Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
fl,  πολυ σωστα τα λες! Αρκουν μερικες δεκαδες ματσο αρκουδιαρεων με λιγο παχυ πορτοφολι κι ακομα παχυτερη πετσα και περισσευουμενη μαγκια αρχοντοβλαχου, που εχοντας καταπιει καταπιεση χρονων απο συμβιες και εργοδοτες, θα ξεδωσουν με τσαμπουκα για να αποδειξουν τον ανδρισμο τους ασκωντας εξουσια σε γυναικες, για να βγαλουμε κακο ονομα!(πριν τα πορνοταξιδια, ελληνες φοιτητες σε ανατολικες χωρες εχουν αφησει εντυπωσεις αναλογες των αραβων, δυστυχως, τελικα μηπως πρεπει να δεχτουμε οτι το κομπλεξ υπαρχει?)

Μαγκες η προκληση ειναι να κατακτας σαν κυριος και να προσφερεις το παραμυθι και την ψευδαισθηση που οι γυναικες ζητανε για να μας προσφερουν κι αυτες το δικο τους παραμυθι. Αλλωστε εκει δεν ειναι Ελλαδα, ουτε την μυτη εχουν ψηλα, ουτε ζητανε να τις βγαλεις στο σουπερ κλαμπ και να τους κλεισεις διημερο στη μυκονο. Απλα ειναι τα πραγματα μην τα χαλαμε οι ιδιοι.
το θεμα ειναι οτι αυτοι οι Φουκαραδες που ερχονται σε αυτα τα μερη και το παιζουν λεφταδες στην Ελλαδα ειναι κατω του μετριου.εδω τους θυμαμαι τα ετη 1992-1995 και παλι πολυ σπανια να σκασει μυτη κανενας κατα τυχη.τωρα εδω εχει αναιβει το επιπεδο παρα πολυ δεν ειναι φτηνα και εκτος αυτου οταν στις ντισκο θα δεις ακομα και Maybach τι να κλασει ο Ελληνας τουριστας.οσο για τους φοιτητες.για ενα καφε και τιποτα αλλο!ΘΑ ΣΑς ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΔΑΝΕΙΚΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.η ζωη τους ειναι πανεπηστημιο φοιτητικη εστια και το σαββατο τα παρτυ  :jerking:που κανουν στην Εστια.αντε να χει 2-3 γυναικες και καμια 20αρια  :jerking:.---εδω θυμαμαι πριν κανα 4μηνο ειχαν σκασει μυτη στην ντισκο Ροσι 2 Ελληνες (ακουσα που μιλαγαν Ελληνικα στο τηλεφωνο) ετων 45.με το κλασικο ορειβατικο μποτακι!(τι το φορανε :jerking:.)και τα φουσκωτα μπουφαν (αλλη  :jerking:)και πολυ λα'ι'κη οψη.---Στην Ελλαδα το καμακι σιγουρα ειναι πιο ΔΥΣΚΟΛΟ απο την Αγια Πετρουπολη.η αποψη μου για το οτι (χωρις να καμακωνω οπως στη Ρωσσια)οτι με παιζουν με τα ματια οι Ελεηνιδες ειναι οτι και απο το ντυσιμο και απο το φερσιμο φενομαι οτι μενω εξωτερικο οποτε αυτο της ελκυει.---παιδια flowers lover και moldolagnos γραψτε μας και αλλες καλες πληροφωριες για τη Μολδαβια.συνεχιστε ετσι :)κανεται λειτουργημα :thumbsup:μπραβο!!!!
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
παιδια flowers lover και moldolagnos γραψτε μας και αλλες καλες πληροφωριες για τη Μολδαβια.συνεχιστε ετσι :)κανεται λειτουργημα :thumbsup:μπραβο!!!!
Εγώ δεν περιγράφω άλλο γιατί όταν σκέφτομαι που είμουνα και που είμαι, :headbang: μου ρχεται εγκεφαλικό.. :tickedoff:
Γι αυτό θα ααπαντάω μόνο σε ερωτήσεις..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εγώ δεν περιγράφω άλλο γιατί όταν σκέφτομαι που είμουνα και που είμαι, :headbang: μου ρχεται εγκεφαλικό.. :tickedoff:
Γι αυτό θα ααπαντάω μόνο σε ερωτήσεις..
ωραια ερωτιση:σκεφτεσαι να γινεις Πορνο μεταναστης οπως ειμαι εγω? :2funny:ή σκεφτεσαι να  συνεχισεις να ζεις στη χωρα της :jerking:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ωραια ερωτιση:σκεφτεσαι να γινεις Πορνο μεταναστης οπως ειμαι εγω? :2funny:ή σκεφτεσαι να  συνεχισεις να ζεις στη χωρα της :jerking:
ωωω δημιτρακιε σε εψαχνα παντου και δεν σε εβρισκα
για πες μου αν γνωριζεις απο τα πολυετη ερεθισματα σου
η βουδαπεστη αξιζει για 1 χρονο τουλαχιστον πορνομεταναστευσης;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Φυσικα και αξιζει.αλλα καλο θα ειναι πριν να κανεις ιδιεταιρα μαθηματα 8-9 μηνες για να πας προετοιμασμενος στη μαχη τα Ουγγαρεζικα ειναι σχετικα δυσκολα.αν πας σαν φοιτητης στ'αρχηδια σου!αν εχεις λεφτα 1500-2000 Ευρω το μηνα θα περασεις καλα.αν πας για δουλεια κοιτα τι συνθηκες εργασιας θα εχεις?αν ειναι να δουλευεις 12 ωρες την ημερα δεν θα σου μενει χρονος για τιποτα.πρεπει ολα αυτα να τα κοιταξεις!
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
ωραια ερωτιση:σκεφτεσαι να γινεις Πορνο μεταναστης οπως ειμαι εγω? :2funny:ή σκεφτεσαι να  συνεχισεις να ζεις στη χωρα της :jerking:
Με απασχολεί πάααρα πολύ σοβαρά το ζήτημα.. Φυσικά αυτό θα εξαρτηθεί και από άλλους παράγοντες όπως η επαγγελματική αποκατάσταση στη συγκεκριμένη χώρα.. Πάντως για να είμαι ειλικρινής την ψάχνω.. Και δεν είναι μόνο η γυναίκες η αιτία αλλά και άλλοι παράγοντες..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ναι αλλά μη συνεχιστεί η παρέκβαση παρακαλώ! Εδώ μιλάμε για ΜΟΛΔΑΒΙΑ και όχι για Ουγγαρία! :cheesy:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Με απασχολεί πάααρα πολύ σοβαρά το ζήτημα.. Φυσικά αυτό θα εξαρτηθεί και από άλλους παράγοντες όπως η επαγγελματική αποκατάσταση στη συγκεκριμένη χώρα.. Πάντως για να είμαι ειλικρινής την ψάχνω.. Και δεν είναι μόνο η γυναίκες η αιτία αλλά και άλλοι παράγοντες..
την επαγγελματικη αποκατασταση σε αυτες της χωρες μην την ψαχνεις.δεν υπαρχει καμια σταθεροτητα.σημερα μπορεις να βγαζεις λεφτα και αυριο να τα χασεις ολα.στη Ρωσσια (για Μολδαβια δεν ξερω) οταν νοικιαζεις επαγγελματικη στεγη το συμβολαιο ειναι για 1 χρονο.μετα τα συζητατε απο την αρχη!μπορει να στο ανεβασει οσο θελει.καλο ειναι ΝΑ ΕΧΕΙς ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ τοτε εισαι θεος.το καλο με τη Μολδαβια ειναι οτι ειναι φτηνη χωρα.εδω θελεις για να περασεις καλα πανω απο 1500 Ευρω το μηνα.εκει με 700 περνας τελεια!και τα διαμερισματα ειναι πολυ φτηνα.και μπορεις ευκολα να αγωρασεις.ΒΙΖΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ οποτε δεν εχεις αυτο το προβλημα!δεν θελει και πολλα για να ζησεις εκει ευτυχησμενος :knockinb:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
ακόμα και όταν είχε αντρική συντροφιά από Μολδαβούς μαλάκες δίπλα της (θα εξηγήσω μια άλλη φορά γιατί τους λέω έτσι)

fl, τι εννοεις? ασυνειδητα ολοι μας εκφραζομαστε ετσι καποιες φορες, αλλα εσυ προφανως μιλας για πιο συγκεκριμενα πραγματα.
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Nα απαντήσω εγώ αντί για το σύντροφο.
Εννοεί ότι δεν ενδιαφέρονται καθόλου για τα υπέροχα πλάσματα που συνοδεύουν, τους φέρονται υποτιμητικά , ενδιαφέρονται μόνο για βότκα και πλάκες μεταξύ και ενίοτε τις δέρνουν κιόλας.
Παράδειγμα. Αλλαγή έτους στο Τιράσπολ. Όλος ο κόσμος στις πλατείες και στους δρόμους. Στις ντίσκο όμως μόνο γυναίκες. Οι αντρες? Στα παγκάκια πίναν βότκες και παίζαν με πυροτεχνήματα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Nα απαντήσω εγώ αντί για το σύντροφο.
Εννοεί ότι δεν ενδιαφέρονται καθόλου για τα υπέροχα πλάσματα που συνοδεύουν:2funny: :2funny: τους φέρονται υποτιμητικά ,  :2funny: :2funny: ενδιαφέρονται μόνο για βότκα και πλάκες μεταξύ και ενίοτε τις δέρνουν κιόλας :rockon: :rockon:. :grin:
Παράδειγμα. Αλλαγή έτους στο Τιράσπολ. Όλος ο κόσμος στις πλατείες και στους δρόμους. Στις ντίσκο όμως μόνο γυναίκες. Οι αντρες? Στα παγκάκια πίναν βότκες και παίζαν με πυροτεχνήματα. :rockon: :rockon:
.....ε ειναι [size=10pt][size=10pt]ΓΑΜΑΤΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΟΛΔΑΒΟΙ[/size][/size] :2funny: :2funny:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
fl, τι εννοεις? ασυνειδητα ολοι μας εκφραζομαστε ετσι καποιες φορες, αλλα εσυ προφανως μιλας για πιο συγκεκριμενα πραγματα.
Μαλάκες τους λένε οι ίδιες οι Μολδαβές για τους λόγους που ανέφεραι ο συναγωνιστής Vonmakoulis.. Και τους λένε όλες έτσι.. Και εγώ είχα την ευκαιρία να το διαπιστώσω..
Σε προηγούμενο ποστ μου ανέφερα πως μια βραδυά σε ένα club χόρευε μια ΘΕΑ.. Και όταν αναφέρομαι στη Μολδαβία για ΘΕΑ καταλαβαίνετε τι ΓΥΝΑΙΚΑ ήταν.. Ή μάλλον λάθος.. Δεν μπορείτε να καταλάβαιτε αν δεν πάτε..
Λοιπόν η ΘΕΑ ήταν στο μαγαζί συνοδευόμενη μόνο από μια ξενέρωτη φίλη της που με το ζόρι τη σήκωνε να χορέψει.. Ενώ η ΘΕΑ χόρευε όλη νύχτα με απίστευτο τρόπο.. Από ένα σημείο και μετά την χάζευαν όλοι οι θαμώνες.. Κάποια στιγμή άρχισε να χορεύει με ένα Μολδαβό ωραίο παληκάρι και πολύ καλό χορευτή.. Σε λίγο κόλησε και άλλος και έκαναν τέτοιο χορό που μας κάβλωσαν όλους, άντρες-γυναίκες.. Τους φίλαγε τους έβαζε χέρι, χαιδευόταν μόνη της.. Η συνοδός μου μου εξήγησε πως οι κινήσεις της έδειχναν πως τους παρακαλούσε να την ξεσκίσουν.. Και αυτοί; Ο ένας βγήκε έξω και μιλούσε με άλλους Μολδαβούς και ο άλλος κάποια στιγμή από ότι μου είπε η δικιά μου φοβήθηκε και έκανε πίσω.. Και πέστε μου εσείς αγαπητοί συναγωνιστές, είναι  :jerking: :jerking: του κερατά ή δεν είναι; Το απτέλεσμα; Δυο Άραβες αρπακτικά που την πολιορκούσαν όλη νύχτα με τον πιο γελείο τρόπο, οι οποίοι παρεπιπτόντως δεν βλέπονταν αλλά είχαν υπομονή και φαίνεται πως είχαν προβλέψει το αποτέλεσμα, την φόρτωσαν το πρωί :headbang: :headbang:..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Μαλάκες τους λένε οι ίδιες οι Μολδαβές για τους λόγους που ανέφεραι ο συναγωνιστής Vonmakoulis.. Και τους λένε όλες έτσι.. Και εγώ είχα την ευκαιρία να το διαπιστώσω..
Σε προηγούμενο ποστ μου ανέφερα πως μια βραδυά σε ένα club χόρευε μια ΘΕΑ.. Και όταν αναφέρομαι στη Μολδαβία για ΘΕΑ καταλαβαίνετε τι ΓΥΝΑΙΚΑ ήταν.. Ή μάλλον λάθος.. Δεν μπορείτε να καταλάβαιτε αν δεν πάτε..
Λοιπόν η ΘΕΑ ήταν στο μαγαζί συνοδευόμενη μόνο από μια ξενέρωτη φίλη της που με το ζόρι τη σήκωνε να χορέψει.. Ενώ η ΘΕΑ χόρευε όλη νύχτα με απίστευτο τρόπο.. Από ένα σημείο και μετά την χάζευαν όλοι οι θαμώνες.. Κάποια στιγμή άρχισε να χορεύει με ένα Μολδαβό ωραίο παληκάρι και πολύ καλό χορευτή.. Σε λίγο κόλησε και άλλος και έκαναν τέτοιο χορό που μας κάβλωσαν όλους, άντρες-γυναίκες.. Τους φίλαγε τους έβαζε χέρι, χαιδευόταν μόνη της.. Η συνοδός μου μου εξήγησε πως οι κινήσεις της έδειχναν πως τους παρακαλούσε να την ξεσκίσουν.. Και αυτοί; Ο ένας βγήκε έξω και μιλούσε με άλλους Μολδαβούς και ο άλλος κάποια στιγμή από ότι μου είπε η δικιά μου φοβήθηκε και έκανε πίσω.. Και πέστε μου εσείς αγαπητοί συναγωνιστές, είναι  :jerking: :jerking: του κερατά ή δεν είναι; Το απτέλεσμα; Δυο Άραβες αρπακτικά που την πολιορκούσαν όλη νύχτα με τον πιο γελείο τρόπο, οι οποίοι παρεπιπτόντως δεν βλέπονταν αλλά είχαν υπομονή και φαίνεται πως είχαν προβλέψει το αποτέλεσμα, την φόρτωσαν το πρωί :headbang: :headbang:..
σιγουρα ειναι  :jerking: αλλα οχι σε αυτην την περιπτωση.απλως ειναι κακομαθημενοι.γιατι ξεχνας κατι ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΙΜΑ ΕΚΕΙ!και αυτες της γκομενες της βλεπουν συνεχεια.εγω ειμαι ακομα χειροτερα κακομαθημενος!σκεψου συντομα κλεινω 17 χρονια στον παραδισο!αν δεις τι γκομεναρες με κυνηγανε να της  :knockinb: και δεν της θελω.γιατι κατι μπορει να μου τη σπαει στη συμπεριφορα τους!ειδεικα την εποχη που χορευα στριπτιζ με τη φουστανελα και τα καουμπο'ι'κα ρουχα.πηγσινω στην ντισκο και δεν παιρνω ποτέ καμια γιατι δεν την ξερω και πολλες φορες μπορει να μου κανει κακο γαμησι.και ΠΜΡ να παω θα βρω 3-4 κουκλαρες που θα της εχω.ο αντρας για να τον σεβονται οι γυναικες πρεπει να ειναι λιγακι δυσκολος να μην πηγαινει με ολες.η καλητερη διαφημιση ειναι να  :knockinb: μια γκομενα απο μια παρεα να της κανεις καλο  :knockinb: μετα θα το πει παντου!----η  :jerking: των Μολδαβων ειναι αλλου οτι τους φερονται ασχημα το παιζουν μαγγες ενω οι γκομενες θελουν γλυκητητα.οσο πιο γλυκος και τρυφερος εισαι τοσο πιο πολλες επυτηχιες θα εχεις.---η πλακα ειναι οτι οι Ρωσσιδες θεωρουν τους Ουκρανους θερμους και σεξουαλικους αντρες.ο Δασκαλος Ουκρανολογος ειχε πει πανω σε αυτο κατι πολυ πετυχημενο:Ο ΗΛΗΘΙΟς ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΗΘΙΟς.---οσο για τους Αραβες ειναι για γελια.πολυ λιγουριδες και τρομερα αγαμιτοι.ασε που κανουν χαλια γαμησι.ο Αλγερινος μια φορα ειχε χυσει στο βρακι του :2funny:---αν γινεις Πορνομεταναστης μετα απο 5-6 χρονια θα αλλαξει η συμπεριφορα σου!θα προτιμας πιο πολυ πουτανες για  :knockinb: και.........
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
.......θα εχεις 5-6 αντε 10 γκομενες που θα της εχεις διαλεξει.παλια μου την εσπαγε οτι ειναι πολυ φτωχομπηνεδιαρες σου λενε παρε μου τσιγαρα,παρε μου Κοκα Κολα.γι αυτο και προτιμω για σχεση της πουτανες.εχουν λεφτα και δεν σου ζητανε τιποτα ποτέ.βεβαια θελουν  τρομερη εμπειρια.για απειρους δεν θα το συνηστουσα.παλια βγαζανε καλα λεφτα.τωρα με την κριση και με το οτι εχει πολυ λιγους αντρες δεν εχει πια περαση το επαγγελμα τους και δεν βγαζουνε πανω απο 1500 Ευρω το μηνα.
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
ειδεικα την εποχη που χορευα στριπτιζ με τη φουστανελα και τα καουμπο'ι'κα ρουχα.πηγσινω στην ντισκο και δεν παιρνω ποτέ καμια γιατι δεν την ξερω και πολλες φορες μπορει να μου κανει κακο γαμησι.και ΠΜΡ να παω θα βρω 3-4 κουκλαρες που θα της εχω.ο αντρας για να τον σεβονται οι γυναικες πρεπει να ειναι λιγακι δυσκολος να μην πηγαινει με ολες.η καλητερη διαφημιση ειναι να  Knockin' Boots μια γκομενα απο μια παρεα να της κανεις καλο  Knockin' Boots μετα θα το πει παντου!----η  Jerking Off των Μολδαβων ειναι αλλου οτι τους φερονται ασχημα το παιζουν μαγγες ενω οι γκομενες θελουν γλυκητητα

:rockon: :rockon: :rockon:
υποκλινομαι, τα ειπες ολα... τι δε θαδινα να σε συνοδευα τσολια μου, χαβαλες και καμακι μαζι, ετσι η ζωη ειναι ωραια, να  :fuck1: με χαμογελο
 

Επισκέπτης
Nα απαντήσω εγώ αντί για το σύντροφο.
Εννοεί ότι δεν ενδιαφέρονται καθόλου για τα υπέροχα πλάσματα που συνοδεύουν, τους φέρονται υποτιμητικά , ενδιαφέρονται μόνο για βότκα και πλάκες μεταξύ και ενίοτε τις δέρνουν κιόλας.
Παράδειγμα. Αλλαγή έτους στο Τιράσπολ. Όλος ο κόσμος στις πλατείες και στους δρόμους. Στις ντίσκο όμως μόνο γυναίκες. Οι αντρες? Στα παγκάκια πίναν βότκες και παίζαν με πυροτεχνήματα.
αυτο πορνοευνοει εμασ τουσ πορνοτουριστεσ greeklovers!χεχε! :rockon: :rockon:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Κύριοι,

Να με συγχωρείτε αν με τα παρακάτω φέρω μερικούς από εσάς στην σκληρή πραγματικότητα, αλλά θα ήθελα να κάνω μερικές παρατηρήσεις, σχόλια και διαπιστώσεις.

Tο ότι οι Μολδαβοί και κατά γενική ομολογία οι Σλάβοι, φέρονται υποτιμιτικά στις γυναίκες είναι ένα αδιαμφισβήτητο γεγονός, πράγμα το οποίο προσδίδει, σε κάποιον που ξέρει να φερθεί, ένα σημαντικο πλεονέκτημα. Από την άλλη πλευρά όμως, να μην σας διαφεύγει το επίσης αδιαμφισβήτητο γεγονός ότι οι Μολδαβές εκτός από μουνάρες είναι και κωλοπετσωμένες.

Έχει περάσει από το μυαλό κάποιου ότι η θεά που χόρευε στο club, είχε πάει εκεί με ένα και μοναδικό απώτερο σκοπό και ότι με την «συμπεριφορά» της, δεν έκανε τίποτε εκτός από το να ανεβάσει το κασέ της? Εκτός και άν κάποιος από εσάς νόμισε ότι τελικά πηδήχτηκε με τους λίγδες Άραβες επειδή γούσταρε (είπαμε είναι Kinky, αλλά δεν είναι και ούφα) ή επειδή της φέρθηκαν με «αδιαφορία» οι Μολδαβοί «μαλάκες». Ή μήπως δεν ήταν και τόσο μαλάκες τελικά?

Για να εξηγούμαι...

Συμφωνώ με τον FL σε πολλά σημεία από αυτά που έχει αναφέρει, αλλά μην νομίσετε ότι μόλις θα ανέβετε επάνω θα σας την πέσουν τα μανούλια να τα πηδήξετε επειδή είστε Έλληνες και «ξέρετε» πως να φερθείτε σε μια γυναίκα.

Η προσωπική μου εμπειρία (και την καταθέτω) είναι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των ντόπιων κοριτσιών που πάνε μόνα τους σε club της Ανατολιικής Ευρώπης, δεν είναι για να βρουν τον άντρα των ονείρων τους, αλλά για τον σπόνσορα των ονείρων τους.

Τώρα βέβαια αν τους φερθείτε καλά, είναι πολύ πιθανό να σας το ανταποδώσουν και με το παραπάνω, αλλά να είσθε βέβαιοι (ή σχεδόν βέβαιοι) ότι με την πρώτη ευκαιρία θα σας παρατήσουν για τον επόμενο καλύτερο (πιο γενναιόδωρο) σπόνσορα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Κύριοι,

Να με συγχωρείτε αν με τα παρακάτω φέρω μερικούς από εσάς στην σκληρή πραγματικότητα, αλλά θα ήθελα να κάνω μερικές παρατηρήσεις, σχόλια και διαπιστώσεις.

Tο ότι οι Μολδαβοί και κατά γενική ομολογία οι Σλάβοι, φέρονται υποτιμιτικά στις γυναίκες είναι ένα αδιαμφισβήτητο γεγονός, πράγμα το οποίο προσδίδει, σε κάποιον που ξέρει να φερθεί, ένα σημαντικο πλεονέκτημα. Από την άλλη πλευρά όμως, να μην σας διαφεύγει το επίσης αδιαμφισβήτητο γεγονός ότι οι Μολδαβές εκτός από μουνάρες είναι και κωλοπετσωμένες.

Έχει περάσει από το μυαλό κάποιου ότι η θεά που χόρευε στο club, είχε πάει εκεί με ένα και μοναδικό απώτερο σκοπό και ότι με την «συμπεριφορά» της, δεν έκανε τίποτε εκτός από το να ανεβάσει το κασέ της? Εκτός και άν κάποιος από εσάς νόμισε ότι τελικά πηδήχτηκε με τους λίγδες Άραβες επειδή γούσταρε (είπαμε είναι Kinky, αλλά δεν είναι και ούφα) ή επειδή της φέρθηκαν με «αδιαφορία» οι Μολδαβοί «μαλάκες». Ή μήπως δεν ήταν και τόσο μαλάκες τελικά?

Για να εξηγούμαι...

Συμφωνώ με τον FL σε πολλά σημεία από αυτά που έχει αναφέρει, αλλά μην νομίσετε ότι μόλις θα ανέβετε επάνω θα σας την πέσουν τα μανούλια να τα πηδήξετε επειδή είστε Έλληνες και «ξέρετε» πως να φερθείτε σε μια γυναίκα.

Η προσωπική μου εμπειρία (και την καταθέτω) είναι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των ντόπιων κοριτσιών που πάνε μόνα τους σε club της Ανατολιικής Ευρώπης, δεν είναι για να βρουν τον άντρα των ονείρων τους, αλλά για τον σπόνσορα των ονείρων τους.

Τώρα βέβαια αν τους φερθείτε καλά, είναι πολύ πιθανό να σας το ανταποδώσουν και με το παραπάνω, αλλά να είσθε βέβαιοι (ή σχεδόν βέβαιοι) ότι με την πρώτη ευκαιρία θα σας παρατήσουν για τον επόμενο καλύτερο (πιο γενναιόδωρο) σπόνσορα.
ολα ειναι ετσι 100%.αλλα ο αντρας των ονειρων τους ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΟΜΠΙΝΕς!ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ.τα θελουν ολα.να ειναι και ωραιος και καλος και να γλυφει και να  :knockinb:καλα.και να ειναι και κονωμημενος! :2funny:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Κύριοι,

Να με συγχωρείτε αν με τα παρακάτω φέρω μερικούς από εσάς στην σκληρή πραγματικότητα, αλλά θα ήθελα να κάνω μερικές παρατηρήσεις, σχόλια και διαπιστώσεις.

Tο ότι οι Μολδαβοί και κατά γενική ομολογία οι Σλάβοι, φέρονται υποτιμιτικά στις γυναίκες είναι ένα αδιαμφισβήτητο γεγονός, πράγμα το οποίο προσδίδει, σε κάποιον που ξέρει να φερθεί, ένα σημαντικο πλεονέκτημα. Από την άλλη πλευρά όμως, να μην σας διαφεύγει το επίσης αδιαμφισβήτητο γεγονός ότι οι Μολδαβές εκτός από μουνάρες είναι και κωλοπετσωμένες.

Έχει περάσει από το μυαλό κάποιου ότι η θεά που χόρευε στο club, είχε πάει εκεί με ένα και μοναδικό απώτερο σκοπό και ότι με την «συμπεριφορά» της, δεν έκανε τίποτε εκτός από το να ανεβάσει το κασέ της? Εκτός και άν κάποιος από εσάς νόμισε ότι τελικά πηδήχτηκε με τους λίγδες Άραβες επειδή γούσταρε (είπαμε είναι Kinky, αλλά δεν είναι και ούφα) ή επειδή της φέρθηκαν με «αδιαφορία» οι Μολδαβοί «μαλάκες». Ή μήπως δεν ήταν και τόσο μαλάκες τελικά?

Για να εξηγούμαι...

Συμφωνώ με τον FL σε πολλά σημεία από αυτά που έχει αναφέρει, αλλά μην νομίσετε ότι μόλις θα ανέβετε επάνω θα σας την πέσουν τα μανούλια να τα πηδήξετε επειδή είστε Έλληνες και «ξέρετε» πως να φερθείτε σε μια γυναίκα.

Η προσωπική μου εμπειρία (και την καταθέτω) είναι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των ντόπιων κοριτσιών που πάνε μόνα τους σε club της Ανατολιικής Ευρώπης, δεν είναι για να βρουν τον άντρα των ονείρων τους, αλλά για τον σπόνσορα των ονείρων τους.

Τώρα βέβαια αν τους φερθείτε καλά, είναι πολύ πιθανό να σας το ανταποδώσουν και με το παραπάνω, αλλά να είσθε βέβαιοι (ή σχεδόν βέβαιοι) ότι με την πρώτη ευκαιρία θα σας παρατήσουν για τον επόμενο καλύτερο (πιο γενναιόδωρο) σπόνσορα.
Συμφωνώ απόλυτα φίλε soritas.. Σίγουρα δεν πήγε τσάμπα με τους Άραβες και συμφωνώ πως άλλο ήταν το κασέ της νωρίς το βράδυ και πολύ πιο ανεβασμένο μετά από αυτά που έκανε..  Πιστεύω όμως πως αυτά που έκανε με τους δυο Μολδαβούς δεν ήταν για να ανεβάσει το κασέ της αλλά επειδή το γούσταρε.. Και αυτό μου το επιβεβαίωσε η συνοδός μου που δεν ήταν και τόσο άβγαλτη κοπέλλα.. Επίσης είναι 100% σίγουρο πως δεν πάνε στα club για τον άντρα των ονείρων τους αλλά  για σπόνσορα ημέρας-εβδομάδας και γιατί οχι ζωής.. Αλλά στη ζωή μου έχω μια φιλοσοφία.. Όλα έχουν ένα κόστος.. Τίποτα δεν μας χαρίζεται και τίποτα δεν χαρίζουμε..  Ξέρουν πολύ καλά γιατί πάμε εκεί και έχουν μάθει να το πουλάνε καλά.. Πιστεύω όμως πως δεν είναι όλες οι Μολδαβές ίδιες, το έζησα αυτό και έχουν και άλλες ανάγκες εκτός των χρημάτων  που αν τους τις καλύψεις, θα στο ανταποδώσουν με το παραπάνω..
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Συμφωνώ απόλυτα φίλε soritas.. Σίγουρα δεν πήγε τσάμπα με τους Άραβες και συμφωνώ πως άλλο ήταν το κασέ της νωρίς το βράδυ και πολύ πιο ανεβασμένο μετά από αυτά που έκανε..  Πιστεύω όμως πως αυτά που έκανε με τους δυο Μολδαβούς δεν ήταν για να ανεβάσει το κασέ της αλλά επειδή το γούσταρε.. Και αυτό μου το επιβεβαίωσε η συνοδός μου που δεν ήταν και τόσο άβγαλτη κοπέλλα.. Επίσης είναι 100% σίγουρο πως δεν πάνε στα club για τον άντρα των ονείρων τους αλλά  για σπόνσορα ημέρας-εβδομάδας και γιατί οχι ζωής.. Αλλά στη ζωή μου έχω μια φιλοσοφία.. Όλα έχουν ένα κόστος.. Τίποτα δεν μας χαρίζεται και τίποτα δεν χαρίζουμε..  Ξέρουν πολύ καλά γιατί πάμε εκεί και έχουν μάθει να το πουλάνε καλά.. Πιστεύω όμως πως δεν είναι όλες οι Μολδαβές ίδιες, το έζησα αυτό και έχουν και άλλες ανάγκες εκτός των χρημάτων  που αν τους τις καλύψεις, θα στο ανταποδώσουν με το παραπάνω..

Συμφωνούμε απόλυτα!
Ήθελα μόνο να διευκρινήσω σε πολλούς που πιθανόν να διαβάζουν τα γραφόμενα ότι αν πάνε στην Μολδαβία, το πιθανότερο είναι να πληρώσουν για να πηδήξουν. Δεν θα πληρώνανε αν ζούσαν μόνιμα εκεί και βγαίνανε για "καμάκι". Σαφώς δεν είναι όλες οι Μολδαβές πουτάνες, αλλά το ζητούμενο του πορνοτουρίστα δεν είναι η κοινωνική αποκατάσταση, οπότε ο στόχος του είναι οι πουτάνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom