Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
αυτο του προτινα και 'γω.ερχεσαι στα λογια μου!να παει σε μια πολη της Ουκρανιας 500 χιλιαδων με 1 εκατομυριου κατοικων για 6 μηνες ή 1 χρονο να μαθει και καλα Ρωσσικα σε καποιο πανεπηστημιο.στη Φιλολογικη θα εχει 90% γυναικες φοιτητριες!ε,δεν μπορει καποια θα βρει να παντρευτει!ετσι οπως λεει να του γνωρισουνε το βλεπω αδυνατον!-----παντος με τα σεναρια με της Μολδαβικες φυλακες εχω λυθει στο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τον ΠΑΥΛΟ θα τον παντρεψω εγω τοχω παρει πρ0σωπικα :rockon: :rockon: :rockon:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Έχουμε τελείως διαφορετικές εμπειρίες και κατά συνέπεια και απόψεις.

Που ξέρεις, μπορεί να είμαστε μη αρεστοί και μη επιθυμητοί σε πολλές γυναίκες, οπότε δεν έχουμε και πολλές επιλογές.  ;)
δεν το ειπα με τετιο σκοπο,δηλ να υποβιβασω την "ελκτηκοτητα" σας ως προς το αλλο φυλο,αν ετσι το καταλαβες,ειπα καποιες διαφορετικες ΠΡΟΣΩΠΙΚΕς ΑΠΟΨΕΙς
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Το κακό με εσένα είναι ότι έχεις μπερδέψει τον μύθο με την πραγματικότητα.
ΑΠ, εκανες "τριπλιτσα" σοριτακο :bottom:
αυτο το προσθεσες ΜΕΤΑ,οποτε εχουμε κ λεμε :s&m_1:
ΑΝ ΕΓΩ εχω μπερδεψει το "μυθο με την πραγματικοτητα"-μηπως εισαι ο Παπανωτας ρε σοριτα? :s&m_3:
-τοτε δηλαδη ΕΣΥ ΤΙ ΖΕΙΣ? :idiot: :idiot:
το "ΜΑΤΡΙΧ"8? :2funny:η "ο Σοριτας κ το λυχναρι του αλλαντιν-Βορονιν??? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
μαλλον σε βλεπω πιο πολυ παντως σε super-production "ο Δρακουμελ-Σοριτας και οι στρουφιτες του Κισιναου" :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Οι πωλήσεις αγαθών στην Μολδαβία παρουσιάζουν κάμψη 30%. Η ισοτιμία του Lei με το EUR, αναμένεται να φθάσει τα 20-22 μέχρι τον Σεπτέμβριο / Οκτώβριο. Η κυβέρνηση συγκρατεί την διολίσθηση του νομίσματος τεχνητά.
καλα ρε σοριτα,δηλαδη τι γινεται τωρα εδω?
ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ αυτα που γραφω σαν george red, στο  international-sexguide,και μας τα γραφεις εδω μετα απο 2 3 μηνες????? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ειπαμε,ανακωχη αλλα οχι ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
να τον παντρεψεις δεν ειναι και τοσο δυσκολο.το θεμα ειναι οτι ο γαμος αυτος θα κρατισει 2-3 μηνες!!!!!!!
ΕΓΩ να τον παντρεψω εχω αναλαβει,την περαιτερω πορεια ανελαβε τη ΕΣΥ :grin: :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
ΑΠ, εκανες "τριπλιτσα" σοριτακο :bottom:
αυτο το προσθεσες ΜΕΤΑ,οποτε εχουμε κ λεμε
ΑΝ ΕΓΩ εχω μπερδεψει το "μυθο με την πραγματικοτητα"-μηπως εισαι ο Παπανωτας ρε σοριτα? :s&m_3:
-τοτε δηλαδη ΕΣΥ ΤΙ ΖΕΙΣ? :idiot: :idiot:
το "ΜΑΤΡΙΧ"8? :2funny:η "ο Σοριτας κ το λυχναρι του αλλαντιν-Βορονιν??? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
μαλλον σε βλεπω πιο πολυ παντως σε super-production "ο δρακουμελ-σοριτας και οι στρουφιτες του Κισιναου" :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΓΕΛΑΩ ΑΚΟΜΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
χλωμο το τοπιο οσο αναφορα τον Παυλο!---τελως παντων καλη η παρεα σας αλλα πρεπει να παω και Ντισκο!
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ,ειδικα αν εισαι ΜΑΖΟΧΙΣΤΗς ειναι οτι καλυτερο :lheel: :lheel: :lheel:

καλα, εσυ μαs παρουσιαζεσαι σαν καμακι, σκληροs, με bmw, κτλ αλλα στα δυσκολα μασαs. εντακσει, οι ρουμανεs ειναι πιο δυσκολεs, αλλα ειναι και πιο ποιοτητα. μονοs το λεs πιο πανω πωs ειναι στο ιασι
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
LUDMILLA

SPECS
Ηλικία: 23
Ύψος: 165cm

Τρέχουσα τιμή φέτας: Ζητώ συγνώμη RED! Ξέχασα να κοιτάξω...
κριμα γιατι το παρον "αστερι" ,μαλλον δεν εφαγε  ΑΡΚΕΤΗ φετα μικρη :grin: :grin: :grin:,ΕΞ ΟΥ κ το μποι,1.65cm???????μαλλον 1.065cm MOIAZEI
 στο doggy style η "πισωκολλητο" επι το ελληνικοτερον ,ΤΗΝ ΕΦΤΑΝΕΣ??????????? :2funny: :2funny: :2funny:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
καλα, εσυ μαs παρουσιαζεσαι σαν καμακι, σκληροs, με bmw, κτλ αλλα στα δυσκολα μασαs. εντακσει, οι ρουμανεs ειναι πιο δυσκολεs, αλλα ειναι και πιο ποιοτητα. μονοs το λεs πιο πανω πωs ειναι στο ιασι
ΚΑΜΑΚΙ ΣΚΛΗΡΟΣ Κ ΛΟΙΠΑ δεν το παιζω,αλλα οτι εχω καλη τυχη με τις ουκρανες κ ρωσσοφωνες ΙΣΧΥΕΙ
για τις ΡΟΥΜΑΝΕΣ ΙΣΧΥΕΙ και για σενα η καποιον που ξερεις το ιδιο???????? :think: :think: :think: :think: :think:
ΜΑΚΑΡΙ,αλλα ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
κανετε ωραιο διδυμο :) ωρεσ ωρεσ νομιζω οτι ειστε ο αυτιασ με τον χατζηνικολαου :)
χατζηνικολαου ο "σοριτακος"???????? :new_shocked:
εμενα πιο πολυ για ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ μου 'κανει" ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ  :happy: :happy: :happy:,ειναι ΚΑΙ κατα δηλωση του "ΟΡΕΙΝΟΣ" :grin: :grin: :grin: :grin:
κι ο yantis ΑΥΤΙΑΣ?δηλαδη με μεγαλα αυτια?????μαλλον σε ΑΥΛΩΝΙΤΗ,οπως τον ειδα ΣΤΟ ΦΩΤΟ, παιζει αυτος :rockon:


                                RED-ΜΠΑΡΚΟΥΛΗΣ :grin: :grin: :grin: :grin:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
ΟΧΙ αρχηγε,ουτε στα εργα
τα πιο πολλα μουνια κ ποσοτητα κ ποιοτητα τα εχει με διαφορα η ΡΟΥΜΑΝΙΑ,ανμεσα σε ρουμανια κ μολδαβια λεω,στο ιασι πχ εχει με το μισο κ λιγοτερο πλυθησμο τα ιδια κ παραπανω θεματα κ σαφως ψηλοτερες γυναικες-ΑΛΟΓΑ- Κ ΣΑΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ αλλα κ ποιοτικα
ΒΕΒΑΙΑ ειπαμε,"ΦΑΤΕ ΜΑΤΙΑ ΨΑΡΙΑ" κλπ ΜΕ ΤΙΣ ΡΟΥΜΑΝΕΣ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
και οπως επισης ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ,εχει πολυ μα παρα πολυ "ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΑ' η μολδαβια :think:
Ενταξει,απλα δε βλεπεις και τη μαυριλα του ρουμανικου νοτου.Βεβαια μονο κισιναου εχω παει απο μολδαβια,και αυτο για λιγο,οποτε σιγουρα γνωριζεις το μερος πολυ καλυτερα. ;)
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Ενταξει,απλα δε βλεπεις και τη μαυριλα του ρουμανικου νοτου.Βεβαια μονο κισιναου εχω παει απο μολδαβια,και αυτο για λιγο,οποτε σιγουρα γνωριζεις το μερος πολυ καλυτερα. ;)
ΑΡΧΗΓΕ,
slatina,craiova,caracal,rosiori de vede,alexandria,giurgiu,calarasi slombozia κλπ,ΤΑΧΩ ΟΡΓΩΣΕΙ
ΑΠΟ ΕΚΕΙ,ΝΑΙ σιγουρα καλυτερο ειναι το κισιναου με 1000000 κοσμο ομως,πηγαινε ΟΜΩς ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΚΑΙ aneni-noi,cismilia,riscani,orhei κλπ κολοπολεις της ΔΗΜ.ΜΟΛΔΑΒΙΑΣ να δεις τι "μαπα" ειναι ΕΚΕΙ :headbang: :headbang: :headbang:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΜΑΚΙ ΣΚΛΗΡΟΣ Κ ΛΟΙΠΑ δεν το παιζω,αλλα οτι εχω καλη τυχη με τις ουκρανες κ ρωσσοφωνες ΙΣΧΥΕΙ
για τις ΡΟΥΜΑΝΕΣ ΙΣΧΥΕΙ και για σενα η καποιον που ξερεις το ιδιο???????? :think: :think: :think: :think: :think:
ΜΑΚΑΡΙ,αλλα ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ :lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:

τυχη τι εννοειs? να πηδαs οτι σαβουρα σου κατσει στο δρομο? με τοτε καλυτερα να κανειs αυτο που λεει ο σοριταs. ετσι θα εχειs & ποιοτητα :) Αν παλι θεs ρομαντζο τοτε προσπαθεισε με κανενα αστερι ρουμανα, & που ξερειs.....αν σου κατσει????  :boobies:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
τυχη τι εννοειs? να πηδαs οτι σαβουρα σου κατσει στο δρομο? με τοτε καλυτερα να κανειs αυτο που λεει ο σοριταs. ετσι θα εχειs & ποιοτητα :) Αν παλι θεs ρομαντζο τοτε προσπαθεισε με κανενα αστερι ρουμανα, & που ξερειs.....αν σου κατσει????  :boobies:
μεγαλε μερικες απο τις "πατσαβουρες"τις εχω ηδη βαλει εδω
σου ευχομαι να μας βαλεις κ εσυ καμμια αντιστοιχη "πατσαβουρα" απο τις δικες σου της ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
χατζηνικολαου ο "σοριτακος"???????? :new_shocked:
εμενα πιο πολυ για ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ μου 'κανει" ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ  :happy: :happy: :happy:,ειναι ΚΑΙ κατα δηλωση του "ΟΡΕΙΝΟΣ" :grin: :grin: :grin: :grin:
κι ο yantis ΑΥΤΙΑΣ?δηλαδη με μεγαλα αυτια?????μαλλον σε ΑΥΛΩΝΙΤΗ,οπως τον ειδα ΣΤΟ ΦΩΤΟ, παιζει αυτος :rockon:


                                 RED-ΜΠΑΡΚΟΥΛΗΣ :grin: :grin: :grin: :grin:

Red-Μπαρκουλη, για χατζηχρηστο δεν ξερω αν μοιαζει ο Σοριταs, αλλα ο Υαντιs λιγο απο Αυλινιτηs παιρνει στiν φοτο :) Εν τω μεταξυ αυτεs οι ιστοριεs με μπραβουs που ψαχνουν ελληνα που εδειρε μολδαβη, αστινομικουs που σε κινηγουν να σου παρουν λεφτα, & κομη δρακουλα να πιει το αιμα των τουριστων, μου ακουγονται πολυ αστειεs

Νεμιροφ-Κουρκουλοs
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
καλα ρε σοριτα,δηλαδη τι γινεται τωρα εδω?
ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ αυτα που γραφω σαν george red, στο  international-sexguide,και μας τα γραφεις εδω μετα απο 2 3 μηνες????? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
ειπαμε,ανακωχη αλλα οχι ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Αγαπητέ μικρέ μου άσχετε!
Δεν πρόκειται περί ανακωχής! Ανακωχή έχεις όταν κάνεις πόλεμο! Αυτό που είχαμε μεταξύ μας δεν μπορεί σε καμμία περίπτωση  να χαρακτηρισθεί ως πόλεμος. Έχεις τις απόψεις σου και έχω τις δικές μου. Ομολογώ ότι ορισμένες φορές υπήρξα ιδιαίτερα καυστικός απέναντί σου, ίσως λίγο περισσότερο από ότι έπρεπε, αλλά τα ήθελε ο κωλαράκος σου. Αναφορικά με το ISG, επαναλαμβάνω ότι τα περισσότερα από όσα αναφέρονται εκεί τα διαβάζουν και τα υιοθετούν οι άσχετοι. Ένα πράγμα για το οποίο χαίρομαι πραγματικά είναι ότι επιτέλους βρήκες το άλλο σου μισό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom