Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Συμφωνώ απόλυτα φίλε soritas.. Σίγουρα δεν πήγε τσάμπα με τους Άραβες και συμφωνώ πως άλλο ήταν το κασέ της νωρίς το βράδυ και πολύ πιο ανεβασμένο μετά από αυτά που έκανε..  Πιστεύω όμως πως αυτά που έκανε με τους δυο Μολδαβούς δεν ήταν για να ανεβάσει το κασέ της αλλά επειδή το γούσταρε.. Και αυτό μου το επιβεβαίωσε η συνοδός μου που δεν ήταν και τόσο άβγαλτη κοπέλλα.. Επίσης είναι 100% σίγουρο πως δεν πάνε στα club για τον άντρα των ονείρων τους αλλά  για σπόνσορα ημέρας-εβδομάδας και γιατί οχι ζωής.. Αλλά στη ζωή μου έχω μια φιλοσοφία.. Όλα έχουν ένα κόστος.. Τίποτα δεν μας χαρίζεται και τίποτα δεν χαρίζουμε..  Ξέρουν πολύ καλά γιατί πάμε εκεί και έχουν μάθει να το πουλάνε καλά.. Πιστεύω όμως πως δεν είναι όλες οι Μολδαβές ίδιες, το έζησα αυτό και έχουν και άλλες ανάγκες εκτός των χρημάτων  που αν τους τις καλύψεις, θα στο ανταποδώσουν με το παραπάνω..
σιγουρα ετσι ειναι.αλλα ολες οι γυναικες στο ανατολικο μπλοκ ψαχνουνε καποιον για να παντρευτουνε.παντρευονται και χωριζουν νωρις.η Μολδαβια μου θυμιζει πολυ τη Ρωσσια στις αρχες της δεκαετιας του '90.ο ξενος σιγουρα ειναι κατι το προσωρινο και κοιτανε να του φανε οσα πιο πολλα μπορουνε.---θυμηθηκα εκεινες της εποχες που ειχα μια γκομενα.που ταυτοχρονα εβγαινε και με εναν Ιταλο 45 ετων και ο Ιταλος κλαιγοταν οτι του ετρωγε τρελλα λεφτα!εγω της επαιρνα μια μπυρα και ενα σουβλακι!τον Ιταλο τον πηγαινε στα ακριβοτερα και τον εβαζε να της παρει μεχρι και χρυσαφικα.η ιδια γκομενα ειχε παει Ισπανια με το Χοντρο ιγναθιο εναν Ισπανο στην  Ισπανια και μου ελεγε οτι αρχισε να τσιγγουνευεται μετα απο καποιο διαστημα!απο αλλους Ισπανους εμαθα οτι του ειχε φαει πανω απο 10.000 $ τοτε.κοσμηματα,φορεματα κλπ. :2funny:και μου φενοταν περιεργο!?!ελεγα αυτη που δεν μου ζηταει τιποτα.ισως γιατι ειχε δει τα 2 διαμερισματα που ειχα δικα μου τοτε και γι αυτο με εβλεπε για κατι σοβαροτερο!
Συμφωνούμε απόλυτα!
Ήθελα μόνο να διευκρινήσω σε πολλούς που πιθανόν να διαβάζουν τα γραφόμενα ότι αν πάνε στην Μολδαβία, το πιθανότερο είναι να πληρώσουν για να πηδήξουν. Δεν θα πληρώνανε αν ζούσαν μόνιμα εκεί και βγαίνανε για "καμάκι". Σαφώς δεν είναι όλες οι Μολδαβές πουτάνες, αλλά το ζητούμενο του πορνοτουρίστα δεν είναι η κοινωνική αποκατάσταση, οπότε ο στόχος του είναι οι πουτάνες.
φιλε Σοριτα αν καποιος παει Μολδαβια χωρις να ξερει τη γλωσσα και γενικα το συστημα τον συμφερει να παρει πουτανες για να  :knockinb:πιο φτηνα θα του ερθει απο το να καμακωσει.αλλο ο Πορνοτουριστας και αλλο ο Πορνομεταναστης.εχει μεγαλη διαφορα.
 

Επισκέπτης
Μάγκες στη Μολδαβία όπως και σε όλες τις χώρες τη ανατολικής ευρώπης μπορεί να βρει κανείς τα πάντα και πουτάνες και γκόμενες που ψάχνουν σπόνσορες και καλές κοπέλες που ψάχνουν κάτι σοβαρό...τώρα εξαρτάται τι ψάχνουμε και εμείς...
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
αντε να μπω και εγω στιν σηζητιση περι 'παραδεισου' :) φιλε Fl.L., δεν μασ ειπεs ποσεσ ga....sεs? ηταν ολεs με λεφτα? και αν ναι ποσο?
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
αντε να μπω και εγω στιν σηζητιση περι 'παραδεισου' :) φιλε Fl.L., δεν μασ ειπεs ποσεσ ga....sεs? ηταν ολεs με λεφτα? και αν ναι ποσο?
Μόνο 2  :headbang: :headbang:.. Το λάθος μου ήταν πως η πρωτη κόλλησε και δυσκολεύτηκα να τη στείλω :s&m_3:, ενδιάμεσα ψιλοερωτεύτηκα μια πιτσιρίκα χωριατοπούλα και έχασα χρόνο και τη 2η τη γούσταρα πολύ από κάθε άποψη, πολύ καλλιεργημένη (φοιτήτρια νομικής) με καλή αίσθηση του χιούμορ και Α΄εθνική σε εμφάνιση και  :knockinb: και αφιέρωσα χρόνο μαζί της.. Καμμία δεν ήταν επί πληρωμή. Την 1η τη γνώρισα στο restaurant του φίλου μου και τη 2η από το love. mail.. Έκανα όμως πολλές γνωριμίες για να έχω δουλειά στο μέλλον  :knockinb: μια και όπως έχω αναφέρει θα είναι ο μόνιμος προορισμός μου.. Να ξαναπώ πως η αναπηρία μου είναι πως δεν κάνω καμάκι - μεγάλο μειονέκτημα για τη Μολδαβία - και επίσης το γεγονός ότι είμουνα μόνος μου δεν βοήθησε και πολύ.. Αλλά συναγωνιστή, στον Παράδεισο είμουνα και όπως και αν είμουνα, ήταν τέλεια.. :dancing: :dancing:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
φιλε Σοριτα αν καποιος παει Μολδαβια χωρις να ξερει τη γλωσσα και γενικα το συστημα τον συμφερει να παρει πουτανες για να  :knockinb:πιο φτηνα θα του ερθει απο το να καμακωσει.αλλο ο Πορνοτουριστας και αλλο ο Πορνομεταναστης.εχει μεγαλη διαφορα.

Ό,τι πεις...
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Ξεκλείδωμα θέματος
Επιτέλους, ο Παράδεισος ξεκλειδώθηκε :rockon: :rockon:
Διάβασε καλύτερα το πόστ μου. Φυσικά και την υποιστηρίζω. Τόσα παιχνίδια έχω δει.
Αγαπητέ συναγωνιστή von θα μας ποια ομάδα θα υποστηρίζεις στον αγωνα Τιρασπολ-Ολυμπιακός; :think:
Οχι τιποτα άλλο αλλά διάβασα σε προηγούμενο ποστάρισμα σου πως αν ανέβαινε ο Παναθηναικοός εσύ θα υποστήριζες την Σερίφ γιατί είσαι οπαδός της.. :rockon:
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Έτσι είναι , την Σεριφφ την έχω δει πολλές φορές και τη συμπαθώ.
Αλλά ένας είναι ο Θρύλος.
Παρεπιμπτόντως , αν θέλει να πάει κανένας συντροφος να δει το ματς, ας μου στείλει πμ.
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σήμερα στις 20:00 σε κεντρικό σημείο της Αθήνας, πραγματοποιείται συνάντηση μονίμων kατοίκων του Παραδείσου (Moldolagnos - Vonmakoulis) με μελλοντικούς επισκέπτες (pirforos - pitsilistis - chevalier) για την επιμόρφωση τους στα μυστικά του.. Αναμένουμε πλήρη ενημέρωση για τα αποτελέσματα της συνάντησης..
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Παρακαλουνται οι συναγωνιστες να δημοσιευσουν τα πρακτικα απο τη συναντηση κορυφης, ο λαος διψα για ενημερωση.
Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ !
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Η συνάντηση ήταν άκρως εποικοδομητική. Πραγματικά χάρηκα που συνάντησα τα μέλη Moldolagnos και Vonmakoulis.Και οι δύο είχαν να διηγηθούν πραγματικά ενδιαφέροντα πράγματα και να παραθέσουν πολύ σημαντικές πληροφορίες. Μετά τη συνάντηση... έγινε ένα βήμα παραπάνω προς την περαιτέρω θέρμανση των... ελληνομολδαβικών σχέσεων :cheesy:
 

Επισκέπτης
Respect στους συναγωνιστές Μολδολάγνο και Vonmakouli είναι ειδήμονες για Μολδαβία και Υπερδνειστερια :thumbsup:ήταν άκρως ενημερωτικοί και μας ανέβασαν τη διάθεση μ αυτά που μας είπαν και ατενίζουμε με αισιοδοξία το μέλλον στον  Μολδαβικό παράδεισο...20 και σήμερα.... :rockon:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Hδη η κινητοποιηση για μολδαβια ανεβαινει, δειτε εδω τι γραφτηκε σε ημερησια αθλητικη εφημεριδα μεγαλης αναγνωστικοτητας!  :sunglasses:

Ο παράδεισος της βίζιτας είναι η Μολδαβία. Γυναίκες δύο μέτρα σαν καθαρόαιμα άλογα. Και τζάμπα πράμα: 10 γιούρο το κεφάλι. Στέκονται απέναντι πασαρέλα και οι λάτρεις του σπορ διαλέγουνε και παίρνουνε. Εξαιρετική ποιότητα και πληθώρα σε ποσότητα. Θα μου πείτε τώρα, αν γουστάρει κάποιος να ξενοπηδήξει, είναι ανάγκη να φτάσει μέχρι τη Μολδαβία; Ή μήπως εντός έδρας κολλάνε στις γυναίκες τους ή στις γκόμενές τους; Οχι. Αυτό που τους εξιτάρει είναι ότι τα συνδυάζουν δύο σε ένα. Και την μπάλα και το πήδημα.

 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Εμένα με αυτά που είπαν με έπιασε κατάθλιψη!  :'( :'( Ρισπέκτ στις κινητές εγκυκλοπαίδιες περί Μολδαβικού Παραδείσου :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Η συνάντηση ήταν άκρως εποικοδομητική. Πραγματικά χάρηκα που συνάντησα τα μέλη Moldolagnos και Vonmakoulis.Και οι δύο είχαν να διηγηθούν πραγματικά ενδιαφέροντα πράγματα και να παραθέσουν πολύ σημαντικές πληροφορίες. Μετά τη συνάντηση... έγινε ένα βήμα παραπάνω προς την περαιτέρω θέρμανση των... ελληνομολδαβικών σχέσεων :cheesy:

ΑΣΤΕ ΤΗΝ ΘΕΩΡΊΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ.
29 Αυγουστου έως 6 Σεπτεμβριου διοργανωνετε μεγαλη εξωρμηση σύσφηξης  :knockinb: :knockinb: :knockinb: ΕλληνοΜολδαβικών σχέσεων παρακαλούνται οι ενδειαφερώμενοι να δηλώσουν την συμετοχή τους και να προγραμματίσουν την ατζέντα των συναντήσεων καθώς και των οικονομικών τους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: υποχρεώσεων προκειμένου να συμετάσχουν.
Ευελπιστούμε να μας τιμήσουν με την παρουσία τους και να μας ξεναγήσουν  οι είδήμονες της περιοχής σε αντίθετη περίπτωση θα εξερευνήσουμε
μόνοι μας και ότι βγή που δεν μπορεί καποιο κοκαλάκι θα γλύψουμε και εμεις.

 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Γιατι σε έπιασε κατάθλιψη επειδή ζούμε εδώ και όχι εκεί; :)

Ε, είναι να μη σε πιάνει όταν ζεις στη χώρα της μαλακίας? :grin: Άσε που εδώ αν καυλαντίζεις γαζέλες κινδυνεύεις από γαζέλους .. κακή ώρα χθες :cheesy: :cheesy:
 

Επισκέπτης
Ε, είναι να μη σε πιάνει όταν ζεις στη χώρα της μαλακίας? :grin: Άσε που εδώ αν καυλαντίζεις γαζέλες κινδυνεύεις από γαζέλους .. κακή ώρα χθες :cheesy: :cheesy:

Δεν έχεις άδικο... αφού έχεις να επιλέξεις στην Ελλάδα ανάμεσα σε ελλεηνίδες, πουτ@νες ή αυνανισμό... ή και συνδυασμό των παραπάνω :grin:

Μα να μπερδέψεις τον αράπακλα για γαζέλα...τόσο καβλαντιζμένος είσουνα χίστη μου... :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
αγαπητοί "κολασιτες" μόλις μια ώρα πριν έφτασα στο "κισινιεβ".Θέλω να δηλώσω ότι με τι συνάντηση που είχα με το σάββατο βραδυ με τους γνωστούς "κολασιτες" έμεινα άναυδος .Περίμενα ότι όλοι θα είναι τύπου von δηλαδή anta και άνω αλλα όχι αυτό σημαίνει ότι πλέον στην ελλάδα πίνανε για καλο γαμήσι και ξύσιμο ακόμα και οι γιοι μου.Που φτάσαμε ρε μάγκες με αυτές τις ελληνίδες σε λίγο θα ακούμε moldavia και θα τραβάμε μαλακια μονο με "τοακουσμα" τις .Οι χαρακτήρες τον συναγωνιστών μου άρεσε πολύ αλλα ξεχώρισα τον ολισαντέμπε γιατί ήταν ο μονος που είχε άνοιξη το στόμα του και άκουγε η μάλλον καλύτερα προσπαθούσε να πάρει κάποια μπουκιά από το φαΐ που μοίραζα .Ο von είναι τρίλλος και αυτό τα λέει όλα . τους συμπάθησα όλους είναι καλά παιδιά pan από όλα και χαίρομαι που θα τα δω από κοντά όπως επίσης και τον πολυταξιδεμένο "αλανταλον" που έχει και αυτός τις εμπειρίες του αλλα .... θα τα di olla όταν έρθει εδώ
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
re soritas mipos se ksero????

Να με συγχωρείτε αν με τα παρακάτω φέρω μερικούς από εσάς στην σκληρή πραγματικότητα, αλλά θα ήθελα να κάνω μερικές παρατηρήσεις, σχόλια και διαπιστώσεις.

Tο ότι οι Μολδαβοί και κατά γενική ομολογία οι Σλάβοι, φέρονται υποτιμιτικά στις γυναίκες είναι ένα αδιαμφισβήτητο γεγονός, πράγμα το οποίο προσδίδει, σε κάποιον που ξέρει να φερθεί, ένα σημαντικο πλεονέκτημα. Από την άλλη πλευρά όμως, να μην σας διαφεύγει το επίσης αδιαμφισβήτητο γεγονός ότι οι Μολδαβές εκτός από μουνάρες είναι και κωλοπετσωμένες.

Έχει περάσει από το μυαλό κάποιου ότι η θεά που χόρευε στο club, είχε πάει εκεί με ένα και μοναδικό απώτερο σκοπό και ότι με την «συμπεριφορά» της, δεν έκανε τίποτε εκτός από το να ανεβάσει το κασέ της? Εκτός και άν κάποιος από εσάς νόμισε ότι τελικά πηδήχτηκε με τους λίγδες Άραβες επειδή γούσταρε (είπαμε είναι Kinky, αλλά δεν είναι και ούφα) ή επειδή της φέρθηκαν με «αδιαφορία» οι Μολδαβοί «μαλάκες». Ή μήπως δεν ήταν και τόσο μαλάκες τελικά?

Για να εξηγούμαι...

Συμφωνώ με τον FL σε πολλά σημεία από αυτά που έχει αναφέρει, αλλά μην νομίσετε ότι μόλις θα ανέβετε επάνω θα σας την πέσουν τα μανούλια να τα πηδήξετε επειδή είστε Έλληνες και «ξέρετε» πως να φερθείτε σε μια γυναίκα.

Η προσωπική μου εμπειρία (και την καταθέτω) είναι ότι η συντριπτική πλειοψηφία των ντόπιων κοριτσιών που πάνε μόνα τους σε club της Ανατολιικής Ευρώπης, δεν είναι για να βρουν τον άντρα των ονείρων τους, αλλά για τον σπόνσορα των ονείρων τους.

Τώρα βέβαια αν τους φερθείτε καλά, είναι πολύ πιθανό να σας το ανταποδώσουν και με το παραπάνω, αλλά να είσθε βέβαιοι (ή σχεδόν βέβαιοι) ότι με την πρώτη ευκαιρία θα σας παρατήσουν για τον επόμενο καλύτερο (πιο γενναιόδωρο) σπόνσορα.

[/quote]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom