Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ΤΟ ΝΑ ΓΑΜΑΣ 1 2 καλα μωρα σε χρονικο διαστημα μεγαλο,ειναι ΤΙΠΟΤΑ,αν εισαι "παιχτης' σε ανατ.χωρα
εγω ουκρανια με 5 λεξεις ρωσικα,παιρνω 2-3 το 2μηνο περιπου,υπολογισε οτι στο 2μηνο παω 3χ5 μερες ετσι?
αν εκει ηξερα γλωσσα θαπαιρνα 3 την ημερα,ΑΑΑ κλαση,παντρεμενες,φοιτητριες κλπ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ,οχι τωρα σχεσεις και μαλακιες τετοιες μπας κ γαμησεις καμια καλη το 6μηνο
ΛΗΞΙΣ του θεματος,μαλλον εισαι ρουμανια,το "πακετο' το τρως κι εσυ οπως ολοι μας,γενικα συμφωνουμε,μαλλον δεν ξερεις,δεν εχεις παει-ζησει, ουκραινα κλπ
για χαρα :grin:
συμφωνω! ;)
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αυτο θελω να το δω :2funny: :2funny:παντος πολυ γελιο εχω ριξει που σας σκεφτομαι με τον Παυλο στις Μολδαβικες φυλακες :2funny:ολα αυτα τα σεναρια που σου ειχα γραψει με Π.Μ.!ο Παυλος παντος εχει φοβιθει!
ayta λες κ στο τελος θα μας μεινει ανυπαντρος κ θα μελαγχολησει :grin:
τοτε θα στον στειλω πανω μονιμα για "ψυχοθεραπεια" :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Περιττεύει να πω ότι θα συμφωνήσω.

Ηθικόν ακμαιότατο συνεχίζω να έχω και ας μην ζω "ρομάντζα".
φιλε γιωργο
επειδη στο "σοριτας" εχω βαρεθει να τα χωνω,ειναι κ καποιας ηλικιας,απ οτι καταλαβαινω,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ,οταν μιλαμε για γαμησι ανευ ανταλαγματος,να μιλαμε για ρομαντζο-παιζει πολυ και αυτο σαν συστημα βεβαια ;)-στην ουκρανια το sex ειναι τροπος ζωης κ διασκεδασης,οπως κ στις σκανδιναβικες χωρες ,τη γερμανια,ολλανδια κλπ
οποτε αν εισαι αρεστος-επιθημητος πολλες γυναικες.ειδικα ανω των 26χρ κ κατω των 20,θα ερθουν διπλα σου :knockinb: :grin: με σκοπο τον ιδιο με το δικο σου :fuck2:
το "ρομαντζο" βασικα παιζει στις ηλικιες 20-25 χρ,που οι γυναικες εκει θελουν γαμους κ τετοια,πιο πριν η πιο μετα δεν τους νοιαζει αυτο,αλλα κυριως το ACTION :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
ειπα κ πιο πανω ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙ-ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗΣ,το εναντιο,απλα εβαλα καποια πλαισια καθαρα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ :s&m_2:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Αγαπητέ μου RED,
Τα ρομάντζα τα αφήνω για εσάς τους μικρούς.
ΑΥΤΑ ΛΕΣ και σε λιγο θα βαλω τα κλαματα,εχουν να με πουν "μικρο" πανω απο 10+ χρονια
οσο για το "GOOD lack'εννοουσα οτι εχω βαλει καλη "λακ"  στα μαλλια :grin:κι οχι καλη τυχη= " good luck"!!!!! :grin:
Ε ΠΩΣ,ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΘΑ ΤΑ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΣ ΟΤΙ Μ....... ΘΕΣ??????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
και για να μη ξεχνιομαστε(κ πεφτει κι η κινηση στο σαιτ-
το φωτο απο τα συνορα-αν υπαρχει φιλος κομπιουτερας,ας το κανει αναλυση στο πισω μερος της ουρας φαινεται το φυλακιο ναχει σημα με μπλε κ κιτρινο χρωμα,δηλ ουκρανια,ας το δειξει αν μπορει,εγω δεν σκαμπαζω απ αυτα-το φωτο λεω απο που ειναι ΜΟΛΔΑΒΟΣΠΕΣΙΑΛΙΣΤ, σοριτα?
απο την ΕΞΟΔΟ ΤΟΥ ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙΟΥ η του ΠΑΣΧΑ φετος στα διοδια ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑς?????????????????????????? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ με τις πολλες αγαπες κ "ρομαντζα' :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
RED PEAINZ-"VIRTUAL" :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Φιλε συμφωνω στις αποψεις σου και για τις δυο χωρες.Η Ουκρανια ειναι οτι εχει απομεινει.Ως ποτε δε ξερω.Η Ρουμανια εχει υποστει τετοιες αλλαγες σε σχεση με τη φημη που ειχε που ειναι δυσκολο να σε πιστεψει ανθρωπος οταν τα λες.Που να δεις πως σε κοιτανε οταν τους τα λες, κατι τυποι που σπουδαζαν επι τσαουσεσκου πανω και εχουν να ανεβουν απο τοτε.Λες και τους λες ιστοριες με δρακους και φαντασματα
Η ουκραινα δεν θα γινει ποτε σαν τη ρουμανια,οπως κι η ελλαδα δεν εγινε ποτε γερμανια στη νοοτροπια  SEX K ATTITUDE γενικα,ας μπηκε Ε.Ε. ΚΑΙ ΚΟΝΟΜΗΣΑΝ ΚΙ ΑΡΚΕΤΟΙ:think:
βεβαια ειναι κ θεμα χρηματων,αλλα εν αντιθεσει με την ρουμανια οι εκει γυναικες-UA- θελουν μεσογειακους τυπους,ενω οι ρουμανες,τοπα κ πριν-"βρηκε ο γυφτος" κλπ-θελουν "γυφτοπροξενους",πολλες φορες πιο εμφανισημους απο τους ξενους "ανταγωνιστες",ΟΜΩΣ Κ ΠΟΛΛΕς φορες εντελως μαλακες κ αντιτουριστικους,ΟΠΩΣ ΚΑΤΑ ΚΟΡΟΝ ΣΤΗΝ ΜΟΛΔΑΒΙΑ(ΡΟΥΜΑΝΙΚΗ Κ ΡΕΜΠΟΥΜΠΛΙΚΑ),ενα ειδος "ερωτικου σωβινισμου"  :grin:,
ΠΡΑΓΜΑ που στις ρωσσοφονες δεν υπαρχει ανεξαρτητα απο το income,ΕΞΑΛΛΟΥ πολλες περιοχες στην ουκρανια,που μπαινουν κ "γκολ" πολλα ειναι πλουσιοτερες απο ρουμανικα κωλοχωρια που εχεις "δοκαρια κ αποκρουσεις" συνεχως! :) :) :)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ayta λες κ στο τελος θα μας μεινει ανυπαντρος κ θα μελαγχολησει :grin:
τοτε θα στον στειλω πανω μονιμα για "ψυχοθεραπεια" :knockinb: :knockinb: :knockinb:
αυτο του προτινα και 'γω.ερχεσαι στα λογια μου!να παει σε μια πολη της Ουκρανιας 500 χιλιαδων με 1 εκατομυριου κατοικων για 6 μηνες ή 1 χρονο να μαθει και καλα Ρωσσικα σε καποιο πανεπηστημιο.στη Φιλολογικη θα εχει 90% γυναικες φοιτητριες!ε,δεν μπορει καποια θα βρει να παντρευτει!ετσι οπως λεει να του γνωρισουνε το βλεπω αδυνατον!-----παντος με τα σεναρια με της Μολδαβικες φυλακες εχω λυθει στο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
φιλε γιωργο
επειδη στο "σοριτας" εχω βαρεθει να τα χωνω,ειναι κ καποιας ηλικιας,απ οτι καταλαβαινω,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ,οταν μιλαμε για γαμησι ανευ ανταλαγματος,να μιλαμε για ρομαντζο-παιζει πολυ και αυτο σαν συστημα βεβαια ;)-στην ουκρανια το sex ειναι τροπος ζωης κ διασκεδασης,οπως κ στις σκανδιναβικες χωρες ,τη γερμανια,ολλανδια κλπ
οποτε αν εισαι αρεστος-επιθημητος πολλες γυναικες.ειδικα ανω των 26χρ κ κατω των 20,θα ερθουν διπλα σου :knockinb: :grin: με σκοπο τον ιδιο με το δικο σου :fuck2:
το "ρομαντζο" βασικα παιζει στις ηλικιες 20-25 χρ,που οι γυναικες εκει θελουν γαμους κ τετοια,πιο πριν η πιο μετα δεν τους νοιαζει αυτο,αλλα κυριως το ACTION :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
ειπα κ πιο πανω ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙ-ΠΟΥΤΑΝΙΑΡΗΣ,το εναντιο,απλα εβαλα καποια πλαισια καθαρα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ :s&m_2:

Έχουμε τελείως διαφορετικές εμπειρίες και κατά συνέπεια και απόψεις. Σου εύχομαι καλό βόλι στους στίβους που προτιμάς να παίζεις.

Εγώ θα συνεχίζω να παίζω μπάλα με τον φίλο μου τον soritas με τον τρόπο που ξέρουμε.

Που ξέρεις, μπορεί να είμαστε μη αρεστοί και μη επιθυμητοί σε πολλές γυναίκες, οπότε δεν έχουμε και πολλές επιλογές.  ;)
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
  οι ρουμανες,τοπα κ πριν-"βρηκε ο γυφτος" κλπ-θελουν "γυφτοπροξενους",πολλες φορες πιο εμφανισημους απο τους ξενους "ανταγωνιστες",ΟΜΩΣ Κ ΠΟΛΛΕς φορες εντελως μαλακες κ αντιτουριστικους,ΟΠΩΣ ΚΑΤΑ ΚΟΡΟΝ ΣΤΗΝ ΜΟΛΔΑΒΙΑ(ΡΟΥΜΑΝΙΚΗ Κ ΡΕΜΠΟΥΜΠΛΙΚΑ),ενα ειδος "ερωτικου σωβινισμου"  :grin:,
Σε απολυτους αριθμους μονο η Μολδαβια εχει πολυ περισσοτερα μουνια,αρκετο σλαβικο σωματοτυπο και λογω φτωχειας καπως καλυτερη συμπεριφορα απο Ρουμανια.Ρε φιλε τι μου λες τωρα,στη Ρουμανια πλεον βλεπεις μεχρι και καληνυχτακηδες. :headbang: :tickedoff: :tickedoff:Ημαρτον ρε πουστη....
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω ότι ξέρουμε και οι δύο ότι αυτός που τελικά εκτίθεται δεν είμαι εγώ!

:) πιστευω οτι οι υπολοιποι αναγνωστεσ καταλαβαν πλεον οτι εισαι αεριτζο-εφετζησ. Σε αυτα που ανεφερα δεν εκανεσ καμμια αναφορα. 3 παντογνωστεσ εχει το συγκεκριμενο θεμα, εσενα, τον Υαντισ (και αυτοσ δεν σχολιασε) & τον ρεδ. με τον ρεδ βασικα διαφωνουμε στισ ρουμανεσ. Σαν γυναικεσ νομιζω ταιριαζουν καλυτερα στον χαρακτιρα μασ
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
1  τα παντα στην μολδαβια  εν αναμονη  πολιτικον εχελειχεων 2     αναζητητε απο <φουσκοτουs>  και αστινομικουs ελληναs που βαρεσε  μεσα σε club μολδαβη  πρωην του  :s&m_1: :s&m_1:  πσαχνουν ολουs τουs ελληνεs 3  μολδαβικο  λεει  15.50  1 ευρο και ολο ανεβενει    4  28 μαι η εκλογη προεδρου
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
:) πιστευω οτι οι υπολοιποι αναγνωστεσ καταλαβαν πλεον οτι εισαι αεριτζο-εφετζησ. Σε αυτα που ανεφερα δεν εκανεσ καμμια αναφορα. 3 παντογνωστεσ εχει το συγκεκριμενο θεμα, εσενα, τον Υαντισ (και αυτοσ δεν σχολιασε) & τον ρεδ. με τον ρεδ βασικα διαφωνουμε στισ ρουμανεσ. Σαν γυναικεσ νομιζω ταιριαζουν καλυτερα στον χαρακτιρα μασ


Επειδή τρώγεσαι με τα ρούχα σου, άντε να στο κάνω το χατήρι....
'Οταν μία λέξη λήγει σε "σίγμα", τότε γράφεται με σίγμα "τελικό" (ς) και όχι με "σ". Επίσης οι λατινικές λέξεις "RED", "YANTIS" κλπ, είναι καλό να γράφονται ως ακριβώς έχουν. Σε αντίθετη περίπτωση παρουσιάζουν ένα ιδιαίτερα κωμικό θέαμα (εννοώ οι λέξεις παιδιά, όχι εσείς).
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
1  τα παντα στην μολδαβια  εν αναμονη  πολιτικον εχελειχεων 2     αναζητητε απο <φουσκοτουs>  και αστινομικουs ελληναs που βαρεσε  μεσα σε club μολδαβη  πρωην του  :s&m_1: :s&m_1:  πσαχνουν ολουs τουs ελληνεs 3   μολδαβικο  λεει  15.50  1 ευρο και ολο ανεβενει    4  28 μαι η εκλογη προεδρου

Οι πωλήσεις αγαθών στην Μολδαβία παρουσιάζουν κάμψη 30%. Η ισοτιμία του Lei με το EUR, αναμένεται να φθάσει τα 20-22 μέχρι τον Σεπτέμβριο / Οκτώβριο. Η κυβέρνηση συγκρατεί την διολίσθηση του νομίσματος τεχνητά. Τα άσχημα αποτελέσματα της κρίσης θα γίνουν εμφανή μετά την εκλογή Προέδρου (αν βέβαια εκλεγεί στις επόμενες ημέρες...).
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
LUDMILLA

SPECS
Ηλικία: 23
Ύψος: 165cm
Βάρος: 50 Kg (Ναι συνεχίζω και τις ζυγίζω. Τι να κάνουμε? ο καθένας τα δικά του).
Στήθος: 1.0-1.5
Αγγλικά: Αρκετά για να κάνεις τη δουλειά σου.
Υπηρεσίες: Όλες.
Κόστος: 70 EUR όλη τη νύχτα (12 ώρες).
Γνωριμία: Στο καθαριστήριο (Nemirof αυτό είναι σπόντα για εσένα...).
Τρέχουσα τιμή φέτας: Ζητώ συγνώμη RED! Ξέχασα να κοιτάξω...
 

Συνημμένα

  • DSC01511.JPG
    DSC01511.JPG
    117,3 KB · Εμφανίσεις: 59
  • DSC01512.JPG
    DSC01512.JPG
    114,2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • DSC01516.JPG
    DSC01516.JPG
    124 KB · Εμφανίσεις: 37
  • DSC01518.JPG
    DSC01518.JPG
    122,5 KB · Εμφανίσεις: 35
  • DSC01519.JPG
    DSC01519.JPG
    116,3 KB · Εμφανίσεις: 38

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή τρώγεσαι με τα ρούχα σου, άντε να στο κάνω το χατήρι....
'Οταν μία λέξη λήγει σε "σίγμα", τότε γράφεται με σίγμα "τελικό" (ς) και όχι με "σ". Επίσης οι λατινικές λέξεις "RED", "YANTIS" κλπ, είναι καλό να γράφονται ως ακριβώς έχουν. Σε αντίθετη περίπτωση παρουσιάζουν ένα ιδιαίτερα κωμικό θέαμα (εννοώ οι λέξεις παιδιά, όχι εσείς).

εχεισ πλακα τελικα :) καλα σε ειπε καποιοσ παγωνι, επι του θεματοσ δεν απαντασ, μου κανεισ μαθημα ορθογραφιασ. Δυστυχωσ το πληκτρολογιο μου δεν εχει ελληνικα & γραφω μεσω αλλου προγραμματοσ που ομωσ δεν εχει σιγμα τελικο.
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Οι πωλήσεις αγαθών στην Μολδαβία παρουσιάζουν κάμψη 30%. Η ισοτιμία του Lei με το EUR, αναμένεται να φθάσει τα 20-22 μέχρι τον Σεπτέμβριο / Οκτώβριο. Η κυβέρνηση συγκρατεί την διολίσθηση του νομίσματος τεχνητά. Τα άσχημα αποτελέσματα της κρίσης θα γίνουν εμφανή μετά την εκλογή Προέδρου (αν βέβαια εκλεγεί στις επόμενες ημέρες...).

κανετε ωραιο διδυμο :) ωρεσ ωρεσ νομιζω οτι ειστε ο αυτιασ με τον χατζηνικολαου :)
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
εχεισ πλακα τελικα :) καλα σε ειπε καποιοσ παγωνι, επι του θεματοσ δεν απαντασ, μου κανεισ μαθημα ορθογραφιασ. Δυστυχωσ το πληκτρολογιο μου δεν εχει ελληνικα & γραφω μεσω αλλου προγραμματοσ που ομωσ δεν εχει σιγμα τελικο.

Αγαπητέ μου,
Εκτός από διάφορες ασυναρτησίες που έχεις γράψει δεν έχεις αναφερθεί σε κάποιο θέμα άξιο σχολιασμού. Αν δεν κάνω λάθος, στα περισσότερα θέματα που έχεις θέσει, μάλλον συμφωνούμε παρά διαφωνούμε. Ποιο είναι το πρόβλημά σου, είναι απόλυτα εμφανές και, πίστεψέ με, προσπαθώ να ασχοληθώ μαζί σου, αλλά δεν με βοηθάς βρε παιδί μου... Σου δίνω τον λόγο μου, ότι αν κάνεις μια προσπάθεια και βρεις ένα θέμα άξιο σχολιασμού και αντιπαράθεσης, τότε στα πλαίσια του δυνατού, θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου για να σε βοηθήσω.
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
φιλε Yantis, αν και απο τιs φωτο που ειδα δεν ταιριαζουν τα γουστα μαs στιs γυναικεs, θα ηθελα να σε ρωτησω μερικεs πληροφοριεs για την νυχτα στο κισιναου επειδη σε αυτο τουλαχιστον φαινεσαι ειδικοs. εχω παει μερικεs φορεs για δουλειεs αλλα επειδη δεν εχω φιλουs εκει δεν βγηκα. τι μου προτεινειs για φαγητο, (μεσεs τιμεs), & clubbing (high class)? Καμακι που εχει καλο?
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Σε απολυτους αριθμους μονο η Μολδαβια εχει πολυ περισσοτερα μουνια,αρκετο σλαβικο σωματοτυπο και λογω φτωχειας καπως καλυτερη συμπεριφορα απο Ρουμανια.Ρε φιλε τι μου λες τωρα,στη Ρουμανια πλεον βλεπεις μεχρι και καληνυχτακηδες. :headbang: :tickedoff: :tickedoff:Ημαρτον ρε πουστη....
ΟΧΙ αρχηγε,ουτε στα εργα
τα πιο πολλα μουνια κ ποσοτητα κ ποιοτητα τα εχει με διαφορα η ΡΟΥΜΑΝΙΑ,ανμεσα σε ρουμανια κ μολδαβια λεω,στο ιασι πχ εχει με το μισο κ λιγοτερο πλυθησμο τα ιδια κ παραπανω θεματα κ σαφως ψηλοτερες γυναικες-ΑΛΟΓΑ- Κ ΣΑΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ αλλα κ ποιοτικα
ΒΕΒΑΙΑ ειπαμε,"ΦΑΤΕ ΜΑΤΙΑ ΨΑΡΙΑ" κλπ ΜΕ ΤΙΣ ΡΟΥΜΑΝΕΣ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
και οπως επισης ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ,εχει πολυ μα παρα πολυ "ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ' η μολδαβια :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom