Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
δεν μου λες τορα ποτε θα σε στα μερη μας να κερασο κοντοπουτανο να δω αν ειναι αληθεια τα σφιριγματα!!!!!!!!!!!!????

Σε περιμένω εδώ και ένα χρόνο να μου δέιξεις το πόσο άντρας είσαι, αλλά μάλλον αρέσκεσαι στην προστασία της ανωνυμίας του internet. Αρέσκεσαι να απειλείς πως θα σκοτώσεις τα παιδιά αυτών που αντιπαρατίθεσαι στέλνοντας ανώνυμα μηνύματα. Αυτό ποταπέ τύπε, χαραμοφάη της πεντάρας, είναι ανανδρία! Θα βρίσκομαι στο Κίσινεφ την πρώτη εβδομάδα του Φεβρουαρίου και κάθε μεσημέρι θα είμαι στο EL GRECO. Σε περιμένω να δω τι άντρας είσαι...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Σε περιμένω εδώ και ένα χρόνο να μου δέιξεις το πόσο άντρας είσαι, αλλά μάλλον αρέσκεσαι στην προστασία της ανωνυμίας του internet. Αρέσκεσαι να απειλείς πως θα σκοτώσεις τα παιδιά αυτών που αντιπαρατίθεσαι στέλνοντας ανώνυμα μηνύματα. Αυτό ποταπέ τύπε, χαραμοφάη της πεντάρας, είναι ανανδρία! Θα βρίσκομαι στο Κίσινεφ την πρώτη εβδομάδα του Φεβρουαρίου και κάθε μεσημέρι θα είμαι στο EL GRECO. Σε περιμένω να δω τι άντρας είσαι...
re πιροβολιμενε αρχισες παλι να λες της μαλακιες σου??? και να συνεχιζεις να γραφεις πραγματα απο την σφιρα της φαντασιας σου!!!!!!! οπα μεγαλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σιγα τα αυγα και τα μουσμουλα τα τραγια  :2funny: :2funny:  μονομαχια στα λαγνα αλονια μπαι πιτσιλιστης!!!! παρτ 2!!!!! σνιφ σνιφ !!!! ειμαι και ποταπος και χαραμοφαης σνιφ σνιφ !!!!! αντε θα κανο πετρα την καρδια μου και θα κερασο καργιολα κοντοπουταννη !!!!!!σνιφ σνιφ  αχαριστε και αμαρτολε!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: θα ειναι και ο ρεντ απανο !!! αρεε γλεντια μολντοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  θα χεστης στο ταληρο :dancing: :dancing: :dancing:
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
re πιροβολιμενε αρχισες παλι να λες της μαλακιες σου??? και να συνεχιζεις να γραφεις πραγματα απο την σφιρα της φαντασιας σου!!!!!!! οπα μεγαλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σιγα τα αυγα και τα μουσμουλα τα τραγια  :2funny: :2funny:  μονομαχια στα λαγνα αλονια μπαι πιτσιλιστης!!!! παρτ 2!!!!! σνιφ σνιφ !!!! ειμαι και ποταπος και χαραμοφαης σνιφ σνιφ !!!!! αντε θα κανο πετρα την καρδια μου και θα κερασο καργιολα κοντοπουταννη !!!!!!σνιφ σνιφ  αχαριστε και αμαρτολε!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πολύ καλά τα πας. Συνέχισε έτσι...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Μπάρμπα Τάσο!

Κανόνας:
Ποτέ μην τα βάζεις με έναν βλάκα....θα σε ρίξει στο επίπεδο του και μετά θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας!

Φιλικά
Δικιο εχεις και το ξερω αυτο αλλα παντα χρειαζεται ενας βλακας για να γελαμε!  :grin:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
 καλη χρονιαααα χαιβανια!!!!!!!! να βρεθουμε ολοι μαζι τιρασπολ!!!!! το τελευτο καστρο που πεφτει!!!!!!!!!! τορααααα!!!!!! ολα τα αλλα αρχιδια το χασαμε το τρενο!!!!!!!!  το ασμα μου το εστηλε ουκρανικο ΑΙΣΘΗΜΑ και με στηλε !!!!!!!!!! προτοχρονιατικα   ! ΤΙΡΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΣΚΚΚΚΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΣΣΣΣΣΣΙΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
με ολο το σεβασμο ....δε κοβεται τις μαλακιες λεω εγω...ολους σας ξερω και σας σεβομαι....ρε συ γιατρε οταν γραφεις σοβαρα εισαι γαματος ...τι τα θελεις αυτα ??? ωφελουν καποιον ??? αντε ελα να φαμε κανα σουβλακι ....μονο μη φερνεις το ρεντ μαζι σου γιατι αυτος μονο φραπε πινει ...θα μπει απο μεσα το μαγαζι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ουτε και τον ευσωμο γιατι τρωει πολυ και δεν το προλαβαινω στις παραγκελιες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
θειο πηγα στο γιαννη σημερα και ηπια ενα ουισκακι ...γαματο σπιτι και ο αρχηγος μονοκατοικια με κηπο με 40000 ευρα το πηρε ...χαλια η μολδαβια και πανακριβη
 

Επισκέπτης
συγχαρητηρια παιδια
τετιο θρεντ δυσκολα βρισκεις
μονο για δυνατους λυτες
ο καθενας οτι θελι λεει κι οτι θυματε χαιρετε!!!
φυσικα ολοι εχουν το λογο τους,αυτοι που ξερουν,οι λοιποι ,απλα χαιβανια νεοελληνες ,ασχετοι σε ολα και ειδικα στο μουνι,νομιζοντες οτι εινε και αυθεντιες
α ρε γελια!!
 

Επισκέπτης
 καλη χρονιαααα χαιβανια!!!!!!!! να βρεθουμε ολοι μαζι τιρασπολ!!!!! το τελευτο καστρο που πεφτει!!!!!!!!!! τορααααα!!!!!! ολα τα αλλα αρχιδια το χασαμε το τρενο!!!!!!!!  το ασμα μου το εστηλε ουκρανικο ΑΙΣΘΗΜΑ και με στηλε !!!!!!!!!! προτοχρονιατικα   ! ΤΙΡΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΣΚΚΚΚΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΣΣΣΣΣΣΙΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μεγαλε οταν γραφεις πνεις κατι παραλληλα??
 

Επισκέπτης
με ολο το σεβασμο ....δε κοβεται τις μαλακιες λεω εγω...ολους σας ξερω και σας σεβομαι....ρε συ γιατρε οταν γραφεις σοβαρα εισαι γαματος ...τι τα θελεις αυτα ??? ωφελουν καποιον ??? αντε ελα να φαμε κανα σουβλακι ....μονο μη φερνεις το ρεντ μαζι σου γιατι αυτος μονο φραπε πινει ...θα μπει απο μεσα το μαγαζι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ουτε και τον ευσωμο γιατι τρωει πολυ και δεν το προλαβαινω στις παραγκελιες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πως παν οι δουλιες ρε φιλε?
τσιμπησε κανεις??για περσι λεγω,φετος..αστο
ψοφισε ο γαιδαρος,θαχει στην ελλαδα βιζιτα ΑΑΑ εθνικη με 50ε,πιον μα ψησεις τωρα πια?αν εκανες κατι μπραβο,αλλιως τζαπα τοσο γραψιμο!!!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΑΡΤΙΑ ΣΤΟ ΘΡΕΝΤ!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ!!!!!
 

Επισκέπτης
Μπάρμπα Τάσο!

Κανόνας:
Ποτέ μην τα βάζεις με έναν βλάκα....θα σε ρίξει στο επίπεδο του και μετά θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας!

Φιλικά
δηλ εσυ εισε πιο ξυπνιος?πιο πριν εγραψες τον κυνηγησες,τον βλακα
τωρα??
θα σε ριξει κατω??
τα μπερδεψες παππουλη ολιγον τι τα νοηματα,,,
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
με ολο το σεβασμο ....δε κοβεται τις μαλακιες λεω εγω...ολους σας ξερω και σας σεβομαι....ρε συ γιατρε οταν γραφεις σοβαρα εισαι γαματος ...τι τα θελεις αυτα ??? ωφελουν καποιον ??? αντε ελα να φαμε κανα σουβλακι ....μονο μη φερνεις το ρεντ μαζι σου γιατι αυτος μονο φραπε πινει ...θα μπει απο μεσα το μαγαζι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ουτε και τον ευσωμο γιατι τρωει πολυ και δεν το προλαβαινω στις παραγκελιες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 ρε μοναχοφαι η ξανθια θα ειναι εκει η παλι καβατζα κρυμενη θα την εχεις???????? τι να κλασει το σουβλακι!!! μουζακα λεμε!!!!! τεζα!!! ο μολντο τον κανει αριστουργημα!!!!! εχει και το κοντοπουτανο το μελαχρινο το ξανθο ομως????????
 

Επισκέπτης
Ετσι ειναι,μην ακουτε τους χαζους που βλεπουνε ακριβα αμαξια στο δρομο και νομιζουν οτι η Μολδαβια εγινε πλουσια χωρα  :2funny: :2funny: :2funny:
μονο στα ρουχα ειναι ακριβη και στα στεγαστικα που τους ξεσκιζουν κανονικα και με το νομο  :grin:
Ειναι μακραν η φτωχοτερη της Ευρωπης,εδω ειναι ο πινακας του 2011 με τους Διεθνεις δεικτες ανθρωπινης αναπτυξης συμπεριλαβανομενου και το κατα κεφαλην ΑΕΠ καθε χωρας
Η Μολδαβια ειναι στην 111 θεση πιο κατω και απο το Τουρκμενισταν και φυσικα μακραν η τελευταια ευρωπαικη χωρα στον καταλογο,πιο κατω απο αυτην υπαρχουν μονο χωρες της Ασιας και της Αφρικης.
το κατα κεφαλην ΑΕΠ της Μολδαβιας ειναι περιπου 3,000$,της Ουκρανιας 6,000$,της Αλβανιας 7,800$,της Βουλγαριας 11,000$ κ.τ.λ
Ρωσια,Ουγγαρια,Τσεχια ειναι κοντα στα 15,000$

Το εχω ξαναγραψει οτι απο τις λιγες συμφερουσες επενδυσεις στη Μολδαβια ειναι η αγορα διαμερισματος αφου αγοραζεις σχετικα φθηνα(περιπου στα 900 ευρω το μετρο)και νοικιαζεις πανακριβα σε σχεση με την τιμη αγορας,περιεχοντας βεβαια το ρισκο(υψηλη διαφθορα,πολιτικους κινδυνους)οπως συμβαινει αλλωστε και σε αλλες πρωτευουσες του Ανατολικου Μπλοκ.
δηλαδη η σχεση αποδοσης αγορας και ενοικιου ειναι η μεγαλυτερη ωφελιμη στο Κισιναου απο οποιαδηποτε αλλη ευρωπαικη πρωτευουσα με ποσοστο 14%
Αυτο βεβαια(υψηλες τιμες των ενοικιων)ερχεται σε μεγαλη αντιθεση με το πολυ χαμηλο βιοτικο επιπεδο αλλα ειναι το παραδοξο αυτης της χωρας.
yeeeea exactly
you just hit the nail pal
οπος τα λες
δηλ ο μισθος εινε 80$,το μηνα
αλλαξε κ πλευρο λιγο
να μην τσαλακωσεις την περουκα!!!

οσο για τα αλλα..εισε πολυ επικερος .απο το 2008 εινε το ραπορτ δηλ στοιχεια του 2007!!!
παρε το κοπυ απ τις μαλ...ιες,σορρυ που γραφεις,χωρις καν να διαβασεις...

Property Search: 
Home  ›  Investment Analysis
Investment Analysis
London and Monaco are Europe's most expensive cities for residential property buyers

by MATTHEW MONTAGU-POLLOCK

Jan 07, 2008
 

Επισκέπτης
και ακολουθουν τα υπολοιπα που το 2007 ισως να ισχυουν ακομα,κατσε να μπω στην μηχανη του χρονου να προλαβω τις ευκαιριες :2funny: :2funny: :2funny:
σιγα καλε ουτε 5 χρονια δεν περασαν!!!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: οχ οχχ ειχαι καιρο να γραψει ο κοκινοπρασινομπλε με βουλες!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom