.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
αγαπητε φιλε και σεβαστε συναγωνιστη νομιζω συα πμ κατι σου ειπα αν ομως επιμενεις τοτε θα σου πω οτι τα ρωσικα μου ειναι καλα οχι βεβαια σαν τα δικα σου και η επιμονη μου να μην βοηθησω τον πιτσι εκεινο το βραδι ειναι επειδη εκεινο το βραδι ημουν με ενα υπεροχο μωρο και δευτερον εδω εχω μια σοβαρη επιχειρηση που την απεκτησα με πολυ κοπο.Πριν λοιπον λιγο καιρο μου καναν καταταγγελια οτι γνοριζω μετα πληρωμης κοπελες σε ελληνες που ερχονται εδω ,κατι που βεβαια δεν ειναι αληθεια ,και απο τοτε παρακολοθουν το τηλεφωνο μου αλλα και εγω προσωπικα για αυτο θα σε παρακαλεσω να καταλαβεις οσο για τα παιδια που ηρθαν εδω θα πω οτι ,οτι και να πουν ειναι αληθεια και οτι ολοι ηταν αψογοι και αλλανταλον μπραβο σου απλα εισαι αψογος
  SΥΝΤΡΟΦΟΙ  ο  ανθρωπος    τα λεει  ακριβος  οπος  εινε  ξερο  ελληνες που  πηγαν  να  κανουν  δουλεια    που  τους  σαπισαν  στο  ξηλο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μαζι  με    τρομοκρατια      ξερο  εκβιασμο  κτλ  προσοχη  εκει  με    τους  κρατικους  ντοπιους
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Σύντροφε ,
            α) Κανείς δεν βρέθηκε από τους συναγωνιστές του θρεντ της Ταϋλάνδης να γράψει ότι λέω ανακρίβειες, Και είναι πάρα πολοί αυτοί πουχουν πάει.
            β) Όπως διαπίστωσες αναφέρομαι μόνο στον πληρωμένο έρωτα στην χώρα. Και αυτές είναι οι τιμές που ισχύουν στην Μολδαβία σήμερα για τους Ρωσσόφωνους (τόχω πολλάκις διευκρινίσει). Εχω περιγράψει σε άλλο ποστ το τι και πως. Δοκίμασε το πρώτα και μετά μίλα.
  επειδη   βαρεθηκα  !!!!!!   να   αποδεικνειω  οτι  λεω   και  οχι  να  κανω   κακοπροαιρετη   κριτηκη    οποτε  θελεις   παμε  μαζι!!!!!!!!   να  με  βαλεις   στα  κολπα   <<σχετικε>>      βεβαια  δεν  γαμαο  πρεζακια  του  δρομου  ετσι  !!!!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
  SΥΝΤΡΟΦΟΙ   ο  ανθρωπος    τα λεει   ακριβος   οπος  εινε   ξερο  ελληνες που   πηγαν   να   κανουν  δουλεια    που  τους   σαπισαν   στο  ξηλο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μαζι  με     τρομοκρατια       ξερο  εκβιασμο   κτλ   προσοχη   εκει  με    τους   κρατικους   ντοπιους

Νάτα μας...
Αρχίσαμε πάλι...

Καλά κάνεις και ταξιδεύεις σε τέτοιους προορισμούς "ψηφιακά". Είναι ο ασφαλέστερος τρόπος για τύπους σαν εσένα! Ξύλο τρώνε μόνο οι άσχετοι! Και τώρα που είπα "ασχετος" κάτι θυμήθηκα! Είμαι βέβαιος πως και εσύ το ίδιο! Αν δεν έχεις κάτι σοβαρό να πεις, καλύτερα να μην λες τίποτα!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
  επειδη   βαρεθηκα  !!!!!!   να   αποδεικνειω  οτι  λεω   και  οχι  να  κανω   κακοπροαιρετη   κριτηκη    οποτε  θελεις   παμε  μαζι!!!!!!!!   να  με  βαλεις   στα  κολπα   <<σχετικε>>      βεβαια  δεν  γαμαο   πρεζακια  του  δρομου  ετσι  !!!!

Πάλι μπερδεύτηκες!
Δεν αποδεικνύεις ΠΟΤΕ τίποτε!
Κάνεις ΜΟΝΟ κακοπροαίρετη κριτική!
Γράφεις ΠΑΝΤΟΤΕ ανακρίβειες!
Είσαι ΑΣΧΕΤΟΣ και το έχεις αποδείξει για περισσότερες από 612 φορές (όσα και τα posts που έχεις κάνει).
Δεν μας έχεις πει ΠΟΤΕ τι γαμησες, και ΠΟΣΟ!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
  επειδη   βαρεθηκα  να   αποδεικνειω  οτι  λεω   και  οχι  να  κανω   κακοπροαιρετη   κριτηκη    οποτε  θελεις   παμε  μαζι!  να  με  βαλεις   στα  κολπα   <<σχετικε>> .Βεβαια  δεν  γαμαο   πρεζακια  του  δρομου  ετσι  !
Δεν συνηθίζω να κάνω κριτική και μάλιστα κακοπροαιρετη. Όπως θα έχεις διαπιστώσει δεν ενεπλάκηκα στις ενδο-thread διαμάχες με κλώνους κλπ και ούτε υποστήριξα ποτέ ότι είμαι μεγάλο καμάκι. Στόχος μου είναι να ενημερώνω τους συντρόφους για το τι ακριβώς συμβαίνει στη χώρα. Βέβαια στην συγκεκριμένη περίπτωση τυγχάνει να μην βλέπω τα πράγματα ως τουρίστας αλλά ως ρωσσόφωνος Μολδαβός εφόσον μόνο με αυτούς συναναστρέφομαι.
Τον τρόπο στο εξήγησα. Πάρε μια εφημερίδα αγγελιών , μίλα τους ρώσσικα και θα δεις αν λέω αλήθεια ή οχι. Τόσο απλό.¨΄Οπως και νάχει Χριστούγεννα θάμαι και πάλι πάνω. Αποδέχομαι ευχαρίστως την πρόκληση - πρόσκληση. :sunglasses:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Σας παραθέτω PM που έλαβα από τον YANTIS πριν από λίγο, καθώς και την απάντησή μου:

QUOTE
Παράθεση από: yantis στις σήμερα στις 11:50
sintrofe  ego  mexri  stigmis  eimoun  kurios  mazi  sou  esi me  ton  filo  soy  ton  red  to  parakanate  1 ematha  pios  eise  apo toys  kolitous  sou  ellines  tis  moldabias  2  se  parakalo  gia  na  min  mplexoyme  asxhma  opos  den  asxoloume  mazi  soy  na  min  xana  asxolithis  mazi  moy  3  auth  eine  i  teleftea  fora  poy  sto  leo  tin epomeni  se  gamisa  !!!  meta  timis  yantis

Λοιπόν γιατρέ της συμφοράς!
1. Κ.....ε μας μιά μάντρα α.....α.
2. Για να με γ......ς πρέπει να είσαι ΑΝΤΡΑΣ. Κατά τα φαινόμενα δεν είσαι! Αν ήσουνα και αφού λες ότι ξέρεις ποιος είμαι, θα έπρεπε να επικοινωνήσεις μαζί μου κατευθείαν και να μου τα πεις σαν άντρας προς άντρα. Δηλαδή κατά πρόσωπο και χωρίς να κρύβεσαι πίσω από την ανωνυμία και προστασία του internet! Έτσι κάνουν οι ΑΝΤΡΕΣ!
3. Δεν ασχολούμαι μαζί σου. Είναι ένα ανοικτό φόρουμ και ο καθένας έχει το δικαίωμα να λέει τις απόψεις του και να σχολιάζει αυτές των άλλων.
4. Αν δεν μπορείς να αντεπεξέλθεις των σχολίων μου με επιχειρήματα, τότε μη γράφεις βλακείες,  κάτσε σπίτι σου, μάθε γράμματα και το κυριότερο ΤΡΟΠΟΥΣ και καλή συμπεριφορά.
5. Ο RED δεν είναι φίλος μου! Δικός σου φίλος είναι και το έχεις γράψει για περισσότερες από 20 φορές στο forum. Εγώ πιστεύω πως εσύ και ο RED είστε το ίδιο πρόσωπο και επίσης το έχω γράψει.
6. Και βέβαια για το ποιος σου είπε ότι ο FF και εγώ έχουμε κοινή επαγγελματική σχέση και πάλι ούτε κουβέντα!
UNQUOTE

Τα σχόλια δικά σας!

 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ΣΗΜΕΡΑ  ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ  θα    σας  τα  πω  μια  καλά  !!!!!!!!    τυχαίνει  λόγω  οξιάς    μουνιασης  μι αναστρέψιμης  σε  τελικό  στάδιο    να  έχω  γυρίσει  παντού  στο  ανατολικό  μπλοκ    .  έτσι  λοιπόν  έχω  γυρίσει  οδικός  όλη  την  Μολδαβία  κισινευ  μπαλτσιι  καχουλ  σιρετ  λεουσενι    παλανγκα  και  τουντορα  κριβα  ουντσενι  κτλ  πήγα  λοιπόν  και στα  καλά  μαγαζιά    και  στα  υπόγεια  γνώρισα  καργιόλες    και  καλές  κοπελιές    γνώρισα  διπλωμάτες  και  μαφιόζους  κρατικούς  υπαλλήλους  και  αγρότες  σε  κάτι  κολοχωρια  που  δεν  τα  έχει  ο  χάρτης ……  πήγα  τιρασπολ    και  σε  ότι  είναι  κρατικό  μυστικό  εκεί !!!!    δύστυχος  πήγα  αργά  το  2006    που  πήγα  πρώτη  φορά    παντού  μπροστά  μου  ήταν  τουρκοαραβες  και  Ιταλοί  παντού!!!!!!  όλα  `τα  άλφα  μωρά    δικά τους  γνώρισα  αρκετούς  από  αυτούς  ……… όλοι    στο  ίδιο  στυλ      χωριάτες  μάγκες  γαμιαδες    πολιτιστικό  και  εκπαιδευτικό  επίπεδο  μηδέν      βεβαία  όλοι  γαμουσαμε    μέχρι  το  2007    τζάμπα    !!!!!!!!!!!!!!!  το παραμηθη    ξένος  περνούσε    ακόμα  ……..  όλα  τα  απίστευτα  μωρά  τα  φορτοσαν  και  τα  πήραν  μαζί    δίστιχος  ….  μιλάμε    για  πολύ  κόσμο  …..  όλες  αυτές  άρχισαν  να  στέλνουν  πίσω  λεφτά  καραβιές  στους  μολδαβους      και  έτσι    μετά  το  2007  άρχισε  να  χαλάει  το  κισινεου  πρώτα ….  και  μετά  η  επαρχία    όπως  επίσης    τα  ζώα  κατάλαβαν  καλά  πόσο  μαλάκες  και  ανοιχτοχέρηδες  είναι  οι  ξένοι  με  το  καλό  μουνι  ……..    απλά  έκαναν  την  προίκα  τους  !!!!!!  όλα  στην  Μολδαβία  είναι  λεφτά    !!!!!!    αυτά  για  να  μην  παραμηθιαζεστε  με  της    μαλακιες  τον  σχετικών    εδώ  μέσα  <,  ρομαντικοί  !!!!  μπατίρηδες    !!!!επιχειρηματίες  τις  συμφοράς !!!!!    παντογνώστες  που  ξέρουν  τα  πάντα  χωρίς  να  έχουν  πατήσει  το  πόδι  τους  ποτέ  μα  ποτέ  !!!!!!  20 άχρονα  παιδιά  με αγνοία  κυνδινου  !!!!! >>  κτλ    ευτιχος    λόγω  κρίσης    η Ουκρανία  είναι  πλέον  ο  απόλυτος    προορισμός  σε  πολύ  καλύτερες  τιμές  και  με  άπειρα  καλύτερο  μούνι  σε  ποσότητα  και  σε  ποιότητα    όπως  πάντα …………………….. θα  επαλιθευτο  και  πάλι  για  ένα  μονό  λόγω  !!!!!!!!  η  αλήθεια  σε    όλα  τα  πράγματα  είναι  μονό  μια  11111!!!!!!!!!!  Και  στο  τέλος  πάντα  νικά  !!!!!!    ότι  και  να  γίνει    !!!!!!  άμα  ήξερα    και  ρωσικά    τέλος  για  πάντα  σύντροφοι  Ουκρανία      ολεεεεεεεε
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
ΣΗΜΕΡΑ  ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ  θα    σας  τα  πω  μια   καλά   ! τυχαίνει  λόγω   οξιάς    μουνιασης  μι αναστρέψιμης   σε  τελικό   στάδιο     να  έχω  γυρίσει  παντού   στο  ανατολικό  μπλοκ .  έτσι  λοιπόν  έχω  γυρίσει   οδικός   όλη  την  Μολδαβία  πήγα  λοιπόν   και στα  καλά   μαγαζιά    και   στα  υπόγεια  γνώρισα   καργιόλες    και   καλές   κοπελιές    γνώρισα   διπλωμάτες   και  μαφιόζους  κρατικούς  υπαλλήλους   και  αγρότες   σε  κάτι  κολοχωρια  που   δεν  τα  έχει  ο  χάρτης.Πήγα  τιρασπολ    και  σε  ότι  είναι  κρατικό  μυστικό  εκεί !!!!    δύστυχος  πήγα  αργά   το  2006    που  πήγα  πρώτη  φορά     παντού  μπροστά  μου  ήταν  τουρκοαραβες   και   Ιταλοί   παντού!!!!!!   όλα  `τα   άλφα  μωρά    δικά τους   γνώρισα   αρκετούς   από  αυτούς  ……… όλοι     στο  ίδιο  στυλ      χωριάτες   μάγκες   γαμιαδες    πολιτιστικό  και   εκπαιδευτικό  επίπεδο  μηδέν       βεβαία  όλοι  γαμουσαμε     μέχρι  το  2007    τζάμπα!  το παραμηθη    ξένος   περνούσε     ακόμα ,  όλα  τα   απίστευτα   μωρά   τα   φορτοσαν   και   τα  πήραν  μαζί    δίστιχος  ….   μιλάμε    για   πολύ  κόσμο  …..   όλες   αυτές  άρχισαν  να  στέωλνουν   πίσω   λεφτά   καραβιές  στους   μολδαβους       και  έτσι    μετά   το   2007  άρχισε   να  χαλάει  το  κισινεου   πρώτα ….  και  μετά   η  επαρχία    όπως   επίσης    τα  ζώα  κατάλαβαν   καλά  πόσο   μαλάκες   και  ανοιχτοχέρηδες   είναι   οι   ξένοι  με   το  καλό   μουνι   ……..    απλά   έκαναν  την  προίκα  τους   !!!!!!  όλα   στην  Μολδαβία  είναι  λεφτά    !

Επίτέλους μια ενδιαφέρουσα άποψη.
Έχεις δικαιο στα περισσότερα που γράφεις. Αν και το πρόβλημα δεν είναι του 2006-2007 που ανακάλυψες τη χώρα,  αλλά τουλάχιστον 12 χρόνια παλαιότερο 
Πάντως ναι όλα τα καλά μουνιά έφυγαν για το εξωτερικό είτε εθελούσια , είτε εκούσια, όντως εισέρευσαν στην τοπική αγορά οι ιταλοί και οι Τούρκοι, όντως αυτές οι κοπέλες φέραν πολύ συνάλλαγμα στη χώρα (από το συναλλαγμα αυτών των κοριτσιών συντηρείται εν πολλοίς η οικονομία της χώρας) με συνεπακόλουθο  να μπουν στο παιχνίδι του  καταναλωτισμού και της ζήτησης αγαθών ΑΛΛΑ αυτό δεν σημαίνει ότι για τα ελληνικά και ευρωπαίκά δεδομένα η Μολδαβία δεν είναι μια πάρα πού φτηνή χώρα
Φυσικά, όπως και σε κάθε τριτοκοσμική χώρα, υπάρχουν μαγαζιά απλησίαστα όχι μόνο για τους ντόπιους αλλά και για τους αλλοδαπους, τα οποία απευθύνονται αποκλειστικά και μόνο στην ντόπια νομενκλατούρα και σε κάποιους ανυποψίαστους και ανασφαλείς τουρίστες. Αλλά αυτά δεν αφορούν την πλειοψηφία των κατοίκων και των επισκεπτών αυτής της χώρας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom