Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ακριβη μαρκα ειμαι...δεν καταλαβαινω απο αυτα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
καλα κρασια !!!!! !!!! το θεμα ειναι οτι δεν με ξερη κανεις!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εχω φαει 5 φορες στον μολντο και ακομα δεν με εχει παρει χαμπαρι ο σαλεπας!!!!! εση τορα τι πεταγεσε ???? θελης να σου μαθο ορθ0γραφια μοντερατορικι !!! :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
σιγα μη ρωταω το καθενα ποιος ειναι και αν ειναι στο σαιτ....
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
κοιτα ...εγω δεν ειμαι αντιθετος με την ιδεα τη τιρασπολης...αλλα ακομα καλα ειναι εδω μαλλον το βλεπω για αργοτερα...με θειο μεσα για...επενδυσεις σε σπιτια θα παμε
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
κοιτα ...εγω δεν ειμαι αντιθετος με την ιδεα τη τιρασπολης...αλλα ακομα καλα ειναι εδω μαλλον το βλεπω για αργοτερα...με θειο μεσα για...επενδυσεις σε σπιτια θα παμε
θειο???? :think: :think: :think: :think: :think: ξιγαμου ντε το πλανο!!????? καντο λιανια :think: :think: :think: :think:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
λεγε τωρα ποτε θα οργανοθουμε να παμε τιρασπολ να αραξουμε καμια τριετια να γουσταρουμε???
εισαι σιγουρα γνωστος ...μονο μη βαλεις φοτο μου στο θρεντ ...απο τριτη και μετα που βαζω καινουργια δοντια
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
μολντο με το που βαλεις δοντια μου στελεισ φοτο και σε βλεπουμε ολοι1!! αμα θες εχο και ναν ντοκτορα που βαζει μαλια εγκιιηση!!!!!  στο θεμα μας τορα ο νεος προεδρος του τιρασπολ εγινε δεκτος με μεγαλη χαρα απο ολα τα κοματα στο κισηινεου και χερετιστικε με πολες εκδηλοσεις !! περιμενουν τι  θα γινει με τους ροσους για να μπουν οι μολδαβοι και να αρχισουν δουλειες ο καινουργιος προεδρος χερετισε την ευρητερη ευροπαικη προπτικη ολης!!!!!!!!!!! της μολδαβιας μαζι!!!!!!!!!! τορα οπιος μπει δυνατα εκει θα ειναι οπα!!!!!!!!!!!!!! αλλα περιμενουν τι θα πει η μαμα ρωσια καθε μερα μιλαο με τιρασπολ!!!! τωρα ειναι για κει μετα φεξεμου και γλιστρισα!!!!!!!!!!!! σκεψουτα καλα!!!!!!!!!!!!!υ.γ καλα που εχουμε τον μακη και μας τα γραφει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
οκ μη μου συγχιζεσαι. σε λενε πουστη αυτοι που σε ξερουν, γραφεις σαν να μην εβγαλες δημοτικο και κατα τα αλλα σου φταιω εγω?  :2funny:

Κατ΄αρχήν δεν τον είπα πούστη.
Τον είπα αδερφή! Και αν τον είπα δεν σημαίνει ότι είναι. Και αν είναι δεν είναι δική σου δουλειά!
Εμείς εδώ έτσι βριζόμαστε γιατί αυτό μας φτιάχνει. Αμα καβαλήσεις τα 40 και έχεις πηδήξει τον μισό πλανήτη αρχίζεις τα βίτσια.
Εμείς λοιπόν έτσι την βρίσκουμε, εσένα τι σε κόφτει και πετάγεσαι σαν την ψωλή του κόκορα?

Άντε τσίμπα κανένα εικοσάρικο χαρτζιλίκι από τον μπαμπά σου και τρέχα σε καμμιά τρανς.
Εδώ παίζουν τα μεγάλα παιδιά.
 

Επισκέπτης
Κατ΄αρχήν δεν τον είπα πούστη.
Τον είπα αδερφή! Και αν τον είπα δεν σημαίνει ότι είναι. Και αν είναι δεν είναι δική σου δουλειά!
Εμείς εδώ έτσι βριζόμαστε γιατί αυτό μας φτιάχνει. Αμα καβαλήσεις τα 40 και έχεις πηδήξει τον μισό πλανήτη αρχίζεις τα βίτσια.
Εμείς λοιπόν έτσι την βρίσκουμε, εσένα τι σε κόφτει και πετάγεσαι σαν την ψωλή του κόκορα?

Άντε τσίμπα κανένα εικοσάρικο χαρτζιλίκι από τον μπαμπά σου και τρέχα σε καμμιά τρανς.
Εδώ παίζουν τα μεγάλα παιδιά.
οπ εφρεμιε...τι πραγματα εινε αφτα??
τρανς?πεος κοκορα??ΑΛΕΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ, :think: :think: :think: :think:
ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΕΔΩ
τον νταβαριτσ λεσ "σισσυ"?????/ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ,αλεκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο δεν μασ τα λεσ καλα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
κοιτα ...εγω δεν ειμαι αντιθετος με την ιδεα τη τιρασπολης...αλλα ακομα καλα ειναι εδω μαλλον το βλεπω για αργοτερα...με θειο μεσα για...επενδυσεις σε σπιτια θα παμε
πσσσσσσσστ ....αγαπουλα !!!!παλι εενδυσεις??ΑΛΕΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ-ΝΤΑΒΑΡΙΣ,τι γινετε ρε συ?εσυ τα λες αυτοι κερδιζουν??ΑΙΣΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟςςς :2funny: :2funny: :2funny:ΤΡΕΧΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
πουσε πιτσιρικα και μαγκα...επειδη στη φυλης εφαγα τα νειατα μου  εδω ειναι για αντρες οσο για δουλειες και λεφτα αστα δε σε παιρνει ουτε μπροστα στο σοριτα ουτε και στο τασο...αντε βγαλε κανα μεροκαμματο πρωτα και μετα πηγαινε με 20 ευρα να γαμησεις η να σε γαμησουν εσυ διαλεγεις
ΚΑΤΑΛΑΒΑ,ΑΠΟ ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΙΓΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΙ ΕΜΠΛΕΞΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!! :2funny: :2funny:
σοριτασ τασοσ,τιτανοτεραστιοι επιχιριματιεσ???
σεβασμο στα παπουδια ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ,ΠΑΛΙΟΝΤΑΒΑΡΙΤΣ Τ ΑΚΟΥΣ??πασ να τους βγαλις ολους παραμυθα οτι λενε...τ ακουσ?
ζητηξε συγνομι ΞΑΝΑΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :2funny: :2funny: :2funny:
ΝΑ ΜΕ ΓΑΜΙΣΟΥΝ???μμμ..ετσι ηταν παλια που πιγενες  ΕΣΥ οποσ λεσ??? :think: :think: :think:
σαν πολλεσ μαζεφτικατε στο κισινεου μου φενετε..ΤΥΧΑΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ?? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
πσσσσσσσστ ....αγαπουλα !!!!παλι εενδυσεις??ΑΛΕΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ-ΝΤΑΒΑΡΙΣ,τι γινετε ρε συ?εσυ τα λες αυτοι κερδιζουν??ΑΙΣΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟςςς :2funny: :2funny: :2funny:ΤΡΕΧΤΕ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :2funny: :2funny: :2funny:

RED!
Στο είπα? Δεν στο είπα!
Καλά, άντε και γ...αργαλήσου!!!
Καλώς ήρθες, αλλά πάρε και καμιά ανάσα.
 

Επισκέπτης
 πιγες φυλης να γαμησεις!!!! 20 ευρα πολλα εεε??????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τι επιχειρησεις παλι ανηγεις ιασι μολδαβια μερια???? βρηκες χαιβανια παλι και πουλας εκδουλεψη μετα θεαματον και ιποσχομενον πισοκολητον με ωρεες κορασιδες !!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  καλα εχη κορη η ντιον???? απο την οσετια που βρεθικες γαλια !!!?? :think: :think: :think: :think: :think: τα καινουργια χαπια σου διμιουργουν και οπτασιες βλεπω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: πετρελεο βρηκες ?? η παλι με οτοστοπ νταλικα θα ανεβεις τελη ιανουαριου???   ααα  μην ξεχασεις να φερης του τασου τα σχεδια!!!! ξερης αυτα με της καλτσοδετες!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ντα ντα ντιρλαντα ντα :2funny: :2funny: :2funny:
ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΣΦΑΖΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΧΕΡΟΝΙ Ο ΝΤΑΒΑΡΙΙΙΖ :2funny: :2funny: :2funny:
ΝΤΙΡΙΝΤΑΧΤΑ :2funny: :2funny: :2funny:
Ο ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom