Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
spastiiiiiiii !!!!!!!! μου λύπης. φιλε "σοριτας" βλέπω ότι είσαι γνωστης όσον συμβαίνουν εδώ και διορθώνεις μερικά λαθάκια που γίνονται όπως επίσης και ο von μήπως μένεις εδώ ?τέλος πάντων αν θες μας το λες ."κολασιτες" ήρθα σήμερα και μόλις μπήκα στη moldavia άλλαξε άμεσος η διάθεση μου [κατάλαβες σπαστή γιατί?]κατεβαίνω σάββατο κάτω διακοπές με μεγάλη παρέα και με ένα μέτριο μουνί [αναφορά θα πάρετε από "αλλανταλον" και f.l]και θα γυρίσω πίσω 31 μαζί με fl και "αλλανταλον" επίσης περιμένω επάνω πιτσιλιστή[αγριεμένος] πυρφόρο [ήρεμη δύναμη]συμβουλεύω και τους υπολοιπους να κάνουν το ίδιο όταν μπορέσουν.
 

Επισκέπτης
μεγιστο respect στουσ σιναγονιστεσ moldolagnos και vonvakoulis! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
spastiiiiiiii !!!!!!!! μου λύπης. φιλε "σοριτας" βλέπω ότι είσαι γνωστης όσον συμβαίνουν εδώ και διορθώνεις μερικά λαθάκια που γίνονται όπως επίσης και ο von μήπως μένεις εδώ ?τέλος πάντων αν θες μας το λες ."κολασιτες" ήρθα σήμερα και μόλις μπήκα στη moldavia άλλαξε άμεσος η διάθεση μου [κατάλαβες σπαστή γιατί?]κατεβαίνω σάββατο κάτω διακοπές με μεγάλη παρέα και με ένα μέτριο μουνί [αναφορά θα πάρετε από "αλλανταλον" και f.l]και θα γυρίσω πίσω 31 μαζί με fl και "αλλανταλον" επίσης περιμένω επάνω πιτσιλιστή[αγριεμένος] πυρφόρο [ήρεμη δύναμη]συμβουλεύω και τους υπολοιπους να κάνουν το ίδιο όταν μπορέσουν.
Σπαστικούλη moldolagne μας έφτιαξες πάλι.. Έλα κάτω να μας πάρεις γιατί δεν αντέχουμε άλλο να βράζουμε στα καζάνια της κολάσεως..  :bounce: :bounce: :bounce:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
παιδια δεν θα πω οτι το μουνι ειναι δυσκολο γιατι θα ειναι ψεματα!αλλα αυτο το Thread ειναι σαν το χρηματηστηριο! :2funny:πριν ειχε της αποψεις του Redpeinz και των κλωνον του.που ειχε βγαλει τη φημη και ολοι νομιζαν οτι το μουνι ειναι απο πολυ δυσκολο εως αδυνατον στη Μολδαβια.πολλοι που δεν ηταν γνωστες του αντικειμενου το ειχαν πιστεψει!τωρα εχει την αλλη ταση οτι ειναι πανευκολο!θα πατε εκει και με το που ακουσουν οτι ειστε Ελληνες θα γδυθουνε απο μονες τους :2funny:αν ειστε σαν τα ζωα που ειχα βαλει στο βιντεακι δεν προκειται ουτε στη Μολδαβια να  :knockinb:.τωρα εν συγκριση με αλλα μερη το μουνι εκει ειναι πολυ ευκολο για καποιον σχετικα εμφανησιμο σιγουρα δεν θα του ειναι δυσκολο.---ο Redpeinz που μετα το ρεζιλι που επαθε δεν ξαναγραψε μου γραφει με κλωνους στο youtube  :2funny:  meinekameraistkaputt (Γερμανος και καλα)  --- DIMABILANtheG  φιλοσκοπιανος (οπως ηταν ο PetarMK)---- MIDNIGHTEXPRESSFILM  (ιταλος που μισει τους μεταναστες)---- megass2009  Νορβηγος!!!!.....................
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
......Μολδολαγνε γραψε μας σε παρακαλω αν ισχυει αυτο.ακουσα οτι ο νομος λεει οτι αν πας με μια κοπελα κατω απο 18,5 ετων θεωρειται ποινηκο αδηκιμα :rockon:!ειναι αληθεια αυτο?ή απλως ειναι φημες?και αν ειναι αληθεια τι ποινη εχει?
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
τι εγινε ρε Μολδολαγνοι & Μολδογνωστεs  :think:  :cum:? θα απαντιση κανειs στον Δημητρακη? Κολλησαμε  :humpleg:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
......Μολδολαγνε γραψε μας σε παρακαλω αν ισχυει αυτο.ακουσα οτι ο νομος λεει οτι αν πας με μια κοπελα κατω απο 18,5 ετων θεωρειται ποινηκο αδηκιμα :rockon:!ειναι αληθεια αυτο?ή απλως ειναι φημες?και αν ειναι αληθεια τι ποινη εχει?
αυτο το ξερω και γω....βασικα μου το χανε πει.......αλλα και συ ρε Μητσο .....με την ποινη.......προσωπικα δεν θυμαμαι!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
αυτο το ξερω και γω....βασικα μου το χανε πει.......αλλα και συ ρε Μητσο .....με την ποινη.......προσωπικα δεν θυμαμαι!
Έχω απαντήσει επι του συγκεκριμένου αλλά σβήστηκε όπως και πολλά άλλα που έχω γράψει, όπως και πολλά άλλα γραφόμενα απο συναγωνιστές.. Και ερωτώ τους "υπεύθυνους ΓΙΑΤΙ;" και περιμένω μια λογική απάντηση.. Εκτός και αν εχουν και αυτοί απωθημένα με τον Παράδεισο..
Τέλος πάντων, να επαναλαβω πως αν ειναι 16 και πάνω δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.. Αλλά αν είναι κάτω από 16 δεν γλυτώνεις με τίποτα
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
re soritas mipos se ksero????

Να με συγχωρείτε αν με τα παρακάτω φέρω μερικούς από εσάς στην σκληρή πραγματικότητα, αλλά θα ήθελα να κάνω μερικές παρατηρήσεις, σχόλια και διαπιστώσεις.

Tο ότι οι Μολδαβοί και κατά γενική ομολογία οι Σλάβοι, φέρονται υποτιμιτικά στις γυναίκες είναι ένα αδιαμφισβήτητο γεγονός, πράγμα το οποίο προσδίδει, σε κάποιον που ξέρει να φερθεί, ένα σημαντικο πλεονέκτημα. Από την άλλη πλευρά όμως, να μην σας διαφεύγει το επίσης αδιαμφισβήτητο γεγονός ότι οι Μολδαβές εκτός από μουνάρες είναι και κωλοπετσωμένες.

Έχει περάσει από το μυαλό κάποιου ότι η θεά που χόρευε στο club, είχε πάει εκεί με ένα και μοναδικό απώτερο σκοπό και ότι με την «συμπεριφορά» της, δεν έκανε τίποτε εκτός από το να ανεβάσει το κασέ της? Εκτός και άν κάποιος από εσάς νόμισε ότι τελικά πηδήχτηκε με τους λίγδες Άραβες επειδή γούσταρε (είπαμε είναι Kinky, αλλά δεν είναι και ούφα) ή επειδή της φέρθηκαν με «αδιαφορία» οι Μολδαβοί «μαλάκες». Ή μήπως δεν ήταν και τόσο μαλάκες τελικά?

Για να εξηγούμαι...

Συμφωνώ με τον FL σε πολλά σημεία από αυτά που έχει αναφέρει, αλλά μην νομίσετε ότι μόλις θα ανέβετε επάνω θα σας την πέσουν τα μανούλια να τα πηδήξετε επειδή είστε Έλληνες και «ξέρετε» πως να φερθείτε σε μια γυναίκα.

Η προσωπική μου εμπειρία (και την καταθέτω) είναι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των ντόπιων κοριτσιών που πάνε μόνα τους σε club της Ανατολιικής Ευρώπης, δεν είναι για να βρουν τον άντρα των ονείρων τους, αλλά για τον σπόνσορα των ονείρων τους.

Τώρα βέβαια αν τους φερθείτε καλά, είναι πολύ πιθανό να σας το ανταποδώσουν και με το παραπάνω, αλλά να είσθε βέβαιοι (ή σχεδόν βέβαιοι) ότι με την πρώτη ευκαιρία θα σας παρατήσουν για τον επόμενο καλύτερο (πιο γενναιόδωρο) σπόνσορα.

Όλα παίζονται...
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
τι γινεται ρε συντροφοι? χοριs Red & Yantis δεν εχει ενδιαφερον το τοπικ,  :idiot: come back  :rockon:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Τι κάνεις RED?
Κουκιά σπέρνω...
σε επιασε κ εσενα η "κλωνοπαθια"???
αλλα συχρονιστειτε επιτελους,αλλου γραφει ο Μιτσος-Ριζος29!οτι ο yantis ειναι κλωνος κι οτι ο nemirof τον αποκαλυψε!εδω τα αναποδα,εννοεις μαλλον οτι εγω ειμαι ο nemirof, και την πεφτω του yiantis,ΜΠΛΕΞΑΤΕ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΣΑΣ,απλα γιατι δεν συνδιαζονται αυτα ,γιατι απλα δεν υφιστανται αγαπητε "ορεινε" :grin:
"απο την πολη ερχομαι κ στην κορφη κανελα"!!
παρε κι κανα φοτο,γιατι μετα την "τιμωρια" που εχω επιβαλλει στο θρεντ-μολδαβια,βλεπω εκτος απο θεωριες "κλωνο-συνομωσιας"-ακρατης βλακειας,"ευχολογια" οπως "μολδαβια ο παραδεισος της βιζιτας,αλογα με 10 γιουρια το κεφαλι",αληθεια στο τιρασπολ  οι εκδρομεις,ξεσκιστηκανε να γαμανε μουναρες εεε?? :grin:
κι υποθεσεις τυπου θα γαμαγαμε στο κισιναου ΕΑΝ ΚΙ ΕΦΟΣΟΝ κλπ,αλλα δεν,γιατι "αυτο κ το αλλο" αλλα την αλλη φορα σιγουρα :grin: κλπ
καμμια φωτο δεν ειδα παντως :think: :think: :think: απο τον "παραδεισο" :grin: :grin: :grin:
θα ΞΑΝΑΒΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ,κ μην μπουν στο κοπο να μου απαντησουν η σχολιασουν οι "ειδικοι"
γιατι βαρεθηκα να ακουω ευχολογια,δοξασιες,αναλυσεις κ προβλεψεις :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Photo-0107.jpg
    Photo-0107.jpg
    164,9 KB · Εμφανίσεις: 44
  • Lena.dncplanet_1.jpg
    Lena.dncplanet_1.jpg
    182,3 KB · Εμφανίσεις: 35
  • Photo-0098.jpg
    Photo-0098.jpg
    163,8 KB · Εμφανίσεις: 68
  • Photo-0117.jpg
    Photo-0117.jpg
    213 KB · Εμφανίσεις: 46

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
επισης με  "10 γιουρια το κεφαλι" :grin: :grin: :grin:κ με "ελληνικα" που μιλησα πεσαν αμεσα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Photo-0020.jpg
    Photo-0020.jpg
    158,7 KB · Εμφανίσεις: 32
  • Photo-0009.jpg
    Photo-0009.jpg
    276 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Photo-0023.jpg
    Photo-0023.jpg
    190,8 KB · Εμφανίσεις: 35
  • Photo-0023.jpg
    Photo-0023.jpg
    190,8 KB · Εμφανίσεις: 38

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
κλπ,κλπ
η με "10 γιουρια" η μονο με "ελληνικα",ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • Photo-0112.jpg
    Photo-0112.jpg
    213,4 KB · Εμφανίσεις: 37
  • Photo-0069.jpg
    Photo-0069.jpg
    203,4 KB · Εμφανίσεις: 49
  • Photo-0109.jpg
    Photo-0109.jpg
    177,1 KB · Εμφανίσεις: 42

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
"Hδη η κινητοποιηση για μολδαβια ανεβαινει, δειτε εδω τι γραφτηκε σε ημερησια αθλητικη εφημεριδα μεγαλης αναγνωστικοτητας!  Cool

Παράθεση
Ο παράδεισος της βίζιτας είναι η Μολδαβία. Γυναίκες δύο μέτρα σαν καθαρόαιμα άλογα. Και τζάμπα πράμα: 10 γιούρο το κεφάλι. Στέκονται απέναντι πασαρέλα και οι λάτρεις του σπορ διαλέγουνε και παίρνουνε. Εξαιρετική ποιότητα και πληθώρα σε ποσότητα."



Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΕ ΑΞΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΟΥ ΔΟΘΗΚΕ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΜΟΛΔΑΒΙΑ,ΝΟΜΙΖΩ

ΑΚΟΜΑ ΓΑΜΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΝ Κ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝΕ Τ ΑΛΟΓΑ -ΠΑΣΑΡΕΛΑ ΜΕ ΤΑ 10 ΕΥΡΩ,ΑΠ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ!!!!
ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΑΤΣ,ΚΙ ΕΜΕΙΝΑΝ ΣΤΟΝ "ΠΑΡΑΔΔΕΙΣΟ" ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :grin:
Ε ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΑ,ΕΕΕ??? :grin: :grin: :grin:

αντε κ περαστικα σε εμας που δεν εχουμε τετιοα τυχη κ ταλαιπωριομαστε δεξια κι αριστερα,βλεπεις δεν μ εκανε ο θεος "κοντο κ γλυκο" σαν το μιτσο29,να παρω το LADA με τα ρωσσικα νουμερα  :helpplea: να σαρωσω τις μολδαβες τις διμετρες :tits2:!!!!η τα "σαλον" στην πετρουπολη,"με τις μποτες που μου αγορασε η μανα μου",τλσπαντων,οτι ναναι απο τα δυο :grin: :grin: :grin:
τι να κανουμε,αυτη ειναι η ζωη
ας αρκεστουμε στις "πατσαβουρες" που μας καθονται κι εμας :grin: :grin: :grin:

υ.γ."ορεινε" προσεξε γιατι σε μερικα συμφωνεις απο αυτα που λεω,πε μπας και εισαι και εσυ ΚΛΩΝΟΣ ΜΟΥ???? :think: :think: :think: :think:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
,αληθεια στο τιρασπολ  οι εκδρομεις,ξεσκιστηκανε να γαμανε μουναρες εεε??
Μπα δυστυχώς δεν πήγαν ¨ελληνες εκδρομείς στο Τιράσπολ.  Μόνο καμιά 20αριά άτομα ήταν που ήρθαν και εφυγαν μαζι με την αποστολή. Δεν γύρισαν καθόλου την πολή.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Συντομα θα γραψει απο'κει ο Πιτσιλιστης που ειναι ηδη εκει απο χτες!οποτε θα πει ολα ποσο εχουν!οσο για σενα Red ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΗς! :2funny:γιατι ο Πιτσιλιστης θα δωσει μια αλλη εικονα απο αυτην που λες για τη Μολδαβια :jerking:οσο για της Φωτογραφιες που βαζεις δε νομιζω οτι κανενας πιστευει οτι ειναι αληθεινες!αλλα αν ειναι αληθεινες σημαινει οτι το μουνι εκει ειναι παρα πολυ ευκολο αφου ΕΝΑς ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΚΕΙ ΤΕΤΟΙΕς ΓΚΟΜΕΝΕς!δεν ξερω τι εχεις παθει και θες να διωξεις τον κοσμο απο τη Μολδαβια?τωρα οσο αφορα εμενα 2 Μοντερατορ ο Πιτσιλιστης και ο Chavallier Fidel ηρθαν και ειδαν αν μετραω ή οχι!αν με θελουν οι γκομενες ή οχι.μεχρι και βιντεακι εχει που καμακωσα μανα και κορη(ειναι το πιο δυσκολο καμακι.για καθαρα επαγγελματιες).ΓΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΑ ΓΥΦΤΟς ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΚΑΜΑΚΩΣΕΙς ΜΑΝΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ?το πιθανοτερο ειναι να σε κοιταξουν υποτημιτικα ή να φας καμια τσαντα στο κεφαλι :2funny:και γενικα δεν μπορω να σε φανταστω σε μεγαλη πολη Μοσχα ή Αγια Πετρουπολη.το πιθανοτερο ειναι να σε κοιτανε υποτημιτικα.αυτα τα ειπαμε μη λεμε τα ιδια και τα ιδια.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
κι αλλες ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΦΟΤΟ με "πατσαβουρες" :grin: :grin: :grin:  173 εως 186 που ειναι το μικρο-18χρ-στο τελος
 

Συνημμένα

  • Photo-0018.jpg
    Photo-0018.jpg
    242,7 KB · Εμφανίσεις: 47
  • Photo0246.jpg
    Photo0246.jpg
    158,8 KB · Εμφανίσεις: 25
  • Photo0267.jpg
    Photo0267.jpg
    262,8 KB · Εμφανίσεις: 36
  • Photo0282.jpg
    Photo0282.jpg
    253,8 KB · Εμφανίσεις: 42
  • Photo-0016.jpg
    Photo-0016.jpg
    246 KB · Εμφανίσεις: 65

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αυτο παλι τι ειναι ρε "ντοκτορ"???η "κλωνε" μου?? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
μερικες ακομα "ψευτικες" φοτο :grin: :grin: :grin:
η αλλιως "οσα δεν φτανει η -κοντη :grin: αλεπου,τα κανει κρεμασταρια" :grin: :grin: :grin:
ειδικα το "ΒΑΒΥ" 178 ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ στην τελευταια ποζα
KISS-FM,KISINAU :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Συνημμένα

  • ____0090.jpg
    ____0090.jpg
    67 KB · Εμφανίσεις: 39
  • Photo-0100.jpg
    Photo-0100.jpg
    165 KB · Εμφανίσεις: 36
  • Photo-0063.jpg
    Photo-0063.jpg
    266,3 KB · Εμφανίσεις: 34
  • Photo-0015.jpg
    Photo-0015.jpg
    258,6 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Photo-0114.jpg
    Photo-0114.jpg
    230,9 KB · Εμφανίσεις: 43

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom