Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
νατο το βιντεακι η συμπεριφορα σου ειναι τετοια περιπου.μαγκια,λιγο αλητικο υφος,αγριαδα.ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙς ΓΕΡΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ. [youtube=425,350]HKkKTSN0OBA[/youtube]   με την εμπειρια μου το καταλαβα αμεσως.αυτο το βιντεακι το εφτιαξα γιατι ενα μεγαλο ποσοστο Ελληνων εχουν τετοιο στυλ και φερονται ετσι και για αυτο ή φευγουν αγαμιτοι ή σκανε χοντρα λεφτα για να τους κατσουν.οποτε δεν ηθελα να ερθει καποιος και να φυγει αγαμητος οπως οι περισσοτεροι και να μου λεει μετα οτι τον ξεσηκωσα να ερθει εδω για να  :jerking:!
βεβαια αν ειναι κανεις σαν ΑΥΤΟΥς ακομα και στη Μολδαβια θα δυσκολευτει αρκετα να :knockinb: και θα χρειαστει να χαλασει πολλα λεφτα.παντος ειναι ενα μερος φτηνο με σχετικα ευκολες γκομενες για πορνοτουρισμο
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
   Είναι περσινό το ντικυμονταίρ, αλλά πάντα επίκαιρο και αρκετά ενδιαφέρον.
   -Δημήτρη το ότι είδες ενά φοιτητή με λαπτοπο ΔΕΝ σημαίνει ότι έχουν ιντερνετ καφέ οι καφετέριες στο Τιράσπολ.  :cheesy:  Και όταν θάρθεις δεν θα σου θυμίζει Ρωσσία του 1993 αλλά του 1973 μάλλον. Εδώ ώρες ώρες νομίζω ότι έχει κολλήσει ο χρόνος και περιμένω να δω τον Μπρέζνιεφ στην Τηλεόραση.
   Αλλά από γυναίκες είναι πραγματικα άπαιχτο. Πραγματικός παράδεισος. Σίγουρα θα το ευχαριστηθείς όταν έρθεις (χωρίς αμάξι - δεν χρειάζεται).
   Αλλά μάλλον είμαστε οφ τοπικ. Να ανοίξω κανένα καινούργιο θρεντ ή είναι υπερβολικό.


Όντως ήμαστα λίγοοφ τόπικ μιας και το θρεντ είναι για Κισινάου! Το Τιράσπολ είναι εντελώς διαφορετικό. Θρεντ Vonmakouli να ανοίξουμε. Ποιος θα γράφει είναι το θέμα :cheesy: Δε νομίζω να έχουν πάει πολλοί!

επίσης απορία υπάρχει η ποδοσφαιρική ομάδα Σέριφ Τιράσπολ ( την είχα προσέξει παλιότερα έπαιζε σε κάτι προκριματικά καλοκαιριάτικα). Η ΟΥΕΦΑ δλδ αναγνωρίζει την τρανσίστρια? Ή συμμετέχει ως μολδαβική ομάδα?
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Το θέμα θρεντ το εξετάζω. Θα δούμε.
Τώρα η Σερίφφ Τιράσπολ είναι η πρωταθλήτρια του Μολδαβικού πρωταθλήματος στο οποίο μετάχουν (χωρίς πρόβλημα) και ομάδες της υπερδνειστερείας.
Μάλιστα είναι πολυνίκης με 9 διαδοχικές κατακτήσεις του πρωαταθλήματος (σαν τον Θρύλο δηλ) :headbang2:.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
επίσης απορία υπάρχει η ποδοσφαιρική ομάδα Σέριφ Τιράσπολ ( την είχα προσέξει παλιότερα έπαιζε σε κάτι προκριματικά καλοκαιριάτικα). Η ΟΥΕΦΑ δλδ αναγνωρίζει την τρανσίστρια? Ή συμμετέχει ως μολδαβική ομάδα?

Πιστέ Ιππότη αν θυμάμαι καλά την είχα δει κι εγώ σε κάτι προκριματικά σαν πρωταθλήτρια Μολδαβίας και απ'ότι είδα τώρα στο σάιτ της Uefa την έχει στο πρωτάθλημα Μολδαβίας. Με τόσα όπλα που λένε ότι έχει τη βλέπω να'ναι κάτι σαν Ηλιούπολη! :cheesy:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Πιστέ Ιππότη αν θυμάμαι καλά την είχα δει κι εγώ σε κάτι προκριματικά σαν πρωταθλήτρια Μολδαβίας και απ'ότι είδα τώρα στο σάιτ της Uefa την έχει στο πρωτάθλημα Μολδαβίας. Με τόσα όπλα που λένε ότι έχει τη βλέπω να'ναι κάτι σαν Ηλιούπολη! :cheesy:

Xαχα! Επίσης υπάρχει η Κονστρακτορούλ Κισινάου και η Ζίμπρου που είχε παίξει ο Άρης πριν 4 χρόνια! Αλλά κ εγώ συχνά πυκνά αυτή τη Σερίφ βλέπω! Ναι για αυτό όλο παίρνει το πρωτάθλημα! Γουστάρω η Πανάθα πρώτο προκριματικό να κληρωνόταν με αυτούς, εκδρομή θύρα 13 εκεί πέρα!
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Αυτό θα τόθελα πολύ και εγώ.
Θα είχα φτιάξει εξέδρα να σας περιμένει .
Θα τρίβατε τα μάτια σας.
 

Επισκέπτης
Ναι χύστη μου .. το είδαμε!Ευτυχώς που μας το'πες δηλαδή. Τι μολδαβάκια ήταν αυτά? ή μάλλον .. τι υπερδνειστεριάκια ήταν αυτά?!

υπερδνει-αστεράκια  είναι... ;) η εικόνα μιλάει μόνη της δείτε ντίσκο γεμάτη με γυναίκες.. :boobies:
 

Συνημμένα

  • snapshot20090725163858.jpg
    snapshot20090725163858.jpg
    43,7 KB · Εμφανίσεις: 24
  • snapshot20090725164430.jpg
    snapshot20090725164430.jpg
    39,9 KB · Εμφανίσεις: 18

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Xαχα! Επίσης υπάρχει η Κονστρακτορούλ Κισινάου και η Ζίμπρου που είχε παίξει ο Άρης πριν 4 χρόνια! Αλλά κ εγώ συχνά πυκνά αυτή τη Σερίφ βλέπω! Ναι για αυτό όλο παίρνει το πρωτάθλημα! Γουστάρω η Πανάθα πρώτο προκριματικό να κληρωνόταν με αυτούς, εκδρομή θύρα 13 εκεί πέρα!
Αυτό θα τόθελα πολύ και εγώ.
Θα είχα φτιάξει εξέδρα να σας περιμένει .
Θα τρίβατε τα μάτια σας.
παιδια αυτο θα ειναι λαθος.μετα δεν θα  :knockinb: τιποτα.δεν θα σας κοιτανε με πολυ συμπαθεια.αν θελετε αποτελεσμα ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΖΗΤΩ Η ΣΕΡΙΦ ΤΙΡΑΣΠΟΛ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΩΣΣΟΦΙΛΟΙ!κλπ.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ναι χύστη μου .. το είδαμε!Ευτυχώς που μας το'πες δηλαδή. Τι μολδαβάκια ήταν αυτά? ή μάλλον .. τι υπερδνειστεριάκια ήταν αυτά?!


Δείτε την εκπομπή εδώ :

Μέρος 1ο - Μέρος 2ο -
(credits to Kalymnara)


Το MEGA προβάλλει σήμερα σε επανάληψη το ντοκιμαντέρ της «Εμπόλεμης Ζώνης» του Σωτήρη Δανέζη , «Η Χώρα των 12 Θαυμάτων». Πρόκειται για την Υπερδνειστερία, μια «χώρα» που δε θα βρείτε σε κανέναν χάρτη και που το όνομά της θυμίζει παραμύθι. Το Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο την αποκαλεί «μαύρη τρύπα της Ευρώπης». Ύστερα από προσπάθεια 16 μηνών οι δημοσιογράφοι της εκπομπής, εξασφάλισαν την είσοδο στη «χώρα» που είναι γνωστή για trafficking γυναικών και λαθρεμπόριο όπλων. Η Υπερδνειστερία είναι μια πρώην επαρχία της Μολδαβίας, η οποία αυτοανακηρύχτηκε αυτόνομο κράτος το 1990. Πρόκειται για μια στενή λωρίδα γης, στην ανατολική όχθη του ποταμού Δνείστερου, μήκους περίπου 450 χιλιομέτρων, ανάμεσα στην Ουκρανία και τη Μολδαβία. Εκτείνεται σε 4.000 τετραγωνικά χιλιόμετρα και ο πληθυσμός της δεν ξεπερνά το μισό εκατομμύριο. Πρωτεύουσα είναι η Τιρασπόλ, με 160.000 κατοίκους. Ρώσοι, Ουκρανοί και Μολδαβοί είναι οι κύριοι κάτοικοι της Υπερδνειστερίας. Άλλο ένα άκρως ενδιαφέρον ντοκιμαντέρ της «Εμπόλεμης Ζώνης» που αν τον χάσετε όταν προβλήθηκε, απόψε είναι ευκαιρία να το δείτε!
παιδια αν μπορειται βαλτε απο το ιντερνετ και αλλα τετοια απο εκπομπες που εχουν δειξει για το ΠΜΡ.να δουμε να παρουμε μια γευση
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
παιδια αυτο θα ειναι λαθος.μετα δεν θα  :knockinb: τιποτα.δεν θα σας κοιτανε με πολυ συμπαθεια.αν θελετε αποτελεσμα ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.ΖΗΤΩ Η ΣΕΡΙΦ ΤΙΡΑΣΠΟΛ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΩΣΣΟΦΙΛΟΙ!κλπ.

Eγώ θα πάω με τη φανέλα της Ζενίτ πάντως! :cheesy:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές με βαθύτατη θλίψη και καρδιά κομμάτια σας ενημερώνω πως σήμερα αναχώρισα από τον Παράδεισο και είμαι στο δρόμο της επιστροφής..
Αλήθεια δεν ξέρω από που να αρχίσω και που να τελειώσω..
Φοβάμαι πως αν αρχίσω να αρθογραφώ για το τι σημαίνει Παράδεισος Kishinev, δεν θα υπάρχει τέλος.. Γι αυτό προτιμώ τη λύση των ερωτήσεων και είμαι εδώ σήμερα και τις επόμενες μέρες να σας απαντήσω σε κάθε σας ερώτημα.. Πιστεύω πως και ο φίλος μου ο Moldolagnos που παρακολουθεί το site και ζει μόνιμα εκεί, (ο σπάστης, ο τυχερός, γαμώ την τύχη μου γαμώ,) :headbang: :headbang:, θα σας δώσει ποιο ακριβείς απαντήσεις.. Ακόμα και στο αεροπλάνο της επιστροφής έκανα κονέ μεένα αστέρι που δυστυχώς πήγαινε Ελβετία, αλλά ανταλλάξαμε τηλ και δώσαμε ραντεβού στο Kishinev.. To τι έγινε στα 30΄ που είμασταν μαζί στο αεροδρόμιο της Βουδαπέστης μέχρι να φύγει, δεν περιγράφεται..
Απλά θέλω να δώσω μια συμβουλή σε όλους τους υποψήφιους πορνοτουρίστες.. Αν όντως θέλετε να περάσετε Φ-Α-Ν-Τ-Α-Σ-Τ-Ι-Κ-Α, επισκεφτείτε το Kishinev και είμαι απόλυτα πεπεισμένος πως δεν πρόκειται να το μετανιώσετε ποτέ..
Αυτά και περιμένω ερωτήσεις για οτιδήποτε αφορά τη Μολδαβία..
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς από την επίσης φανταστική  Βουδαπέστη..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Καταρχήν δόσε πληροφορίες για κόστος μετάβασης και διαμονής.
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Λοιπόν, το κόστος μετάβασης είναι: Από Αθήνα με air Moldova περίπου 350 Ευρώ και αν το ψάξεις μπορεί να βρεις και φτηνότερο και από Θεσσαλονίκη που πέταξα εγώ γιατί με βόλευε με Malev μέσω Βουδαπέστης, πάλι 350 Ευρώ.. Εννοείται με επιστροφή..
Τώρα, το κόστος διαμονής για μένα ήταν 50 Ευρώ τη βραδυά σε ένα πολύ ωραίο στούντιο στην οδό Ντοσοφτσέι (για όσους γνωρίζουν από Kishinev).. Είναι στο κέντρο της πόλης στον 6ο όροφο με θέα το κεντρικό πάρκο και όλα τα καλά μαγαζιά μπροστά στα πόδια σου.. Ο κεντρικότερος δρόμος (Στέφαν Τζελμάρε) όπου ζαλίζεσαι από την απερίγραπτη ομορφιά που περπατάει δίπλα σου, είναι μόνο δύο λεπτά.. Η πολυκατοικία χάλια (να φανταστείτε ότι τις μισές μέρες το ασανσέρ δεν δούλευε) και έκανα αναγκαστική γυμναστική τόσο εγώ όσο και οι συνοδοί μου, αλλά ήταν το μόνο που δεν με ενοχλούσε..
Υπάρχουν και φτηνότερα και ακριβότερα διαμερίσματα (τα πιο φτηνά λίγο έξω από το κέντρο)..
Το κεντρικό πάρκο το διέσχιζα κάθε μέρα τουλάχιστον 2 φορές και το τι αστέρια συναντούσα στα παγκάκια δεν περιγράφεται.. Και όλες κοιτάνε χωρίς ντροπή.. Φαίνεται καθαρά πως είμαι ξένος.. Εγώ έχω τη μαλακία πως δεν μπορώ να κάνω καμάκι στο οποίο αρέσκονται πολύ οι Μολδαβοθεές.. Όσοι λοιπόν είναι καλλιτέχνες στο καμάκι και όχι λυγούρια, θα φάνε πάααααρα πολύ καλά..
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
To διαμέρισμα πως το βρήκες? Κανόνισε ο μολντολάγνος?
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ο fl έχει απόλυτο δίκιο.Αν σας περισσεύει λίγο θάρρος με τις γκόμενες τότε θα "ξεκιστιτε" στο γαμήσι ,αυτός είναι ντροπαλός αλλα παρόλα αυτά πέρασε καλά γιατί μονες τους σας την πέφτουν.Τα περισσότερα μουνιά εδώ δεν γουστάρουν τους μολδαβούς γιατί είναι άγαρμποι στην συμπεριφορά τους .Ελάτε μάγκες ...
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Λοιπόν, επειδή η ενημέρωση είναι πάνω από όλα, αν και είμαι λιώμα από την κούραση θα προσπαθήσω να απαντήσω σε ορισμένες ερωτήσεις και να πω και λίγες πληροφορίες..
To διαμέρισμα πως το βρήκες? Κανόνισε ο μολντολάγνος?
Ναι ο φίλος μου ο Μολδολάγνος.. Αλλά μπορείτε να βρείτε και μέσω ιντερνέτ, ιδιαίτερα στο επίσημο σαιτ της Μολδαβίας αλλά και στο ..
Tώρα σε ερώτηση του φίλου yantis όσον αφορά το ποσό που ξόδεψα στη Μολδαβία είναι 1500 Ευρώ για 12 μέρες.. Αναλυτικά, 350 τα εισιτήρια, 600 το διαμέρισμα και τα υπόλοιπα για φαγητό και γούστα.. Αυτό το τελευταίο να το αναλύσω.. Έτρωγα επί καθημερινής βάσεως στο Aleppo που είναι του φίλου μου του Μολντολάγνου, μικρό ρεστωράντ αλλά πολύ καλό φαγητό και εξαιρετικές τιμές.. Και το βραδάκι γίνεται μπαράκι και περνάνε πολλά αστέρια ααα εθνικής.. Τις κοπέλλες που γνώρισα τις πήγαινα και εκεί και γουστάρανε πολύ.. Δεν είχα ανάγκη να τις εντυπωσιάσω για να τις πάω στα πιο ακριβά μαγαζιά και ρεστωράντ.. Αυτά τα ζητάνε κυρίως οι επαγγελματίες που όπως ανέφερα σε άλλο ποστ δεν είχα επαφή.. Κεράσματα σε γυναικοπαρέες πάαααρα πολλά.. Έκανα γνωριμίες για να έχω δουλειά στο μέλλον.. Μπουρμουάρ, να σε προσκυνάνε.. Σχεδόν κάθε μέρα πήγαινα στο σούπερ και ψώνιζα για το σπίτι.. Πήγα φυσικά και σε άλλα μαγαζιά όπως Aerocafe, Coffe house, Green hill (για τους μυημένους).. Και τρια βράδυα πήγα σε club.. Εδώ όμως είμαι υποχρεωμένος να δώσω μια συμβουλή στους υποψήφιους επισκέπτες της Μολδαβίας. ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ!!! ΜΕΙΝΕΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ TA CLUB ΤΗΣ ΜΟΛΔΑΒΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΑ ΚΟΛΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΝΤΡΑ..ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ.. ΑΔΕΡΦΙΑ, ΕΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΑ, Μ-Α-Κ-Ρ-Ι-Α.. ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΥΦΙΚΤΟ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΕΥΡΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ.. :rockon:
Ε γι αυτο λέω πως είσαι σπάστης, επειδή ακόμα δεν γύρισα στην κολαση και με ξεσηκώνεις.. :tickedoff:
ο fl έχει απόλυτο δίκιο.Αν σας περισσεύει λίγο θάρρος με τις γκόμενες τότε θα "ξεκιστιτε" στο γαμήσι ,αυτός είναι ντροπαλός αλλα παρόλα αυτά πέρασε καλά γιατί μονες τους σας την πέφτουν.Τα περισσότερα μουνιά εδώ δεν γουστάρουν τους μολδαβούς γιατί είναι άγαρμποι στην συμπεριφορά τους .Ελάτε μάγκες ...
Έτσι είναι παιδιά.. Οι Μολδαβές τρελλαίνονται για καμάκι αλλά έγώ έχω την αναπηρία να είμαι ντροπαλός.. Γιατί στη Μολδαβία περί αναπηρίας πρόκειται.. Φυσικά το ποιοτικό καμάκι γουστάρουν οι κοπέλλες και όχι το λυγούρικο.. Γιατί αν φερθείτε σαν λυγούρηδες θα μείνετε με το  :jerking: στο χέρι..
Αυτά για την ώρα.. Συνεχίζω την αρθογραφία μου για τον Παράδεισο αφού ανανύψω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom