Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Είμαι Βουδαπέστη και περιμένω την πτήση για Kishinev..
Αρχίζει και συνηθίζει το ματι μου στις ωραίες γυναίκες (Ουγγαρέζες και μη).. Απέχω μόλις 6 ώρες από τον Παράδεισο και η αγωνία μου δεν περιγράφεται.. Μόλις πριν λίγο έλαβα ένα email από ένα 22χρόνο ξανθό αστέρι που γνωριστήκαμε πριν λίγες μέρες στο love.mail και με ενημερώνει πως θα με περιμένει το βράδυ στο αεροδρόμιο.. Πω πω χτυποκάρδι.. Φοβάμαι μην πάθω κανένα έμφραγμα και είμαι και σε κρίσιμη ηλικία.. :s&m_3: :2funny: :2funny:
ayti η ιστορια με το lovemailεχει ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ :think: :think: :think:
ΚΡΑΤΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΟΥΣ,για στατιστικιυς κυρια λογους κ good luck παλι :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

Επισκέπτης
Είμαι Βουδαπέστη και περιμένω την πτήση για Kishinev..
Αρχίζει και συνηθίζει το ματι μου στις ωραίες γυναίκες (Ουγγαρέζες και μη).. Απέχω μόλις 6 ώρες από τον Παράδεισο και η αγωνία μου δεν περιγράφεται.. Μόλις πριν λίγο έλαβα ένα email από ένα 22χρόνο ξανθό αστέρι που γνωριστήκαμε πριν λίγες μέρες στο love.mail και με ενημερώνει πως θα με περιμένει το βράδυ στο αεροδρόμιο.. Πω πω χτυποκάρδι.. Φοβάμαι μην πάθω κανένα έμφραγμα και είμαι και σε κρίσιμη ηλικία.. :s&m_3: :2funny: :2funny:

Προχώρα φίλε ακάθεκτος άλωσε τα Μολδαβίδια φέρε μας τα στριγκάκια τους... :tits2: :rockon:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Είμαι Βουδαπέστη και περιμένω την πτήση για Kishinev..
Αρχίζει και συνηθίζει το ματι μου στις ωραίες γυναίκες (Ουγγαρέζες και μη).. Απέχω μόλις 6 ώρες από τον Παράδεισο και η αγωνία μου δεν περιγράφεται.. Μόλις πριν λίγο έλαβα ένα email από ένα 22χρόνο ξανθό αστέρι που γνωριστήκαμε πριν λίγες μέρες στο love.mail και με ενημερώνει πως θα με περιμένει το βράδυ στο αεροδρόμιο.. Πω πω χτυποκάρδι.. Φοβάμαι μην πάθω κανένα έμφραγμα και είμαι και σε κρίσιμη ηλικία.. :s&m_3: :2funny: :2funny:


καλη τυχη συντροφε, κανενα βιβλιο Νοστογιεφσκι πηρεs μαζι εκτοs απο λεφτα? Για τιs Α Ετνικι, εννοω, μηπωs σου  :tits2:χρειαστει?
:2funny: :2funny: :2funny: :humpleg:
 

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Καλημέρα αγαπητοί συναγωνιστές..
Sorry μα γράφω από υπολογιστή που δεν έχει "εελλινικο" πληκτρολόγιο..
Σύντομα θα σας αναφέρω πως περνάω φ-α-ν-τ-α-σ-τ-ι-κ-α! Σήμερα είναι η τρίτη μέρα στο Kishinev και ήδη έχω χάσει τι μπάλα από τα ραντεβού.. Με τρόμαξαν κάποιοι πως οι Μολδαβές έχουν αλλάξει και πως δύσκολα προσεγγίζονται.. Sorry αλλα αυτά είναι παραμυθια γης Χαλιμάς.. Όπως έχω γράψει και παλιότερα οι Μολδαβές πεθαίνουν για ευγενικούς άντρες..
Αν λοιπόν τους δείξεις σεβασμό και είσαι "ευγενικος" δεν θα δεν θα προλαβαίνεις να κλείνεις ραντεβού.. Περιττό να σας πω πως έχω ζαλιστεί από την ομορφιά τον Γυναικών εδώ και από A και από B και από Γ εθνική μωρά όπως τα "αποκαλουν" μερικοί ειδήμονες.. Φυσικά τα μωρά Γ εθνιής, στην Ελλάδα αντιστοιχούν σε μωρά A εθνικής και με διαφορα!
Ολοκληρώνοντας θα πρέπει να επαναλάβω πως η Moldavia συνεχίζει να είναι ο Παράδεισος τον αντρών που έχουν τον τρόπο τους και δεν εννοώ τα χρήματα, ιδιαιτερα τώρα που οι ξένοι έχουν μειωθεί "αισθητα" λόγο τον τελευταίον γεγονότων!
Αυτά προς το παρόν και επιφυλάσσομαι για αναλυτικότερη ενημέρωση μετά την επιστροφή μου...


edit_Duracell: Διόρθωση greekglish.
Yπενθυμίζω το σχετικό thread...
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Καλημέρα αγαπητοί συναγωνιστές..
Sorry μα γράφω από υπολογιστή που δεν έχει "εελλινικο" πληκτρολόγιο..
Σύντομα θα σας αναφέρω πως περνάω φ-α-ν-τ-α-σ-τ-ι-κ-α! Σήμερα είναι η τρίτη μέρα στο Kishinev και ήδη έχω χάσει τι μπάλα από τα ραντεβού.. Με τρόμαξαν κάποιοι πως οι Μολδαβές έχουν αλλάξει και πως δύσκολα προσεγγίζονται.. Sorry αλλα αυτά είναι παραμυθια γης Χαλιμάς.. Όπως έχω γράψει και παλιότερα οι Μολδαβές πεθαίνουν για ευγενικούς άντρες..
Αν λοιπόν τους δείξεις σεβασμό και είσαι "ευγενικος" δεν θα δεν θα προλαβαίνεις να κλείνεις ραντεβού.. Περιττό να σας πω πως έχω ζαλιστεί από την ομορφιά τον Γυναικών εδώ και από A και από B και από Γ εθνική μωρά όπως τα "αποκαλουν" μερικοί ειδήμονες.. Φυσικά τα μωρά Γ εθνιής, στην Ελλάδα αντιστοιχούν σε μωρά A εθνικής και με διαφορα!
Ολοκληρώνοντας θα πρέπει να επαναλάβω πως η Moldavia συνεχίζει να είναι ο Παράδεισος τον αντρών που έχουν τον τρόπο τους και δεν εννοώ τα χρήματα, ιδιαιτερα τώρα που οι ξένοι έχουν μειωθεί "αισθητα" λόγο τον τελευταίον γεγονότων!
Αυτά προς το παρόν και επιφυλάσσομαι για αναλυτικότερη ενημέρωση μετά την επιστροφή μου...


edit_Duracell: Διόρθωση greekglish.
Yπενθυμίζω το σχετικό thread...
Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΦΡΟΔΙΣΙΑΚΟ
1.ευωδωθηκε το "ιντερνετικο" ραντεβου?
2.an και οι κατηγοριες εθνικες Α,Β,Γ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ δημιουργημα,αλλοι τα εθεσαν,ειναι μια ενδειξη,οποτε ΑΝΤΙΛΕΓΩ,ΤΑ  ΚΑΤΩΘΙ¨΄
η γ εθνικη ΕΙΝΑΙ γ εθνικη ΠΑΝΤΟΥ, ΚΙ Η Α ειναι Α παντου ΕΠΙΣΗΣ,ισως εννοεις οτι ο μεσος οροε ειναι πανω απο ΜΕΣΟ ΟΡΟ Ελλαδας,ΣΙΓΟΥΡΑ,αλλα τα στανταρντ παντου τα ιδια ειναι μια που ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΑΛΙ ΜΟΥΝΑΡΑ ΕΙΝΑΙ,κ μια μετρια γκομενα ΜΕΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΗΝ ελλαδα,ΙΣΩς ΠΙΟ ΚΑΥΛΙΑΡΑ,αλλα η αξια της δεν ανεβαινει σιγουρα ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ., κι απο μετρια να γινει ΜΟΥΝΑΡΟΣ,,ισως το "ξεβρακωμα" ΒΟΗΘΑ  ΣΕ ΑΥΤΟ,αλλα οχι απο γ,σε Α ΕΘΝ.!!!!!!
3.καποια φωτο,οχι απο σαιτ οπως "σοριτας"π.χ.,αλλα απο δικο σου φακο,ευπροσδεκτα ,κι αν σε ενδιαφερει αυτο,μεταφερουν και μια αντικειμενηκοτητα,περι "εθνικων" κατηγοριων :grin:
4.χαιρομε που τα βρηκες ευκολα,γιατι για εμας ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ :think:
5.GOOD LUCK,again στην συνεχεια,γκολ δηλαδη μπηκαν???? :fuck2: :fuck2: :fuck2:
υ.γ.1. Oλα αυτα στο KISINIOF συμβαινουν,απ οτι ειδα,ναι?
Υ.Γ.2 ΣΕ ΤΙ ΓΛΩΣΣΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ Κ ΤΑ ΚΛΕΙΝΟΝΤΕ ΤΑ "ΑΠΑΝΩΤΑ" DATES???????
υ.γ.3 αν θες,ηλικιακα που βρισκεσαι,εννοω κ εσενα κ τα dates!!!poso eisai esy k poso αυτες που κανεις τα ραντεβου?,παλι GIA STATISTIKOYS LOGOYS,kai μονο εφοσον θες να πεις κατι τετοιο εδω
FILIKA RED :s&m_2:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα αγαπητοί συναγωνιστές..
Sorry μα γράφω από υπολογιστή που δεν έχει "εελλινικο" πληκτρολόγιο..
Σύντομα θα σας αναφέρω πως περνάω φ-α-ν-τ-α-σ-τ-ι-κ-α! Σήμερα είναι η τρίτη μέρα στο Kishinev και ήδη έχω χάσει τι μπάλα από τα ραντεβού.. Με τρόμαξαν κάποιοι πως οι Μολδαβές έχουν αλλάξει και πως δύσκολα προσεγγίζονται.. Sorry αλλα αυτά είναι παραμυθια γης Χαλιμάς.. Όπως έχω γράψει και παλιότερα οι Μολδαβές πεθαίνουν για ευγενικούς άντρες..
Αν λοιπόν τους δείξεις σεβασμό και είσαι "ευγενικος" δεν θα δεν θα προλαβαίνεις να κλείνεις ραντεβού.. Περιττό να σας πω πως έχω ζαλιστεί από την ομορφιά τον Γυναικών εδώ και από A και από B και από Γ εθνική μωρά όπως τα "αποκαλουν" μερικοί ειδήμονες.. Φυσικά τα μωρά Γ εθνιής, στην Ελλάδα αντιστοιχούν σε μωρά A εθνικής και με διαφορα!
Ολοκληρώνοντας θα πρέπει να επαναλάβω πως η Moldavia συνεχίζει να είναι ο Παράδεισος τον αντρών που έχουν τον τρόπο τους και δεν εννοώ τα χρήματα, ιδιαιτερα τώρα που οι ξένοι έχουν μειωθεί "αισθητα" λόγο τον τελευταίον γεγονότων!
Αυτά προς το παρόν και επιφυλάσσομαι για αναλυτικότερη ενημέρωση μετά την επιστροφή μου...

Χαίρομαι που κάποιος τελικά πείστηκε και πήγε στην Μολδαβία σε γινάτι μερικών ασχέτων εδώ μέσα, που έχουν βαλθεί να μας πείσουν ότι ο παράδεισος είναι κόλαση. Κράτα γερά μεγάλε, στις 29 ανήμερα των εκλογών θα είμαι και εγώ εκεί!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Το θεμα το εχετε γαμησει λιγο! και σορυ που δεν το λεω κομψα αλλα καπως ετσι ειναι!!!!
αντι για να γραφονται πληροφοριες ΜΟΝΟ π.χ. για αεροδρομια κλπ ο καθενας γραφει οτι του κατεβει! το μακρυ και το κοντο του στην κυριολεξια!!
αλλος ζητουσε να ποσταρουμε τις βιζες απο το διαβατηριο για πειστηρια τα εισιτειρια......σορυ αλλα το θεμα κατηντησε ΑΗΔΙΑ!!
εγω νομιζω οτι οι περισσοτεροι (οχι ολλοι) απο εσας ειστε ΑΣΧΕΤΟΙ και προσπαθειτε να δειξετε κατι,αλλα δεν εχω καταλαβει ΤΙ!!               (προσωπικη μου αποψη)
αλλοι φαγωθηκαν να ποσταρουν μουνακια που γαμουσαν..........στα @@@@@@ μας ρε παιδια αν γαματε ή οχι.....σορυ που το λεω και αυτο χοντροκομενο αλλα ετσι ειναι!! το φυσιολογικο απο μια ηλικια και μετα ειναι να γαμας......οχι να μην γαμας.........ΕΛΕΟΣ!!!
στην τελικη πληρωμενα μουνακια γαματε......δεν τις ριχνετε με τα κοτσια σας!!! και παλι ΕΛΕΟΣ!!!
το να ριξω κανα χωριατακι σ αυτα τα κρατη που δουλευεουν για 120 ευρω τον μηνα δεν το θεωρω και κατορθωμα!!!επειδη την κερασα 3 ποτα και φαγητο!! ΕΛΕΟΣ!!!!
αφου οι περισσοτεροι ειστε ξερολες και με την ΡΟΥΜΑΝΙΑ γιατι δεν πατε σε καμια σωστη πολη της χωρας να ριξετε σε κανα σωστο μαγαζι που εχει ωραιο κοσμο φραγκατα μουνια με μια δουλιτσα και αμαξακι σπιτακι φτιαγμενες.....να ριξετε καμια τετοια!!????
το χα πει και παλια και θα το ξαναπω......αυτοι που γαμανε Ελλαδα, γενικα οι ωραιοι οι στυλατοι που εχουν λεγειν και δεν ειναι μαλακες ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ, ΓΑΜΑΝΕ παντου.....απλα τα πραγματα! βεβαια ειναι δυσκολο να πας διακοπες και χωρις γλωσσα να περιμενεισ οτι θα γαμησεις τον ντουνια.........μερικοι εχουν μεινει ακομη στην νοοτροπια του ΄80 οτι με ενα καλστον θα γαμησουν κιολας!!!! εμ δεν......παμε προς το 2010....
μην ακουσω τωρα μαλακιες του στυλ οτι ειναι ελλεηνοι και οτι εχουν σκατοονοτροπια.....αυτο ειναι αλλο θεμα....
στην τελικη αυτο το συζητουσα και με εναν γνωστο.....τοσα χρονια πεινα-κακουχιες-κουμουνισμο-φτωχεια-καταπιεση επεσε ο κουμουνισμος και ξαφνικα ειχανε δημοκρατια.....και πεσανε με τα μουτρα σε ολλα τα θεματα!!
σε καποια θεματα τους δικαολογω....ΟΚ αυτοι οι λαοι ειναι αισχροι-ελεηνοι.....πασο αλλα δεν δικαιολογω οταν ακουω ΕΛΛΗΝΑΡΑ να μου λεει οτι ρε φιλε με κλεψανε οι ταριφες κλπ.........οι δικοι μας? καλυτεροι ειναι? σε γδερνουν αν σε δουν ξενο....
αυτο ηταν απλα ενα παραδειγμα......!μην πω και αλλα σε μαγαζια τεβερνες κλπ κλπ κλπ
βαρεθηκα να ακουω το μακρυ και το κοντο του καθενος!! για αυτο και δεν συμετεχω......
μπαινουν καποιοι να παρουν πληροφοριες και πρεπει να διαβασουν 100 σελιδες για να τους μεινουν 5 χρησιμα ποστ!! εχει ο καθενας την ορεξη να διαβαζει για τα γαμησια του καθενος!
καλο ειναι να δινονται πληροφοριες για δρομολογια-ξενοδοχεια-εστιατορια-πουτανες κλπ........
αυτα γιατι βαρεθηκα!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Χαίρομαι που κάποιος τελικά πείστηκε και πήγε στην Μολδαβία σε γινάτι μερικών ασχέτων εδώ μέσα, που έχουν βαλθεί να μας πείσουν ότι ο παράδεισος είναι κόλαση. Κράτα γερά μεγάλε, στις 29 ανήμερα των εκλογών θα είμαι και εγώ εκεί!
ωχ,ωχ,τι εγινε ρε σοριτας,ξυπνησες απο το ληθαργο και  πας αρον,αρον, να ψηφισεις "δαγκωτο" βορονιν,να βγουν παλι οι κουμουνιστες,μη χαθει ο "παραδεισος"?????????? :grin: :grin: :grin: :grin:
ΟΥΤΕ κολαΣΗ ουτε ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ,αλλα "ποσα απιδια βγαζει ο σακκος",αν διαβασει καποιος τα δικα σου ποστ,που γραφεις στην αρχη οτι γαμαγες αστερια με το κιλο,με  εξοδα 300ε το μηνα :headbang: κ μετα οτι σε παρακαλουσε η αλλη να την παρεις απο πισω για να ειναι σφιχτη απο μπρος  :think: :jerking:κι αλλες τετοιες μ...ες,φιλε γιγαντα σοριτας,μαλλον ΑΝ ΣΕ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΟΒΑΡΑ,θα πηγαινε για μαλλι κ θαβγαινε κουρεμενος :helpplea: :helpplea: :helpplea: βεβαια οκ,το γυρισες μετα κι αλλα επισης,αλλα σε πολυ μικροτερο βαθμο,υπερβολικα, ελεγες παλι,αλλα καπως κοντινοτερα στην αληθινη εικονα του κισιναου,καλη η κακη
αυτα για να μην βγαινεις κ δινεις κ μαθηματα "ΗΘΟΥΣ",εστω κι αν λεγεται το σαιτ bourdela.tv :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ρεντ απο σενα ακόμη περιμένω απάντηση αν θα μας βγάλεις πουθενά έξω άμα έρθουμε Μολδαβία!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ρεντ απο σενα ακόμη περιμένω απάντηση αν θα μας βγάλεις πουθενά έξω άμα έρθουμε Μολδαβία!
ο "σοριτας" απο τις μαλακιες ποθ λεει εχει πει κι ενα σωστο,οτι μπορει νασαι κι οκουμπαρος μου,οποτε η πρωσωπικη επαφη ειναι επικυνδυνη,ΑΛΛΑ παρολα αυτα θα κανω με το μιτσο29, μια "τηλεσυνδιασκεψη" :think: κι ΑΝ οντως οπως και πιστευω ειναι το πιο πιθανον,ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΑ ΣΗΜΕΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑς Κ ΚΟΙΝΟΥς ΓΝΩΣΤΟΥς :helpplea:,ευχαριστως,μονο ΠΟΥ ΕΓΩ,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΣΤΙς "ΕΠΙ ΧΡΗΜΑΣΙ",αλλα ολο κ κατι θα πετυχουμε :fuck2: σε "οικονομικη συσκευασια" :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
δεν θυμαμαι κ να μ εχεις ξαναρωτησει παντως :think: :think: :think: :think:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
δεν θυμαμαι κ να μ εχεις ξαναρωτησει παντως :think: :think: :think: :think:

α ναι ειχα ρωτήσει κάποιον Lolitish κάποιον PetarMK κάποιον VirtualnRomania κάποιον GreekManSwedishWoman κάποιο SexyStephania ...κάποιον Yantis! Δε ξέρω σου λένε κάτι? :cheesy:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
τι εννοεις? τι κοινούς γνωστούς???
κοινο γνωστο εχουμε σιγουρα,  δυο κιολας,αλλα ειναι εκτος αμεσου δικου μου-κ της γυναικας -περιβαλλοντος,αυτο εννοω,αν εισουν η εμενες,που ξερω οτι ουτε εισαι ουτε μενεις απο εκει που εγω ειμαι-στην πατρις παντα-οποτε και εισαι μαλλον ELIGIBILE :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
α ναι ειχα ρωτήσει κάποιον Lolitish κάποιον PetarMK κάποιον VirtualnRomania κάποιον GreekManSwedishWoman κάποιο SexyStephania ...κάποιον Yantis! Δε ξέρω σου λένε κάτι? :cheesy:
MONO O ΥΑΝΤΙΣ MOY EINAI"ΓΝΩΣΤΟΣ" ΑΠΟ ΑΥΤΟΥς,αλλα φυσικα,εκτος εθελοτυφλουντων,ειναι φανερο οτι ο ειδικος "αναλυτης",εκτος ΠΑΝΜΕΓΓΙΣΤΟΥ,"σοριτας" :helpplea: :tickedoff:,ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ  :dancing: :helpplea: ΓΙΑ ΚΙΣΙΝΑΟΥ kυριως,αλλα επισης και  για GAGICES-κοριτσια δηλ.,ο θεος να τις κανει :grin:- made in ROMANIA :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
MONO O ΥΑΝΤΙΣ MOY EINAI"ΓΝΩΣΤΟΣ" ΑΠΟ ΑΥΤΟΥς,αλλα φυσικα,εκτος εθελοτυφλουντων,ειναι φανερο οτι ο ειδικος "αναλυτης",εκτος ΠΑΝΜΕΓΓΙΣΤΟΥ,"σοριτας" :helpplea: :tickedoff:,ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ  :dancing: :helpplea: ΓΙΑ ΚΙΣΙΝΑΟΥ kυριως,αλλα επισης και  για GAGICES-κοριτσια δηλ.,ο θεος να τις κανει :grin:- made in ROMANIA :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
πλακα κανουμε ετσι?
μονο ο "σοριτας", "γεννημα θρεμα" κισινιεφ-ιωτης :think: ξερει τι παιζει εκει!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
α ναι ειχα ρωτήσει κάποιον Lolitish κάποιον PetarMK κάποιον VirtualnRomania κάποιον GreekManSwedishWoman κάποιο SexyStephania ...κάποιον Yantis! Δε ξέρω σου λένε κάτι? :cheesy:
κοιτα Red,yantis Γιωργο,Κωστα δεν ξερω πως να σε πω.δε νομιζω οτι ο Fidel τα βγαζει απ'το μυαλο του αυτα οτι ολοι αυτοι εισαι εσυ!σαν Μοντεράτορ κατι θα ξερει για να τα λεει.Εγω δεν εβαλα Κλωνους στο ειπα στα ισια αυτο τοτε.ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙς ΜΙΑ ΛΑ'Ι'ΚΟΤΗΤΑ και μια ΑΓΡΙΑΔΑ που διωχνει της γυναικες.και εγω παντα μιλαω με αποδιξεις ενω εσυ εβαλες εναν Κλωνο για να γραψεις για μενα πραγματα που δεν στεκουνε.αν δεις το βιντεακι.εχεις παρομοιο στυλ με αυτους για αυτο και χρειαζεται να δωσεις χοντρα λεφτα για να σου κατσει καποια γκομενα.οσο για το υψος επεσες παλι εξω!ο PITSILISTIS ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΨΟς 1,65 ΕΙΧΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΠΥΤΗΧΙΑ!ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΒΛΕΨΑ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗ ΡΩΣΣΙΑ!για ολα αυτα ειναι μαρτηρας ο FIDEL για να μην νομιζεις οτι τα βγαζω απο το μυαλο μου.....
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Εσύ γιατί μας αποτρέπεις από το να έθρουμε Μολδαβία? Και Ρουμανία? Και δε λες τα πράγματα όπως έχουν? ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom