Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
εγω δεν ειμαι αντιθετος με την ιδεα τη τιρασπολης...αλλα ακομα καλα ειναι εδω μαλλον το βλεπω για αργοτερα...με θειο μεσα για...επενδυσεις σε σπιτια θα παμε
Α μάλιστα. Τα πιασες τα λεφτά σου,
Οτιδήποτε άλλο εκτός από ακίνητα, βενζίνες , τηλεπικοινωνίες, τηλεόραση, είδη τροφίμων, άνθη, ποτά και καμιά 50 άλλα. Τώρα με πρόεδρο υπάλληλο του Σερίφφ να δείς τι θα γίνει.
Θα τα πούμε από κοντά πολύ σύντομα.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
re tsimogiannh mh pineiw poly frape re sy kanei kako στο μυαλο....τι σ επιασε ρε μαλκοτσιμπουκε βραδυατικα ????
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Α μάλιστα. Τα πιασες τα λεφτά σου,
Οτιδήποτε άλλο εκτός από ακίνητα, βενζίνες , τηλεπικοινωνίες, τηλεόραση, είδη τροφίμων, άνθη, ποτά και καμιά 50 άλλα. Τώρα με πρόεδρο υπάλληλο του Σερίφφ να δείς τι θα γίνει.
Θα τα πούμε από κοντά πολύ σύντομα.
ασε ολο υποσχεσεις εισε
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ελα εμαθα τι επαθε ο κοκινος!!!! :2funny: :2funny: :2funny: ειναι αθηνα ο αρχιβλακας μενει σε σπιτι χοριανουτου οντοσ τον εδιοξε ι κυρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καθε βραδυ φιλις ειναι οντος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: οπιος τον βρει προτος κοπανιστε τον καλα να ισιοσει!!!!! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: περιμενει και δυο ανατολικα τεμαχια για να τα ξεναγησει  :think: :think: :think: :think:  μαλον αρχισε παλι την προοθιση!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  λευτα πιρε απο την γιαγια του χαρτζιλικι χριστουγενον   εξου και το 19 χρονος!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ερε γελιαα για αυτο μας εχει πιξει στην μαλακια !!!!!!!!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Α μάλιστα. Τα πιασες τα λεφτά σου,
Οτιδήποτε άλλο εκτός από ακίνητα, βενζίνες , τηλεπικοινωνίες, τηλεόραση, είδη τροφίμων, άνθη, ποτά και καμιά 50 άλλα. Τώρα με πρόεδρο υπάλληλο του Σερίφφ να δείς τι θα γίνει.
Θα τα πούμε από κοντά πολύ σύντομα.
κοιμισου και ονειρεψου παλικαρε ειδη οι μολδαβοι εχουν αρχισει!!!!!!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Α μάλιστα. Τα πιασες τα λεφτά σου,
Οτιδήποτε άλλο εκτός από ακίνητα, βενζίνες , τηλεπικοινωνίες, τηλεόραση, είδη τροφίμων, άνθη, ποτά και καμιά 50 άλλα. Τώρα με πρόεδρο υπάλληλο του Σερίφφ να δείς τι θα γίνει.
Θα τα πούμε από κοντά πολύ σύντομα.
von
έχεις ακούσει κάτι για καινούργια επένδυση της Coca Cola στη Μολδαβια;
από βιομηχανία τροφίμων υπάρχει κάτι στην Τιρασπόλη ή στη Μόλδοβα;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
kata καποιο τροπο εισαι μεσα...στην ελλαδα ομως τωρα εχουν πεσει πολυ οι τιμες οποτε συγκριση στο θεμα αυτο δε μπορει να γινει γιατι θα πεσουν κι αλλο...το παραδοξο ειναι οτι οι τιμες των ενοικιων ειναι υψηλες,οπως ειπε και ο θειος, αυτο μπορει να συμβαινει γιατι εχει πολους φοιτητες ,που ομως μενουν πολοι μαζι και ετσι μοιραζονται το ενοικιο ,οπως επισης και εργαζομενοι...τα υψηλα ενοικια οφειλονται και στην ελειψη σπιτιων ...λιγα σπιτια κκαι πολοι ενοικιαστες...αυτο ομως συντομα θα αλλαξει ,οπως εγινε και στην ελλαδα...πιστευω οτι ειναι μια μικρη φουσκα που θα σπσει καποια στιγμη...η αγορα σπιτιων εχει πεσει το τελευταιο καιρο λογω κρισης ,ιδιαιτερα στην ιταλια, οι μισοι δουλευοθν εκει.Ηδη αυτοι που αγορασαν πρι απο μερικα χρονια αρχισαν να πωλουν λογω ελειψης μετρητων. Σε λιγους μηνες θα πεσουν κι αλλο οι τιμες των ενοικιων ...μονο οι ξενοι νοικιαζουν ακριβα και αυτοι βεβαια δεν ειναι λιγοι...ναναι καλα οι ωραιες γυναικες που δεν τελειωνουν ποτε
Εγω το εχω καταλαβει μου θυμιζει Αγια Πετρουπολη στις αρχες της δεκαετιας του '90 Ωραιοι καιροι τοτε!Το ενοικιο για ενα διαμερισμα ηταν 20 $ οταν πρωτοπηγα (Νοεμβ. 1992) μετα το καλοκαιρι πηγε 100 $.Στο κεντρο ειχε αλλες τιμες για τους  :jerking: ξενους!ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!ζηταγανε 200-400 $ ενοικιο :rockon:.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
....Παντος δεν υπαρχει μεγαλητερη  :jerking: απο το να μενει κανεις στην Ελλαδα :2funny: συμφωνα με αυτο το σα'ι'τ       ακομα και η ΠΑΝΑΚΡΥΒΗ ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ειναι στα τροφιμα πιο φτηνη απο την Ελλαδα!Στην Ελλαδα εχουν ξεφυγει τελειως.Οσο για τη Μολδαβια ισως παω Τιρασπολ με το Μακη το Φεβρουαριο μετα το ταξηδι που προγραματιαω να κανω στην Ελλαδα προς τα τελη Ιανουαριου.Ο Μακης μου ειπε οτι θα μου βρει διαμερισμα με 50 Ευρω (το πολυ 100 το μηνα).
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
YELLOW :helpplea: :helpplea: :helpplea:

ΙΣΑ ΠΑΠΟΥΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ
ΣΙΓΑ ΤΑ ΩΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑΤΡΙΧΑ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΕΧΙΣ ΣΧΕΣΗ????
εφρεμιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάλι μπέρδεψες την Ρώμη με το Κίσινεφ.
Ληγμένα πάιρνεις...
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • bela-lugosi.jpg
    bela-lugosi.jpg
    44,2 KB · Εμφανίσεις: 20

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
οχι ψηλος κι οχι αδυννατος!!!!! ;) ;) ;) ;)σαν γιατροοοοσ ρουμανοσ μιαζει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι εγινε με το που εσκασε ο τσαρος την εκανες πουλι φραγκοκοτα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ορεα φοτογραφια σου βλεπω ζιλεψες την δοξα του τσαρου!!!!!
 

Συνημμένα

  • kokinos.jpg
    kokinos.jpg
    62 KB · Εμφανίσεις: 19

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
τι εγινε με το που εσκασε ο τσαρος την εκανες πουλι φραγκοκοτα!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  ορεα φοτογραφια σου βλεπω ζιλεψες την δοξα του τσαρου!!!!!

Εισαι κα μαρτυριάρης ρε χαιβάν ντοκτορ..............
ειναι δυνατον να τους βγάζεις ολους στον αερα;;;;;;;;;;
δεν σου στελνω ξανά  καμια φωτο εισαι επικυνδυνος μαρτυριάρης  ελπιζω να μην ανεβάσης και την Ξανθια και γινουμε
σκόνη και θρήψαλα.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εσυ και ο ευσωμος μπηκατε στη μαυρη λιστα  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:

Ρε συ ο χαιβάνης λυμπιζεται το μωρό σου εγω τι φταίω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Να με βγαλης αμεσως απο την μαύρη λίστα εγω συμπορεύωμαι με τον θείο.
Δεν εχω καμια σχέση με τον πόθο του χαιβάν ντοκτόρ.

(απο την μαύρη λίστα ειπα να με βγάλης απο την λιστα αναμονής αστην να υπάρχει τζάμπα ειναι).

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
να ευχαριστησω απο το φορουμ τον μολδολαγνο,
παρολο που δεν με γνωριζει προσωπικα
δεχτηκε να μου κανει μια προσωπικη εξυπηρετηση.....
μολδε ευχαριστω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom