Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
πως παν οι δουλιες ρε φιλε?
τσιμπησε κανεις??για περσι λεγω,φετος..αστο
ψοφισε ο γαιδαρος,θαχει στην ελλαδα βιζιτα ΑΑΑ εθνικη με 50ε,πιον μα ψησεις τωρα πια?αν εκανες κατι μπραβο,αλλιως τζαπα τοσο γραψιμο!!!
οι δουλειες πανε καλα μεγαλε ....εσυ που χαθηκες τοσο καιρο ???
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
οι καποτες εινε ακριβες εκει παιδια?ποσα κουτια "χαλατε" την μερα?
τα γραφει αυτα του τασου το ριπορτ?? :2funny: :2funny: :2funny:
αγαπουλα..μολντο-πουλα!!!φουμαρα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
τσιμογιαννη φιλε μου πως παν οι δουλειες εκει στη γεωργια ??? εμαθα οτι εχει κατι θηρια που σε γαμανε ...αλλα εγω ξερεις δε πιστευω τους γιατρους...αν και με πουλησες πολλες φορες δηλωνω ακομα οτι ειμαι φιλος σου και οχι βρουτος...καλη χρονια
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6

Οι δυνατότητες αντιπαράθεσης και ανταλλαγής επιχειρημάτων εξαντλήθηκαν στα εικονίδια του forum...
Τύπους σαν εσένα δεν τους θέλουμε στην Μολδαβία. Χαλάνε την πιάτσα. Μείνε στο διάβασμα και αν και καλά θέλεις να πας στην Μολδαβία κάντο εικονικά.
[URL unfurl="true"]http://maps.google.com/[/url] Προσοχή: Στον προορισμό, γράψε Chisinau, Moldova.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
τι να πω για το θεμα ρε σαχλαμαρα να παω μια βολτα θελω απο εκει αυτα θελω να μαθω. λες να με ενδιαφερει να μαθω αν εισαι αδερφη η οχι που σε λεει ο αλλος?
loipon οταν ο μπαμπα σου ο γαλονατος σου δοσει το χαρτζιλικι σου και εχεισ λευτακια πεσ το μου να σαχλαμαρισεις και εση και γαμισεις καλο μολδαβικο μουνα κι ;) ;) ;) ;) ;)
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
κατσε θα ανεβασο τις τιμες απο φιλαδια ποσα χρονια εχεις να ανεβεις??? χαιβανε  εγο οτι γραφο ειναι παντα με αποδειξης !!! το πουλι μου το πεζα μικρος!!!!!!!
τωρα τι να παιξεις ??? μηπως το βλεπεις ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
 ainde γαμο το φελεκι μου σιμερα παλιομαλακες αντι να βοηθατε και να γραφετε την πραγματικοτητα μου πριζετε τα αρχιδια με της μαλακιες σας !!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: το σαιτ εχει οτιδιποτε πουλειτε στα σουπερμαρκετ του κισηινεου με τιμες και στα τροφιμα και τα καλιντικα με ποσοτητες κτλ  αντε ξεστραβοθειτε με την φτινια!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: και για οσους δεν ξερουν ροσικα βαλτε τον γκουγκλι chrome που μεταφραζει αυτοματα !!!!!!!β αιντε παλιομαλακες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ρε συ γιατρε αυτα που τα βρηκες ??? πολυ καλο χοιρινο κρεας απο το μετρο 89 λει (λαιμος) φιλετο μοσχαρισιο 123 λει απο το ρογκοπ κιμας μοσχαρισιος με χοιρινο μαζι 55 λει απο το Ν1 τουρτα σοκολατινα 88 λει το κιλο απο το Ν1 ...εσυ ψωνιζεις απο μαγαζια που δε τα ξερω ??? τις τιμες τις ξερω καλα γιατι καθε μερα ψωνιζω για το μαγαζι
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ρε ορινε :grin: :grin: :grin: :grin: και εγω σου λεω οτι ο μολντολαγνος ειναι πρωταθλητης στο καλιτεχνικο πατιναζ !!!! ειναι ετσι??? το ειδες το διαπιστοσες??? και δεν μπορο να καταλαβο ποσα σκατα εχεις στο κεφαλι σου και ασχολησαι και λες πραγματα για ανθροπους που δεν γνωριζεις δεν εχεις μιλησει ποτε και μπλα μπλα  :jerking: :jerking: το ξερο ο τι η σεξουαλικη στερηση διμιουργη κολιματα  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: αλλα ξεκολα μεγαλοσες πλεον!!!!! τον εχεις κανει σφεντονα!!!!!!!!!!!!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ειμαι πρωταθλητης στο γλειφομουνι καλυτερα εκει γιατι στα τρικαλα πατιναζ δεν ειχαμε ...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ρε συ γιατρε αυτα που τα βρηκες ??? πολυ καλο χοιρινο κρεας απο το μετρο 89 λει (λαιμος) φιλετο μοσχαρισιο 123 λει απο το ρογκοπ κιμας μοσχαρισιος με χοιρινο μαζι 55 λει απο το Ν1 τουρτα σοκολατινα 88 λει το κιλο απο το Ν1 ...εσυ ψωνιζεις απο μαγαζια που δε τα ξερω ??? τις τιμες τις ξερω καλα γιατι καθε μερα ψωνιζω για το μαγαζι
diladi για οσους δεν ξερουν την ισοτιμια ο μολντο ψονιζει που ειναι ΕΠΑΓΚΕΛΜΑΤΙΑς!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χειρινο κρεας με 89 λεει 5,7 ευρο το κιλο   φιλετο μοσχαρισιο 8 ευρο το κιλο μοσχαρισιομαζι μεχιρινο κιμα μαζι 3.6 ευρο το κιλο σοκολατινα 5,7 ευρο το κιλο!! ολεε!!!! μπραβο μολντο ψονιζεις φτινα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: σημερινι ισοτιμια 15.2  λεει το ευρο !!!! μολντο αυτοι οι καταλογοι ψεματα γραφουν???????? το σαιτ που εβαλα το διαβασεσ???? 
 

Συνημμένα

  • 2012-01-05_142011.png
    2012-01-05_142011.png
    258 KB · Εμφανίσεις: 27
  • 2012-01-05_142120.png
    2012-01-05_142120.png
    113,4 KB · Εμφανίσεις: 31

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
diladi για οσους δεν ξερουν την ισοτιμια ο μολντο ψονιζει που ειναι ΕΠΑΓΚΕΛΜΑΤΙΑς!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χειρινο κρεας με 89 λεει 5,7 ευρο το κιλο   φιλετο μοσχαρισιο 8 ευρο το κιλο μοσχαρισιομαζι μεχιρινο κιμα μαζι 3.6 ευρο το κιλο σοκολατινα 5,7 ευρο το κιλο!! ολεε!!!! μπραβο μολντο ψονιζεις φτινα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: σημερινι ισοτιμια 15.2  λεει το ευρο !!!! μολντο αυτοι οι καταλογοι ψεματα γραφουν???????? το σαιτ που εβαλα το διαβασεσ????
ρε φιλε εγω δεν ειπα οτι το κρεας εδω ειναι φθηνο...αυτες ομως οι τιμες που εβαλες ειναι πανακριβες ...απο πιο σθπερ μαρκετ τις πηρες ???
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ο τσιμογιαννης γιατι εβαλε αυτο το ονομα ???
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ρε φιλε εγω δεν ειπα οτι το κρεας εδω ειναι φθηνο...αυτες ομως οι τιμες που εβαλες ειναι πανακριβες ...απο πιο σθπερ μαρκετ τις πηρες ???
 ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΜΟΛΝΤΟ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΟΥΠΕΡΜΑΡΚΕΤ ΤΟΥ ΚΙΣΗΙΝΕΟΥ ΜΑΖΙ!!!!  και ειναι οι κανονικες τιμες που πουλανε ολοι!!!!!  τι μας γραφεις παλι ???
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
επιτηδες το κανεις απλα για να εχεις πνευμα αντιρησης μου φαινεται....βρηκες απο ολα αυτα τα πιο ακριβα και εβαλες ...για κοιτα ποσο κανουν τα υπολοιπα ...πχ γαλα το κιλο 0,50 λεπτα του ευρο και αλλα πολλα ...το επαναλαμβανω ολα τα εισαγωγης ειναι πιο ακριβα απο τα ντοπια ενω στην ελλαδα ισχυει το αντιθετο
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
επιτηδες το κανεις απλα για να εχεις πνευμα αντιρησης μου φαινεται....βρηκες απο ολα αυτα τα πιο ακριβα και εβαλες ...για κοιτα ποσο κανουν τα υπολοιπα ...πχ γαλα το κιλο 0,50 λεπτα του ευρο και αλλα πολλα ...το επαναλαμβανω ολα τα εισαγωγης ειναι πιο ακριβα απο τα ντοπια ενω στην ελλαδα ισχυει το αντιθετο
ρε παπαραα το εγραψα οτι υπαρχουν πολι λιγα μολδαβικα προιοντα διατροφης που ειναι φτηνα !!! αλλα το 90 τα εκατο ειναι εισαγομενα στα παντα !!!! αλλα ακομα και οι δικες σου τιμες που αγοραζεις και εισαι επαγκελματιας ειναι ιδιες τιμες ελλαδας !!!!! το βλακα κανεις???? ειναι φτινη η ελλαδα??????????????  ενα σαμπουαν κανει 7 ευρα σεεσας!!!!!  που στο διαλο ειναι φτινα???????
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ρε παπαραα το εγραψα οτι υπαρχουν πολι λιγα μολδαβικα προιοντα διατροφης που ειναι φτηνα !!! αλλα το 90 τα εκατο ειναι εισαγομενα στα παντα !!!! αλλα ακομα και οι δικες σου τιμες που αγοραζεις και εισαι επαγκελματιας ειναι ιδιες τιμες ελλαδας !!!!! το βλακα κανεις???? ειναι φτινη η ελλαδα??????????????
γιατι με λες ρε ...ρε ??? μολδαβικα προιοντα ...ζαχαρι,καλαμποκι,γαλα,τυρι,κρεας και αλαντικα,σιταρι,καρυδια,σοκολατες,γλυκα,αλευρι,ψαρια,νερα,σταφυλια και καλο κρασι,μεταλα,ξηρους καρπους,φασολια,πατατες,τοματες,αγκουρια και ολα τα λαχανικα,μηλα και πολα αλλα ...αλλα το πιο σημαντικο και πουενδιαφερει ολους εδω στο σαιτ εχει καυλιαρες ομορφες και συναμα ευκολες γυναικες αααα!!!!και φτηνα σπιτια ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom