Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
KRISTINA

Προδιαγραφές
Ηλικία: 19 yo
Ύψος: 175 cm
Βάρος: 50 kg
Αγγλικά: Πολύ καλά
Υπηρεσίες: Όλες εκτός anal

Μία ονειρεμένη μικρή devushka. Είμαστε μαζί για 2-3 μήνες. Μικρό και παιχνιδιάρικο. Είδε και απόειδε ότι με εμένα δεν υπήρχε μέλλον, ερωτεύθηκε κάποιον και με άφησε. Της έκανα ένα καλό δώρο στο γάμο της. Οι φωτογραφίες είναι από τριήμερο στο Κίεβο.
 

Συνημμένα

  • DSC04684.JPG
    DSC04684.JPG
    162,3 KB · Εμφανίσεις: 27
  • DSC04831.JPG
    DSC04831.JPG
    119,9 KB · Εμφανίσεις: 35

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
LILY

Προδιαγραφές
Ηλικία: 24 yo
Ύψος: 185 cm
Βάρος: 50 kg
Αγγλικά: Πολύ καλά
Υπηρεσίες: Όλες
Επάγγελμα: Μοντέλο
Αντοχες: Unlimited

Μολδαβή με Ουκρανούς γονείς (που είσαι RED?). Μένει μόνιμα στην Οδησσό. Οι φωτογραφίες είναι από το portfolio της, οι οποίες διαφέρουν ελάχιστα από την πραγματικότητα. Τρελλή για δέσιμο! 1 εβδομάδα διακοπές + 400 Ευρώ δώρο.
 

Συνημμένα

  • DSC_0006.jpg
    DSC_0006.jpg
    110,1 KB · Εμφανίσεις: 45
  • DSC_0044.jpg
    DSC_0044.jpg
    145,9 KB · Εμφανίσεις: 36

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
DASHA

Προδιαγραφές
Ηλικία: 20 yo
Ύψος: 180 cm
Βάρος: 50 kg
Αγγλικά: Κάτω του μετρίου (αλλά δεν μου κακοφάνηκε)
Υπηρεσίες: Όλες

Ουκρανίς, διαμένουσα μόνιμα στο Κίεβο. Την γνώρισα στο O'Brien's πριν από καναδυό χρόνια. ΄Ηταν ιστορία μιας βραδυάς αλλά μείναμε μαζί περίπου 2 εβδομάδες παρακολουθώντας την εξέλιξη της πορείας της "Πορτοκαλί" επανάστασης (ο Θεός να την κάνει) από το παράθυρο του διαμερίσματός μου στην Khreshatik 1 (ακριβώς επανω στην πλατεία της Ανεξαρτησίας (Maidan και κάτι άλλο...) και 2 βήματα από την καφετέρια BUDINOK (στο passage) που όσοι γνωρίζουν φτιάχνει τον καλύτερο cappuccino της Ευρώπης. 1000 Δολλάρια ΗΠΑ για όλες τις ημέρες.
 

Συνημμένα

  • DASHA 002.jpg
    DASHA 002.jpg
    131 KB · Εμφανίσεις: 48
  • DASHA 001.JPG
    DASHA 001.JPG
    223,7 KB · Εμφανίσεις: 44

flowers lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
362
Like
158
Πόντοι
1
Επιτέλους ρε συναγωνιστές μπήκατε στο σωστό δρόμο..
Τώρα καταλαβαίνω πως στέλνετε ανταπόκριση από το Μολδαβικό παράδεισο..
Γιατί μέχρι χτες είχα την εντύπωση πως είσασταν πολεμικοί ανταποκριτές..
Γι αυτό φίλοι μου καλοί, αφήστε τα μίση και συνεχίστε το :knockinb:..
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Επιτέλους ρε συναγωνιστές μπήκατε στο σωστό δρόμο..
Τώρα καταλαβαίνω πως στέλνετε ανταπόκριση από το Μολδαβικό παράδεισο..
Γιατί μέχρι χτες είχα την εντύπωση πως είσασταν πολεμικοί ανταποκριτές..
Γι αυτό φίλοι μου καλοί, αφήστε τα μίση και συνεχίστε το :knockinb:..

Τα παραλές! Δεν θα αγαπηθούμε κιόλας...
Είπαμε ένα διάλειμμα κάνουμε!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
KRISTINA


Μία ονειρεμένη μικρή devushka. Είμαστε μαζί για 2-3 μήνες. Μικρό και παιχνιδιάρικο. Είδε και απόειδε ότι με εμένα δεν υπήρχε μέλλον, ερωτεύθηκε κάποιον και με άφησε. Της έκανα ένα καλό δώρο στο γάμο της. Οι φωτογραφίες είναι από τριήμερο στο Κίεβο.

Το αυτοκίνητο ποιανού είναι?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Διαβάζοντας τις προηγούμενες σελίδες και βλέποντας πάλι την ρήξη που είχαμε με τον Soritas και αυτά που ελεχθησαν, θα με συγχω΄ρέσετε που θα σας διακόψω τον οιρμό παράθεσης ευαίσθητων κυριών και να ξεκαθαρίσω τα παρακάτω ώστε να μην υπάρχουν σκιές ή παρεξηγήσεις είτε από άλλους που διαβάζουν είτε από εμάς τους δύο μεταξύ μας.
1. Δεν έχω γνωρίσει ποτέ τον Soritas. Έχουμε μόνο ανταλλάξει πμ εδώ μέσα
2. Του ζήτησα βοήθεια για επαφές στην Ρουμανία και Μολδαβία και με έφερε σε επαφή με ανθρώπους που έχουν τέτοιες δυνατότητες. Συναντήθηκα μαζί τους και αφού συζητήσαμε το θέμα, μου εξηγησαν ότι για να προχωρήσουν θέλουν να υπογράψουμε συμβόλαιο και να αμοιφθούν. όλα νομότυπα! Λόγω έλλειψης χρόνου δεν έχω ερθει ακόμη σε επαφή μαζί τους. Θα το κάνω το συντομότερο δυνατόν και αφού διευκρινισθούν ορισμένα σημεία είναι πιθανό να συνεργασθούμε. Ακόμη και σε περίπτωση που δεν συνεργασθούμε όμως, έχω να καταθέσω ότι είναι σοβαροί ανθρωποι, δεν είναι μπλεγμένοι με βρώμικους και ανήθικους τρόπους δουλειάς, μίζες ή οτιδήποτε άλλο και φαίνεται πως έχουνε καλές επαφές.
Όπως και να έχει, είτε υπάρξει τελικά συνεργασία είτε όχι, ευχαριστώ soritas για την άμεση και αφιλοκερδή βοήθεια.
3. Ο Soritas δεν μου πρότεινε ποτέ να μου στείλει κορίτσια.
4. Τα υπόλοιπα σχόλια που έχω κάνει δεν αναφέρονται στον Soritas και στους ανθρώπους που μου σύστησε.
5. Αν κάτι που έγραψα στεναχώρησε κάποιους, το έκανα χωρίς να το θέλω.

Σόρρυ για την διακοπή, παρακαλώ συνεχίστε την παράθεση των κοριτσιών προς τέρψην των οφθαλμών μας...
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
    Ν01  ρουμανια και μολδαβια τωρα δειτε το με προσοχη 
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Διαβάζοντας τις προηγούμενες σελίδες και βλέποντας πάλι την ρήξη που είχαμε με τον Soritas και αυτά που ελεχθησαν, θα με συγχω΄ρέσετε που θα σας διακόψω τον οιρμό παράθεσης ευαίσθητων κυριών και να ξεκαθαρίσω τα παρακάτω ώστε να μην υπάρχουν σκιές ή παρεξηγήσεις είτε από άλλους που διαβάζουν είτε από εμάς τους δύο μεταξύ μας.
1. Δεν έχω γνωρίσει ποτέ τον Soritas. Έχουμε μόνο ανταλλάξει πμ εδώ μέσα
2. Του ζήτησα βοήθεια για επαφές στην Ρουμανία και Μολδαβία και με έφερε σε επαφή με ανθρώπους που έχουν τέτοιες δυνατότητες. Συναντήθηκα μαζί τους και αφού συζητήσαμε το θέμα, μου εξηγησαν ότι για να προχωρήσουν θέλουν να υπογράψουμε συμβόλαιο και να αμοιφθούν. όλα νομότυπα! Λόγω έλλειψης χρόνου δεν έχω ερθει ακόμη σε επαφή μαζί τους. Θα το κάνω το συντομότερο δυνατόν και αφού διευκρινισθούν ορισμένα σημεία είναι πιθανό να συνεργασθούμε. Ακόμη και σε περίπτωση που δεν συνεργασθούμε όμως, έχω να καταθέσω ότι είναι σοβαροί ανθρωποι, δεν είναι μπλεγμένοι με βρώμικους και ανήθικους τρόπους δουλειάς, μίζες ή οτιδήποτε άλλο και φαίνεται πως έχουνε καλές επαφές.
Όπως και να έχει, είτε υπάρξει τελικά συνεργασία είτε όχι, ευχαριστώ soritas για την άμεση και αφιλοκερδή βοήθεια.
3. Ο Soritas δεν μου πρότεινε ποτέ να μου στείλει κορίτσια.
4. Τα υπόλοιπα σχόλια που έχω κάνει δεν αναφέρονται στον Soritas και στους ανθρώπους που μου σύστησε.
5. Αν κάτι που έγραψα στεναχώρησε κάποιους, το έκανα χωρίς να το θέλω.

Σόρρυ για την διακοπή, παρακαλώ συνεχίστε την παράθεση των κοριτσιών προς τέρψην των οφθαλμών μας...

Κανένα πρόβλημα από εμένα.
Να θεωρείς πως όποια παρεξήγηση υπήρξε από εμένα την θεωρώ λήξασα και ότι όλα είναι εντάξει.
Ακόμη να με συχγωρείς αν σε ορίσμένα σημεία υπήρξα καυστικός!
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Με μητέρα Ρουμάνα βρε άπαιχτε τύπε! Ξε"κόλα"!!!
ειπα ποσοστο βεβαια αλλα αν ειναι ρουμανα η μανα στειλτη στο διαολο κι αυτη και τη μανα κ κρατα το μπαμπα να πινεται μαζι καμμια βοτκα :grin: :grin: :grin:
πολυ φωτογραφια επεσε τελευταια,μαλλον θα με κανετε να βαλω κι εγω αν κι ειμαι εναντιος λιγο σε αυτα,απλα νομιζω οτι δυσκολα ειναι απο το συγκεκριμενο σαιτ, θα εκθεσουμε, πολυ ως λιγο, καποια-καποια της προκοπης,οχι βεβαια τα 'κοπροσκυλα",αυτα δεν εκτιθονται με τιποτα!!!!!!!1- :grin: :grin: :grin:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
μια ρουμανομολδαβη 178 24 ετων,πηγε να με δουλεψει,τελικα την δουλεψα εγω-εμ βουκουρεστι σχολη εχουμε βγαλει,που πας μωρη αστοιχειωτη :grin:,τσακωθηκαμε κ σημερα ειμαστε φιλαρακια-μου λεει για ιστοριες με ξενους "θυματα" κλπ!!!!!!
 

Συνημμένα

  • ego rex 003.jpg
    ego rex 003.jpg
    85,8 KB · Εμφανίσεις: 32

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
η συμπαθεια μου 178,καλο κοριτσι,ρωσσιδα βεβαια απο τρανσνιστρια 21 ετων,δουλευει σπουδαζει ολα
 

Συνημμένα

  • ego rex 021.jpg
    ego rex 021.jpg
    84,8 KB · Εμφανίσεις: 32

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
εννοειται οτι ΔΕΝ ειναι πουτανες καμμια απο αυτες,καποιες ειναι με δεσμο η παντρεμενες κανα μαλακα απο εκει η ουκρανια,οταν λεω ΜΑΛΑΚΑ το εννοω,επισης ρωσσιδα αυτη
 

Συνημμένα

  • ego rex 004.JPG
    ego rex 004.JPG
    36,9 KB · Εμφανίσεις: 58

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom