Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Δεν ασχολούμαι με επαγγελματίες γιατί δεν υπάρχει κανένας λόγος..Θα το πω χιλιάδες φορες πως τα πράγματα εδώ είναι απλά αν είσαι ευγενικός και δείχνεις σεβασμό..
Τώρα για οποιον θέλει επαγγελματίες και από αυτές υπάρχουν παντού και το καταλαβαίνεις εύκολα.. Ιδιαιτερα τώρα που έχουν μειωθεί οι ξένοι, έχουν τρελαθεί..
Όσο για τις τιμές, ένα πράγμα θα πω.. Όλα μισά σε σχέση με την Ελλάδα.. Τελειώνοντας ενθαρρύνω όσους θέλουν να ταξιδέψουν στη Moldavia να το κάνουν άφοβα.. Αξίζει με χίλια.
Έτσι είναι σύντροφε.
Τόχουμε ξαναπεί. Αν είσαι ευγενικός , με τρόπους και σχετικά εμφανίσιμος έχεις μαγάλες πιθανότητες επιτυχίας ακόμα και αν δεν γνωρίζεις ρουμάνικα ή ρώσσικα.
Η Μολδαβία μπορεί να μην έχει να επιδείξει ιδιαίτερα τουριστικά ενδιαφέροντα, αλλά από γυναίκες ...απλά δεν παίζεται.
Όσο για τις τιμές (απαντώντας στο παραπάνω ποστ του redpaiz) είναι τουλάχιστον οι μισές σε σχέση με Ελλάδα. Εάν βέβαια θέλεις πρώτο τραπέζι πίστα και σαμπανιες και μαλακίες για να χαροποιήσεις τις γκόμενες, ε τότε όπου και αν πας πάλι χοντρα θα τα σκάς. Μια φυσιολογική έξοδος για δυο στο Κισινιόφ ΔΕΝ μπορεί να ξεπεράσει τα 60 Ευρώ (καφέ, φαι σε καλό εστιατόριο, κλάμπ ή ντίσκο.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Έτσι είναι σύντροφε.
Τόχουμε ξαναπεί. Αν είσαι ευγενικός , με τρόπους και σχετικά εμφανίσιμος έχεις μαγάλες πιθανότητες επιτυχίας ακόμα και αν δεν γνωρίζεις ρουμάνικα ή ρώσσικα.
Η Μολδαβία μπορεί να μην έχει να επιδείξει ιδιαίτερα τουριστικά ενδιαφέροντα, αλλά από γυναίκες ...απλά δεν παίζεται.
Όσο για τις τιμές (απαντώντας στο παραπάνω ποστ του redpaiz) είναι τουλάχιστον οι μισές σε σχέση με Ελλάδα. Εάν βέβαια θέλεις πρώτο τραπέζι πίστα και σαμπανιες και μαλακίες για να χαροποιήσεις τις γκόμενες, ε τότε όπου και αν πας πα΄λι χοντρα θα τα σκάς. Μια φυσιλογική έξοδος για δυο στο Κισινιόφ ΔΕΝ μπορεί να ξεπεράσει τα 60 Ευρώ (καφέ, φαι σε καλό εστιατόριο, κλάμπ ή ντίσκο.
αρα αγαπητε μακη,θα ΧΑΛΑΣΕΙς ΕΣΥ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΟΠΟΙΟς ΑΛΛΟς 60 ΛΕς ΕΣΥ, 70 ΜΕ 100 ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ, Η Ο YANTIS 150-200Ε,αλλα  παντα κ ΠΑΝΤΟΥ,κ για τους 2 ΕΣΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙς,ΟΠΟΤΕ ΤΑΞΙ Κ ΣΠΙΤΙΑ ΚΛΠ, ΠΑς ΣΥΝΟΛΟ, ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ 100-120 Η Κ 150 ΕΥΡΩ?ΧΩΡΙς να στα παρει "χοντρα η Ψιλα" η "ΔΑΝΕΙΚΑ",Η γυναικα ?αυτο ειναι φτηνα ΔΗΛΑΔΗ?για τη φτωχοτερη χωρα της ευρωπης?αν ναι τοτε ΟΚ,ΠΑΜΦΤΗΝΑ ΕΙΝΑΙ,για μενα 100ευρω τη μερα καθε μερα που "παιζεις μπαλλα" ειναι ΠΟΛΛΑ,ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΣΑ,ΑΣ οψετε η γαμημενη η γλωσσα, Κ ΤΕΛΟΣ με τα οικονομικα,οτι καταλαβε εκαστος καταλαβε,υγ.κλαμπ πχ flamingo εχει 400-2 ατομα- mdl mono εισοδο χωρις ποτο η τραπεζι,δηλ σκαρτα 28 ευρα,λιγα ειναι κι αυτα?οποτε με 60 η καφε κ φαγητο,η καφε κ κλαμπ,οχι 3 σε 1,αλλα 2 σε 1,ετσι για την "ταξη"
μη βγεις τωρα μιτσο κ μας πεις ποσο εχει η αγια πετρουπολη,γιατι εχω κι ενα φιλο να μας πει κι αυτος ποσο κανει στο ΤΟΚΙΟ,αλλα εδω για κισιναου λεμε,τελευταιο τροχο της αμαξας
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
αρα αγαπητε μακη,θα ΧΑΛΑΣΕΙς ΕΣΥ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ ΟΠΟΙΟς ΑΛΛΟς 60 ΛΕς ΕΣΥ, 70 ΜΕ 100 ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ, Η Ο YANTIS 150-200Ε,αλλα  παντα κ ΠΑΝΤΟΥ,κ για τους 2 ΕΣΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙς,ΟΠΟΤΕ ΤΑΞΙ Κ ΣΠΙΤΙΑ ΚΛΠ, ΠΑς ΣΥΝΟΛΟ, ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ 100-120 Η Κ 150 ΕΥΡΩ?ΧΩΡΙς να στα παρει "χοντρα η Ψιλα" η "ΔΑΝΕΙΚΑ",Η γυναικα ?αυτο ειναι φτηνα ΔΗΛΑΔΗ?για τη φτωχοτερη χωρα της ευρωπης?αν ναι τοτε ΟΚ,ΠΑΜΦΤΗΝΑ ΕΙΝΑΙ,για μενα 100ευρω τη μερα καθε μερα που "παιζεις μπαλλα" ειναι ΠΟΛΛΑ,ΟΥΚΡΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΣΑ,ΑΣ οψετε η γαμημενη η γλωσσα, Κ ΤΕΛΟΣ με τα οικονομικα,οτι καταλαβε εκαστος καταλαβε,
  Κοίτα να δεις , στη Μολδαβία κυκλοφορώ μόνος ή με τη γυναίκα μου και φυσικά χαλάω λιγότερα. Το τι πληρώνεις για 2 τόγραψα απλά ενδεικτικά για να έχουν γνώση οι σύντροφοι.
  Με το καμάκι δεν ασχολούμαι πλέον. Όμως τόχω δοκιμάσει και με επιτυχία (όπως αποδεικνύεται από το γάμο μου) άλλωστε. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν ξέρω τι παίζεται στην πιάτσα. Και υπόψη αναφέρομαι σε καλά μαγαζία (και όχι βέβαια τις χαϊκλασάτες ντίσκο που συχνάζουν νεόπλουτοι μολδαβοί μαφιόζοι και τουρίστες).
  Στο θέμα Ουκρανία εισαι οφσαϊντ. Είναι κατά πολύ ακριβότερη από τη Μολδαβία σε όλα. Στην Ουκρανία οι τιμές είναι στο μισό της Ελλάδα στην Μολδαβία στο 1/3 με 1/4.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
   Κοίτα να δεις , στη Μολδαβία κυκλοφορώ μόνος ή με τη γυναίκα μου και φυσικά χαλάω λιγότερα. Το τι πληρώνεις για 2 τόγραψα απλά ενδεικτικά για να έχουν γνώση οι σύντροφοι.
   Με το καμάκι δεν ασχολούμαι πλέον. Όμως τόχω δοκιμάσει και με επιτυχία (όπως αποδεικνύεται από το γάμο μου) άλλωστε. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν ξέρω τι παίζεται στην πιάτσα. Και υπόψη αναφέρομαι σε καλά μαγαζία (και όχι βέβαια τις χαϊκλασάτες ντίσκο που συχνάζουν νεόπλουτοι μολδαβοί μαφιόζοι και τουρίστες).
   Στο θέμα Ουκρανία εισαι οφσαϊντ. Είναι κατά πολύ ακριβότερη από τη Μολδαβία σε όλα. Στην Ουκρανία οι τιμές είναι στο μισό της Ελλάδα στην Μολδαβία στο 1/3 με 1/4.
ΜΑΚΗ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙς ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΡΟ-ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΟΝΤΕΣΑ,κ μονο οφσαιντ δεν ειμαι η στα μαθηματικα δεν ησουν καλος η αλλου πηγες
τα ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΣΑ Η 30% ΚΑΤΩ,ΣΤΗΝ ΟΥΚΡΑΙΝΑ 1000%
ΠΕς ΜΟΥ ΚΑΤΙ-ΕΝΑ-ΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΟΠΩς ΛΕς, ακριβοτερο  στο ua απο οτι στο md,θα εκπλαγω αν υπαρχει κατι τετοιο κ θαναι κι η εξαιρεση
:think: :think: :think:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
   Κοίτα να δεις , στη Μολδαβία κυκλοφορώ μόνος ή με τη γυναίκα μου και φυσικά χαλάω λιγότερα. Το τι πληρώνεις για 2 τόγραψα απλά ενδεικτικά για να έχουν γνώση οι σύντροφοι.
   Με το καμάκι δεν ασχολούμαι πλέον. Όμως τόχω δοκιμάσει και με επιτυχία (όπως αποδεικνύεται από το γάμο μου) άλλωστε. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν ξέρω τι παίζεται στην πιάτσα. Και υπόψη αναφέρομαι σε καλά μαγαζία (και όχι βέβαια τις χαϊκλασάτες ντίσκο που συχνάζουν νεόπλουτοι μολδαβοί μαφιόζοι και τουρίστες).
   
μα συμφωνησα με τις τιμες,εκτος απο κλαμπ,που δεν πας ετσι κι αλλιως,κ ειπα οτι κ με 60ε τη μερα αυτα συν τα αλλα ,σπιτι ταξι τηλ κλπ,πας μινιμ 100ε,δεν στο απεριψα,απλα εκανα μια "σουμα" με ολα,εκτος απο πουτανο-πληρωμες,ποσο παει για 2 ατομα η βολτα εξοδος
ειναι 100ε η οχι,τι λες λοιπον,διαφωνεις που????????????? :think:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Έτσι είναι σύντροφε.
Τό Εάν βέβαια θέλεις πρώτο τραπέζι πίστα και σαμπανιες και μαλακίες για να χαροποιήσεις τις γκόμενες, ε τότε όπου και αν πας πάλι χοντρα θα τα σκάς. Μια φυσιολογική έξοδος για δυο στο Κισινιόφ ΔΕΝ μπορεί να ξεπεράσει τα 60 Ευρώ (καφέ, φαι σε καλό εστιατόριο, κλάμπ ή ντίσκο.
δεν μιλησα για τετοια γουστα,τετοια κανει ο yantis κι οι δικοι του κ τους φευγουν 1000ρικα,εγω κλαμπινγ με τα μωρα στα μπαρ κανω,αλλα το κουστουμι οπψς ειπες πηγαινει 60Ε ΜΙΝΙΜ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΡΚΕΤΑ  πιο πανω,ΟΧΙ ΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΚΛΠ,ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΦΩΡΤΟΜΕΝΟΥς Κ ΕΦΦΕΤΖΙΔΕς,ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ,οπως πιστευω κι οι πιο πολλοι εδω,οποτε με βαση νορμαλ φασεις μιλαμε,κ βαζω βαση ημερας το 100ε
 

Επισκέπτης
ασχετα ποστ σβιστικαν..επι του θεματοσ περικαλο...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
o mont ειναι "νυχτας" κ φυσικα ενα θα πω,οτι καποτε με το yantis πηγαμε να τσακωθουμε στα αληθεια,τοτε κι ο μιτσος ειχε μπλεξει την ιστορια με ηλικιες κλπ,κι ο "σεβαλιε",περα οτι δεν σκαμπαζει απο ip adress,ειναι κ ανευ απλης λογικης,μαλλον καμμια βοτκα θα ηπιε,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΒΓΕΙ Κ ΝΑ  ΕΠΑΝΩΡΘΩΣΕΙ ΤΗΝ -ΑΚΑΤΑΝΟΗΤΗ-ΜΑΛΑΚΙΑ ΤΟΥ,αλλα "sexyΣtefania" EΓΩ?κ εσυ τεκνον "βρουτο-σοριτας"?????????
Αγαπητέ RED,
Αν γράφεις με κλώνους, εμένα προσωπικά δεν με αγγίζει.
Το "με σκότωσες" αναφερόταν περισσότερο στην επιλογή του nickname (sexystefania) και όχι στο εάν έχεις ή όχι κλώνους. Αυτό μόνο κάποιος από τους Moderators μπορεί να το επιβεβαιώσει. Πάντως, θα πρέπει να παραδεχθείς ότι η αναφορά αυτή δημιουργεί αν μη τι άλλο, απορίες! Ελπίζω να έχει κάνει λάθος ο moderator.
Υ.Γ. Το "Αγαπητέ" αναφέρεται για τυπικούς λόγους. Μην το πάρεις προσωπικά.
ο Fidel τα εχει 400 και δεν ειναι καθολου νύχτας!και δεν πινει!και οταν λεει κατι τι λεει με αποδηξεις!και σε αποκαλιψε οταν ειχε πια αποδιξεις και ηταν 100% βεβαιος.---παντος αυτη η  :jerking: με τους κλωνους πρεπει καποτε να σταματισει γιατι το μονο που κανει ειναι να κατεβαζει το επιπεδο του σα'ι'τ.ειδη το Thread για τη Μολδαβια εχει χασει καθε αξιοπιστια.απο οσα γραφονται πολυ λιγα πραγματα εχουν σχεση με την πραγματικοτητα.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ο Fidel τα εχει 400 και δεν ειναι καθολου νύχτας!και δεν πινει!και οταν λεει κατι τι λεει με αποδηξεις!και σε αποκαλιψε οταν ειχε πια αποδιξεις και ηταν 100% βεβαιος.---παντος αυτη η  :jerking: με τους κλωνους πρεπει καποτε να σταματισει γιατι το μονο που κανει ειναι να κατεβαζει το επιπεδο του σα'ι'τ.ειδη το Thread για τη Μολδαβια εχει χασει καθε αξιοπιστια.απο οσα γραφονται πολυ λιγα πραγματα εχουν σχεση με την πραγματικοτητα.
an ειναι 100% βεβαιος τοτε ειναι κ 1000% ΝΥΧΤΑ Κ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟ-ΠΑΠΑΡΑς,και οσο μιτσο μου για σενα,δεν ξερω τι βιδα σουφυγε στα καλα καθουμενα,βρες τη κ σφιχτη γιατι βαρεθηκα να ακουω μαλακιες ΚΙ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΘΕς ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙς,οτι εγω αν εχω κατι μαζι σου ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΕΥΘΕΩς? :grin: :grin: :grin:
ΑΝΤΕ ΡΕ ΤΖΙΜΜΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙς ΑΛΛΟΥ, :jerking: :jerking: :jerking:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
FL
Σε παρακαλώ!
Υπάρχει ένα θέμα ΖΩΤΙΚΗΣ σημασίας και σε παρακαλώ θερμά, κοίταξέ το και πες μου.
Θα ήθελα να πας σε ένα μπακάλικο και να μου πεις τις τρέχουσες τιμές φέτας και ρέγγας.
θα το κανω αγαπιτε σοριτας.ομος ενδεικτικα μπορο να αναφερο ποs για 2 sampanies κρικοβα, 1 κρασι πουρκαρι 1 votca ηορτιτσα (μιλαο για μπουκαλια), αναψιχτικα, γλυκα, ξιρους καρπους και diafora αλλα, πλιροσα 32 ευρο Από το Number1 για όσους ξέρουν από Moldavia..
Τώρα αν το Kishinev είναι ακριβό, ας το κρίνεται εσείς.. Πήγα σε ένα club στο Booz time, συνοδευόμουνα από 3 κοπέλες, ήπιαμε 2 μπουκάλια κρασί "πουρκαρι", 2 campari και πλήρωσα 32 Euro.. Τρώω Καθημερινά σε Ελληνικό restaurant στο Aleppo και μου κοστίζει περίπου 10 Euro την ημερα για 2 γεύματα..
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
θα το κανω αγαπιτε σοριτας.ομος ενδεικτικα μπορο να αναφερο ποs για 2 sampanies κρικοβα, 1 κρασι πουρκαρι 1 votca ηορτιτσα (μιλαο για μπουκαλια), αναψιχτικα, γλυκα, ξιρους καρπους και diafora αλλα, πλιροσα 32 ευρο Από το Number1 για όσους ξέρουν από Moldavia..
Τώρα αν το Kishinev είναι ακριβό, ας το κρίνεται εσείς.. Πήγα σε ένα club στο Booz time, συνοδευόμουνα από 3 κοπέλες, ήπιαμε 2 μπουκάλια κρασί "πουρκαρι", 2 campari και πλήρωσα 32 Euro.. Τρώω Καθημερινά σε Ελληνικό restaurant στο Aleppo και μου κοστίζει περίπου 10 Euro την ημερα για 2 γεύματα..
δηλαδη κ α εθνικη τα μωρα,ΕΤΣΙ ΕΛΕΓΑΜΕ ΠΡΟΧΤΕς, κ εσυ 45 κ αυτες 20, κ booz-time(δευτοροκλασατο κ κατω κλαμπ) κ τις ποτιζεις μονο κρασι η σαμπανια τοπικη,ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΚΑΝΑ ΡΕΝΤ-ΜΠΟΥΛ, κ καθονται,κ δεν ξερεις κ γλωσσα απ οτι καταλαβα,ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΛΟ :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ :think:
ΕΠΙΣΗς GIA TA PROIONTA TOΠIKHΣ AGORAΣ NA SOY YPENΘYMISΟ,OTI STIΣ ΧΩΡΕς AYTEς DEN ISXYOYN STA TROFIMA παραγωγης τους κ διακινησης στα μαρκετ τους, E.E. PRODIAGRAFEς, ME EPOMENO POLLA APO AYTA NA EINAI 'AΠOLYTA TEXNHTA" GEMATA E,τεχνητες χρωστικες,χημικα αρωματα κλπ,ΑΝ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ  ΒΕΒΑΙΑ,αλλα καλου κακου παιρνε κ κανα ακριβοτερο εισαγωγης,εχει το fidesko k to green-hills αρκετα κι ας ειναι λιγο ακριβα
εκεινο το εστιατοριο θα μ ενδιεφερε κι εμενα να τρωω,φαγητο, με 5 ευρω το γευμα,που ειναι? :think: :think: :think:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
F.L.ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΟΚ,εισαι κατι λιγο πιο μεγαλος αλλα εισαι ακομα στα ορια του free-game
oso gia τιμες,τα μισα που τα βλεπεις,δεν το καταλαβαινω,μαλλον,πηδς τα "παραπλευρα" εξοδα
γραψε κατι αν θελεις,εκτος αν συγκρινεις  το drive πχ, με πρωτο τραπεζζι στο ΡΕΜΟ :grin: :grin: :grin: ΤΟ ΚΑΦΕ ΝΕΡΟ ΣΤΟ MALL-DOVA με το ISLANDS,δεν τα ξαναγραφω βαριεμαι
σε τι γλωσσα μιλας?κ δεν σε ρωταω κατι αλλο,μονο στον "κολλητο" μου σοριτας θα απευθηνθω ξανα παλι :grin: :grin: :grin:
Δεν μου αρέσουν οι αντιπαραθέσεις φιλε red αλλα με αναγκάζεις.. Πως γίνεται εγώ, ο "σοριτας", ο von, ο moldolagnos και άλλοι "σιμαγονιστες" να είμαστε λάθος και εσύ να επιμένεις πως είσαι σωστός.. Τι απωθημένο έχεις με τι Μολδαβία και γραφεις τόσες ανακρίβειες,, Γιατί, με συγχωρείς αλλα γραφεις μονο ανακρίβειες.. Μέχρι να έρθω εδώ κρατούσα μια πισινή μήπως έχεις σε κάποιο vatmo δίκιο σε όσα γραφεις αλλα λυπάμαι τώρα που είμαι εδώ, με όλο το σεβασμό είσαι εντελώς λάθος.. Πρέπει κάτι να σε έχει ενοχλήσει έντονα σε αυτή τι χωρα για να την μαυρίζεις τόσο..Και το κακό είναι πως αποπροσανατολίζεις πολύ κόσμο που θέλουν να κάνουν ένα ταξίδι στη Moldavia..Γιατί πρέπει να παο σία πιο ακριβά μαγαζιά και να κάθομαι πρώτο τραπέζι.. Γι αυτό το λόγο ήρθα εδώ? Εδώ ήρθα για άλλο λόγο και δεν είναι απαραίτητο να κάνω επίδειξη.. Αυτό το έχουν ανάγκη αυτή που δεν βλέπονται και αυτοί που δεν ξέρουν να "φερτουν" σε μια γυναικα και αναγκαστικά θα πάει μαζί τους για να τους τα πάρει.. Αυτό που λείπει από τις Μολδαβές είναι ο σεβασμός και ο ρομαντισμός που οι ΜΑΛΑΚΕΣ οι Μολδαβοί δεν τους δείχνουν..
Λοιπόν θα επαναλάβω για πολλοστή φορα.. Μιλάω Αγγλικά και πολύ λίγες λέξεις Ρωσικες.. Όμως αρκετοί Μολδαβοί και μια και μιλάμε για τις Μολδαβές, μιλάνε έστω και λίγα Αγγλικά.. Είναι πολύ προσιτές κοπέλες και πολύ εύκολα αρχίζεις συζήτηση μαζί τους..
Αυτά προς το παρόν γιατί πρέπει να την κάνω. Επιφυλάσσομαι..
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
μάγκες καλημέρα από τον παράδεισο θέλω να σας ενημερώσω ότι ο φίλος μου ο fl παραλίγο να κολλήσει με μια ευτυχώς την τελευταία στιγμή το κατάλαβε αυτά για ενημέρωση
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
μάγκες καλημέρα από τον παράδεισο θέλω να σας ενημερώσω ότι ο φίλος μου ο fl παραλίγο να κολλήσει με μια ευτυχώς την τελευταία στιγμή το κατάλαβε αυτά για ενημέρωση

Diladi ??????
 

Επισκέπτης
καλιμερα σε ολουσ τουσ μολδολαγνουσ χιστεσ και μιστεσ!!!
ελπιζο και αευχομαι οι πορνοεκδρομισ στιν μολδαβια να περνανε σοουπερ και να μασ ενιμερονουν για τα αγγελικα πλασματα!

παμε τορα στο θεμα μασ...
1)απιλεσ και ιπονοουμενα προσ αλουσ σιναγονιστεσ κομενεσ.θα διαγραφονται αυτοματοσ.μιδενικι ανοχι.
2)ανακριβεσ ποστ που δεν σιμπιπτουν με τιν πλιοψιφια θα σβινονται.και αν σινεχιζει εν λογο χιστισ θα γευετε τιν αμαρτολι σπερματοχισια απο τουσ λαγνουσ παλουτοτεσ του εροτοδικιου μεταξουργιου!
3)ασχετα ποστ αδιαφορα με το θρεντ τισ μολδαβιασ θα σβινονται.
4)ειναι ι τριτι προειδοποιισι που κανο...ακομα και τα μικρα παιδακια στο σχολιο καταλαβενουν πιο πολα!!αλλα ειναι και ι καυλα που διμιουργει πορνοσινεφακια και θολονι τον εγκεφαλο!το ειχα ξεχασει αυτο!χεχε!

δεν μπορι να μπενι καπιοσ σε εναν τοσο ακριβεστατο οδιγο για αγορεο εροτα και γενικα σεξ και να γραφει ανακριβιεσ...
ατιμαι το foroum και τον διαχιριστι του!


φιλακια στισ λαβρεσ πουτσεσ σασ!!!!ματσ! :rockon:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
:2funny:
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa.......
Dostou xeretismata kala na perna perimeno anafora me pm.

Sorry for engl-Greek no gr letters.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Mιουταρίστηκε πριν ο Red αλλά επανήλθε.! Ήταν σφάλμα. Όσο και να διαφωνούμε ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ!!!

Επίσης αφέθηκαν υπονοούμενα ότι έβριζε με κλώνους! ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΔΕ ΤΑ ΕΞΕΤΑΣΑ ΕΠΑΡΚΩΣ ΑΥΤΑ! Ο ΙΔΙΟΣ ΤΑ ΑΡΝΗΘΗΚΕ, ΑΣ ΑΡΚΕΣΤΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΑ! Δεν είμαστε δικαστήρια εδώ, ούτε παιδάκια.

OΛΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ! Πάνω από όλα εδώ είμαστε ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ.

Ας συνεχίσουμε λοιπόν χωρίς ανούσιες κοντρες και αντιπαραθέσεις!! ΜΟΝΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΟΛΔΑΒΙΑ! ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟ!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
"κολασιτες" καλημέρα από τους "παραδισιτες" όλα εδώ καλά ο φίλος σας ο fl γάμα και δέρνει ενώ η οι γκόμενες σφάζονται στο παντελόνι του αυτός δε έχει χα si τι μπάλα και τον βλέπω σε λίγο με βιάγκρα και δεν μιλάμε επί χρήμασι έτσι για μερικούς ."κολασιτες" όπου και να πάτε δεν θα βρείτε τι moldavia.Ο παράδεισος είναι εδώ και όχι πουθενά αλλου στον κόσμο .Κόψτε τις διακοπές στην κόλαση και τρέξτε εδώ αν θέλετε τι σύντομη ζωή σας να τι γλεντήσετε λίγο ο δε fl σκέφτεται να μετακομίσει μόνιμα αυτά και θα επανέλθω
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
:2funny:
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa.......
Dostou xeretismata kala na perna perimeno anafora me pm.

Sorry for engl-Greek no gr letters.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΑΥΤΟ !!!

Σύμφωνα με τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum,  απαγορεύεται αυστηρά η δημοσίευση κειμένων με χρήση greeklish. Παρακαλούμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες και μόνο, αλλιώς τα μηνύματά σας θα διαγράφονται...
Σε περίπτωση που χρησιμοποιείτε κάποιον Η/Υ που δεν έχει Ελληνικά, μπορείτε να επεξεργαστείτε το προς δημοσίευση μήνυμά σας στο παρακάτω link


κι εν συνεχεία να το μεταφέρετε στο thread (γραμμένο πλέον σωστά, μ' ελληνικούς χαρακτήρες) με copy + paste...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom