Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
για τους εξυπνάκηδες σχετικούς  του  site.  έχω  παρατήρηση  ότι τις  ουσιαστικές πληροφορίες τις κρατάνε  για  τους ιδιους και λένε ανούσια πράγματα με  αποτέλεσμα πρώτα  οι ιταλοί και  μετά  οι "αραβοτουρκοι" να έχουν  μαζέψει  τα  καλύτερα  μωρά μονο και  μονο με το  ότι έχει  fgei από  τους  ιδιους ότι προσέχουν τις γυναίκες  σαν βασίλισσες πράγμα που το πιστέουν  στην  moldavia  και  στην  ουκρανία έκατσα μαζί  με  ιταλούς  και "τουρκαραβες" και  είναι απίστευτο  ότι  αν ξέρει κάτι  κάποιος το ξέρουν όλη ενώ εμείς  κουτοπονηριά και μικρότητες  σαν αποτέλεσμα  οι "ιταλοαραβο" τούρκοι τσάμπα  εμείς  χιλιάρικα  για  το  ίδιο  πράγμα ο κόσμος το έχει  τούμπανο  και μεις κοιτάμε πως  θα  "παραμιτιασουμε"  τους δικούς μας

το ξαναποστάρω, ευχαριστώ
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Σύντροφοι    τι  έγινε    πάλι???   Τόσα     άτομα    ήσασταν    στο   κισινευ   ένας   δεν    φιλοτιμήθηκε να    γράψει     ένας???          Καλή   επιτυχία   αύριο   στην   εθνική     μας        …….Υ.Γ.      κριτική   και   βλακείες    ώμος    εεεε   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και   όπως   πάντα  πληροφορίες    με   αποδίξεις    και   φοτο    μονό  εγώ        και   ελάχιστοι   άλλοι                                          kind regards yantis
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Σύντροφοι    τι  έγινε    πάλι???   Τόσα     άτομα    ήσασταν    στο   κισινευ   ένας   δεν    φιλοτιμήθηκε να    γράψει     ένας???          Καλή   επιτυχία   αύριο   στην   εθνική     μας        …….Υ.Γ.      κριτική   και   βλακείες    ώμος    εεεε   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και   όπως   πάντα  πληροφορίες    με   αποδίξεις    και   φοτο    μονό  εγώ        και   ελάχιστοι   άλλοι                                          kind regards yantis
file ξερω οτι σε λιγο καιρο ο πιτσι θα κανει παραθεση με αποδειξεις και φωτογραφιες για αφτο μη βιαζεσαι
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σύντροφοι    τι  έγινε    πάλι???   Τόσα     άτομα    ήσασταν    στο   κισινευ   ένας   δεν    φιλοτιμήθηκε να    γράψει     ένας???          Καλή   επιτυχία   αύριο   στην   εθνική     μας        …….Υ.Γ.      κριτική   και   βλακείες    ώμος    εεεε   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και   όπως   πάντα  πληροφορίες    με   αποδίξεις    και   φοτο    μονό  εγώ        και   ελάχιστοι   άλλοι                                          kind regards yantis

Yantis  άσε τις παπαρολογίες μορφωμένος ανθρωπος και με πολλή διάθεση για αυτοπροβολή
άσε να μεζέψουμε τα κομμάτια μας και θα τα  ακούσετε όλοι εσεις που αυτοπροβάλεστε σάν Εραστές του κόλου διότι παρα την συχνή σας επαφή και παρουσία σας στο Κισινάου δεν είσασταν ικανοί να μα΄ς δώσετε ουτε ένα τηλέφωνο ή μία σύσταση για γκόμενες επι πληρωμή.
ΚΑΜΑΚΙ  ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΏΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ.
Εγώ μάζεψα πάνω απο δέκα τηλέφωνα και θα τα δώσω σε οποιον βρεθεί εκεί
(μέ πήδηξαν τέσσερις γκόμενες και άλλες δύο δέν προλάβαινα λόγο χρόνου.- επιφυλάσσομαι για την επόμενη επισκεψή μου τις έχασα απο μαλακία συνενοησης της παρέας.)
ο οττο λίγο παραπάνω τα έχωσε κανονικά αντι για πληροφορίες και καθοδήγηση για αυτούς που πάνε πρώτη φορά ασχολέιστε με παπαριες.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
MAGES POS ALAZO SE ELINIKA? :huh: EIME STOKOS ME TA PC :headbang: :idiot: POU LETE PAIDIA HRTHAME ODIKI MEGALH H  :bigdick: TALEPORIA ALLA DEN :knockinb: ELLADARA OLEEEEE :dancing: :dancing: :dancing:KSEKINISAME KIRIAKH PROI KATSAME GIA DIANIKTEREUSH BOUKOURESTH STO OPIO DEN HKSERA OTI THA MENAME KAI DEN ENIMEROTHIKA O MALAKAS GIATI SEX SKINH :S :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:FTASAME DEYTERA BRADI 12 H ORA EIXAME KLHSH STO HOTEL KOSMOS....... MAKRIA :s&m_1:.......... TETIO XALH OUTE NAME PLHRONAN DEN EMENA :s&m_2: ALLA DOMATIA STHS FOTO TROGLI APO KONTA!!!!!! >:( KSEKOUMPISTIKAME ARON ARON GIA VILA VERDE  :rockon:POLH KALO :rockon: ALLA GIANA MPENOUME KAI STO THEMA OLI H RESEPSONIST MPARMAN KAI TA LHPA DEN ME EKSHPIRETISAN KATHOLOU :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: OUTE THL EIXAN OUTE LEI MPOROUSAN NA KANOUN KATI :tickedoff: KAI PAROLOU POU TOUS EDINA LEFTA, ((((((((DISTIXOS MAGES DEN ENIMEROTHIKA KAI SOSTA APO TO SAIT GIATI TOMONO POU GRAFETE THS TELEYTEES MERES EINAI GIA KLONOUS >:())))))) ANTI NA GRAPSETE POU THA BROUME TOUS KLONOPIHMENOUS MOUNAROUS POU EINAI ASTERIA, KAI KATA TH PROSOPIKHMOU GNOMH KAI MONO ANOTERA APO KIEBO, OPOTE ME LIGO PSAKSIMO KAI OTI EIXA DIABASH KATELIKSA STO HOTEL LEOGRAND POU EINAI APENANTI APO ENA EMPORIKO POU EXEI KAI KOLHTATOU ENA KALO KAZINO KAI TO BRADI MAZEBI KATI 2 METRA ME TIMH STO 100 H ORA POU MPORI NA ALLAKSH MEXRI KAI 100 H 2 ORES METO ANALOGO PAZARI ENA POLI TOP POU PETIXA THA TO PARO AYRIO 1,88Y 23X APEXTO GIA POLON TA DEDOMENA ME 100 ORA ALLA STANTAR THATO KLISO PARAPANO SHMERA DEN EPERNE PELATI :P (EFAGA XILOPITA  :o  ) ALLA KATHISAME PAREA KAI GNORISTIKAME, APO KI KAI PERA GIA FAI STIN IDIA EYTHIA ME TO HOTEL LEOGRAND STR MITROPOLIT VARLAAM 88 EXEI MAGAZI ELLHNAS O SPYROS TO OPA ME POLH KALO FAI(PIANI KAI ELHNIKA KANALIA) ALLA KAI STO MALL .DOVA. ME KALO KINEZIKO KAI TO MYKONOS!!! KAI GAMO TA PERIBALON ME KALES TIMES. PAO GIA ........ YPNO.......

 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ΕΛΛΑΔΑΡΑ    ΟΛΕΕ  ΠΑΜΕ    ΜΟΥΝΤΙΑΛ  !!!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • tsolias (1).jpg
    tsolias (1).jpg
    55,9 KB · Εμφανίσεις: 24

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ΣΥΝτροφοι        καμιά  διάθεση  αυτοπροβολής    δεν  έχω    αν  διαβάσετε    το  θρεντ    θα  δείτε    ότι  μάλλιασε    το  πληκτρολόγιο    να  γραφώ  τα  σημεία  που    συχνάζουν  τα  μωρά  και  τις  πραγματικές    τιμές  του  κισινευ  όπως  επίσης    τους  δρόμους    τα  αξιόλογα  σημεία  τις  Μολδαβίας    ξενοδοχεία  εστιατόρια      ντισκό    κτλ    πάντα  καλά  ταξίδια    σύντροφοι      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  περιμένω    την  αναλιτηκη  σας    περιγραφή            kind regards  yantis
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
:idiot: :uglystupid: :boobies: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :dancing: :dancing: :dancing: :jerking: :think: :headbang: :headbang: :headbang: εχει ελληνικα τεληκα το πσ τορα το πηρα χαμπαρη :uglystupid: τεληκα πολλη σημαντικο να κσερης την γλωσσα ρουμανικα-ρωσικα μουλεγε ο σηχορεμενος ο πατερας μου να μου μαθη ρωσικα αρχιδια εγω :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ταρικσα σημερα το πρωι σε μια που δουλεβη εδω στο χοτελ που μενο BILA VERDE σιλβια το μωρο αλλα μου βγηκε η πιστη για τα βασηκα και μονο, πως να προχορησης ετσι το θεμα ασχετο αν καταφερνα κατι (δεν το παιζω και γαμιας) αλλα πως να ασχοληθουν μαζησου αν δεν ηπαρχη επικινονια, αντε σημερα παλεψουμε στης 9 και 30 με μολδαωια και το δραδυ με την βαλεντινα..... κσεχασα χτες να γραψω ονομα αν καπιος σηναγονιστης εχει δοκημαση ασ γραψη εδω βεβαια γηνετε χαμος απο ΜΟΥΝΑΡΟΒΑΛΕΝΤΙΝΕΣ αλλα το σηγκεκρημενο κομματι τα σπαι πανηψηλο 1.8φευγα κορμαρα μελαχρηνη μακρη μαλι γληκο προσοπο, βεβαια και κανονι να φαω για οπιοδηποτε λογο τουλαχηστον βρηκα μια μηκρη πηγη με αφθονο νερο κσαναλεο μικρη πηγη αυριο μεσημερακι την κανουμε οποτε η ανακαληψη του καταρακτη!!!!! για την επομενη φορα... :grin:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μάγκες συναγωνιστές και ερωτύλοι του γυναικείου φύλου ας αρχίσω με μία περίληψη για την εν λόγο χώρα και ειδικά Κισινάου.

[size=10pt]ΜΟΛΔΑΒΙΑ[/size]

Άριστες εντυπώσεις άν και αστυνομοκρατούμενη χώρα, μία πόλη που σε παραπέμπη σε άλλες εποχές
με ώραία κτίρια και πάρκα και παντού μα παντού ωραιες μα πολύ ωραιές γυναίκες,
ντυμένες με ότι καλύτερο και μοδάτο καθώς και σεξουαλικό στύλ, χαμόγελα , ευγένεια και αγάπη για το σέξ και το χρήμα και για όσους νομίζουν ότι θα  :knockinb: :knockinb: τζάμπα εκεί να γελάσω τώρα ή μετά?????? ακόμη και το καμάκι έχει κόστος δέν είναι τζάμπα θα σου τα πάρουν έμεσα με μορφή δώρου ή ότιδήποτε μπορούν να σκαρφιστούν λογοι  υγείας - δυσχέρεια οικονομική κλπ. για να μήν λέω πολλά δύο παρακάτω εικόνες αντιπροσωπεύουν την αποψή μου και μία εικόνα = χίλιες λέξεις πάρτε δυο χιλιάδες λέξεις.


 

Συνημμένα

  • kdauhsb2.jpg
    kdauhsb2.jpg
    13,6 KB · Εμφανίσεις: 19
  • 742 I`m with him1.jpg
    742 I`m with him1.jpg
    64,3 KB · Εμφανίσεις: 23

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
[size=10pt]1η μέρα[/size]

ξεκινήσαμε οδικώς από Θεσσαλονικη στίς 15.00 περίπου με προγραμματισμένη στάση για υπνο
σε μια πόλη της Βουλγαρίας φουλάραμε βενζίνα 60 ευρουδάκια μπαίνουμε Βουλγαρία 5 € διόδια
στάση για φαγητό στο Happy Σαντάνσκι 5 άτομα κυρίος πιάτο  - σαλάτα ποτά ανψυκτικά πλήρωσε ο Μολδολάγνος νομίζω 27 - 30 Ευρώ.
άφιξη στο ξενοδοχείο 4 αστέρων στην Πόλη Λουκοβιτ 43 ευρω το δωμάτιο.

[size=10pt]2η μέρα[/size]
αναχώρηση το άλλο πρωί 08& 30 άφιξη στο σύνορα Βουλγαρίας Ρουμανίας
διόδια γέφυρας 6 ευρώ το αυτοκίνητο + 3 ευρώ τα διόδια της Ρουμανίας ((VINIETTA).
Πέρασμα συνόρρων ρουμανίας Μολδαβίας στίς 5 ή 6 το απόγευμα με διάφορες στάσεις εντός ρουμανίας για καφέ τσιγάρο φαγητό (γεύμα 5 άτομα σε εστιατόριο στο δρόμο  30 ευρω).
εδώ διόδια Μολδαβίας νομίζω 3 ή 4 ευρω.
¨αφιξη στο κισινάου ταχτοποίηση στα σπίτια  (50 ευρώ ανά διαμέρισμα) - φαγητό στο αλέπο και πεζή περιπολία του κέντρου της Πόλης προς μία πρώτη επαφή της κυκλοφοριας και του Κόσμου χαμογελαστοί και ευγενικές αλογα των αλόγων ωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! θεέ μου τι Ωμορφιά γυναικών και σε ποσότητα όχι μαλακίες ποτέ μα ποτέ δεν έχω δεί τοσες όμορφες κοπέλες μαζί (Φυσικά υπάρχουν και μπάζα)αλλά η πλειονώτητα είναι φωτομοντέλα κούκλες να θέλεις να τις  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: όλες μαζί να μήν ξέρεις προς τα πού να γυρίσης το κεφάλι σου ο ένας θαυμασμός να διαδέχεται το άλλον.
παρακάτω ειλικρινά δεν θυμάμαι τι έκανα έχω κενό έπαθα αλσχαίμερ.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
3η Μέρα

Διερεύνηση πολυκαταστημάτων και τοποθεσιών  παρκα - καφε  εστιατώρια και γενικά οφθαλμόλουτρο
γυναικών απείρου κάλους προσπάθειες για καμάκι θεωρώντας ότι θα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: τζάμπα χεχεχεχεχεχεχε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θα δούν τόν ξένο Ευρωπαίο Τουρίστα και πάρτες όλλες κάτω!!!!!!!! :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Λοιπόν άν ειστε τυχεροί και μιλάνε Αγγλικά έστω κάποιες λέξεις (Εφικτό όντως) παίζει μπάλλα αλοιώς χαιρετίστε μου τον Πλάτανο καί πάλι επισημαίνω ότι δέν  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: τζάμπα το καμάκι θέλει χρόνο και χρήμα εκτός εξαιραίσεων πάντα.
Καμάκι μπορείς να κάνεις παντού στά παρκα στο καφε στο εστιατώριο στο μακ ντόναλντ στο μαλλ
στο δρόμο στά  club ακόμα και στις επαγγελματίες  που είναι στα διάφορα μπάρ της Πόλης
πρέπει να τις κάνεις καμάκι να τις κεράσεις κάτι και εφόσον σε γουστάρουν θα έλθουν μαζί σου άσχετα αν τις πληρώνεις είναι επιλεκτικές δεν πάνε με τον καθένα επειδή τις πληρώνει.
Το απογευμα ήλθαν στο αλεπο και οι συν πιτσιλιστής και πιρφόρος και θα αναφέρουν τις δικές τους απόψεις.
δεν μπορώ να γράψω ποιο αναλυτικά κάπως έτσι πέρασαν όλλες οι ημέρες μου εκεί με βραδυνή πάντα φωρτωτική επι χρήμαση ξανθών αλόγων που εγώ έχω αδυναμία.
θα ανφέρω παρακάτω σημεια και κοστολόγια.
Μεγάλο λάθος μου που είχα ανοιχτό τι κινητό μου απο  Ελλάδα και μου χάλασαν δύο μέρες την διαθεσή μου επαγγελματικά προβλήματα στην Ελάδα οπότε το έκλεισα τελείως και το άνοιξα μία εβδομάδα μετά στην Ελλάδα.
Πήρα μια τηλεκάρτα κινητού στην Μολδαβία και είχα επαφή με ότι εγώ ήθελα και ηρέμησα ανέβηκα η διαθεσή μου και η τοστερόνη μου. :knockinb: :knockinb: :knockinb:






 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Σαββάτο ημέρα 8η
και ενώ έχουμε συμφωνήση με τον φ.λ. να μήν νυχτοπερπατήσουμε να πάρουμε οίκοθεν τα άλογα για να φύγουμε νωρίς το πρωί για Ελλάδα μας χάλασε τα σχέδια εκείνο το ζωντανό ο πίτσιλιστης με εισαγωγή νέων μοντέλων στο εστιατώριο αποτέλασμα να βρεθούμε σε Ντίσκο έως τα χαράματα και να φύγουμε κατευθείαν οδικώς για Ελλάδα.
Εδώ ταιριάζει το άσμα οδηγώ και σε σκέφτομαι κοιμόμασταν όρθιοί.
Δυσκολευτηκα στην επιστροφή απο Μολδαβία προς ρουμανία καθότι οι ταμπέλες στους δρόμους είναι είδη πολυτελείας για καλή μας τύχη φόρτωσα έναν μπάτσο  απο καποιο σημείο ενός δρόμου και μας πήγε μέχρι τα σύνορα ( είχε εκεί υπηρεσία).

επιστροφή στην Ελλάδα νον στοπ μόνο για βενζίνα και φαγητο καφέ μία σταση 19 ώρες απόσταση περίπου 1200 χιλιόμετρα (θεσσαλονικη-Κισινάου)
θα μπορούσαμε και γρηγορότερα άν είμασταν νηφάλιοι χωρίς ξενύχτι και καλλύτερους δρόμους και αυτοκίνητο  (προτείνω τζίπ και όχι κάτι άλλο).

 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Μπράβο  σύντροφε  αλλανταλον    για  την  ανάλυση!!!!!!!!    το  συνολικό  κόστος  του  ταξιδιού  ?? ??      ευχαριστώ          Υ.Γ  ΡΕΝΤ    ΜΕΤΑ  ΘΑΝΑΤΟΝ  ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕΣ  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Σαββάτο ημέρα 8η
και ενώ έχουμε συμφωνήση με τον φ.λ. να μήν νυχτοπερπατήσουμε να πάρουμε οίκοθεν τα άλογα για να φύγουμε νωρίς το πρωί για Ελλάδα μας χάλασε τα σχέδια εκείνο το ζωντανό ο πίτσιλιστης με εισαγωγή νέων μοντέλων στο εστιατώριο αποτέλασμα να βρεθούμε σε Ντίσκο έως τα χαράματα και να φύγουμε κατευθείαν οδικώς για Ελλάδα.
Εδώ ταιριάζει το άσμα οδηγώ και σε σκέφτομαι κοιμόμασταν όρθιοί.
Δυσκολευτηκα στην επιστροφή απο Μολδαβία προς ρουμανία καθότι οι ταμπέλες στους δρόμους είναι είδη πολυτελείας για καλή μας τύχη φόρτωσα έναν μπάτσο  απο καποιο σημείο ενός δρόμου και μας πήγε μέχρι τα σύνορα ( είχε εκεί υπηρεσία).

επιστροφή στην Ελλάδα νον στοπ μόνο για βενζίνα και φαγητο καφέ μία σταση 19 ώρες απόσταση περίπου 1200 χιλιόμετρα (θεσσαλονικη-Κισινάου)
θα μπορούσαμε και γρηγορότερα άν είμασταν νηφάλιοι χωρίς ξενύχτι και καλλύτερους δρόμους και αυτοκίνητο  (προτείνω τζίπ και όχι κάτι άλλο).
  SΙΝΤΡΟΦΕ  -  ΝΤΑΛΟΝ  εύγε  για  τα χιλιόμετρα  νον  στοπ  βαλκανοσκιλος  και  εσύ    !!!  με  τι  αυτοκίνητο    πιγατε??    Μάλλον  βλέπω  να  κάνουμε  καμιά  ομάδα  βαλκανοσκιλον    για  Ουκρανία    οπου  είναι  το  ψωμί    τώρα 
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Πάμε στο ζουμί της υπόθεσης τώρα και το τι κάνουμε όταν πάμε εκεί
φθάνουμε ταχτοποιήση στο δωμάτιο και έξω για ανγνώριση εδάφους προτείνω κεντρικό σημείο για διαμονή και όσο ποιό κοντά στο εμπορικό κέντρο  Σάν σίτυ.
Το σαν σίτι είναι ένας πολυχώρος συνηθησμένος δέν έχει κατι το ιδιαίτερο σαν κατασκευή αλλά έχει εφικτές τιμές για την τσέπη των μολδαβέζω και μαζε΄θη σχεδόν όλη την ΠΟλη δηλ τις γυναίκες περιηγηθήτε στους τεσσερις ορόφους και οπωςσδήποτε καφέ ποτό στο καφέ χάουζ η καλύτερη πασαρέλλα στην Είσοδο του καταστήματος μήν κολάτε και μήν σκέφτεστε την απόριψη όσο όμορφες και άν είναι τύπου φωτομοντέλων - πλαυμπόι - ΘΕΕΣ στην εμφάνηση θα σας χαμογελάσουν θα τισ μιλήσετε θα τισ κεράσετε θα σας δείξουν αν επιθυμούν κάτι παραπάνω μαζί σας ή όχι.
δεν μπορεί κάποιες θα κολλήσουν και πάντα δεδομένο ότι δεν γαμάτε τζάμπα να μήν το επαναλαμβάνω.
το πόσο θα καθήσουν μαζί σας εξαρτάτε καθαρά και μόνο απο την διαπραγματευτική σας ικανότητα αλλά και την επιθυμία την δική τους αλλά και το δωράκι σας.

Δωράκι απο 50 ευρώ έως 100 ήτε καμάκι ήτε επι πλρωμή (100 ευρω).
ΟΙ επαγγελματίες συνήθως λένε μία ώρα  αλλά παζαρεύετε ο χρόνος έως τρείς ώρες άν γουστάρουν θα καθήσου και παραπάνω. εγω κρατησα μία 12 ώρες γιατί με γουστάριζε η γκόμενα
την ψωνισα στο νταζεβου μπαράκι μεσα απο τα χέρια του φλ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
βέβαια είχε δείξη έμεσα την προτιμησή της προς εμένα θεωρώντας με ευκατάστατο λόγο σωματικής διαπλασης βλέπε άνω φωτο γελοιογραφίας.
Καθότι η κυρία ήταν επιλεκτική και διερευνητική ότι θα μου φάι όσο περρισσότερα μπορούσε και μου συστήθηκε ώς φωτομοντέλο - ηθοποιός - πουτάνα λέω εγώ.

Διασκέδαση σε διάφορα μπαρ και κλάμπ τα οποία είναι ρκετά και φορτώνεις απο παντού αρκεί να υπάρχει επικοινωνία (Αγγλικα - Ρωσσικά_ Ρουμανικά).
τιμές ποτών στα μπάρ και κλάμπ 40 'εως 65 λέι = περίπου 2,5 ώς 3,5 ευρώ.
καφέδες από 15 λέι = περίπου 1 ευρώ.
νερό εμφιαλωμένο εισαγωγής ?? ντόρνα 0,5 λιτ = 17 λέι -= 1 ευρώ και κάτι.
Πίτσες ατομικές (Μάπα δεν είναι καλές) 45 λέι= 3 ευρώ.
Διάφορα κυρίως πιάτα φαγητά περίπου στα 50 - έως 70 λέι σε διάφορα μαγαζιά της πόλης.
σούπες κοτόπουλο κλπ = 40 έως 60 λέι.
Σούπερ Μάρκετ τιμές στο 1/3 και 1/2 της Ελλάδας για δικά τους προιόντα τα εισαγώμενα σχεδόν
τα ίδια κάτι χαμηλότερο απο εμάς.

Μόλλ πολύ ωραίος Ευρωπαικός χώρος αλλά δυστυχώς όποτε πήγα εγώ ήταν αδειο σε σχέση με το σαν σίτυ  Τιμές Ευρωπαικές άρα δεν πάμε εκεί άν θέλουμε οικονομικά και καλά πάμε στην υπόλοιπη Πόλη.

Βενζίνες νομίζω 10 έως 11 λέι ανά λίτρο
Πάρκινγκ Δωρεάν.

και τέλος ότι επαφή και φωρτωτική είχα είτε σε χώρο καφέ ήτε σε μπάρ της νύχτας ήτε οπουδήποτε είχαμε ανταλαγή τηλεφώνων και φυσικά μπήκαν και οι βάσεις για περαιτέρω σύσφιξη των ΕλληνοΜολδαβικών συνναλαγών τόσο μαζί μου αλλά και των αντιπροσώπων μας που τυχόν επισκεφτούν την Εν λόγο Πόλη.

ΕΡώτησης πρός τους παλαιούς και ταχτικούς επισκέπτες γιατί ενώ έχετε  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
πηδήξη όλη την αφρόκρεμα και ΑΑΑ εθνικη της Μολδαβίας δέν μας δώσατε καμμία σύσταση παρα μόνον αρκεστήκατε να μας ποστάρετε φωτο και προσωπικές σας επάφές και τι πληρώνετε?????
Γιατί αρκεστήκατε να μας στείλετε ένα πμ για το που συχνάζουν  γκόμενες για καμάκι λές και ολόκληρη η Πόλη διαθέτη μόνο κάποια ειδικά σημεία ???????
ΟΛΗ Η ΠΟΛΗ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΘΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
  SΙΝΤΡΟΦΕ   -  ΝΤΑΛΟΝ   εύγε   για  τα χιλιόμετρα   νον  στοπ   βαλκανοσκιλος  και  εσύ    !!!   με  τι  αυτοκίνητο    πιγατε??     Μάλλον   βλέπω   να  κάνουμε  καμιά   ομάδα   βαλκανοσκιλον    για  Ουκρανία     οπου  είναι  το  ψωμί    τώρα   

Μερσέντεζ κάμπριο clk 200
την επόμενη φορα με το  touareg  V10
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
1 Euro = 12.4924531 Ukrainian grivnas
1 Euro = 16.2020672 Moldovan lei 09.9.2009                                                                                                                            Πέρσι  το καλοκαίρι  το  γριβνα  ήτανε  7    και  το  μολδαβικο  λέει    15,30  απλά  για  να  καταλάβετε  την  διαφορά  στης  2  χώρες      ΚΑΙ  ΣΑΣ  ΤΑ  ΕΛΕΓΑ  μαζί  με  τον  ρεντ    !!!!!!!      μετά  από  14  χρόνια  κάτοικος  Βουκουρεστίου  και  Πάνο  απο300.000  ευρώ  σε  γούστα  παντού    στο  ανατολικό  μπλοκ  για  να  σας  λέω  Ουκρανία  και  ξερό  ψωμί  τέλος  κάτι  ξερό  ο  παππούς      ο  βατραχος!!!!οχι  ότι  μολδοβα  δεν  είναι  καλά  σε  σχέση  με  Ελλάδα  αλλά  το  πσωμι  είναι  Ουκρανία
 

Συνημμένα

  • War-Dog-Website.jpg
    War-Dog-Website.jpg
    88,4 KB · Εμφανίσεις: 45

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Μπράβο   σύντροφε   αλλανταλον     για  την   ανάλυση!!!!!!!!     το  συνολικό   κόστος   του   ταξιδιού   ?? ??      ευχαριστώ          Υ.Γ  ΡΕΝΤ    ΜΕΤΑ   ΘΑΝΑΤΟΝ   ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕΣ   :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

1) βενζινες  120 χ2  = 240 ευρω
2) διοδια    18  χ2  =  36  ε.
3) δωμάτια   50  χ8  = 400  ευρώ
4) σουπερ μαρκετ     =  50  ευρώ
5) σίτηση -καφεδες κλπ=120  ευρώ  (9 ημέρες)
6)νυχτερινη διασκεδαση
κεράσματα ποτα 6 μέρες= 130  ευρώ.
7)call girls 100 x 4 = 400  ευρώ.
            ----------------------------
Σύνολο εξόδων    =  1.376,00

(πείτε 1400 ευρώ για 9 ημέρες)
Λάβετε υπόψιν οτι εγώ μοιράστηκα τα έξοδα ταξιδιού με τον φλ.
θά μπορούσα να πώ βαριά βαριά 150 ευρώ ανα μέρα μέσος όρος.)
               


 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ΜΕΘΟΔΟΣ  ΒΑΛΚΑΝΟΣΚΙΛΟΝ  όπου  πάμε    έχουμε  την  ντόπια <<  γραμματέα>> μας  κοπρόσκυλο  που  το  έχουμε  εκπαιδεψει  καταλιλα    sefa  στα  ρουμάνικα  ….. Η  όπια  πάντοτε  φροντίζει  για  τα  πάντα    έτσι  ώστε  να  μην  χάνουμε  χρόνο…………    αδερφέ  αλλανταλον  δεν  σε  ξέρω  ούτε  τα  είχαμε  πει  ποτέ  για  να  ξερό  αν  είσαι    αξιόπιστος  <<  χρήματα    επίπεδο  κτλ>>    έτσι  ώστε  να  σου  στιλο  κάποια  από  τις  2  που  έχουμε  στο  κισινευ  ……………………………………………………………………………………..    καλά  ταξίδια  σύντροφε  !!!   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom