Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
τι εγινε γεροντια?εξεριτε ο μεγιστος νταβαριζ
ξεασπαθωσατε?ρε τασο 3,αν εινε το κατα κεφαλι 3000 σημαινει οτι το μεσο εινε 1000,ουτε αφτο δεν ξερεις??μαλλον το κρυβις ατιμουλη!!
,δηλ στην βουλγαρια που εινε 10000,παιρνουν οι βουλγαροι 900 το μηνα,η μηπος μονο 200-250ε?
αιντε τουμπεκΑ,παιχτο ειδικος σε κανα θυμα,οχι σε ταμας.... :2funny: :2funny: :2funny:
σοριτα ποσο χρονο εισε ρε συ?που θε να βαρεσεις το νταβαριζ..τι θα χορισετε,παρε το κισινεου εσι κ ο αλλος το τιρασπον!!! :2funny: :2funny: :2funny:
μολδοβαγνε καλες δουλιες ρε μεγαλε,διαμερισματα εχι φτηνα?ερχοντε τορα επενδυτε απο αυροπας πλεον κ στιν ελλαδα,αλλα ολο κι καπιος ενας ,δυο  τρις ,ειμαστε χιλιοι δεκατρις!!θα μπερδεφτει κι εκει!! :2funny: :2funny: :2funny:
καλα να παγενουν αι δουλειαι ευχομε,κανα μπορς -σολιανκα φτιανις??? :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
το πιο σημαντικο και πουενδιαφερει ολους εδω στο σαιτ εχει καυλιαρες ομορφες και συναμα ευκολες γυναικες αααα!!!!και φτηνα σπιτια ...
απ τα κοκαλα βγαλμενη η μαλ..κια δεν πεθενει... :2funny: :2funny: :2funny:
ε ρε γλεντια με τα παπουδια :2funny: :2funny: :2funny:
με αλτσχαιμερ δεχεσε?εχι κ για τετοιυς,ομορφες καβλιαρες κ πολυ ευκολες??? :2funny: :2funny: :2funny:
ντιρινταχτα!! :2funny: :2funny:
σπιτια φτηνα??με ποσο με 900 πουλαει ο τασος..εσυ??με ποσο??
α ρε νταβαριζ..μην βαζεις ρε συ καταλογους κ μας τη χαλας.....ειπαμεε φτηνα τζαπα ολα,σπιτι μουνι αμαξι τυρι λαδι κρασι ελικοπτερα..σσσσ  μην γραφις μας διαβαζουν κι αλλοι ρε νταβαριζ!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
τορα ακουη σελιν ντιον σε ενορχηστροση καρβελα!!! αλλα κολπα δεν τα πιανεις εση!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο καρβελας ειμε κ γαμαο την ΚΟΡΗ της σελιν ντιον
αντε ρε δεν καταλαβατε??/κ σας ειχα για γατονια
το φπα ποσο ινε ρε σεις εκυ??φτηνιαααα??????κι σε αυτο?? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ρε παπαραα το εγραψα οτι υπαρχουν πολι λιγα μολδαβικα προιοντα διατροφης που ειναι φτηνα !!! αλλα το 90 τα εκατο ειναι εισαγομενα στα παντα !!!! αλλα ακομα και οι δικες σου τιμες που αγοραζεις και εισαι επαγκελματιας ειναι ιδιες τιμες ελλαδας !!!!! το βλακα κανεις???? ειναι φτινη η ελλαδα??????????????  ενα σαμπουαν κανει 7 ευρα σεεσας!!!!!  που στο διαλο ειναι φτινα???????
ρε θα βαλις μυαλο?να πουλισουμε κανα φυκι κι εμις?/
ασε τα σαμπουαν,ακου 7ευρα...σσστ..πιπερι....στο στομα
να πας να ζητηξεις συγνωμη :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:απο το μολδοβαγνο,..σαν δεν ντρεπεσε
λοιπον μην ξαναγραψεις τετοια ,σε κουρεψω με την ψηλη!! :2funny: :2funny: :2funny:
εισε κ γκεισα!1 τοπε ο παπουλις ο σοριτας!!!τοχε μαθει λεει απο παλια,αλλα τορα το ξεφουρνισε :2funny: :2funny:

ε ρε γλεντια!!ΒΟΥΡΛΙΑΣΗ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
επιτηδες το κανεις απλα για να εχεις πνευμα αντιρησης μου φαινεται....βρηκες απο ολα αυτα τα πιο ακριβα και εβαλες ...για κοιτα ποσο κανουν τα υπολοιπα ...πχ γαλα το κιλο 0,50 λεπτα του ευρο και αλλα πολλα ...το επαναλαμβανω ολα τα εισαγωγης ειναι πιο ακριβα απο τα ντοπια ενω στην ελλαδα ισχυει το αντιθετο
ΑΣΤΟΝ ΤΟΝ ΜΑΛ..ΚΑ ΜΟΡΕ..ΩΩΩΩΧ
βαλτοσ εινεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny:θελει να διοξι τουε πορνοτουριστες νανε μονοε του
ΑΚΟΥ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
λαμογιο κι ο νταβαριζζζζ...τι νομιζες???τοπε κι ο σοριτας!!!!γκευ-βαριζτζ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
σας βαλο κ σε λιγο ενιμεροξη απο φυλης που εχι μολντοβα πιζντα να διτε ιδιοις ομασι τα μανεκεν απο κοντα!!!! :2funny: :2funny:
κ να γαμισετε μ..με 20ε!!! :helpplea: :helpplea:ακριβα ,αλλα τι να γινι...ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΚΙΣΙΝΕΟΥ,,ΓΙΑ ΦΤΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :2funny: :2funny: :2funny:10-20 Ε Η ΝΥΧΤΑ!!!ΜΕ ΠΡΟΙΝΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Δεν σε είδα να τον παίρνεις, αν αυτό εννοείς, αλλά μου είπε διάφορα πράγματα και μου έστειλε και μερικές γαργαλιστικές φωτογραφίες.
Δεν σε έχω δει ποτέ, αλλά κοινοί μας γνωστοί που σε ξέρουν επιβεβαιώσαν ότι είσαι εσύ.
ΠΑΠΟΥΛΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!
βλεπεις κ τσοντες??????????????????????κ μετα???? :2funny: :2funny: :2funny: τον παιζεις??ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
πουσε πιτσιρικα και μαγκα...επειδη στη φυλης εφαγα τα νειατα μου και την ομορφια μου ...εκει με 20 ευρα δε γαμας αλλα σε γαμανε ...για αυτο λοιπον μη φερνει για παραδειγμα τα μπουρδελα ...εχει αλλο θρεντ να γραψεις εκει που ειναι για σενα εδω ειναι για αντρες οσο για δουλειες και λεφτα αστα δε σε παιρνει ουτε μπροστα στο σοριτα ουτε και στο τασο...αντε βγαλε κανα μεροκαμματο πρωτα και μετα πηγαινε με 20 ευρα να γαμησεις η να σε γαμησουν εσυ διαλεγεις
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ειμαι 49 οσο και οσοριτας...οτασος ειναι πιο μικρος,,,εσυ δε ξερω ποσο πιτσιρικας εισαιαλλα ρε συ σημασια εχει οτι περναμε καλα γαμαμε οτι γουσταρουμε και οπου γουσταρουμε ...ακριβα η φτηνα δεν εχει σημασια για μας ...εμεις εδω ειμαστε αρχοντες ,,,,σταματα να ζηλευεις σου κανει κακο
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ρε θα βαλις μυαλο?να πουλισουμε κανα φυκι κι εμις?/
ασε τα σαμπουαν,ακου 7ευρα...σσστ..πιπερι....στο στομα
να πας να ζητηξεις συγνωμη :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:απο το μολδοβαγνο,..σαν δεν ντρεπεσε
λοιπον μην ξαναγραψεις τετοια ,σε κουρεψω με την ψηλη!! :2funny: :2funny: :2funny:
εισε κ γκεισα!1 τοπε ο παπουλις ο σοριτας!!!τοχε μαθει λεει απο παλια,αλλα τορα το ξεφουρνισε :2funny: :2funny:

ε ρε γλεντια!!ΒΟΥΡΛΙΑΣΗ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι εγινε γυρισες στο διακοφτο και  σε πλακοσε η κυρα στης βουρδουλιες γιατι δεν εφερες λευτα και αρχισες να γραφεις 125 λεξεις το λεπτο για να ξεκαυλοσεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: παλι στης πουτανες στο δρομο τα φαγες!!!!! ??  η σου σηκοθικε φησικα χωρις τα χαπια και χεστηκες απο την χαρα σου και πιγες φυλης να γαμησεις!!!! 20 ευρα πολλα εεε??????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τι επιχειρησεις παλι ανηγεις ιασι μολδαβια μερια???? βρηκες χαιβανια παλι και πουλας εκδουλεψη μετα θεαματον και ιποσχομενον πισοκολητον με ωρεες κορασιδες !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  καλα εχη κορη η ντιον???? απο την οσετια που βρεθικες γαλια !!!?? :think: :think: :think: :think: :think: τα καινουργια χαπια σου διμιουργουν και οπτασιες βλεπω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πετρελεο βρηκες ?? η παλι με οτοστοπ νταλικα θα ανεβεις τελη ιανουαριου???   ααα  μην ξεχασεις να φερης του τασου τα σχεδια!!!! ξερης αυτα με της καλτσοδετες!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ξεχασατε τα ραπανακια να γραψετε ποσο κανουν για μας πεισετε οτι η Μολδαβια ειναι ακριβη  :2funny:
μεχρι και η Βισση εμαθε το ΑΕΠ τωρα  :2funny: :2funny: :2funny: και βγαζει το μεσο ορο,τρομαρα της  :2funny:
την αλλη 3 ευρω το ποτο σε κλαμπ την φαινεται ακριβα  :2funny: α ξεχασα χωρις το νερο,οποτε ναι εχει δικιο και αυτη
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
γιατι με λες ρε ...ρε ??? μολδαβικα προιοντα ...ζαχαρι,καλαμποκι,γαλα,τυρι,κρεας και αλαντικα,σιταρι,καρυδια,σοκολατες,γλυκα,αλευρι,ψαρια,νερα,σταφυλια και καλο κρασι,μεταλα,ξηρους καρπους,φασολια,πατατες,τοματες,αγκουρια και ολα τα λαχανικα,μηλα και πολα αλλα ...αλλα το πιο σημαντικο και πουενδιαφερει ολους εδω στο σαιτ εχει καυλιαρες ομορφες και συναμα ευκολες γυναικες αααα!!!!και φτηνα σπιτια ...
συγνωμη για το ρε!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  εχει και φτηνα καρπουζια το καλοκαιρη!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ελα ολα τα σφαζω ολα τα μαχερονο   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: περαστε κοσσμεεε  ελλαα εχει και μανεστρα ρισκανιου με κανελααα!!!! και σαλεπι τρικαλιοτικο ελλα τορα που κληρονειι!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  εχει και πρικα!!! λεμε!!!!!!  στο βιντεο φενεται και ο μολντο εδο !!! απο δο ψονιζει γιαουρτια!!!! :2funny: :2funny: :2funny:  για οπιον ξερη ρουμανικα τα λενε οι μολδαβοι μονοι τους στο βιντεο απο την κεντρικη λαχαναγορα  που λεει ο μολντο οτι εχει φτηνα προιοντα :2funny: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
loipon οταν ο μπαμπα σου ο γαλονατος σου δοσει το χαρτζιλικι σου και εχεισ λευτακια πεσ το μου να σαχλαμαρισεις και εση και γαμισεις καλο μολδαβικο μουνα κι ;) ;) ;) ;) ;)

οκ μη μου συγχιζεσαι. σε λενε πουστη αυτοι που σε ξερουν, γραφεις σαν να μην εβγαλες δημοτικο και κατα τα αλλα σου φταιω εγω?  :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Για ποιον Γιαννη μιλάμε;;;;;;;;;;;; τον ξερω;; τον δικό μας;;;;; ή άλλο φρούτο;;;;;;;;;;;;
Αλλος ειναι αυτος,αγορασε μονοκατοικια οπως εγραψε και ο Μολντο και ηρθε να ζησει οικογενειακως στο Κισιναου
αλλα τωρα διαβασε το θρεντ και τους ειδημονες του και φοβαται μη του το παρουν οταν ξαναρθουν οι κομμουνιστες....
Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΛΣΕΒΙΚΟΥ ΤΩΡΑ ΔΙΚΑΙΩΝΕΤΑΙ ΕΝ ΕΤΗ 2012...Ο ΤΣΕ ΓΚΕΒΑΡΑ ΖΕΙ!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
ειμαι 49 οσο και οσοριτας...οτασος ειναι πιο μικρος,,,εσυ δε ξερω ποσο πιτσιρικας εισαιαλλα ρε συ σημασια εχει οτι περναμε καλα γαμαμε οτι γουσταρουμε και οπου γουσταρουμε ...ακριβα η φτηνα δεν εχει σημασια για μας ...εμεις εδω ειμαστε αρχοντες ,,,,σταματα να ζηλευεις σου κανει κακο
Αστον να βραζει στο ζουμι του...
ΕΜΕΙΣ να περναμε καλα στην πολυ χαλια Μολδαβια!  :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
οκ μη μου συγχιζεσαι. σε λενε πουστη αυτοι που σε ξερουν, γραφεις σαν να μην εβγαλες δημοτικο και κατα τα αλλα σου φταιω εγω?  :2funny:
καλα κρασια !!!!! !!!! το θεμα ειναι οτι δεν με ξερη κανεις!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εχω φαει 5 φορες στον μολντο και ακομα δεν με εχει παρει χαμπαρι ο σαλεπας!!!!! εση τορα τι πεταγεσε ???? θελης να σου μαθο ορθ0γραφια μοντερατορικι !!! :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Αστον να βραζει στο ζουμι του...
ΕΜΕΙΣ να περναμε καλα στην πολυ χαλια Μολδαβια!  :2funny:
προσεχε και σι γιατι απο την πολη την καλοπεραση θα μεινης καραφλας φαφουτης και θα μπαταρεις μονοποτα σαν τον μολντο και τους αλλους ελληνες που καλοπερνανε εδω!!! στανδαρ σου λεω!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Δεν εχω αναγκη εγω...σαν το παλιο καλο κρασι ειμαι,καθε χρονο και καλυτερα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom