Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Αυτο το αφιερωνω σε ΣΕΝΑ ΒΛΑΚΑ RED!δεν χρειαζεται να το σχολιασω! :2funny:παλι ρεζηλι εγινες! :jerking:
μιτσο πουλα τις μποτες( που σου πηρε η μανα σου),να βαλεις ζαντολαστιχα στο ΛΑΝΤΑ,να εισαι μουρη εξω απο τις ντισκο στην πετρουπολη :grin: :grin: :grin: :grin:
μη μου τη λες τοσο  ασχημα,δεν θα κοιμηθω απο την στεναχωρεια μου
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
παροτι εισαι κολλητος του μιτσου29 ,θα σου δωσω μια ευκαιρια να δουμε αν εισαι αντικειμενικος :think:
βαλε μας λοιπον φωτο απο τις παρεες εκει με τις κοπελλες που εισε μαζι,εσυ δεν φοβασαι να βγεις στο σαιτ εχεις ξαναβγει,
Κ ΒΕΒΑΙΑοχι μια φωτο καπου με καποιες,αλλα φωτο που να δειχνουν οτι εισαι παρεα, πανω απο μια φορα λοιπον φωτογραφιες στη δειαρκεια της συναντησης,οπως συνηθιζεται κιολας
ΒΕΒΑΙΑ Ο ΜΟΛΔΟΛΑΓΝΟΣ ΚΙ ΙΣΩΣ ΚΙ F.L. ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΠΑΡΕΕΣ,η κοπελλες που δουλευουν στο μαγαζι εκει,αλλα ας ειναι κι ετσι,παλι τα φωτο ευπροσδεκτα ειναι
βασικα απο μερη εκτος allepo,βγαλε οπου θασαστε με τις devuskew,MALL,CLUBS,JUMBO,η οπου σου αρεσει,και ειναι κ "εφικτο"
κ επιπλεον οπου ξαναπας κ ξαναπαρετε 5 ποτα κ φαγητα η οτι αλλο με 10ευρω,η οπου σου φανει τοσο φθηνα,ασε το ALLEPO,εξω απο αυτο το παιχνιδι,δεν εχω κατι εναντιον του μιτσου-μδλαγνου, κ δεν θα σχολιασω επ αυτου,
αλλου,οπου πας,βγαλε μια ευδιακριτη φωτο στην αποδειξη,ετσι για να μαθουμε να πηγαινουμε κι εμεις στην χειροτερη
βγαλε με το τηλεφωνακι σου  λοιπον φωτο,την αποδειξη απο την μηχανη που θα σου δωσουν, κ γραφει επανω το μαγαζι τα ειδη κ την τιμη
10 ε ειναι 160 "λει" περιπου,
συνεχισε να πηγαινεις καλα κ δυνατα,αλλα να δουμε κι εμεις κατι,ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΑΝΤΑ
αλλιως οτι θες μπορεις να γραφεις κ εσυ,ουτως η αλλως

RED,
Κατά την άποψή μου, είσαι OFF για τους παρακάτω λόγους:
- ΦΩΤΟ: Οι φωτογραφίες που έχεις αναρτήσει εσύ, θεωρείς ότι είναι αντικειμενικές? Αν ναι, τότε να περιμένεις παρόμοιες φωτογραφίες και από τους άλλους. Βάλε καλύτερες φωτογραφίες για να περιμένεις τα ανάλογα και από τους υπόλοιπους.

- ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ: Απότι θυμάμαι, ούτε εσύ έχεις αναρτήσει φωτογραφίες από τις αποδείξεις αυτών που λες ότι έχεις πληρώσει. Από την άλλη πλευρά, νομίζω ότι έχεις μπερδέψει λίγο τα πράγματα. Το θέμα μας είναι αν είναι ακριβή ή όχι η Μολδαβία. Αν πας στα κορυφαία μαγαζιά θα πληρώσεις περισσότερα απότι θα πλήρωνες σε 2ης κατηγορίας (πλην όμως καλά μαγαζιά) και σαφώς φθηνότερα από την Ελλάδα. Το γεγονός λοιπόν οτι πήγε στο ALEPO, αλλά και ότι πήγε και τα κορίτσια εκεί, κατά την άποψή μου, αποδεικνύει, ότι δεν χρειάζεται να ξοδέψεις μια περιουσία για να κάνεις την δουλειά σου. Αυτό το τελευταίο ας το δει και κάποιος άλλος που ξόδεψε 6000 Ευρώ για να πηδήξει στη Μολδαβία και θεωρεί πως είναι και σοβαρός!

ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗ,
Αν θέλεις πες μας, την πλήρωσες την μικρή? Αν ναι, πόσο και για πόση ώρα!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
τον FLOWERS LOVER τι ον μπλεκεται?το παιδι ειπε οτι ειναι φιλος του Μολδολαγνου που εχει το Ελληνικο εστιατοριο στο Κισινιοφ.εχε πει οτι δεν εχει δουλειες στη Μολδαβια και τωρα πρεπει να'ναι εκει με τον Pitsilisti,allantalon και Pirforo.δεν καταλαβαινω τι τον μπλεξαται?

Δεν τον εμπλέκω εγώ τον άνθρωπο. Ο YANTIS τον ενέπλεξε. Τον ρώτησα 2 φορές σε ΡΜ και δεν μου απάντησε. Έτσι το έβγαλα στο forum για να ξέρουν όλοι, τι είδους άνθρωποι είναι αυτοί που βγάζουν διάφορες "κουφές" πληροφορίες στην πιάτσα.
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Χαιρετω ολους τους συναγωνιστες και χαιρομαι πολυ που το αγαπημενο μας θεμα ξαναπηρε φωτια :rockon: :rockon:
Βρισκομαι και παλι στη Μολδαβια και επιμενω να την λεω Παραδεισο γιατι κατα την ταπεινη μου αποψη ετσι ειναι και γι αυτο ειμαι σχεδον ετοιμος να γινω μονιμος κατοικος.
Ειμαι υποχρεωμενος να δωσω ορισμενες εξηγησεις σε ανακριβειες που αναφερθηκαν αν και χανω πολυτιμο χρονο απο σημαντικοτερα πραγματα που εχω να κανω εδω.
Αρχικα διαβασα οτι λεγεται πως εχω επαγγελματικη σχεση με το συναγωνιστη soritas. Φυσικα και ειναι ανακριβες. Δεν τον εχω δει ποτε μου και δεν εχω μιλησει ποτε μαζι του απλα τον γουσταρω και τον σεβομαι απο αυτα που γραφει εδω.
Δεν μπορω να πω ομως το ιδιο και για τον συναγωνιστη red που αν και του βγαζω το καπελο που ανεστησε ξανα το θεμα λεει πολλες ανακριβειες και ειναι το λιγοτερο επιδειξιομανης.
Πρωτον, δεν ανεφερα ποτε οτι ξοδεψα 3000 Ευρω την προηγουμενη φορα που ημουν εδω. Ανεφερα ακριβως ποσα ξοδεψα και που τα ξοδεψα. Επαναλαμβανω λοιπον πως σε 12 μερες ξοδεψα απλοχερα μαζι με τα εισητηρια και γαματο διαμερισμα, 1450 Ευρω.
Επισης αγαπητε red δεν θα σου κανω ποτε τη χαρη να σου βαλω φωτογραφιες απο τις κοπελες που συνευρεθηκα, απο σεβασμο και μονο σε αυτες. Δεν τις θεωρω ζωα η αντικειμενα προς επιδειξη οπως τις θεωρεις εσυ, αλλα τις θεωρω ανρωπους που αξιζουν το σεβασμο μου και το θεωρω το λιγοτερο αγενες απο μερους μου να τις εκθεσω με αυτο τον τροπο. Ταπεινα συμβουλευω και τα φιλαρακια που ειναι μαζι μου εδω να μην πουν στο τρυπακι που προσπαθεις να τους βαλεις εσυ και κοψτο και εσυ αυτο που κανεις με τις φωτογραφιες γιατι δεν σε τιμαει καθολου αυτο που κανεις.
Τωρα για να ερθουμε στα του Παραδεισου, συμφωνω και επαυξανω σε οσα εγραψε παραπανω ο συναγωνιστης pitsi.. :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗ,
Αν θέλεις πες μας, την πλήρωσες την μικρή? Αν ναι, πόσο και για πόση ώρα!
βεβεοσ να σου απαντισο φιλτατε πορνοκαυλεουμπα!
μολισ ξιπνισαμε το προι τισ εδοσα μοοονο 2 ευρο για το ταξι τισ κοπελασ.Ε μιν ειμαστε και αγενισ μορε.να ειμαστε πορνοτζεντλεμαν!χεχε!!!
εκανα και μια διορθοσι στιν παραπανο αναφορα μου....
γραφο το εξισ
πιγαμε για βολτα στι πολι με το μορακι και μετα πιγαμε για καφε σε μια καφετερια στο κεντρο τισ πολισ !!!!!!!
πιρε τιλεφονο 3 φιλεσ τισ και ιρθαν στιν καφετερια!
πιραμε ποτα 5 ατομα και οι 2 κοπελεσ μαλιστα πιραν κατι ελλαφρι για φαγιτο!τα πλιροσα ολα εγο 10 ευρο!!!!!!χεχε!

διευκρινισα οτι τισ πιγα σε μια καφετερια στο κεντρο τισ πολισ.....καμια σχεσι με το αλεπο!!!

φιλακια στα τσουτσουνια σασ χιστεσ μου!τορα παμε να σε κλαμπ να φορτοσουμε αματουρ ξεβρακοκεφαλα πορνιδια!!!!γιατι βαρεθικα πλεον να βγενο ραντεβου με καθιμερινεσ κορασιδεσ!

φιλακια σε ολουσ τουσ αργιποαλαμουσ εραστεσ και σε ολουσ τουσ λαμπρουσ χιρακτεσ εξολκισ τον ιδονικον ζομον τουσ!!!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Χαιρετω ολους τους συναγωνιστες και χαιρομαι πολυ που το αγαπημενο μας θεμα ξαναπηρε φωτια :rockon: :rockon:
Βρισκομαι και παλι στη Μολδαβια και επιμενω να την λεω Παραδεισο γιατι κατα την ταπεινη μου αποψη ετσι ειναι και γι αυτο ειμαι σχεδον ετοιμος να γινω μονιμος κατοικος.
Ειμαι υποχρεωμενος να δωσω ορισμενες εξηγησεις σε ανακριβειες που αναφερθηκαν αν και χανω πολυτιμο χρονο απο σημαντικοτερα πραγματα που εχω να κανω εδω.
Αρχικα διαβασα οτι λεγεται πως εχω επαγγελματικη σχεση με το συναγωνιστη soritas. Φυσικα και ειναι ανακριβες. Δεν τον εχω δει ποτε μου και δεν εχω μιλησει ποτε μαζι του απλα τον γουσταρω και τον σεβομαι απο αυτα που γραφει εδω.
Δεν μπορω να πω ομως το ιδιο και για τον συναγωνιστη red που αν και του βγαζω το καπελο που ανεστησε ξανα το θεμα λεει πολλες ανακριβειες και ειναι το λιγοτερο επιδειξιομανης.
Πρωτον, δεν ανεφερα ποτε οτι ξοδεψα 3000 Ευρω την προηγουμενη φορα που ημουν εδω. Ανεφερα ακριβως ποσα ξοδεψα και που τα ξοδεψα. Επαναλαμβανω λοιπον πως σε 12 μερες ξοδεψα απλοχερα μαζι με τα εισητηρια και γαματο διαμερισμα, 1450 Ευρω.
Επισης αγαπητε red δεν θα σου κανω ποτε τη χαρη να σου βαλω φωτογραφιες απο τις κοπελες που συνευρεθηκα, απο σεβασμο και μονο σε αυτες. Δεν τις θεωρω ζωα η αντικειμενα προς επιδειξη οπως τις θεωρεις εσυ, αλλα τις θεωρω ανρωπους που αξιζουν το σεβασμο μου και το θεωρω το λιγοτερο αγενες απο μερους μου να τις εκθεσω με αυτο τον τροπο. Ταπεινα συμβουλευω και τα φιλαρακια που ειναι μαζι μου εδω να μην πουν στο τρυπακι που προσπαθεις να τους βαλεις εσυ και κοψτο και εσυ αυτο που κανεις με τις φωτογραφιες γιατι δεν σε τιμαει καθολου αυτο που κανεις.
Τωρα για να ερθουμε στα του Παραδεισου, συμφωνω και επαυξανω σε οσα εγραψε παραπανω ο συναγωνιστης pitsi.. :dancing: :dancing:
μπορει να ειμαι ΚΑΙ off :grin: :grin:
αλλα οι φωτο,αποδεικνειουν οτι με το αθλημα ,μαλλον εχω τη μεγαλθτερη σχεση,μεχρις αποδειξεως του εναντιου
τι θα πει "αντικειμενικες" φωτο?αν ειναι αληθινες,οτι εγω τις εχω κανει μηπως?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ??
οτι καοια απο τη μολδαβια μπαινει φοτο σε καποιο ελληνικο θρεντ των 20-30-50 αναγνωστων,ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΘΕΤΕΙ ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΕΙΩΝΕΙ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ,αυτα ειναι "αλλα λογια να αγαπιομαστε" ΘΑ ΙΣΧΥΕ ΑΥΤΟ ΑΠΟΛΥΤΑ .ΑΝ ΤΙΣ ΕΒΑΖΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΜΟΛΔΑΒΙΚΟ ΣΑΙΤ!!ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΗΜΑΣΙΑ,κανεις δεν τις ξερει ουτε θα τις μαθει ποτε!!!!!
δεν τις θεωρω αντικειμενα ουτε πουτανες ειναι,παλια που εβαζα κ σχολια,ειπα πολλα κ καλα λογια γι αυτες,ΟΧΙ ΟΛΕς ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ,ΕΙΝΑΙ Κ ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ,αλλα 5-6 ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΙ ΑΞΙΟΛΟΓΕΣ ΚΟΠΕΛΛΕς,κι αυτο που κανω δεν τις μειωνει,εδω θα συμφωνησω οτι εχει κι αξιολογες κοπελλες η χωρα,ποι πολλες απ οτι νομιζα,επηρεασμενος απο ρουμανια,τοσα χρονια,κι εγω ΑΡΧΙΚΑ!!

Κ ΣΥΝΕΧΙΖΩ..αποδειξεις απο μενα? κλπ,ΝΑΙ,ΣΩΣΤΟ,μολις ξαναγυρισω,θα βαλω κ εγω,αυτα που παω,κ ειναι νορμαλ καλα μαγαζια,ΟΧΙ V.I.P,apla καλα κ νορμαλ μεσαια ταξη στεκια,
ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΚΙ Ο ΜΙΤΣΟΣ-MD,σε αυτα πηγαινε κι αυτος τα ιδια ελεγε περσι,εκει τον προτοειδα στην τερασα του suncity,
φυσικα,αλλα τωρα γιατι ετσι το παιζει...μαλλον ξερω γιατι ;) ;)
ποσο εΧει εκει καφε με νερο ρε ΠΑΙΔΙΑ?κι αν υπολογισεις οτι πληρωνεις Κ το μωρο?Κ ΤΗ ΦΙΛΗ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ???Ε?ποσο?κανα 2ε??? :grin:η
ο μιτσος-md παντα,(οχι το u.f.o του βορρα!!!! :grin:)μηπως δεν εβριζε το drive-club,οταν πηγαινε περσι με το γιωργο με το μερσεντες απο ρουμανια κι αυτος,ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑΝ, :think:κι εγιναν ολα τζαπα? :think:
κ να λαβουμε κι υποψην οτι μεχρι πριν λιγο δεν ειχε 16 "λει" το ευρω αλλα μεχρι κ 12,5 ηταν,πραγμα που ειναι επισης σημαντικο

ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ 2.σημερα,τωρα μουρθε η ιδεα με τις αποδειξεις, μολις διαβασα το "σκονακι" που εχει δωσει ο μιτσος-ριζος29,στον πιτσιλιστη να γραψει εδω :grin: :grin:
ΟΠΟΤΕ,ΝΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ,ετσι για την ιστορια μετα κανα 10ημερο,οταν επιστρεψω παλι
υ.γ.να γινεις μονιμος κατοικος,γιατι?για τις γκομενες?νομιζα οτι εισαι 40+,κι οχι 25,αυτο ΟΚ,ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ,καλυτερα να υπαρχει κ παρεα!!!

ΦΩΤΟ ΜΕ ΜΟΥΝΑΡΕΣ, παντως οποιος εχει βαζει κ μην κανουμε το ασπρο μαυρο,στο πλαισιο ενος ανουσιου εγωισμου
ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ κ στο θρεντ,αλλα φιλε,πιστευω οτι ειδικα εσυ εισαι καλοπροαιρετος,η Ανασταση με τα φωτο που βαζω παντα αρχιζει,αν παρατηρησες ;) ;) ;)
κι επιτελους αποφασιστε,παλια λεγατε βαλε φωτο να δουμε τι γινεται,ΤΩΡΑ ΟΧΙ??
μμμμμμ........ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
καλα να περασετε ευχομαι παντα :) :) :)
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
βεβεοσ να σου απαντισο φιλτατε πορνοκαυλεουμπα!
μολισ ξιπνισαμε το προι τισ εδοσα μοοονο 2 ευρο για το ταξι τισ κοπελασ.Ε μιν ειμαστε και αγενισ μορε.να ειμαστε πορνοτζεντλεμαν!χεχε!!!
εκανα και μια διορθοσι στιν παραπανο αναφορα μου....
γραφο το εξισ
πιγαμε για βολτα στι πολι με το μορακι και μετα πιγαμε για καφε σε μια καφετερια στο κεντρο τισ πολισ !!!!!!!
πιρε τιλεφονο 3 φιλεσ τισ και ιρθαν στιν καφετερια!
πιραμε ποτα 5 ατομα και οι 2 κοπελεσ μαλιστα πιραν κατι ελλαφρι για φαγιτο!τα πλιροσα ολα εγο 10 ευρο!!!!!!χεχε!

διευκρινισα οτι τισ πιγα σε μια καφετερια στο κεντρο τισ πολισ.....καμια σχεσι με το αλεπο!!!

φιλακια στα τσουτσουνια σασ χιστεσ μου!τορα παμε να σε κλαμπ να φορτοσουμε αματουρ ξεβρακοκεφαλα πορνιδια!!!!γιατι βαρεθικα πλεον να βγενο ραντεβου με καθιμερινεσ κορασιδεσ!

φιλακια σε ολουσ τουσ αργιποαλαμουσ εραστεσ και σε ολουσ τουσ λαμπρουσ χιρακτεσ εξολκισ τον ιδονικον ζομον τουσ!!!
καλα αφου παρεα εισαστε,δηλαδη τι νοημα εχει αυτο?οτι ειναι "αερα-πατερα" τα μωρα???
ΗΔΗ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΑΣΗ ΦΙΛΤΑΤΟΙ Κ ΠΟΣΟ "ΚΡΑ" ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ-για αυτες μιλαω παντα,μην τα ξαναλεμε παλι,αλλα τα ματια του λαγου κι αλλα της κουκουβαγιας παντα- ,για ξενους,ειδικα 35-40 συν που ειμαστε κι η πλειοψηφια νομιζω :grin:
φιλικα :s&m_2:
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
αντε  παλι  τα  ιδια !!!!!!!! πανο  που  ανεβασαμε  το  θρεντ  αρχισαν  παλι  οι  διαγραφες    τον  ποστ!!!!!!!!!!!!!!!!    τι  να  πω  ρε  παιδια !!!!!!!!    θα  παω  για  κανα  φραπε  με  τιν  ντεβουσκα  μου  :tickedoff: :tickedoff: 
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ 2.σημερα,τωρα μουρθε η ιδεα με τις αποδειξεις, μολις διαβασα το "σκονακι" που εχει δωσει ο μιτσος-ριζος29,στον πιτσιλιστη να γραψει εδω :grin: :grin:
ΟΠΟΤΕ,ΝΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ,ετσι για την ιστορια μετα κανα 10ημερο,οταν επιστρεψω παλι
υ.γ.να γινεις μονιμος κατοικος,γιατι?για τις γκομενες?νομιζα οτι εισαι 40+,κι οχι 25,αυτο ΟΚ,ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ,καλυτερα να υπαρχει κ παρεα!!!
ποιο σκονακι? :jerking:μηπως ο Πιτσιλιστης δεν ειναι Μολδαβια?και σε κορο'ι'δευουμε?----μ'αρεσει που λες για το υψος μου που δεν βλεπω να ειμαι κοντος 1,73 ειμαι.ο Πιτσιλιστης δηλαδη που ειναι 1,65 γιατι ειχε τρομερη επυτηχια στην Αγια Πετρουπολη?ΠΟΥ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΕΨΑ!οπως με το που σε ειδα στη φωτο ειπα αυτον ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς!----για τ'αμαξι το 'χω πει αλλα η BMW που εχεις της δεκαετιας του '90 δεν ειναι καλητερη.ασε που μετα το νεο ετος υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να με δεις με HUMMER!αν δεν παρω κιαλο διαμερισμα---οσο για τα λεφτα μαγκια μου που μου δινει η μανα μου,η Ουγγαρεζα μου και η Πολωνεζα γυναικα μου.ας ησουνα και 'συ μαγκας να τα καταφερνεις ετσι!αλλα τι εισαι ενας φουκαρας Φτωχομπινες εισαι που προσπαθει στη Μολδαβια να γαμισει!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗ,
Αν θέλεις πες μας, την πλήρωσες την μικρή? Αν ναι, πόσο και για πόση ώρα!
βρε παιδια ο Πιτσιλιστης ειναι 20 χρονος δυνατος εμφανησιακα ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΗΤΙΤΑ που ειναι το παν στο Ανατολικο Μπλοκ!ειναι 1,65 και γεροδεμενος.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ!ειχε επυτηχια στην Αγια Πετρουπολη που οπως ειπα παραπανω την ΠΡΟΒΛΕΨΑ!μεχρι και Αγια Πετρουπολη εβγαζε γκομενες που ειναι 100 φορες πιο δυσκολο απο Κισινιοφ.οσο για της συμβουλες που λετε το μονο που του ειπα στο Skype που μιλαγαμε απο την πειρα 17 ετων που εχω σαν μονιμος κατοικος στη Ρωσσια ηταν πως πρεπει να φερθει στις γκομενες και λιγο για την ψυχολογια τους.ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!την συναντισε πηγαν καφε,ντισκο και την πηρε και σπιτι!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
ΈΙ ΚΟΦΤΕ ΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ!!!!! Δηλαδή προσπαθείτε να αποδείξετε τώρα ποιος είναι ποιο γαμιάς από τον άλλονα?ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!!!!!!!!

Αλλά ρεντ καλά και άγια όσα λες , οκ είχαμε άδικο που λέγαμε για σένα ΑΛΛΑ ΆΛΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΤΙ Ο ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗΣ ΠΗΡΕ ΣΚΟΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ- ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΔΕΚΑΔΕΣ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΟΛΔΑΒΙΑ- εσύ εκτίθεσαι με το να τα λες!!! Και εσύ μήτσο, εκφράσεις προσβλητικές δε χρειάζονται! Οι απόψεις ΟΛΕΣ είναι σεβαστές και ΟΛΟΝΩΝ!!!

Καταλάβετε ότι είμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΜΑΣ!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Πίτσι, κι εγώ θέλω αποδείξεις! Πόσταρε την καπότα με τα χύσια μέσα της μοιραίας βραδιάς αλλιώς δεν σε πιστεύω ρε φιδέμπορα :2funny:

Ω! Υπερδνειστέριοι χύστες του λάγνου Χυσινάου, κάντε μας υπερήφανους :2on1: :pipa1:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
αγαπητοί "κολασιτες" καλημέρα σας μόλις πριν λίγο καιρό γύρισα από τις διακοπές μου στην ελλάδα και μπορώ να σας πω ότι η moldavia μου έλειψε πολύ όχι μονο γιατί οι ελληνίδες δεν βλέπονται αλλα και γιατί η ηρεμία που μου προσφέρει αυτός ο τόπος είναι σημαντική.Πρώτα θα ήθελα να κάνω μια diortosi δήλωση για αυτά που ηπα όσον αφορά τον red ,τον οποιο και ξέρω πολύ καλά και ξέρω ότι εδώ γαμάει καλά μουνιά .Εκείνο που θέλω να διορθώσω είναι που ηπα ότι "μάλλον δεν έχει γαμήσι ποτε γυναικα στη ζωή του" δεν είναι έτσι αδέρφια γαμάει και γαμάει καλά μουνιά .Τώρα όσον αφορά τον χαρακτήρα του ήταν ,είναι και θα είναι αντιδραστικός και όχι μονο αυτό αλλα σου σπάει και τα ούμπαλα με την συνεχόμενη πάρλα του ,δεν είναι όμως κακός .Όσο γιατούς σαλταρισμένους fl,pf,ps,al είναι κάθε μέρα σε εγρήγορση και κυνήγι ofl όπως πάντα με τον mister big που διαθέτη εκπλήσσει τις φτωχούλες και ανήξερες που ρίχνει στο κρεβάτι του ο γνωστός ήρεμος pf είναι λίγο άτυχος αλλα μαθαίνει τα κατατόπια και αυτό θα τον βοηθήσει στο μέλλον,ο "αλανταλον" ήρθε με πεσμένη ψυχολογία αλλα σιγά σιγά ανεβαίνει ενώ το απίστευτο είναι η πιτσιλώ που έχει δόση τα ρέστα του ότι κινείται το χτυπάει. ενημερωτικά πάντα a και red σταματα να βγάζεις φωτό από το d.planet
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ποιο σκονακι? :jerking:μηπως ο Πιτσιλιστης δεν ειναι Μολδαβια?και σε κορο'ι'δευουμε?----μ'αρεσει που λες για το υψος μου που δεν βλεπω να ειμαι κοντος 1,73 ειμαι.ο Πιτσιλιστης δηλαδη που ειναι 1,65 γιατι ειχε τρομερη επυτηχια στην Αγια Πετρουπολη?ΠΟΥ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΕΨΑ!οπως με το που σε ειδα στη φωτο ειπα αυτον ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕς!----για τ'αμαξι το 'χω πει αλλα η BMW που εχεις της δεκαετιας του '90 δεν ειναι καλητερη.ασε που μετα το νεο ετος υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να με δεις με HUMMER!αν δεν παρω κιαλο διαμερισμα---οσο για τα λεφτα μαγκια μου που μου δινει η μανα μου,η Ουγγαρεζα μου και η Πολωνεζα γυναικα μου.ας ησουνα και 'συ μαγκας να τα καταφερνεις ετσι!αλλα τι εισαι ενας φουκαρας Φτωχομπινες εισαι που προσπαθει στη Μολδαβια να γαμισει!
MOLDABIA ΕΙΝΑΙ ΤΑ "ΠΑΙΔΙΑ",ΤΙς μαλακιες με τα 10ευρα φαγητα,ποτα 5 ατομα κ γκομενες κλπ κλπ,τα γραφει απο το "σκονακι" :grin: :grin: :grin:

υ.γ.ΟΧΙ,πριν  το 80 ειναι το bmw!!, :grin: βεβεα κι ειναι το "λαντα" σου  πιο καλο,ειπε καποιος κατι αλλο? :grin: :grin: :grin: μου τοπανε κ μενα τα μωρα,παρε λαντα,γουσταρουμε,νασουνα κ 1.73 :grin:(ΜΕ ΑΝΑΤΑΣΗ?)
τι να το κανεις το hummer ρε μιτσο,αφου κι ετσι "power" εισαι, 1,73 :think: :think: :think: παιδαρας,ουτε ο ριζος ετσι που κακος σε λεει κι ο yantis-κλωνος :grin:ΜΑΓΚΑΣ εισαι κ βεβαια,που πηγες στη ΡΩΣΣΙΑ,να κατακτησεις τα σαλον κ σου βγαζουμε το καπελλο,εγω κι οσοι μαλακες προσπαθουμε,εκτος "σαλον" να κανουμε κατι,αλλα ειπαμε,"ΚΟΝΤΟΣ Κ ΓΛΥΚΟς" δεν μποει ναναι ολοι,ατιμη φυση :grin:οι φτοχωμπινεδες σε χαιρετουν,αν ειναι να σου βαλουμε τα εισητηρια,με ερανο,ναρθεις με το τρενο,ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΝΤΑ,κ μεχρι να παρεις το hummer!!! :grin: :grin: :grin: :grin:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σου περί ακριβού φαγητού στο Κισινιώφ.
Το πιό πολύ που έχω πληρώσει ήταν στο Beer House (το γνωρίζεις υποθέτω) για 2 άτομα 44 Ευρώ , αλλά είχαμε καθήσει από το μεσημεράκι και πήραμε από καφέ μέχρι after-ποτό (ενδιάμεσα ορεκτικά, φαγητά,ποικιλίες, γλυκά, μπύρες και δεν συμμαζεύται).
Υπό νορμάλ συνθήκες 20 Ευρώ για γεύμα 2 ατόμων είναι αρκετά
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αγαπητοί "κολασιτες" καλημέρα σας μόλις πριν λίγο καιρό γύρισα από τις διακοπές μου στην ελλάδα και μπορώ να σας πω ότι η moldavia μου έλειψε πολύ όχι μονο γιατί οι ελληνίδες δεν βλέπονται αλλα και γιατί η ηρεμία που μου προσφέρει αυτός ο τόπος είναι σημαντική.Πρώτα θα ήθελα να κάνω μια diortosi δήλωση για αυτά που ηπα όσον αφορά τον red ,τον οποιο και ξέρω πολύ καλά και ξέρω ότι εδώ γαμάει καλά μουνιά .Εκείνο που θέλω να διορθώσω είναι που ηπα ότι "μάλλον δεν έχει γαμήσι ποτε γυναικα στη ζωή του" δεν είναι έτσι αδέρφια γαμάει και γαμάει καλά μουνιά .Τώρα όσον αφορά τον χαρακτήρα του ήταν ,είναι και θα είναι αντιδραστικός και όχι μονο αυτό αλλα σου σπάει και τα ούμπαλα με την συνεχόμενη πάρλα του ,δεν είναι όμως κακός .Όσο γιατούς σαλταρισμένους fl,pf,ps,al είναι κάθε μέρα σε εγρήγορση και κυνήγι ofl όπως πάντα με τον mister big που διαθέτη εκπλήσσει τις φτωχούλες και ανήξερες που ρίχνει στο κρεβάτι του ο γνωστός ήρεμος pf είναι λίγο άτυχος αλλα μαθαίνει τα κατατόπια και αυτό θα τον βοηθήσει στο μέλλον,ο "αλανταλον" ήρθε με πεσμένη ψυχολογία αλλα σιγά σιγά ανεβαίνει ενώ το απίστευτο είναι η πιτσιλώ που έχει δόση τα ρέστα του ότι κινείται το χτυπάει. ενημερωτικά πάντα a και red σταματα να βγάζεις φωτό από το d.planet
md-lagne παρα την "καλη" τρελλα που κουβαλας,κ σε παω γι αυτο,
αν χαθηκαμε ειναι γιατι μουχανε πει στο "οπα" οτι ειχες φυγει γενικα απο μολδαβια,οταν πριν κανα3μηνο σε αναζητησα εκει,κ οπως φερεις εκτος απο εσενα με αλλους ελληνες εγω παρεα δεν κανω εκει,εκτος τους δικους μου απο ρουμανια,που ομως επισης τιποτα δεν ξερουν γι το που εισαι
και το ΒΑΣΙΚΟ,το να βγεις κ να διωρθωσεις μια μαλακια,δειχνει ΟΤΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ
αλλα αυτο παλι με το d.planet,τι τοθελες?οτι δηλ ειναι απλες πελατισες,οι ιδιες ειναι που τις βλεπεις αν δεις πιο προσεκτικα κ κοιμουνται στο διαμερισμα μου ,μετα
ΑΥΤΑ Κ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕς,ΣΕ κανα 10ημερο τα λεμε απο κοντα
υγ.δεν ειναι παντως γνωστο σε πολλους ,οτι εισαι εκει-ALEPO-,καπου στη "διαφημιση" θες λιγη δουλεια ακομα :) :) :)
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σου περί ακριβού φαγητού στο Κισινιώφ.
Το πιό πολύ που έχω πληρώσει ήταν στο Beer House (το γνωρίζεις υποθέτω) για 2 άτομα 44 Ευρώ , αλλά είχαμε καθήσει από το μεσημεράκι και πήραμε από καφέ μέχρι after-ποτό (ενδιάμεσα ορεκτικά, φαγητά,ποικιλίες, γλυκά, μπύρες και δεν συμμαζεύται).
Υπό νορμάλ συνθήκες 20 Ευρώ για γεύμα 2 ατόμων είναι αρκετά
Αγαπητε κ σιγουρα καλοπροαιρετε ΜΑΚΗ,ναι με 20ευρω=320"λει" 2 ατομα,αλλα με 10ε 5 ατομα???? :grin: :grin: :grin:
το κισιναου ειναι ακριβο στα κλαμπ κ στα ποτα στα καλα κλαμπ,πραγμα που δεν σε ενδιαφερει προφανως,αλλα εμενα με ματωνει κι οσους ασχολουνται διαδοχικα με νεαρες,καριολες η μη,που θελουν κλαμπ κ ποτα
επισης για πολλοστη φορα αλλο το ευρω=16"λει",κι αλλο το $=11"λει",επειδη κ σε προηγουμενο ποστ τα ξανα ανεφερες για το κισιναου,ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΤΟ ΔΟΛΛΑΡΙΟ ΣΤΟ ΚΙΣΙΝΑΟΥ,παρα μονο στην τρανσνιστρεια,οπου κ ισχυουν σε μεγαλο βαθμο αυτα που γραφεις περι φτηνειας κλπ
φιλικα
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ΈΙ ΚΟΦΤΕ ΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ!!!!! Δηλαδή προσπαθείτε να αποδείξετε τώρα ποιος είναι ποιο γαμιάς από τον άλλονα?ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΙΑ ΖΩΗ!!!!!!!!!!!

Αλλά ρεντ καλά και άγια όσα λες , οκ είχαμε άδικο που λέγαμε για σένα ΑΛΛΑ ΆΛΛΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΤΙ Ο ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗΣ ΠΗΡΕ ΣΚΟΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΗ- ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΔΕΚΑΔΕΣ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΜΟΛΔΑΒΙΑ- εσύ εκτίθεσαι με το να τα λες!!! Και εσύ μήτσο, εκφράσεις προσβλητικές δε χρειάζονται! Οι απόψεις ΟΛΕΣ είναι σεβαστές και ΟΛΟΝΩΝ!!!

Καταλάβετε ότι είμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΜΑΣ!!!!
1.ΟΤΙ ΕΛΕΓΕς ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ,ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ Κ ΔΕ ΒΓΗΚΕΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ,οποτε μην το παιζεις παρθενα τωρα
2.στη μολδαβια ειναι κ το ξερω,ΑΛΛΑ ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ,που γραφει με τις τιμες τα 5 ατομα με 10ευρω κλπ,ΤΑ ΓΓΡΑΦΕΙ ΕΤΣΙ /΄ΝΑΧΑΜΕ ΝΑ ΛΕΓΑΜΕ" :grin: :grin: :grin: :grin:
αυτο εννοω Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ,ειναι κολητος του μιτσου ο πιτσι,κ γραφει ΜΑΛΑΚΙΕΣ,αλλα στο τελος "ξυριζουν το γαμπρο",κ καμμια φορα ξυριζουν ασχημα στη μολντοβα,ΟΧΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ,μολδαβοι κ μολδαβες για μενα ειναι "νηπειαγωγειο" σε σχεση με αλλες ανατ.χωρες,ΑΛΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ..... :grin:
οσο για το μιτσο-ριζο29,δεν με ενοχλουν η προσβαλλουν αυτα που γραφει,γιατι απλα ΕΙΝΑΙ Ο "ΜΙΤΣΟΣ-ΡΙΖΟΣ29"!!! :2funny: :2funny: :2funny:
warnmute.gif
 edo mesa prepei na milame pio omorfa....filakia sto tsutsuni sou omorfe xirakti palindromisti!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αντε   παλι  τα  ιδια !!!!!!!! πανο  που  ανεβασαμε   το  θρεντ   αρχισαν  παλι   οι  διαγραφες     τον  ποστ!!!!!!!!!!!!!!!!     τι  να  πω  ρε  παιδια !!!!!!!!    θα  παω  για  κανα   φραπε   με  τιν  ντεβουσκα  μου  :tickedoff: :tickedoff: 
ΕΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΛΙΓΟ ΔΙΑΙΤΑ????
μαλλον υα ξαναρχισω την ΟΥΚΡΑΙΝΑ :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩαπο εσας τελευταια,μολις ξεμπλεξω με τα κωλο-προγραματα :S ΕΦΥΓΑ ΓΙΑ 5ΝΘΗΜΕΡΟ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom