Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
 ainde γαμο το φελεκι μου σιμερα παλιομαλακες αντι να βοηθατε και να γραφετε την πραγματικοτητα μου πριζετε τα αρχιδια με της μαλακιες σας !!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: το σαιτ εχει οτιδιποτε πουλειτε στα σουπερμαρκετ του κισηινεου με τιμες και στα τροφιμα και τα καλιντικα με ποσοτητες κτλ  αντε ξεστραβοθειτε με την φτινια!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: και για οσους δεν ξερουν ροσικα βαλτε τον γκουγκλι chrome που μεταφραζει αυτοματα !!!!!!!β αιντε παλιομαλακες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άντε πάλι...
Κάτι τέτοιες μαλακίες έγραφε και ο άλλος ο κολητός σου ο RED.
Τι μας απασχολεί πόσο κάνουν οι καπνιστές ρέγγες?
Δείξε μας κανένα από τα 2μετρα που πήδηξες και άσε τις ιστορίες...


Υ.Γ. Και πες μας και πόσα έδωσες? (για λεφτά μιλάμε όχι για πολυκατοικίες)
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Άντε πάλι...
Κάτι τέτοιες μαλακίες έγραφε και ο άλλος ο κολητός σου ο RED.
Τι μας απασχολεί πόσο κάνουν οι καπνιστές ρέγγες?
Δείξε μας κανένα από τα 2μετρα που πήδηξες και άσε τις ιστορίες...
φτηνια λεμε!!!!!  παλι καυλομενος εισαι??????? φισικαα?? η βιαγκρα στο τιλιο :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αα και για τουσ νθχτοβιους ξεχαστε οτι ξερατε ανοιξαν 2 καραοκε τεζα και μια σουπερ κλαμπαρα τεζα στον δρομο του μααλλ τσαμπο μπροστα  ολος ο κοσμος εκει!!!!!!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Άντε ζωντόβολο!
Δεν πηδάς! Και ο λόγος είναι σαφής και τον εσύ τον ξέρεις καλύτερα από τον καθένα.
Μου τα έχει πει ο φίλος σου ο RED.
o rent παντα λεει πραγματα και καταστασεις για τους αλλους που σιμβενουν στον ιδιο για να δικαιολογησει στον εαυτο του οτι αυτο που του σιμβενει ειναι νορμαλ και δεν εχει προβλημα :jerking: :jerking:  παγια ρουμανικη τακτικη τον στερημενον καμενον  :idiot: :idiot: :idiot:!! αλλα καταβαθος ειναι οκ παιδι!!!!  :2funny: :2funny: μιν μασας !!!! αυτα ειναι της πρωτης δημοτικου στην ρουμανια μαλλον ειθελε να σε κανει κολιτο για να του πληρωσεις καμια βενζινη κανα φαι κανα ταξιδακι!!!! τελος παντον και σεειχα και για ψιλοσχετικο απο ανατολικο μπλοκ !!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  και κοψε τα βιαγκρα !!! αρχισε γιογκα καλητερα η κατασταση σου ειναι δισκολη!!!!!  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ποταπος χαραμοφαης ζωντοβολο !!!! φτιαξε με φτιαξε με!!!!! μαρθα βουρτση!!!!!!!!!!!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
o rent παντα λεει πραγματα και καταστασεις για τους αλλους που σιμβενουν στον ιδιο για να δικαιολογησει στον εαυτο του οτι αυτο που του σιμβενει ειναι νορμαλ και δεν εχει προβλημα :jerking: :jerking:  παγια ρουμανικη τακτικη τον στερημενον καμενον  :idiot: :idiot: :idiot:!! αλλα καταβαθος ειναι οκ παιδι!!!!  :2funny: :2funny: μιν μασας !!!! αυτα ειναι της πρωτης δημοτικου στην ρουμανια μαλλον ειθελε να σε κανει κολιτο για να του πληρωσεις καμια βενζινη κανα φαι κανα ταξιδακι!!!! τελος παντον και σεειχα και για ψιλοσχετικο απο ανατολικο μπλοκ !!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  και κοψε τα βιαγκρα !!! αρχισε γιογκα καλητερα η κατασταση σου ειναι δισκολη!!!!!  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: ποταπος χαραμοφαης ζωντοβολο !!!! φτιαξε με φτιαξε με!!!!! μαρθα βουρτση!!!!!!!!!!!

Δηλαδή όταν μου έλεγε ότι δεν πηδάς γιατί είσαι αδερφή, μίλαγε για τον εαυτό του?
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Δηλαδή όταν μου έλεγε ότι δεν πηδάς γιατί είσαι αδερφή, μίλαγε για τον εαυτό του?
ρε ορινε :grin: :grin: :grin: :grin: και εγω σου λεω οτι ο μολντολαγνος ειναι πρωταθλητης στο καλιτεχνικο πατιναζ !!!! ειναι ετσι??? το ειδες το διαπιστοσες??? και δεν μπορο να καταλαβο ποσα σκατα εχεις στο κεφαλι σου και ασχολησαι και λες πραγματα για ανθροπους που δεν γνωριζεις δεν εχεις μιλησει ποτε και μπλα μπλα  :jerking: :jerking: το ξερο ο τι η σεξουαλικη στερηση διμιουργη κολιματα  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: αλλα ξεκολα μεγαλοσες πλεον!!!!! τον εχεις κανει σφεντονα!!!!!!!!!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ρε ορινε :grin: :grin: :grin: :grin: και εγω σου λεω οτι ο μολντολαγνος ειναι πρωταθλητης στο καλιτεχνικο πατιναζ !!!! ειναι ετσι??? το ειδες το διαπιστοσες??? και δεν μπορο να καταλαβο ποσα σκατα εχεις στο κεφαλι σου και ασχολησαι και λες πραγματα για ανθροπους που δεν γνωριζεις δεν εχεις μιλησει ποτε και μπλα μπλα  :jerking: :jerking: το ξερο ο τι η σεξουαλικη στερηση διμιουργη κολιματα  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: αλλα ξεκολα μεγαλοσες πλεον!!!!! τον εχεις κανει σφεντονα!!!!!!!!!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Δεν σε είδα να τον παίρνεις, αν αυτό εννοείς, αλλά μου είπε διάφορα πράγματα και μου έστειλε και μερικές γαργαλιστικές φωτογραφίες.
Δεν σε έχω δει ποτέ, αλλά κοινοί μας γνωστοί που σε ξέρουν επιβεβαιώσαν ότι είσαι εσύ.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Δεν σε είδα να τον παίρνεις, αν αυτό εννοείς, αλλά μου είπε διάφορα πράγματα και μου έστειλε και μερικές γαργαλιστικές φωτογραφίες.
Δεν σε έχω δει ποτέ, αλλά κοινοί μας γνωστοί που σε ξέρουν επιβεβαιώσαν ότι είσαι εσύ.
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:kopse thnn πρωινη ρε πιροβολημενε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ερρρεε αγαμιααααααααααααα στην εελαδδαααααααααα!! τελος παντον τραβα τσακοσου με κανα αλλον και αλλαξε τα χαπια για το κεφαλι σου!!!!!!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δεν σε είδα να τον παίρνεις, αν αυτό εννοείς, αλλά μου είπε διάφορα πράγματα και μου έστειλε και μερικές γαργαλιστικές φωτογραφίες.
Δεν σε έχω δει ποτέ, αλλά κοινοί μας γνωστοί που σε ξέρουν επιβεβαιώσαν ότι είσαι εσύ.

:jerking: τυποι κανετε σα μπαστουνοχωριατες. ολο τσακωνεστε εδω μεσα. 400 σελιδες υποτιθεται για πληροφοριες μιας πολης και δε βγαζει κανεις ακρη αν μπει να διαβασει. μονο να βλεπει να αυνανιζεστε, που δεν εχει και ενδιαφερον.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
:jerking: τυποι κανετε σα μπαστουνοχωριατες. ολο τσακωνεστε εδω μεσα. 400 σελιδες υποτιθεται για πληροφοριες μιας πολης και δε βγαζει κανεις ακρη αν μπει να διαβασει. μονο να βλεπει να αυνανιζεστε, που δεν εχει και ενδιαφερον.
gia pes μας και σι τιποτα για το θεμα ντεε!!!!  αντε δοσε μας τα φωτα σου!!!!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
gia pes μας και σι τιποτα για το θεμα ντεε!!!!  αντε δοσε μας τα φωτα σου!!!!

Είναι η πρώτη φορά που συμφωνώ με τον yantis και ελπίζω και η τελευταία.
Η Μολδαβία και εν προκειμένω το Κίσινεφ είναι μια κουτσουλιά τόπος.
Ό,τι ήταν να γραφεί από πληροφορίες έχει γραφεί στις αρχικές σελίδες.
Από εκεί και πέρα, εσύ τι θέλεις και ασχολείσαι σε ξένα χωράφια.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Είναι η πρώτη φορά που συμφωνώ με τον yantis και ελπίζω και η τελευταία.
Η Μολδαβία και εν προκειμένω το Κίσινεφ είναι μια κουτσουλιά τόπος.
Ό,τι ήταν να γραφεί από πληροφορίες έχει γραφεί στις αρχικές σελίδες.
Από εκεί και πέρα, εσύ τι θέλεις και ασχολείσαι σε ξένα χωράφια.

οι αρχικες σελιδες αφορουν το 2006 ρε σαχλαμαρα εγω θελω να διαβασω για σημερα. ακου κει επιχειρημα  :jerking:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
gia pes μας και σι τιποτα για το θεμα ντεε!!!!  αντε δοσε μας τα φωτα σου!!!!

τι να πω για το θεμα ρε σαχλαμαρα να παω μια βολτα θελω απο εκει αυτα θελω να μαθω. λες να με ενδιαφερει να μαθω αν εισαι αδερφη η οχι που σε λεει ο αλλος?
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
οι αρχικες σελιδες αφορουν το 2006 ρε σαχλαμαρα εγω θελω να διαβασω για σημερα. ακου κει επιχειρημα  :jerking:

Για σήμερα πρέπει να πας εκεί να δεις μόνος σου.
6 χρόνια προετοιμασίας για ταξίδι? Στον Πλούτωνα θα πας?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Για σήμερα πρέπει να πας εκεί να δεις μόνος σου.

σωστη η προταση σου τυπε. θα ελεγα να το γραψεις και στα αλλα θρεντ αυτο, στις αφιξεις σιτυ τουρ κλπ.  :jerking:


6 χρόνια προετοιμασίας για ταξίδι? Στον Πλούτωνα θα πας?

εισαι μογγολος ετσι? δε παιζει αλλιως  :uglystupid:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
σωστη η προταση σου τυπε. θα ελεγα να το γραψεις και στα αλλα θρεντ αυτο, στις αφιξεις σιτυ τουρ κλπ.  :jerking:


εισαι μογγολος ετσι? δε παιζει αλλιως  :uglystupid:

Ναι σίγουρα.
Ενώ κάποιος που η μοναδική του εμειρία είναι οι μπουρδελότσαρκες και το δυνατότερό του μια χυλόπιτα από τρανς είναι... Δεν ξέρω, δεν έχει ανακαλυφθεί ακόμη το επίθετο που να ταιριάζει απόλυτα στην περίπτωσή σου.
Άντε καλό διάβασμα και όταν πάρεις σύνταξη, πήγαινε μια βόλτα από τα Πετράλωνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom