Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αυτο που βλεπω ειναι οτι εσυ και οι Κλωνοι σου ξεφτηλισατε το σα'ι'τ.αν μπει καποιος στο σα'ι'τ για να παρει πληροφωριες αλλα διαβαζει και αλλα βλεπει οταν πηγαινει εκει!-----Geia sou file redpainz.. Diavazo tis malakies pou grafeis kai eho vgei exo apo ta rouxa mou kai anagkastika na kano eggrafi gia na sou apantiso.. Meno hronia sto Kishinev den thelo na sou po ti eho gamisei giati den thelo na deihto.. Alla esi sti zoi sou eheis gamisei ginaika? Mallon milas gia alli hora pou ego den tin xero.. Auta pros to paron kai epifilassomai..----το Γραφει ο moldolagnos COSMOPOLITAN σελιδα 88! :2funny: 
Μηνύματα: 3170


ΠΙΣΤΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ!


    Απ: Μολδαβία - Chişinău
« Απάντηση #1306 στις: 21/07/09, 03:03 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
Εγώ πάντως το δημητράκη τον εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια σε αυτά που λέει! Και αυτό ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΙΔΑ ΜΕΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!  -----το γραφει ο Chevalier Fidèle  παλι στην ιδια σελιδα!.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
θα το κανω αγαπιτε σοριτας.ομος ενδεικτικα μπορο να αναφερο ποs για 2 sampanies κρικοβα, 1 κρασι πουρκαρι 1 votca ηορτιτσα (μιλαο για μπουκαλια), αναψιχτικα, γλυκα, ξιρους καρπους και diafora αλλα, πλιροσα 32 ευρο Από το Number1 για όσους ξέρουν από Moldavia..
Τώρα αν το Kishinev είναι ακριβό, ας το κρίνεται εσείς.. Πήγα σε ένα club στο Booz time, συνοδευόμουνα από 3 κοπέλες, ήπιαμε 2 μπουκάλια κρασί "πουρκαρι", 2 campari και πλήρωσα 32 Euro.. Τρώω Καθημερινά σε Ελληνικό restaurant στο Aleppo και μου κοστίζει περίπου 10 Euro την ημερα για 2 γεύματα.. ----- flowers lover σελιδα 89 ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ!.ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ........Δεν μου αρέσουν οι αντιπαραθέσεις φιλε red αλλα με αναγκάζεις.. Πως γίνεται εγώ, ο "σοριτας", ο von, ο moldolagnos και άλλοι "σιμαγονιστες" να είμαστε λάθος και εσύ να επιμένεις πως είσαι σωστός.. Τι απωθημένο έχεις με τι Μολδαβία και γραφεις τόσες ανακρίβειες,, Γιατί, με συγχωρείς αλλα γραφεις μονο ανακρίβειες.. Μέχρι να έρθω εδώ κρατούσα μια πισινή μήπως έχεις σε κάποιο vatmo δίκιο σε όσα γραφεις αλλα λυπάμαι τώρα που είμαι εδώ, με όλο το σεβασμό είσαι εντελώς λάθος.. Πρέπει κάτι να σε έχει ενοχλήσει έντονα σε αυτή τι χωρα για να την μαυρίζεις τόσο..Και το κακό είναι πως αποπροσανατολίζεις πολύ κόσμο που θέλουν να κάνουν ένα ταξίδι στη Moldavia..Γιατί πρέπει να παο σία πιο ακριβά μαγαζιά και να κάθομαι πρώτο τραπέζι.. Γι αυτό το λόγο ήρθα εδώ? Εδώ ήρθα για άλλο λόγο και δεν είναι απαραίτητο να κάνω επίδειξη.. Αυτό το έχουν ανάγκη αυτή που δεν βλέπονται και αυτοί που δεν ξέρουν να "φερτουν" σε μια γυναικα και αναγκαστικά θα πάει μαζί τους για να τους τα πάρει.. Αυτό που λείπει από τις Μολδαβές είναι ο σεβασμός και ο ρομαντισμός που οι ΜΑΛΑΚΕΣ οι Μολδαβοί δεν τους δείχνουν..
Λοιπόν θα επαναλάβω για πολλοστή φορα.. Μιλάω Αγγλικά και πολύ λίγες λέξεις Ρωσικες.. Όμως αρκετοί Μολδαβοί και μια και μιλάμε για τις Μολδαβές, μιλάνε έστω και λίγα Αγγλικά.. Είναι πολύ προσιτές κοπέλες και πολύ εύκολα αρχίζεις συζήτηση μαζί τους..
Αυτά προς το παρόν γιατί πρέπει να την κάνω. Επιφυλάσσομαι..------flowers lover σελιδα 89 στις 21/07/09 ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ!-------ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ ΣΤΟ ΣΑ'Ι'Τ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΩΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΛΔΑΒΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙς  :jerking:.εμενα δεν με νοιαζει 17 χρονια στη Ρωσσια ξερεις ποσα ζωα λιγουριδες εχω δει σαν και σενα :2funny:ερχονται περνανε και φευγουν.---ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΓΑΛΑΝ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥς ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΛΔΑΒΙΑ!....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
...Συντομα θα ρεζιλευτης ακομα περισστερο :2funny:ειναι τωρα Μολδαβια οι Pitsilistis,Pirforos,Allantalon και ο flower!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
buna dimineata κυριοι
καλες επιτυχιες στον "παραδεισο",ευχομαι να ειμαι εγω ατυχος,κ να σας "καθονται" τα "αλογα" το ενα πισω απ το αλλα ;)
μιτσο-ριζο29,μην κουραζεσαι αλλο :grin:
σου ευχομαι,μικρος εισαι ακομα- ουτε 35χρ :grin: -να γινεις 2 μετρα,να σου φυγουν κ τα νευρα :grin:
μην μου γραφεις πρωσωπικα γιατι μου κανεις μεγαλο κακο :grin: :grin: :grin: καλυτερα γραφε γενικα εδω την "γνωση" σου :grin: :grin: :grin: :grin: κ οσους βολευει ,μπορουν να τα πιστευουν :grin:
 

Συνημμένα

  • Photo-0111.jpg
    Photo-0111.jpg
    163,2 KB · Εμφανίσεις: 69
  • Photo-0044.jpg
    Photo-0044.jpg
    182,7 KB · Εμφανίσεις: 50
  • Photo-0115.jpg
    Photo-0115.jpg
    273,8 KB · Εμφανίσεις: 43

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ερώτηση εκτός θέματος:

Ρε παίδες....γιατί σε όσες φωτός βάζετε, είτε από μολδαβία ή ρωσία ή δεν ξέρω εγώ από που, και ο yantis και ο dimi29 και ο red, τα clubs είναι πάντα άδεια?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ερώτηση εκτός θέματος:

Ρε παίδες....γιατί σε όσες φωτός βάζετε, είτε από μολδαβία ή ρωσία ή δεν ξέρω εγώ από που, και ο yantis και ο dimi29 και ο red, τα clubs είναι πάντα άδεια?
Είναι τεράστια και ως εκ τούτου φαίνονται άδεια! Επίσης συνήθως βγάζουν την πίστα που είναι για χορό και ο κόσμος κάθεται γύρω γύρω ή στο μπαρ. Είναι ίσως η διαμόρφωση που έχουν εκεί τα clubs.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Eπίσης dima29 και red μη τσακώνεστε και μη το πάτε επί προσωπικού! dimitri δε χρειάζεται αντιπαραθέσεις και εκφράσεις του τύπου  " γύφτος" κλπ! Καθένας δίνει τις πληροφορίες που έχει και ο κόσμος διαβάζει και κρίνει.

Εξάλλου ένα πράγμα μπορεί να έχει πολλές όψεις.
 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
παιδια ανεβενω μολδαβια για το ματς τησ εθνικης 9-9 παμε ελλαδαρα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
1.αυτο εννοω "ορεινε"
2.αν εξακολουθεις να πιστευεις "κλωνοθεωριες" θα χασω την εκτιμηση που σου εχω -εκτος απο γκομενοκαταστασεις βεβαια- :grin:,μεσω των γραφομενων σου
3.τωρα αν παλι με βαζεις στο ιδιο καζανι με τον "κοπρολαγνο" :helpplea: μιτσο-ριζο29 :helpplea: :helpplea: :helpplea:τι να πω,μεγαλο παιδι εισαι.....

"Αγαπητέ" RED,
1. Συμφωνείς δηλαδή μαζί μου! Χαίρομαι πραγματικά που μετά από τόσο καιρό, άρχισες να έρχεσαι τα ίσια σου. Συνέχισε έτσι...
2. Εξακολουθώ και πιστεύω ότι είναι πολύ πιθανό να έχεις βάλει κλώνους. Άπτές αποδείξεις δεν έχω! Αυτές, αν υπάρχουν, μόνο οι Moderators μπορούν να το επιβαιβεώσουν. Πάντως, στο πρόσφατο παρελθόν, ένας από αυτούς άφησε να εννοηθεί ότι έχεις βάλει κλώνους. Το ίδιο ισχυρίζεται και ο Μήτσος. Άρα λοιπόν μην ταράζεσαι αν μερικοί εδώ πιστευουμε ότι έχεις βάλει κλώνους. Διευκρινίζω για άλλη μια φορά ότι αν ο YANTIS, NEMIROF και δεν ξέρω ποιοί άλλοι, είναι κλώνοι σου, εμένα προσωπικά δεν με αγγίζει. Ο καθένας κρίνεται από αυτά που γράφει. Το ίδιο και εσύ, αυτοί, εγώ και όλοι μας.
3. Εγώ δεν βάζω σε καζάνια κανένα, εκτός και αν είναι μεμέτης ή Σκοπιανός!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6

Αγαπητέ YANTIS,
Παρά το γεγονός ότι αφιερώνεις πολύ χρόνο στο να αναρτείς "αστειάκια", δεν έχεις απαντήσει σε ερώτημα που σου έθεσα σε ΡΜ, για τη "πληροφορία" που έδωσες σε άλλο μέλος, ότι εγώ και ο Flowers Lover έχουμε επαγγελματική σχέση! Σε όσους διαβάζουν διευκρινίζω ότι γνωρίζω προσωπικά ΜΟΝΟ έναν από όλο το site, ότι αυτός δεν είναι ο Flowers Lover και ότι δεν έχει ΚΑΜΜΙΑ απολύτως σχέση με τα όσα έχουν γραφεί περί Μολδαβίας. Ελπίζω η απάντησή σου, σε ΡΜ ή στο forum να είναι άμεση και διαφωτιστική.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
Καλή   επιτυχία   και   από   εμένα  στους    συντρόφους    στην  Μολδαβία   !!!!!!    Mr. σοριτα    σε   είχα   για   σοβαρό   1   δεν  με  ενδιαφέρει    το  τι   σου  λένε   για   να   σε   εξοργίσουν  και   για   να   διασκεδάσουν   μαζί   σου  2   άμα   ανατρέχεις    στις    πιο   παλιές   σελίδες    μονός    τα   έλεγες    και  ο  λοβερς     σου   απαντούσε     βαριέμαι………………………………………………………………………………  και  δεν  θέλω      να     κάνω  ρόμπα     συναγονηστες  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Βλέπω  τα  πμ   με  κουτσομπολιά    καλά   κρατουν      :jerking: :jerking:     οποτε   παρτε   καμια   φοτο   μπας   και   γιατρεφτη :jerking:        Υ.γ   καμια   πληροφορια   για  την  μολδαβια?????   
 

Συνημμένα

  • ukraine3.jpg
    ukraine3.jpg
    45,9 KB · Εμφανίσεις: 20
  • 12.jpg
    12.jpg
    62,1 KB · Εμφανίσεις: 22

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Καλή   επιτυχία   και   από   εμένα  στους    συντρόφους    στην  Μολδαβία   !!!!!!    Mr. σοριτα    σε   είχα   για   σοβαρό   1   δεν  με  ενδιαφέρει    το  τι   σου  λένε   για   να   σε   εξοργίσουν  και   για   να   διασκεδάσουν   μαζί   σου  2   άμα   ανατρέχεις    στις    πιο   παλιές   σελίδες    μονός    τα   έλεγες    και  ο  λοβερς     σου   απαντούσε     βαριέμαι………………………………………………………………………………  και  δεν  θέλω      να     κάνω  ρόμπα     συναγονηστες  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Βλέπω  τα  πμ   με  κουτσομπολιά    καλά   κρατουν      :jerking: :jerking:     οποτε   παρτε   καμια   φοτο   μπας   και   γιατρεφτη :jerking:        Υ.γ   καμια   πληροφορια   για  την  μολδαβια?????   

Το γεγονός ότι με είχες για σοβαρό και τώρα δεν με έχεις (για σοβαρό εννοείται) με ευχαριστεί!
Για πληροφορίες αναφορικά με την Μολδαβία, δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι κανένα από εμάς. Απότι θυμάμαι έχεις κάποιες καλές επαφές στο νεκροτομείο του Κίσινεφ. Μάθε εσύ και πες μας.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
"Αγαπητέ" RED,
1. Συμφωνείς δηλαδή μαζί μου! Χαίρομαι πραγματικά που μετά από τόσο καιρό, άρχισες να έρχεσαι τα ίσια σου. Συνέχισε έτσι...
2. Εξακολουθώ και πιστεύω ότι είναι πολύ πιθανό να έχεις βάλει κλώνους. Άπτές αποδείξεις δεν έχω! Αυτές, αν υπάρχουν, μόνο οι Moderators μπορούν να το επιβαιβεώσουν. Πάντως, στο πρόσφατο παρελθόν, ένας από αυτούς άφησε να εννοηθεί ότι έχεις βάλει κλώνους. Το ίδιο ισχυρίζεται και ο Μήτσος. Άρα λοιπόν μην ταράζεσαι αν μερικοί εδώ πιστευουμε ότι έχεις βάλει κλώνους. Διευκρινίζω για άλλη μια φορά ότι αν ο YANTIS, NEMIROF και δεν ξέρω ποιοί άλλοι, είναι κλώνοι σου, εμένα προσωπικά δεν με αγγίζει. Ο καθένας κρίνεται από αυτά που γράφει. Το ίδιο και εσύ, αυτοί, εγώ και όλοι μας.
3. Εγώ δεν βάζω σε καζάνια κανένα, εκτός και αν είναι μεμέτης ή Σκοπιανός!
αγαπητε "σοριτας"
ΘΑ ΣΤΟ ΓΡΑΨΩ Κ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,μπας κ το καταλαβεις,για τους λοιπους "μιτσοκοπρολαγνου-κλωνοπαθεις" δεν με ενδιαφερει
ΟΙ mods,ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ,οτι διαπιστωσαν κατι τετοιο,οτι βαση ip adress δηλαδη ειναι κλωνοι οι διαφοροι
αλλα οτι ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΟΥΝ,δηλαδη οι i.p.adress ηταν κ ειναι διαφορετικες ΦΥΣΙΚΑ,γιατι ειναι αλλα πρωσωπα βεβαια
,κ επειδη δεν μπορουν,βγαλανε το ΛΟΓΙΚΟ :headbang: :grin: :grin: :grin: ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ,οτι επειδη ξερω το ΛΕΥΤΕΡΗ, :think:που ΔΕΝ τον ΞΕΡΩ ΦΥΣΙΚΑ,ειναι ολοι κλωνοι μου κ λοιπες μαλακιες,ΜΙΑ ΜΠΟΥΡΔΑ Κ ΜΙΣΗ,παρασυρομενοι απο τον μεγαλοφυη μιτσο-ριζο29
υ.γ.1  το οτι το "ΙΣΧΥΡΙΖΕΤΕ Ο ΜΙΤΣΟΣ",ειναι το σοβαρο σου επιχειρημα?? :grin: :grin:
σε ειχα για πιο εξυπνο "ορεινε",εκτος αν "ριχνεις νερο στο μυλο" να γινεται χαβαλες :think:
υ.γ.2   οι προγενεστεροι "επιτυχημενοι"  συλογισμοι σου κ προβλεψεις,οτι π.χ.  εβλεπα τη μολδαβια απο το χαρτη :grin:,η μπερδευα το κισιναου με τη ρωμη :grin:,η το στοιχημα ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΠΟΤΕ :helpplea:,αν ειμαι κισιναου κλπ,θαπρεπε να σε εχουν κανει πιο προσεκτικο κ με λιγοτερη εμπιστοσυνη στις προβλεψεις σου
αλλα ειπαμε εισαι "ΟΡΕΙΝΟς",δεν μασας απο τετοια :grin: :grin: :grin:
αυτα κ τελος κ με σενα με αυτο
βαλε καμμια φωτο,απο την κατηγορια devuski, που "επικοινωνεις",γιατι απο ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΙΑ Κ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ειναι πληρες το θρεντ :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Καλή   επιτυχία   και   από   εμένα  στους    συντρόφους    στην  Μολδαβία   !!!!!!    Mr. σοριτα    σε   είχα   για   σοβαρό   1   δεν  με  ενδιαφέρει    το  τι   σου  λένε   για   να   σε   εξοργίσουν  και   για   να   διασκεδάσουν   μαζί   σου  2   άμα   ανατρέχεις    στις    πιο   παλιές   σελίδες    μονός    τα   έλεγες    και  ο  λοβερς     σου   απαντούσε     βαριέμαι………………………………………………………………………………  και  δεν  θέλω      να     κάνω  ρόμπα     συναγονηστες  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    Βλέπω  τα  πμ   με  κουτσομπολιά    καλά   κρατουν      :jerking: :jerking:     οποτε   παρτε   καμια   φοτο   μπας   και   γιατρεφτη :jerking:        Υ.γ   καμια   πληροφορια   για  την  μολδαβια?????   
"δοκτορ-σουσι" :grin: :grin: :grin:,ΑΝ,γιατι δεν το πιστευω κιολας,εσυ η το αλλο το κορμαδι ,ο ψηλεας,εκτος απο σουσι κ βολτα ,κανατε κ τιποτα αλλο με το μουνι αυτο :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: φευγω τωρα για ΝΤΝΙΠΡΟ!!!!!
Ο "ορεινος" μαλλον λογω ηλικιας,ισως παθαινει κ "μερικη" απωλεια μνημης που κ που :grin: :grin: :grin:
ειδικα αν κατι παλαιο δεν τον συμφερει :grin:βεβαια για το συγκεκριμενο θεμα,που κ μενα μου τοπες,κι εσυ απο την πολυ βοτκα :grin: :grin: :grin:,δεν ειναι απιθανο να λες μαλ.... :jerking: ;) ;) ;) :grin: :grin:
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ARXIKΛΩΝΟΜΑΝΑΒΗ  OPA OPA  !@!!!!!!!!!  TI  EGINE  PALI!!!!!!!!!!!!!      Νατα  νατα !!!!!!!!!!!!!!!!  στο θρεντ  ασπονδοι    εχθροι    και  με  πμ    κολιταρια    red- soritas  τα  λετε  καλα    εεεεεε    φιλαρακια  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!              Υ.Γ    το  μορο  ειναι  απο  ODESSA ole  !!!!!!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ARXIKΛΩΝΟΜΑΝΑΒΗ  OPA OPA  !@!!!!!!!!!  TI  EGINE   PALI!!!!!!!!!!!!!      Νατα   νατα !!!!!!!!!!!!!!!!  στο θρεντ  ασπονδοι    εχθροι     και  με   πμ    κολιταρια     red- soritas   τα  λετε   καλα    εεεεεε    φιλαρακια  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!              Υ.Γ    το   μορο  ειναι   απο   ODESSA ole   !!!!!!

Αγαπητέ είσαι μακρυά νυχτωμένος!!!!
Το γεγονός ότι ο RED και εγώ έχουμε διαμετρικά αντίθετες απόψεις δεν μας κάνει αναγκαστικά και εχθρούς. Εγώ μιλάω με όλους. Ακόμη και εσύ μου έστειλες ΡΜ. Εγώ πράγματι επικοινώνησα με τον RED όταν εξαφανίθηκε από το Forum και τον προέτρεψα να ξαναέρθει. Όλοι μας έχουμε το δικαίωμα να λέμε τις απόψεις μας, ακόμη και αν διαφωνούμε. Μάλιστα κανονίσαμε να συναντηθούμε στο Κίσινεφ στα πλαίσια του στοιχήματος που ΤΟΣΟ έχει φαγωθεί να βάλει ο RED. Το στοίχημα είναι ένα τραπέζι σε όποιο εστιατόριο του Κίσινεφ θέλει ο κερδισμένος. Στη κουβέντα "βγήκε" ότι εσύ ανέφερες στον RED ότι ο FLOWERS LOVER και εγώ εχουμε επαγγελματικές επαφές και βέβαια γνωριζόμαστε. Για πες μας λοιπόν, από που έμαθες την πληροφορία αυτή?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αγαπητέ είσαι μακρυά νυχτωμένος!!!!
Το γεγονός ότι ο RED και εγώ έχουμε διαμετρικά αντίθετες απόψεις δεν μας κάνει αναγκαστικά και εχθρούς. Εγώ μιλάω με όλους. Ακόμη και εσύ μου έστειλες ΡΜ. Εγώ πράγματι επικοινώνησα με τον RED όταν εξαφανίθηκε από το Forum και τον προέτρεψα να ξαναέρθει. Όλοι μας έχουμε το δικαίωμα να λέμε τις απόψεις μας, ακόμη και αν διαφωνούμε. Μάλιστα κανονίσαμε να συναντηθούμε στο Κίσινεφ στα πλαίσια του στοιχήματος που ΤΟΣΟ έχει φαγωθεί να βάλει ο RED. Το στοίχημα είναι ένα τραπέζι σε όποιο εστιατόριο του Κίσινεφ θέλει ο κερδισμένος. Στη κουβέντα "βγήκε" ότι εσύ ανέφερες στον RED ότι ο FLOWERS LOVER και εγώ εχουμε επαγγελματικές επαφές και βέβαια γνωριζόμαστε. Για πες μας λοιπόν, από που έμαθες την πληροφορία αυτή?
τον FLOWERS LOVER τι ον μπλεκεται?το παιδι ειπε οτι ειναι φιλος του Μολδολαγνου που εχει το Ελληνικο εστιατοριο στο Κισινιοφ.εχε πει οτι δεν εχει δουλειες στη Μολδαβια και τωρα πρεπει να'ναι εκει με τον Pitsilisti,allantalon και Pirforo.δεν καταλαβαινω τι τον μπλεξαται?
 

Επισκέπτης
χαιρετρο ολουσ τουσ καυλεουρεσ του πιο εροτικου και σεξιστικου πορνοφορουμ!!!!!!

ι αφιξι μασ στο χισιναου ιταν ξιμεροματα δευτερασ 31-8-09 με τον σιναγονιστι αρχικαυλεουρα και ιεραποστολο του καμακιου πιρφορο!

1η μερα στο χισιναου!
31-8-09 δευτερα!
φτασαμε ξιμεροματα στο αεροδρομιο οπου ενασ χιστισ μολδαβοσ ιρθε να μασ παρι να μασ παει στο διαμερισμα που νικιασαμε!
60 ευρα ι μερα με διο κρεβατοκαμαρεσ με διπλα κρεβατια!πολι καλο λουξ διαμερισμα στον δεuτερο οροφο ακριβοσ 5 λεπτα απο το κεντρο τισ πολισ με τα ποδια!!!!!!!!μενουμε διπλα απο το πανεπιστιμιο οικονομιασ!!!
καθε προι περναμε απο εκι και ι λαβρεσ πουτσεσ μασ επερχονται σε ατακτεσ ανιψοσισ!
μασ πιγε τελικα στο  διαμερισμα ο αλοκοτοσ χιστισ μολδαβοσ!αφισαμε τα πραγματα μασ και πιγαμε στο σουπερ μακετ(24ορο) να παρουμε γαλατακι για να θρεψουμε τισ βοιδοπουτσεσ μασ.αφου καναμε τα βραδινα ψονια κιμιθικαμε.
πορνοσινεχιζο!
ξιπνισαμε το προι και πιγαμε στο ελινικο εστιατοριο αλεπο και φαγαμε!
πιρα κοτοπουλο με ριζι μαζι με σαλατα χοριατικι μαζι με πιτεσ και ενα ρεντ μπουλ γιρο στα 7 πορνογιουρακια!πολι φτινα πραγματικα!στιν αθινα με τοσα λεφτα περνισ μονο τιν σαλατα!χεχε!τεσπα!

το απογευματακι σιναντιθικα με ενα μορακι!
τισ προσφερα ενα κοκινο τριανταφιλο που ειχα φερει απο πορνοαθενσ και τισ ειπα
ετα ροζα ντλα τιμπια ισ γκριτσι! διλαδι ...αυτο το τριανταφιλο ειναι για σενα απο ελλαδα...ε νομιζο ποσ το καταλαβε και αμεσοσ με φιλισε στο στομα και με αγκαλιασε!
(ευχαριστο τον θειο κρισ και επισισ τον διμιτρακι που με διδασκουν σαν μεγαλιτεροι τα μιστικα οπλα που χριαζετε ενασ γκρικ λοβερ)
πιγαμε για βολτα στι πολι με το μορακι και μετα πιγαμε για καφε σε μια καφετερια στο κεντρο τισ πολισ !!!!!!!
πιρε τιλεφονο 3 φιλεσ τισ και ιρθαν στιν καφετερια!
πιραμε ποτα 5 ατομα και οι 2 κοπελεσ μαλιστα πιραν κατι ελλαφρι για φαγιτο!τα πλιροσα ολα εγο 10 ευρο!!!!!!χεχε!

μετα λοιπον αφου ειχα μαζεψει ενα κοπαδι απο 3 μολαδεβεσ σιν ι δικια μου τισ πιγα ολεσ στο αλεπο οπου ιταν εκι οι μιστεσ αλανταλον,φλαουερ, πιρφοροσ και μολδολαγνοσ!ξεροχισαν οι τιτανοκαυλοι χιστεσ!

αφου ιπιαμε τα ποτα μασ λοιπον στο αλεπο, ενο οι φιλεναδεσ τισ δικιασ  μου εφιγαν γιατι ιταν αργα, μετα πιγαμε σε κλαμπ εγο ,ο πιρφοροσ, ο αλανταλον και ο φλαουερ!εκι οι χιστεσ απλοσαν τα δικτια τουσ!εγο δεν μπορουσα γιατι σινοδευομουν!

το μορακι με πιρε να χορεψουμε και με ριθμικεσ αισθισιακε σκινισισ ετριβε τουσ γλουτουσ τουσ πανο στιν βαλανο μου και γενικα ερεθιζοταν ολοσ ο κορμοσ τισ λαβρασ πουτσασ μου.σιστολι διαστολι παθενε το καυλοδρεπανο μου και ξεροχινε ασταματιτα χορισ ελενχο!τα μπαλακια μου ειχαν γεμισει φλοκια και επρεπε να αδειασο αλιοσ θα τρελενομουνα και τοσι γκαυλα!
χορευαμε και φιλιομασταν ταυτοχρονοσ ενο εκινι με ομορφεσ και γκαυλοτικεσ χορευτικεσ σκινισισ γκαυλονε τι μαλαπερδα μου!
δεν αντεχα.επρεπε να γαμισο.να βγουνε επιτελουσ τα ατιμα τα γαρμπιλοφλοκια διοτι απο το απογευμα που τιν γνορισα ιμουν με τι πουτσα ορθια γαμοτο.
τισ προτινα να παμε σπιτι να κοιμιθουμε αγαλιτσα!εκινι δεκτικε και ολο κιλισαν ανθιρα και πιτσιλιαρικα!χεχε!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ξιπνισαμε το προι και πιγαμε στο ελινικο εστιατοριο αλεπο και φαγαμε!
πιρα κοτοπουλο με ριζι μαζι με σαλατα χοριατικι μαζι με πιτεσ και ενα ρεντ μπουλ γιρο στα 7 πορνογιουρακια!πολι φτινα πραγματικα!στιν αθινα με τοσα λεφτα περνισ μονο τιν σαλατα!χεχε!τεσπα!

)
πιγαμε για βολτα στι πολι με το μορακι και μετα πιγαμε για καφε!
πιρε τιλεφονο 3 φιλεσ τισ και ιρθαν στιν καφετερια!
πιραμε ποτα 5 ατομα και οι 2 κοπελεσ μαλιστα πιραν κατι ελλαφρι για φαγιτο!τα πλιροσα ολα εγο 10 ευρο!!!!!!χεχε!
Αυτο το αφιερωνω σε ΣΕΝΑ ΒΛΑΚΑ RED!δεν χρειαζεται να το σχολιασω! :2funny:παλι ρεζηλι εγινες! :jerking:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
χαιρετρο ολουσ τουσ καυλεουρεσ του πιο εροτικου και σεξιστικου πορνοφορουμ!!!!!!

ι αφιξι μασ στο χισιναου ιταν ξιμεροματα δευτερασ 31-8-09 με τον σιναγονιστι αρχικαυλεουρα και ιεραποστολο του καμακιου πιρφορο!

1η μερα στο χισιναου!
31-8-09 δευτερα!
φτασαμε ξιμεροματα στο αεροδρομιο οπου ενασ χιστισ μολδαβοσ ιρθε να μασ παρι να μασ παει στο διαμερισμα που νικιασαμε!
60 ευρα ι μερα με διο κρεβατοκαμαρεσ με διπλα κρεβατια!πολι καλο λουξ διαμερισμα στον δεuτερο οροφο ακριβοσ 5 λεπτα απο το κεντρο τισ πολισ με τα ποδια!!!!!!!!μενουμε διπλα απο το πανεπιστιμιο οικονομιασ!!!
καθε προι περναμε απο εκι και ι λαβρεσ πουτσεσ μασ επερχονται σε ατακτεσ ανιψοσισ!
μασ πιγε τελικα στο  διαμερισμα ο αλοκοτοσ χιστισ μολδαβοσ!αφισαμε τα πραγματα μασ και πιγαμε στο σουπερ μακετ(24ορο) να παρουμε γαλατακι για να θρεψουμε τισ βοιδοπουτσεσ μασ.αφου καναμε τα βραδινα ψονια κιμιθικαμε.
πορνοσινεχιζο!
ξιπνισαμε το προι και πιγαμε στο ελινικο εστιατοριο αλεπο και φαγαμε!
πιρα κοτοπουλο με ριζι μαζι με σαλατα χοριατικι μαζι με πιτεσ και ενα ρεντ μπουλ γιρο στα 7 πορνογιουρακια!πολι φτινα πραγματικα!στιν αθινα με τοσα λεφτα περνισ μονο τιν σαλατα!χεχε!τεσπα!

το απογευματακι σιναντιθικα με ενα μορακι!
τισ προσφερα ενα κοκινο τριανταφιλο που ειχα φερει απο πορνοαθενσ και τισ ειπα
ετα ροζα ντλα τιμπια ισ γκριτσι! διλαδι ...αυτο το τριανταφιλο ειναι για σενα απο ελλαδα...ε νομιζο ποσ το καταλαβε και αμεσοσ με φιλισε στο στομα και με αγκαλιασε!
(ευχαριστο τον θειο κρισ και επισισ τον διμιτρακι που με διδασκουν σαν μεγαλιτεροι τα μιστικα οπλα που χριαζετε ενασ γκρικ λοβερ)
πιγαμε για βολτα στι πολι με το μορακι και μετα πιγαμε για καφε!
πιρε τιλεφονο 3 φιλεσ τισ και ιρθαν στιν καφετερια!
πιραμε ποτα 5 ατομα και οι 2 κοπελεσ μαλιστα πιραν κατι ελλαφρι για φαγιτο!τα πλιροσα ολα εγο 10 ευρο!!!!!!χεχε!

μετα λοιπον αφου ειχα μαζεψει ενα κοπαδι απο 3 μολαδεβεσ σιν ι δικια μου τισ πιγα ολεσ στο αλεπο οπου ιταν εκι οι μιστεσ αλανταλον,φλαουερ, πιρφοροσ και μολδολαγνοσ!ξεροχισαν οι τιτανοκαυλοι χιστεσ!

αφου ιπιαμε τα ποτα μασ λοιπον στο αλεπο, ενο οι φιλεναδεσ τισ δικιασ  μου εφιγαν γιατι ιταν αργα, μετα πιγαμε σε κλαμπ εγο ,ο πιρφοροσ, ο αλανταλον και ο φλαουερ!εκι οι χιστεσ απλοσαν τα δικτια τουσ!εγο δεν μπορουσα γιατι σινοδευομουν!

το μορακι με πιρε να χορεψουμε και με ριθμικεσ αισθισιακε σκινισισ ετριβε τουσ γλουτουσ τουσ πανο στιν βαλανο μου και γενικα ερεθιζοταν ολοσ ο κορμοσ τισ λαβρασ πουτσασ μου.σιστολι διαστολι παθενε το καυλοδρεπανο μου και ξεροχινε ασταματιτα χορισ ελενχο!τα μπαλακια μου ειχαν γεμισει φλοκια και επρεπε να αδειασο αλιοσ θα τρελενομουνα και τοσι γκαυλα!
χορευαμε και φιλιομασταν ταυτοχρονοσ ενο εκινι με ομορφεσ και γκαυλοτικεσ χορευτικεσ σκινισισ γκαυλονε τι μαλαπερδα μου!
δεν αντεχα.επρεπε να γαμισο.να βγουνε επιτελουσ τα ατιμα τα γαρμπιλοφλοκια διοτι απο το απογευμα που τιν γνορισα ιμουν με τι πουτσα ορθια γαμοτο.
τισ προτινα να παμε σπιτι να κοιμιθουμε αγαλιτσα!εκινι δεκτικε και ολο κιλισαν ανθιρα και πιτσιλιαρικα!χεχε!!!
παροτι εισαι κολλητος του μιτσου29 ,θα σου δωσω μια ευκαιρια να δουμε αν εισαι αντικειμενικος :think:
βαλε μας λοιπον φωτο απο τις παρεες εκει με τις κοπελλες που εισε μαζι,εσυ δεν φοβασαι να βγεις στο σαιτ εχεις ξαναβγει,
Κ ΒΕΒΑΙΑοχι μια φωτο καπου με καποιες,αλλα φωτο που να δειχνουν οτι εισαι παρεα, πανω απο μια φορα λοιπον φωτογραφιες στη δειαρκεια της συναντησης,οπως συνηθιζεται κιολας
ΒΕΒΑΙΑ Ο ΜΟΛΔΟΛΑΓΝΟΣ ΚΙ ΙΣΩΣ ΚΙ F.L. ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΠΑΡΕΕΣ,η κοπελλες που δουλευουν στο μαγαζι εκει,αλλα ας ειναι κι ετσι,παλι τα φωτο ευπροσδεκτα ειναι
βασικα απο μερη εκτος allepo,βγαλε οπου θασαστε με τις devuskew,MALL,CLUBS,JUMBO,η οπου σου αρεσει,και ειναι κ "εφικτο"
κ επιπλεον οπου ξαναπας κ ξαναπαρετε 5 ποτα κ φαγητα η οτι αλλο με 10ευρω,η οπου σου φανει τοσο φθηνα,ασε το ALLEPO,εξω απο αυτο το παιχνιδι,δεν εχω κατι εναντιον του μιτσου-μδλαγνου, κ δεν θα σχολιασω επ αυτου,
αλλου,οπου πας,βγαλε μια ευδιακριτη φωτο στην αποδειξη,ετσι για να μαθουμε να πηγαινουμε κι εμεις στην χειροτερη
βγαλε με το τηλεφωνακι σου  λοιπον φωτο,την αποδειξη απο την μηχανη που θα σου δωσουν, κ γραφει επανω το μαγαζι τα ειδη κ την τιμη
10 ε ειναι 160 "λει" περιπου,
συνεχισε να πηγαινεις καλα κ δυνατα,αλλα να δουμε κι εμεις κατι,ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΑΝΤΑ
αλλιως οτι θες μπορεις να γραφεις κ εσυ,ουτως η αλλως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom