Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
θα στο αναλυσω αλλη ωρα τι ΠΡΕΠΕΙ να κανεις με τις γκομενες εκει κ ρουμανια,ως τοτε προσεχε "ΜΗΝ ΣΕ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΡΕΓΓΕς"ειδικα που δεν θα ξερεις κ την τιμη :2funny: :2funny: :2funny:
υ.γ.εγω,αληθεια λεω δεν σε ειρωνευομαι ως συνηθως,σε ΠΑΩ,γιατι δεν χαμπαριαζεις τιποτα,οντως ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΣΑΙ ΟΡΕΙΝΟΣ!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:

Δεν παίζεσαι...
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
και θα κλεισω με μια απορια,εγω κι οσοι ξερω που ασχολουνται με δουλειες κ γκομενες κανονικες κ πληρωτεες εστω,δεν προλαβαινουν ουτε για κατουρημα,ΕΣΥ απ οτι βλεπω εισαι 10 ωρες μες στο σαιτ!!!!!!!!!!!
πως τα καταφερνεις ρε μεγαλε????
ρε ΜΠΑΣ Κ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ τιποτα αλλο? :grin: :grin: :grin:
ρωταω,μη αρχισεις παλι κ με βριζεις :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Συνεχιζεται......

10 ώρες, μπα όχι. 2-3 ώρες ίσως!
Έχω φέρει την δουλειά μου σε τέτοιο επίπεδο, που "τρέχει" μόνη της και έτσι έχω την ευκαιρία να ασχολούμαι με το αγαπημένο μου θέμα, που δεν είναι άλλο από τις γυναίκες.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
θα στο αναλυσω αλλη ωρα τι ΠΡΕΠΕΙ να κανεις με τις γκομενες εκει κ ρουμανια,ως τοτε προσεχε "ΜΗΝ ΣΕ ΚΛΑΙΝΕ ΟΙ ΡΕΓΓΕς"ειδικα που δεν θα ξερεις κ την τιμη :2funny: :2funny: :2funny:
υ.γ.εγω,αληθεια λεω δεν σε ειρωνευομαι ως συνηθως,σε ΠΑΩ,γιατι δεν χαμπαριαζεις τιποτα,οντως ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΣΑΙ ΟΡΕΙΝΟΣ!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:

Είμαι βλαχος και χωριάτης. Κάτι άλλο?
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Sorry κιολας που παρεμβαινω ρε μαγκες, αλλα ενα thread που με τις δικες σας παρεμβολες ζωντανεψε κ το παρακολουθουσαμε με ενδιαφερον, το εχετε γαμησει.Στειλτε pm ο ενας στον αλλον κ ριχτε μπινελικια-γιατι εδω προσπαθειτε να επιχειρηματολογησετε κ δεν οδηγει πουθενα. Ποσταρετε καμια photo να δουμε κ εμεισ οι πεινασμενοι εδω στο Ellada κ καμια πληροφορια γενικη για τον sexoπροορισμο αυτον, μπας κ τραβηχτουμε κ εμεις με το καλο καποτε.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Sorry κιολας που παρεμβαινω ρε μαγκες, αλλα ενα thread που με τις δικες σας παρεμβολες ζωντανεψε κ το παρακολουθουσαμε με ενδιαφερον, το εχετε γαμησει.Στειλτε pm ο ενας στον αλλον κ ριχτε μπινελικια-γιατι εδω προσπαθειτε να επιχειρηματολογησετε κ δεν οδηγει πουθενα. Ποσταρετε καμια photo να δουμε κ εμεισ οι πεινασμενοι εδω στο Ellada κ καμια πληροφορια γενικη για τον sexoπροορισμο αυτον, μπας κ τραβηχτουμε κ εμεις με το καλο καποτε.

Έχεις δίκιο.
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Κύριοι,

Σας γνωρίζω την Μαργαρίτα!

Προδιαγραφές
Ηλικία: 23 yo
Ύψος: 170 cm
Βάρος: 48 kg
Αγγλικά: Πολύ καλά.
Υπηρεσίες: Όλες.

Την Μαργαρίτα την γνώρισα στο ASEM (Academy of Economic Studies of Moldova), πέρισυ και κρατάμε ακόμη επαφή. Είναι Μολδαβή με Ουκρανικές καταβολές. Δεν μου ζήτησε ποτέ χρήματα, αλλά της κάνω κάποιο δωράκι όποτε μου δίνεται η ευκαιρία. Οι φωτογραφίες είναι από το εστιατόριο EGOIST (Κίεβο) και από τις καλοκαιρινές μας διακοπές του 2008.

 

Συνημμένα

  • MARGARITA 017.JPG
    MARGARITA 017.JPG
    280,6 KB · Εμφανίσεις: 36
  • MARGARITA 029.JPG
    MARGARITA 029.JPG
    133,2 KB · Εμφανίσεις: 25
  • MARGARITA 005.jpg
    MARGARITA 005.jpg
    49,8 KB · Εμφανίσεις: 19
  • MARGARITA 006.jpg
    MARGARITA 006.jpg
    54,4 KB · Εμφανίσεις: 18
  • MARGARITA SENSORED.jpg
    MARGARITA SENSORED.jpg
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 17

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Φίλοι μου έστειλαν ΡΜ ρωτώντας με να τους δώσω πληροφορίες για διακοπές στη Μολδαβία.

Θεώρησα σκόπιμο να το βάλω σαν θέμα προς συζήτηση, ώστε όσοι θέλουν να συμμετέχουν με πληροφορίες.

Από την δική μου πλευρά έχω να καταθέσω, ότι παρά το γεγονός ότι θεωρώ ότι η Μολδαβία είναι μία όμορφη και φιλόξενη χώρα, δεν θα την επέλεγα ποτέ σαν τουριστικό προορισμό, λόγω κυρίως απουσίας υποδομών. Έπειτα, παρά το γεγονός, ότι προέρχομαι από ορεινή περιοχή της Ελλάδας, προτιμώ την θάλασσα.

Αν δεν έκανα δουλειές στην Μολδαβία, το πιθανότερο είναι να μην είχα πάει ποτέ.

Αν σας ενδιαφέρουν οι γυναίκες και μόνο, τότε νομίζω ότι αν αφαιρέσετε τις προσωπικές μου αντεκλήσεις με τον μικρό και "αγαπητό" μου φίλο, υπάρχουν πολλές πληροφορίες εδώ για να αποφασίσετε.
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Κύριοι,

Σας γνωρίζω την Μαργαρίτα!

Προδιαγραφές
Ηλικία: 23 yo
Ύψος: 170 cm
Βάρος: 48 kg
Αγγλικά: Πολύ καλά.
Υπηρεσίες: Όλες.

Την Μαργαρίτα την γνώρισα στο ASEM (Academy of Economic Studies of Moldova), πέρισυ και κρατάμε ακόμη επαφή. Είναι Μολδαβή με Ουκρανικές καταβολές. Δεν μου ζήτησε ποτέ χρήματα, αλλά της κάνω κάποιο δωράκι όποτε μου δίνεται η ευκαιρία. Οι φωτογραφίες είναι από το εστιατόριο EGOIST (Κίεβο) και από τις καλοκαιρινές μας διακοπές του 2008.
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
παλι στα λογια μου ερχεσαι,ουκρανη,εστω ποσοστο ειναι η γυναικα κι οχι κολορουμανομολδαβη *P *P *P
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
md 1.78 μεγάλος ερωτας  τώρα  είναι  καζακτσάν. είπαμε  η alfa "ετνικι" λίπη από το κισινέου
 

Συνημμένα

  • DSC00072.JPG
    DSC00072.JPG
    202,9 KB · Εμφανίσεις: 22

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
md kinito   η μεσαία  1.80  είναι η επίσημη  συνοδος  μου  στην ουκρανία  μιλάει  ουκρανικά ρουμανικα αγγλικά  ιταλικά και λίγα ελληνικά
 

Συνημμένα

  • DSC00078.JPG
    DSC00078.JPG
    194,5 KB · Εμφανίσεις: 20

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
md sto  mall sun sity  1.80  μοντέλο τώρα είναι λίβανο πολύ καλή μου φιλί
 

Συνημμένα

  • DSC00080.JPG
    DSC00080.JPG
    152,4 KB · Εμφανίσεις: 22

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
ALEONA

Προδιαγραφές
Ηλικία: 23 yo
Ύψος: 168 cm
Βάρος: 47 kg
Αγγλικά: Πολύ καλά.
Υπηρεσίες: Όλες εκτός anal.

Την γνώρισα στο Internet και την συνάντησα πριν από ένα μήνα περίπου. Ενώ θα περνάγαμε μαζί μία νύχτα, τελικά μείναμε 1 εβδομάδα, γιατί μου άρεσε το πόσο άνετη ήταν γενικά, της άρεσαν πολλά πράγματα στο sex, είναι bi (έκανε καμάκι σε γκόμενα σε καφετέρια και την έφερε το βράδυ στο διαμέρισμα - to fuck her brains out together - όπως μου είπε). Για όλα αυτά της έδωσα 300 Ευρώ και ήταν ιδιαίτερα ευχαριστημένη. Η Aleona είναι φοιτήτρια. Λυπάμαι για την ποιότητα της φωτογραφίας αλλά, οι υπόλοιπες που έχω είναι ακατάλληλες.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
χαίρωμαι πολύ για όλους σας βρίκατε επιτέλους τον δρόμο σας.΄
α να έτσι δώστε οτι καλύτερο μπορείτε.
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Με εχουν συγκινησει τα τελευταια post...Ωραιες γυναικες.Συνεχιστε σε τετοιο ρυθμο, να γουσταρουμε κ εμεις εδω οσο προσπαθουμε να καμακωσουμε κανενα κομοδινο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
palia, sorry κιολασ, αλλα (εντελώς προσωπική άποψη), οι παραπάνω αναφερθείσες κοπέλες δεν είναι κοπέλες που "καμακώνεις". Αυτές είναι κοπέλες που παζαρεύεις.
Θέλω να πω, πως όταν ο άλλος σου βάζει "υπηρεσίες" και τιμή (ακόμα και αν ειναι το να την πάρεις μαζί διακοπές πληρώνοντας τα πάντα εσύ ή να της παίρνεις δώρα, αν και αυτό είναι λιγάκι διαφορετικό - ψιλά γράμματα), η κοπέλα είναι παράνομη τάνα ή αν θέλεις ευκαιριακή ή amateur ή όπως αλλιώς θες να την πεις, αλλά όπως και να έχει επι χρήμασι.
Αν δεν της τα σκάσεις δηλαδής, δεν έρχεται.

Εδώ στην Ελλάδα καμακώνουμε κομοδίνα ή ντουλάπες ή μπουντουάρ αλλά όταν λέμε καμακώνουμε, μετά δεν τους παζαρεύουμε τιμή.
Θα μου πεις κι εδώ τις πληρώνουμε ή κι εδώ πάνε αυτές συνήθως με το μεγαλύτερο πορτοφόλι. Σωστό. Αλλά αυτό δεν είναι πουτάνα η γυναίκα. Απλά έχουν δόση πουτανιάς. Τέλος πάντων δεν είναι ο ορισμός της "πουτάνας", αν με εννοείς.
Φαντάζομαι πως αντιλαμβάνεσαι τη διαφορά.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
και κάτι ακόμα....
μα τι μαλακία στείλανε οι Μολδαβοί στη Γιουροβίζιον ρε γμτ...μετά από τα ελπιδοφόρα μηνύματα πέρσι, φέτος ξενερώσαμε....
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Η φιλοσοφια μου ειναι οτι δεν υπαρχουν πουτανες κ δεινοσαυροι-σιγουρα παντως οι μεγαλυτερες ειναι οι Ελληνιδες κ οι βροντοσαυροι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom