Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
 ρε μοναχοφαι η ξανθια θα ειναι εκει η παλι καβατζα κρυμενη θα την εχεις???????? τι να κλασει το σουβλακι!!! μουζακα λεμε!!!!! τεζα!!! ο μολντο τον κανει αριστουργημα!!!!! εχει και το κοντοπουτανο το μελαχρινο το ξανθο ομως????????
οι καποτες εινε ακριβες εκει παιδια?ποσα κουτια "χαλατε" την μερα?
τα γραφει αυτα του τασου το ριπορτ?? :2funny: :2funny: :2funny:
αγαπουλα..μολντο-πουλα!!!φουμαρα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Σε περιμένω εδώ και ένα χρόνο να μου δέιξεις το πόσο άντρας είσαι, αλλά μάλλον αρέσκεσαι στην προστασία της ανωνυμίας του internet. Αρέσκεσαι να απειλείς πως θα σκοτώσεις τα παιδιά αυτών που αντιπαρατίθεσαι στέλνοντας ανώνυμα μηνύματα. Αυτό ποταπέ τύπε, χαραμοφάη της πεντάρας, είναι ανανδρία! Θα βρίσκομαι στο Κίσινεφ την πρώτη εβδομάδα του Φεβρουαρίου και κάθε μεσημέρι θα είμαι στο EL GRECO. Σε περιμένω να δω τι άντρας είσαι...
unfair!!!
κλεμενο σεναριο απο την
"η ζωη της αλλης"
κλοπυραιτ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Επισκέπτης
kata καποιο τροπο εισαι μεσα...στην ελλαδα ομως τωρα εχουν πεσει πολυ οι τιμες οποτε συγκριση στο θεμα αυτο δε μπορει να γινει γιατι θα πεσουν κι αλλο...το παραδοξο ειναι οτι οι τιμες των ενοικιων ειναι υψηλες,οπως ειπε και ο θειος, αυτο μπορει να συμβαινει γιατι εχει πολους φοιτητες ,που ομως μενουν πολοι μαζι και ετσι μοιραζονται το ενοικιο ,οπως επισης και εργαζομενοι...τα υψηλα ενοικια οφειλονται και στην ελειψη σπιτιων ...λιγα σπιτια κκαι πολοι ενοικιαστες...αυτο ομως συντομα θα αλλαξει ,οπως εγινε και στην ελλαδα...πιστευω οτι ειναι μια μικρη φουσκα που θα σπσει καποια στιγμη...η αγορα σπιτιων εχει πεσει το τελευταιο καιρο λογω κρισης ,ιδιαιτερα στην ιταλια, οι μισοι δουλευοθν εκει.Ηδη αυτοι που αγορασαν πρι απο μερικα χρονια αρχισαν να πωλουν λογω ελειψης μετρητων. Σε λιγους μηνες θα πεσουν κι αλλο οι τιμες των ενοικιων ...μονο οι ξενοι νοικιαζουν ακριβα και αυτοι βεβαια δεν ειναι λιγοι...ναναι καλα οι ωραιες γυναικες που δεν τελειωνουν ποτε
ρε σεις συνχρνιστειτε ρε..
η θυματα θα φερουμε να παουν διαμερισματα που νε φτηνα ,αλλα νοικιαζοντε ακριβα απο τους παμφτωχους κατοικους,η εξηγηση διδετε μεταφυσικα
εινε το παραδοξον της μολδαβιας!!
και που θα τους γαμαμε τις γκομενες εμεις οι πλουσιοι ελληνες :2funny:αυτα λεει ο τασος
η θανε φτηνα τα ενοικια  να ερθουν να φανε να γαμησουν κ να επενδυσουν,οι πλουσιοι ελληνες κ παλι..που λεει ο μολδοβαγνος
η το ενα η το αλλο
η μουσακα η διαμερισμα ρε παιδια,θα πουλησουμε
η φουμαρα!!!
οχι ολα μαζι
δεν βγενει!!!
εινε κ ο μαλ..ο νταβαριτς,,μπαινει σφηνα κι αυτος κ μας τη χαλαει...
τα μπλεξατε.τουλαχιστον γραψτε διαφορετικες μερες κ ωρες!!!
οχι μαζι..μας περνουνε χαμπαρι-τα τελευταια κοροιδα,ασε που δεν εχει τετοιους πλεον,,την μπαταραμε τη βαρκα θειοι!!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
παντος εδω που τα λεμε ο τσαρος ειναι πιο μεγαλος απο τον ρεντ!!!!!!!! στο μικος στανταρ!!!!!!!!!! γιαυτο λυσαξε ο μαντραχαλος και εχουμε απαρτια !!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
και πανω απ ολα παιδια
οι ωραιοτερες γκομενες,το μονο σιγουρακι
10 μις κοσμος κ 5 μις υφηλιος εχουν παρει οι μολδαβεζες
τυφλα ναχουν οι γεωργιανες :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
οταν πας κισινεου,ολες οι αλλες ρωσσσιδες ουκρανες λευκορωσσες,μετα σου φενοντε κακασχημες!!!μα τοσο ωραιες λεμε!! :2funny: :2funny:
ε ρε γλεντια!!! :2funny: :2funny: :2funny:
δωσε κ μενα μουφα μπαρμπα!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
νοζβιντανια.παω φυλης ο φουκαρας να ψαξω μολδαβες!!!
καλα που διαβαζω το  θρεντ αυτο κ ειμε αγαπουλας ψαγμενος κι ενημερος!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Δεν μου λέτε ρε παίδες...Επειδή είχα πάει το 2003 για 1 μέρα...
Συγκρίνετε μέσο μισθό, με μέσο κόστος ζωής;
Γιατί κάποιος που παίρνει 150€ μισθό στην Μολδαβία και κάποιος που παίρνει 600€ στην Ελλάδα, για να πεις ότι το κόστος ζωής είναι το ίδιο, θα πρέπει το ενοίκιο να είναι 4 φορές κάτω, το ρεύμα 4 φορές κάτω κλπ.

Είναι;
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
δηλ εσυ εισε πιο ξυπνιος?πιο πριν εγραψες τον κυνηγησες,τον βλακα
τωρα??
θα σε ριξει κατω??
τα μπερδεψες παππουλη ολιγον τι τα νοηματα,,,

Εγώ τον κυνήγησα για άλλους λόγους...
Πάντως γεγονός είναι ότι το thread αυτό αποτελεί μαγνήτη για τους μαλάκες...

50 μηνύματα σε 50 posts με DT = 0,002.
Αν συνεχίσεις έτσι σε βλέπω να ξεπερνάς τον εξάδελφό σου γρήγορα.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Δεν μου λέτε ρε παίδες...Επειδή είχα πάει το 2003 για 1 μέρα...
Συγκρίνετε μέσο μισθό, με μέσο κόστος ζωής;
Γιατί κάποιος που παίρνει 150€ μισθό στην Μολδαβία και κάποιος που παίρνει 600€ στην Ελλάδα, για να πεις ότι το κόστος ζωής είναι το ίδιο, θα πρέπει το ενοίκιο να είναι 4 φορές κάτω, το ρεύμα 4 φορές κάτω κλπ.

Είναι;

Και τι σημασία έχει ποιος είναι ο μισθός στην Μολδαβία?
Σημασία έχει το μουνί, πόσα έδωσες, και καμιά φωτογραφία για να δούμε το επίπεδο!
 

Επισκέπτης
Εγώ τον κυνήγησα για άλλους λόγους...
Πάντως γεγονός είναι ότι το thread αυτό αποτελεί μαγνήτη για τους μαλάκες...

50 μηνύματα σε 50 posts με DT = 0,002.
Αν συνεχίσεις έτσι σε βλέπω να ξεπερνάς τον εξάδελφό σου γρήγορα.
ναι το καταλαβα οτι σε φοβηθηκε κι εφυγε :2funny: :2funny: :2funny:
τον κατατροποσες παππουλη,ειδικα με την τελευταια ελ-πασο προσκληση γι ανταμωση :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Και τι σημασία έχει ποιος είναι ο μισθός στην Μολδαβία?
Σημασία έχει το μουνί, πόσα έδωσες, και καμιά φωτογραφία για να δούμε το επίπεδο!
να  σε πω,που διαβασζω τασο3,με τα ριπορτ ..απο το 2007!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
0.89ε τον καφε,
21,35ε το  1ο γαμησι με στοματικο
17,86 το 2ο φαμησι χωρις στοματικο
3,21 το ταξι,χωρις πρωκτικο για το αεροδρομιο
4,30 πρωινο κ μεσημεριανο κ αερα απο τον (μαυρο) μολδαβο
και  ,οπος τοπες,,ΚΑΜΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ,ο τονος στο "μι",ουτε μια δηλ :2funny: :2funny: :2funny:
ηταν ολες πτωχα πλην τιμια φοτομοντελι,ολιγον χοντρομουτσουνες,κ ημιυψηλες,αστερια τις ειδα ομος εγο,στην τυφλα μου απανο :2funny: :2funny:
,αλλα τον ειδαν πλουσθιο ελλην κ τον ηρασθησαν με μονο 320$ την νυχτια,και με προινο,βεβεως βεβεως!!
αγαπουλα ..Ξεπουλα :2funny: :2funny: :2funny:
δωσε  κι εμενα μουφα παππουλη :helpplea: :helpplea:
ε ρε γλεντια ξαδερφια :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
μεχρι κ τον φον διμιτρακη τον κανατε κ γραφει μπαρουφες ο ανθρωπος απο του διαολου τη μανα,για να υποστιριξει τα ανυποστηρικτα :2funny: :2funny: :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
οι καποτες εινε ακριβες εκει παιδια?ποσα κουτια "χαλατε" την μερα?
τα γραφει αυτα του τασου το ριπορτ?? :2funny: :2funny: :2funny:
αγαπουλα..μολντο-πουλα!!!φουμαρα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
χωρις καποτες γαμαμε...βγηκε το φαρμακο για το aids  :2funny: :2funny: :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
yeeeea exactly
you just hit the nail pal
οπος τα λες
δηλ ο μισθος εινε 80$,το μηνα
αλλαξε κ πλευρο λιγο
να μην τσαλακωσεις την περουκα!!!

οσο για τα αλλα..εισε πολυ επικερος .απο το 2008 εινε το ραπορτ δηλ στοιχεια του 2007!!!
παρε το κοπυ απ τις μαλ...ιες,σορρυ που γραφεις,χωρις καν να διαβασεις...

Property Search: 
Home  ›  Investment Analysis
Investment Analysis
London and Monaco are Europe's most expensive cities for residential property buyers

by MATTHEW MONTAGU-POLLOCK

Jan 07, 2008
80$ x 12 = 960$....3,000$ γραφουν τα στατιστικα
IQ ραδυκιου που λενε  :2funny: :2funny: :2funny:

το αλλο ξερω οτι ειναι του 2007,το εχω αναφερει σε παλαιοτερο ποστ.
για το καινουργιο ομως του 2011,τουμπεκι ψιλοκομενο βλεπω...αλλα λογια να αγαπιομαστε  :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
και πανω απ ολα παιδια
οι ωραιοτερες γκομενες,το μονο σιγουρακι
10 μις κοσμος κ 5 μις υφηλιος εχουν παρει οι μολδαβεζες
τυφλα ναχουν οι γεωργιανες :2funny: :2funny: :2funny:
και πανω απο ολα εσυ με τον yantis  :grin:
που γαματε μονο Α εθνικη και παντα πανω απο 1,70 υψος...αμα ειναι 1,68 σας χαλαει  :2funny:
τη μεζουρα ρεεεεεε....ομορφαντρες μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ενα αρχιδη στην καλτσα !!!! και το ξαναγραφω οπος ειμαστε πρεπει να να μεταφερθουμε στο τιρασπολ και να αραξουμε εκει μεχρι να περασει η κριση !!!! επειδη ολοι θα γαμαμε τσαμπα καλα μουνια θα υπαρχει και καλη ατμοσφερα μεταξιμας  :dancing: :dancing: :dancing: εγω καθε πρωι θα σκιζω τον σοριτα στην κολιτσινα ο ρεντ με τον τσαρο θα κανουν μανικιουρ παντικιουρ και χαλαουα μαζι ! ο  μακις με τον αλαν θα τρονε το προινο τους και ο μολδολαγνος θα γαμαει την ξανθια κρυφα!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: το χο δει το ονειρο τιρασπολ ρεεεεεεε!!!!!!!!!!!!! κισηινεου τα παραμητηια της χαλιμας πλεον!!! ΞΗΠΝΑΤΕΕΕ ΧΑΙΒΑΝ ΑΣΚΕΡΡΡΡΡ!!!!!!!!!
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
θειο πηγα στο γιαννη σημερα και ηπια ενα ουισκακι ...γαματο σπιτι και ο αρχηγος μονοκατοικια με κηπο με 40000 ευρα το πηρε ...χαλια η μολδαβια και πανακριβη
μπραβο στο γιαννη,θα περασω να τον δω και εγω οταν ανεβω.
αλλα 40,000 για μονοκατοικια με κηπο λιγο εξω απο το Κισιναου?Ελβετια εγινε η Μολδαβια  :2funny: :2funny: :2funny:
βαλε και τα αεροπορικα εισητηρια και τα πορτοκαλια που ειναι πανακριβα στη λαικη,γαμησε τα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ο Μολντο οταν το ειδε μου λεει οχι μονο γαματο ειναι αλλα χανει και πολυ στις φωτογραφιες που εβαλες  :grin:
Τωρα θα παρει και αυτος αφου ειδε κατι καλα που του αρεσανε στην Botanica οποτε θα τον εχω και γειτονα...μπρρρρρρρ  :2funny:

ΤΥΧΕΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ θα εχεις και Ξανθια,- και - νεα γειτόνεισα.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom